Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 511 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Me to ale osobne nezajima. Pravidla jsou tu pr vsechny. A pokud budou dodavkari jezdit jak hovada predpisy nepredpisy, tak je potreba s tim neco delat. A pokud si nechaji s..t na hlavu od sefu a kyvnou na nesplnitelny podminka maji smulu. Nikdo je dneska nenuti to delat. Muzou si za to sami. Kdyz na neco nejsou lidi, tak nastanou ustupky aby se potrebni sehnali. A to ja nekteri nepokryte nabizej ze pokuty zaplatej...
Benga uz nastesti zacinaji v techhle videt snadnej zdroj pokut a vcelku ochotne je vybiraji.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
znova opakuju, je to ridic od ridice. Ale sorry, nez tahat bedny o 20m dal, to radeji zastavim na chodniku, na prechodu, na zakazu, ale tak, aby kolem mne mohlo cokoliv projet a projit. A nektere obchody sice mista zasobovani nemaji (a nehodlaji je zridit, protoze penize), a kdyz je maji, tak tam zase parkuje nekdo, kdo nema. A nez shanet, kdo to je, pripadne volat odtah, to fakt radeji budu 5min stat jak ##MLUVÍM SPROSTĚ##, protoze u rozvazky jde hlavne o cas... Panove, fakt nekdy zkuste vymenit volant auta za volant dodavky.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Jak ted nedavno jeden. Klidne si stal v krajnim pruhu v protismeru ... Abz nahodou nemusel jit 10m skrz pruchod .


Offline
4
17 říj 2010 17:00
To by mě celkem zajímalo co ti vadí na poštakovi co ti tam bude stat maximalně 5 minut.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Dodavkari a postaci jsou skodna. Kolikrat je skoda ze je doba hajeni ..


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
však tomu druhýmu taky bude jedno, že ti vypustí kola....


Offline
4
17 říj 2010 17:00
Lidičky dělam u dodavkové služby, a poté co máš 100x za den auto zastavit a něco odnest, ti bude celkem jedno koho zablokuješ. Samozřejmě blokovat šaliny je blbost, která si zaslouží odtah a pokutu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Samozřejmě, to ano. Ale jde zakázaně parkovat i tak, aby to vadilo co nejmenšímu počtu lidí. Jenže na to nikdo nepoukazuje - ono je jednoduší vytáhnout si z toho, co jsem psal, jen něco, a tím tady pak argumentovat. Ideálně ještě u toho někomu vykopnout sklo na autě nebo urvat anténu.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
b1: pokud tím na deset minut zablokuješ tramvajovou trať, tak ano... Měj ohled na ostatní...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jedna postel je trochu něco jiného než třikrát za den vyložit a naložit celou dodávku zboží.


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
Takže až budu třeba stěhovat postel, tak taky můžu zastavit tam, kde je to zakázáno, jen proto, abych to nemusel nést 100 metrů?


Offline
888
21 led 2006 12:26
http://brnensky.denik.cz/nehody/auto-najelo-na-tramvajovy-ostruvek-odklizeli-ho-hasici-jerabem-20120320.html


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nikdy jsem nic nevykládal, ale je mi to upřímně úplně fuk.

No a to je ten problém...


Offline
7297
27 úno 2010 07:40
Předpokládám, že jde o to, že Bově vyjíždějící z TMB vpravo vadí zapíchnutý Getz a před ní zábradlí u zastávky (které by logicky nevadilo, nebýt toho Hnůjdaje).


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Hadam, ze busvyjizdi z parkoviste vedle muzea

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Jak jsem psal, každý obchod má možnost si zřídit vyhrazené místo pro zásobování, když nemá, ať to třeba tahají přes celý Brno. Oni si to dodavatelé s nima třeba vyřídí. Ale když vidím přístup všech čechů k čemukoliv, každýmu šéfovi je jedno, odkud jeho lidi co tahají.
Ta modrá dodávka, co jsem se s tím šoférem dohádal, tam stála do té doby každej den a ne jenom na vyložení, ale dvě hodiny bez problému onen konkrétní den. Někdy tam dojedu, a stojí tam dvě velký Avie, dodávky, a zastávku ani nevidím, natož lidi, o nějakém bezpečném odbavení nemluvě.
TMB: koukám, že tam to parkování v průjezdném pruhu docela frčí a rozrůstá se. To ti vadí ty osobáky? Ten bus tam nemůže projet nebo parkuje?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Mauricio: Ale proč by měly být zájmy nějakého obchodu upřednostněny nad zájmy ostatních? Nikdy jsem nic nevykládal, ale je mi to upřímně úplně fuk. Stát tam kde se nesmí nemůže nikdo. Tak proč to povolovat zrovna zásobování? Protože mají těžké rohlíky? To ať si vyřeší oni...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To je ale už jiná věc, ten tam nebude stát 5 minut, než vyloží bedny.


Offline
811
25 led 2006 09:46
A co bys navrhoval v tomto případě? Odbor dopravy nás odkázal na městkou policii a ta na to kašle. Tak to zde vypadá každý den. Taky už mám chuť dopustit se násilí na autíčku.
Příloha:
_foto 253.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Dovolím si odpovědět na debatu poslední doby:

a) Mendlák - pokaždé, když tam vidím zastavovat 2x LF2, mám sto chutí zeptat se toho, kdo to povolil, jestli byl při smyslech. Vystupování KDEKOLIV KOHOKOLIV do vozovky je špatně - ohrozit mě sice může někdo i na ostrůvku, ale pravděpodobnost je spíše menší. Když vystoupím do silnice, tak se mi může klidně stát, že kolem mě profrčí auto (a schválně, kolik lidí, když vystupují z tramvaje, se dívají, jestli to auto opravdu stojí - no já bych řekl, že skoro nikdo). Ale dobře, mnohdy není jiná možnost, nemáme ulice široké 50 metrů, aby se tam vešla silnice, ostrůvek, koleje a chodník, to vše krát dva. Co mi ale pije na Mendláku krev je zbytečné zdržování ostatních linek (to máme půl minuty na Mendláku, a už nestihneme zelenou na křižovatce, takže další minutka, no a na Autobusovém nádraží to už máme třeba +3, je-li špička, tak i +6, jako třeba zrovna dnes). Je toho víc, nebudu se o tom rozepisovat, nechce se mi, ale jsem jednoznačně pro, aby se provoz 2x LF2 okamžitě zakázal - pokud není infrastruktura dělaná pro provoz vozů nad určitou délku, tak ty vozy taky nemají jezdit. A to není jen Mendlák a jen 2x LF2 a tramvaje. Třeba můj velmi častý případ - zastávka Kluchova směr nahoru a kloubák, z jehož zadních dveří se nádherně vystupuje přímo do křižovatky. Je asi opravdu problém konečně tu zastávku zrušit nebo s ní něco udělat...

b) Zásobování - pánové, doporučuji vzít si tak týdenní brigádku s rozvozem třeba takového pečiva. Ono se to nezdá, ale ta bedna se pronese (i když obsahuje jen poměrně lehkou věc jako je rohlík) a když takto jdete z auta do obchodu třeba dvacetkrát, tak si už rozmyslíte, jestli zastavíte teď nebo za dva metry. Každý metr navíc je hodně znát. Osobně jsem tomu taky nevěřil, dokud jsem si to nezkusil. No má to ještě jeden problém, a to je zabírání vyhrazeného místa pro zásobování někým jiným - tak třeba takto dojedu k jednomu obchodu a na "mém" místě stojí nejnovější generace Mercedesu C v nejvyšší výbavě s klasickým frajírkem (cigareta v hubě, čepice nakřivo a posez typu "skoro vleže") za volantem. Pak mi opravdu nezbývá, než stát jak pi*us... Nicméně vždy to jde nějak vyřešit a některé prasárny ohledně parkování zásobování, co znám třeba od jiných kolegů, nějak nepraktikuju a jsem proti nim.

c) Odtahování - no nevím, jak v Brně, tam jsem snad řešil odtahovku jen dvakrát (jednou v centru - když mám povolenku, tak taky chci zaparkovat tam, kde mám, a ne, že mi tam bude někdo stát, abych tam nemohl vjet, a po druhé zase někdo chytře parkoval tak metr od obrubníku, takže v naší úzké ulici kolem něho nešlo projet), ale vždy bez problémů a benga pomalu rychlejší jak průjem. Oproti třeba Kroměříži, kdy jsem na odtahovku čekal skoro dvě hodiny :-)

d) Vypouštění gum - skvělé. Doporučoval bych ještě rozštelovat špígle a ulomit znáček. Jak jsem proti násilí, udělat mi to někdo na autě, tak dostane po hubě.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Ad Václavská: v tu chvíli, kterou popisuju, moc dobře věděl, kdo mu to udělal. Přišel znova ven z obchodu, když jsem se zvedal, a neřekl jediný slovo. V debatě s ním, kde padlo hodně prostých slov, sem mu řekl, ať si vedle zařídí pruh ZÁSOBOVÁNÍ, a může si tam stát celej den. Odpovědi ani nemusím opakovat, že?
Státní policie takového věci ignoruje a nebojí se to říct do nahrávaného hovoru. O rychlosti a angažovanosti městské se zde toho už napsalo taky hodně, netřeba znovu opakovat.
Naposledy si to jeden nahasil přímo proti mě čelem z protisměru, když jsem do zastávky najížděl, a zablokoval mě, couvnout už nešlo, stála za mnou jednička. Tak jsme si za poslechu podtlakovky počkali několik minut, až dozásoboval. Mazák.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
zolex píše:
Poruchy tramvají zkomplikovaly dopravu v centru Brna

Odkedy sa píše aj o obyčajných 5-minútových meškaniach? confused To by denik.cz mohol vydávať tieto články 5x denne...


asi nemaj o čem psát no sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Poruchy tramvají zkomplikovaly dopravu v centru Brna

Odkedy sa píše aj o obyčajných 5-minútových meškaniach? confused To by denik.cz mohol vydávať tieto články 5x denne...

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Ono není ani tak moc potřeba tlačit přímo na GIBS, jako spíš se o ní do toho telefonu zmínit. Ještě jsem neměl tu drahocennou příležitost, ale co jsem slyšel (od relevantních lidí), tak to docela funguje...


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Datel píše:
od toho tu nejsme

Jsou. Tlačit na inspekci, ta jim zavaří (mají z toho prachy :mrgreen: )


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 08 říj 2024 16:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]