Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 32 z 255    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 255  Další

Co bude dřív ?
kloubové šráky 45%  45%  [ 81 ]
tramvajová trať ke kampusu 34%  34%  [ 62 ]
metro 17%  17%  [ 30 ]
odsunuté nádraží 4%  4%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 180
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Narazil jsem na to na K-Reportu, nemůžu to nedát sem :-)

http://primator.brno.cz/index.php?pg=dotazy&cdot=2196

Citace:
Závěrem uvádím, že po mé dosavadní šestileté období primátora se výrazným způsobem proměnil tramvajový park DPMB, v současnosti připravujeme terminál IDS ve Starém Lískovci, terminál pro autobusy Brno – Zoo a dále připravuje výběrové řízení na dodavatele dokumentace k prodloužení trolejbusové tratě v MČ Brno-Líšeň z ul. Novolíšeňské na Jírovou. Jsem přesvědčen o tom, že se nám naše úsilí vyplatí.


Stejně by mě zajímalo, jestli na to opravdu odpovídá nějaký primátorům mluvčí/whatever nebo ne, to zní opravdu hodně pohádkově.


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jo a mimochodem, tím pádem není důvod provozovat t-31 v nějakém významnějším intervalu, ne? :mrgreen:


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Zastávka ve směru do centra je v režii obce Podolí, kde se ani neobtěžovali mi odpovědět na mail, takže to máš prašť jak uhoď...


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Sice to není o Brně...
Šlapanice už asi zase neví, co s penězi. sarcastic

Pomoc důchodcům: Šlapanicemi bude jezdit seniorbus

(OT): Kdyby se místo toho vedení města zkusilo podívat i do mapy, zjistilo by, že má i na starost i jednu "okrajovou vesnici" jménem Bedřichovice, zkusit udělat něco s přestupním uzlem Bedřichovice, rozc. (ikdyž toto je věc spíše Jihomoravského kraje) nebo aspoň opravit chodník na Hlavní ulici, který se rozpadá pod nohama a kde jsem o chybějící dlaždice už několikrát zakopl. :evil:
(konec OT)


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Preference (i vůči vlastním vozům - MHD) je doopravdy skoro všude a mnohdy to není ani poznat. Kupříkladu křižovatka Joštova x Rooseveltova x Moravák pouští d3/d11 před d6, aby směr na Žabiny nebyl zbytečně opožděn. Nebo křižovatka Zábrdovická x Šámalova dává čas lince a64 odbočit doleva atd atd...
Doporučuji zajít na DOD, aspoň v Medlánkách vždy bylo představení RISu a vymožeností s tím spojených - preference a spol.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
U muzejky je preference na úkor levého odbočení z Lidické na Koliště. Možná taky na Nových sadech?


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Víte někdo, kde všude (ne)funguje preference MHD v Brně? Či znáte nějaký odkaz na seznam křižovatek? Já sám znám jen taková všeobecně profláklá místa jako je u Kamenolomu, Halasova náměstí, Lesnické a na Šilingráku, ale kdesi jsem četl, že je (byla) preference zapojena na něco kolem 40 křižovatek. Strejda Google moc nepomohl, tak třeba tady ten seznam dohromady nějak dáme...


Offline
Uživatelský avatar

220
19 led 2011 14:26
Dnes jsem si kupoval lístek z automatu na Velké Klajdovce a vyjel mi klasický zelený. Takže jestli chceš Mauricio, víš kam jet... :D

_________________________________
http://www.smpd.cz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Hmm, prosím všechny, co maj projetý zelený automatový lupeně, nevyhazovat, dávat mně :-)


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
No, já jsem si kupoval jízdenku z automatu zhruba před dvěma týdny a byla ještě na starém zeleném papíře.
Jenom nechápu, proč konečně nesjednotí umístění pole pro označení na jízdenkách z automatu a jízdenkách od ČD. Každá ho má na opačné straně a akorát to mate.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Už cca měsíc se tiskne na tento nový papír, ale oceňují, že je konečně nahoře ten hologram - lidi aspoň nebudou ty lístky cvakat opačně

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

220
19 led 2011 14:26
Dnes jsem si kupoval jízdenku z automatu a vylezla mi úplně jiná, než jsem byl zvyklý. Myslím vzhledově. Jelikož jsem si dlouho jízdenku v automatu nekupoval, tak se chci zeptat jestli je tento vzhled nový, nebo jsem "zabržděn" pouze já?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Miky píše:
Pokud tvoji rodiče a prarodiče nepáchali trestnou činnost, nedokážu si představit, jak by tvůj děda mohl jezdit ve stejné době nacpaných autobusů, jako Pvvs sarcastic

Pardon, neuvědomil jsem si, že Pvvs je kapánek mladší než můj děda :D

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Jezour:Mě to taky velice mile překvapilo. :wink:


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
MtM píše:
DPMB začal už zdejší linky prověřovat hromadným průzkumem(jak mi bylo napsáno),takže se naštěstí ze strany DPMB něco děje a to je dobře.

Super, tak to bych nevěřil, že chlapi z dp/kordis zareagujou tak rychle. Příjemná zpráva 8-)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Pokud tvoji rodiče a prarodiče nepáchali trestnou činnost, nedokážu si představit, jak by tvůj děda mohl jezdit ve stejné době nacpaných autobusů, jako Pvvs sarcastic

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
PvvS píše:
Samozrejme.. Ale za mlada jsem byl nucen cestovat i podstatne narvanejsima spojama.

Asi chápu, o čem mluvíš...Tu dobu plných autobusů si pamatuje můj děda...říkal mi, že když jezdil za mlada do Brna z Horních Dunajovic, to byly busy natřískaný...dnes linka 158 jede poloprázdná.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Jak myslíš to pod palcem? Vykrade někde cestou banku? Tam přidá, jinde ubere. Tam začnou prskat, tak udělají průzkum, přidají jim. Začnou prskat jinde...
Jestli nedojde nějakým způsobem k nárůstu vzkm, je to o ničem.
By mě zajímalo, kdy dojde k tomu, že někdo konečně zase přijde na to, že nějaká trapná krize skončila, a zase se začne jezdit o těch 6% ubraných spojů víc.
Asi nikdy, zpátky na stromy a zůstaňme tam.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Jezour: DPMB začal už zdejší linky prověřovat hromadným průzkumem(jak mi bylo napsáno),takže se naštěstí ze strany DPMB něco děje a to je dobře.A pokud průzkum něco prokáže(co si myslím,že o tomto spoji prokáže),tak je to aspoň příslib do budoucna.Jelikož Řečkovice,Jehnice,Ořešín stále rostou ,takže interval 20minut na této lince,mezi 8-9h,zde nemůže vydržet věčně.
A jelikož to teď DPMB bude mít "pod palcem",takže si myslím,že to bude zde změna k lepšímu v příštích letech. :wink:


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Taky mi prijde, ze to neni uplne plny, staci vyuzit prefabrikovane hlaseni "prosim postupte do vozu, uvolnete prostor dveri". Za stara, kdyz slo cuknout autem i s otevrenyma dverma, ridici jednou "poposkocili" a hned bylo u dveri volno. Muj tip - na stiznost nebude reagovano, v lepsim pripade uslysite vetu "nejsou k dispozici volne vzkm k pridani posiloveho spoje".


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
MtM píše:
Dneska(a počátkem února) jsem napsal na DPMB stížnost na přetíženost linky 70 v čase mezi 8-9 hodinou(směrem na Kr.Pole),poslal jsem jim tam fotku,myslíte,že by mi ji mohli uznat jako oprávněnou?
Dokumentační fotku přiložím i do přílohy.
Dík všem za názory.


na první pohled je ještě místo v uličce. Ale to by se to stádo dobytka, co stojí u dveří, muselo pohnout.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Samozrejme.. Ale za mlada jsem byl nucen cestovat i podstatne narvanejsima spojama.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
PvvS píše:
Smarja, poloprazdnej bus..Dokud clovek nestoji na jedny noze a to ne na svy a nedejcha brckem, tak je to pohoda.
Doporucuju vyznacit plochu 1m2 a nacpat na ni 8 lidi. Jen tak pro predstavu vypoctu obsaditelnosti .


Jsem rád, že to říkáš zrovna ty.
Pokud vím tak preferuješ IGK. sarcastic

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Smarja, poloprazdnej bus..Dokud clovek nestoji na jedny noze a to ne na svy a nedejcha brckem, tak je to pohoda.
Doporucuju vyznacit plochu 1m2 a nacpat na ni 8 lidi. Jen tak pro predstavu vypoctu obsaditelnosti .


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Nj,ale jak to říct ,aby se to v tom busu hnulo,už jsem kolikrát takhle prosil ,ale přišla mi odpověď od důchodců,že se nemají kam postavit a mám smůlu.Jinak i kolikrát zde je to mnohem horší a to od doby co zrušili linku 72.(jinak 53 občas jezdím,tam jezdí po 10minutách kloubák a víc kapacitnějšího už DPMB nemá,ale zde by se to dalo ještě intervalově sladit,jelikož 70 jezdí po 8 hodině po 20minutách.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6361 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 255  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 19:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]