Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 522 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Tak ono to zas tak hrozný nebude. Za prvé to pojede do Juliánova pořád od jednoho nástupiště, žádné přebíhání. Přestup na d-1 lze realizovat pohodlně hrana-hrana na Maliňáku. Cestu na Českou taky s pohodným přestupem hrana-hrana na Maliňáku na d-11. Ti co se neradi vozí to dojdou z Moraváku. Pořád mi to připadá jako lepší než když se do jednoho místa jezdí i z hlavní zastávky i od Grandu a musí se přebíhat.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Tasa píše:
Bože, ty lidi jsou tak debilní.


Děkuji za invektivu.

Proč nadávat na zastávku u Grandu? Přestup na žluté busy, trajfy a linku 76 je mi platný jak mrtvýmu zimník. Kdo chce jet trajfem ze strany Juliánova, tak se fakt nepovleče až na hlavák, když může vystoupit na Masné. Na žluťáka mám taky potřebu přesedat každé ráno, cestou do školy. Potřeba je přestup na centrální linky, zejména jedničku.

A díky úžasné dostupnosti zastávky pod Grandem to půjde mnohem lépe. Procpat se přes dav lidí, čekajících na trolejbus, zahučet do podchodu, nechat se obrat od nějaké čorky, vyšlapat schody a tradá, můžu přestoupit. Nebo se pokusit přejít přes přechod, věčně zavřený kvůli výlukám u vlaků a pak přeskákat. Korunují to pak výkřiky "z Moraváku je to na Českou kousek, si dojdete, ne".

Musím říct, že takhle na...ný na DPMB jsem už dlouho nebyl. Zjevně mají opravdu potřebu každý rok či půlrok vyrobit nějaké pořádné změny, aby bylo co dělat. Však se to pak dá zase změnit... a zase, a zase.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Taso, ta minuta mezi Moravákem a 28. říjnem se mi moc nezdá. Je tam křižovatka s Kolištěm. Sice má preferenci, ale min. půl minuty si tam postojíš. Takže v konečném důsledku o minutu víc, ale přínos to vyváží. Akorát v novinách nenapsali, že d11 má jezdit přes Bronx, díky čemuž vznikne přímé spojení Maliňák - Čára a Žabiny budou mít rolu téměř na dosah bez přestupu (na SA určitě) a ta jednu stáv od Maliňáku už se dá doklepat - jezdí to tam co minuta.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Hlavní nádraží 0, Maliňák 2, Körnerova 4, Tkalcovská 6, Jugoslávská 8, Jugoslávská 9
Hlavní nádraží 0, Maliňák 2, Moravák 4, 28.řijna 5, Dětská 7, Jugoslávská 9
V případě že bude mezi Maliňákem a Moravákem 3 minuty jako u linky 1, tak se to o minutu posune, takže by se jízdní doba brutálně natáhla o hroznou 1 minutu.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Mě vyšla jízdní doba o 1 minutu delší, ale zase většina cestujících ocení, že nebude muset přes Bronx...
Nejde mi do hlavy, proč všichni nadávají na zastávku u Grandu? Je tam přestup na 31, 33, 67, 76, na žluté autobusy, a těch 50 kroků navíc k vlaku snad zvládne každý...?


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Já taky 13 občas jedu, ale absolutně by mi nevadilo, že z ní vylezu pod Grandem.
Dostal mě jeden příspěvek v diskuzi, kde bylo napsáno, že teď se sice bude dat dostat z Hlavasu k Dětské, ale zato na Lesnou to pojede dýl. Já ať počítám, jak počítám, tak jízdní doba bude stejná, možná o minutu delší, záleží jestli bude mezi Maliňákem a Moravákem 2 nebo 3 minuty.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Debilní nebo ne každý by řval kdyby se ho to osobně dotklo.
Nejvíc se mi ale líbí z toho článku toto: Díky tomu začaly jezdit tramvaje častěji, než byli cestující zvyklí. Ve stejném duchu má být po letech i zrušení třináctky.
No osobně to vidím tak, že si počkám ještě tak 50 let a bude jezdit jen jedna linka, ale bude jezdit míň než po minutě :-D


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Bože, ty lidi jsou tak debilní.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Opäť linka 13:
Nerušte nám třináctku, stěžují si lidé ze Židenic na změny v dopravě

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak v Brněnském deníku zase píšou, že "vážně zraněný nebyl ani řidič dodávky". Tak si vyberte...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Yakuzza píše:

Nemůžu se zbavit pocitu, že z každé NÍZKOPODLAŽNÍ šaliny na fotkách vystupují klasické prototypy duchen (berle, bugatka) předními a nejužšími dveřmi. Dobře jim tak! sarcastic

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Thank you, captain Obvious.


Offline
888
21 led 2006 12:26
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-mesto/1539-8710-tezce-zraneny-po-srazce-vozidla-mestske-policie-s-dodavkou-v-brne.html?ref=stalo-se


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nebo se místo přilehlého parkoviště rozšíří ulice a ostrůvek bude. Nebo tam vymyslí nějakou podobnou zpraseninu, jako na Šilingráku, jako že třeba speciální fázi pro šalinu od města, nebo tak něco...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
7296
27 úno 2010 07:40
Minimálně zmizí špatný rozhled pro auta odbočující od Lucerny na Tábor a přebíhání lidí z ostrůvku na chodník a zpět, což si myslím není málo. Otázkou je, jak to tam bude vypadat, když šalina zastaví v zastáve a auta jedoucí spoleně s ní ucpou zmíněnou křižovatku.


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
Takže zastávka Tábor, která je dosud u ostrůvku v širokém místě té ulice, bude předělána na další špunt? Proč?


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Někdy ani neřeknu nic a hned jsem použit.... Ale viz FD.... biggrin
Mouka píše:
Mě by zajímalo, jak to Radek dělá, že se o něm tak často píše v novinách.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Autor mluví za vše :mrgreen:


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mauricio: No ono by bylo nejlepší, kdyby se opravila přes noc. Nebo kdyby byla rovnou postavena jako samoopravovací.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jen mě vadí, že to naruší provoz tramvají.

Docela těžko se opravuje tramvajová trať, aniž by byl narušen provoz tramvají.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Ty názory "brňanů" jsou ovšem dost tristní...

"Když to k něčemu bude, ať to Dopravní podnik města Brna opraví. Jen mě vadí, že to naruší provoz tramvají. Nemyslím si ovšem, že by to bylo tak moc potřeba, škoda peněz," uvedla svůj názor jedna z obyvatelek Komárova Kateřina Kosseková.

značka úroveň


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Mě by zajímalo, jak to Radek dělá, že se o něm tak často píše v novinách.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Z článku:
¨"Tak opravit je to určitě potřeba, stav je velmi tristní," myslí si například Brňan Radek Havlík.
Nevím, ale to jméno se mi zdá povědomé.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Zlaťák píše:
Mezi Šilingrákem a Novými sady taky kdysi bylo a zrušilo se. A nepřipadá mi to, že by Minská byla horší.

Ono tam to zastavení jaksi je, a je jaksi umístěna na označníku zastávky, takže obyčejný cestující ani nezaznamená, že tam něco takovýho je. Prostě se bezpečnostně zastaví a jen tak mimochodem se matroš pustí ven a dovnitř vozu. :-) To samé máme tuším na Pekařské směr Mendlák.
Datel píše:
Jasný, třeba na zastávku Tábor, to ho už klidně můžeš posunout o dvě zastávky dřív, protože tam jaksi ztrácí smysl.

Co jsem četl, tak se rekonstrukcí zastávka Tábor posune, tak umístit bezpečnostní zastavení na označník této zastávky by se teda případně dalo.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihom ... rova-.html

Netušil jsem, že LF2 je velkokapacitní vůz. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 08 říj 2024 04:53
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]