Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 41 z 49    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Jo, díky, nemohl jsem o té budově právě moc vygooglit. Každopádně nikde jsem netvrdil, že za stav budovy může město. Ale město by se o tom mohlo s Českou poštou minimálně pobavit, když už to stojí uprostřed města.


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
No, já se stejně bojím, že ten prostor tak bude celý moc otevřený. Navíc když bezprostředně navazuje na prostorově přerostlou křižovatku na nových sadech a tamní zbytečné „náměstí“ se smyčkou.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Yakuzza : Doporucuju si o te budove posty neco zjistit. Za to v jakym stavu je nemuze budova ale CP. Alespon strucne tady : http://www.archiweb.cz/architects.php?t ... how&id=394
Dat ji novy omitky, opravit interiery , predelat ty otresny prepazky (idealne podle novych vzoru posty), tak vetsina nepochopi , kde se tam ta budova tak najednou vzala.


Tahle vize nadrazi ma neco do sebe. Trochu mi vadi ty zakryty stromy a v podstate neresenej problem nenarovnanych nastupist.
Jinak vykopat z prednadrazi IGK a cely ten prostor ponekud prekopat (vcetne podchodu) , tak by to vypadalo uplne jinak. Projektu na rekonstrukci nadrazi ve stavajici poloze je dost , nektery z nich i rozumny a pouzitelny. Vcetne rozsireni plochy smerem k Tescu a urovnovy prechod dal. Ale zadna studie neresi zakladni problem nadrazi a to ty nizky a uzky viadukty . Bez jejich upravy/likvidace/zmeny trasy se to tezko nekam hne dal. Tady bych asi obetoval historickou hodnotu a proste je nahradil jednim mostnim polem.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ta budova sice vypadá tak, ajk vypadá, to ale není důvod ji bourat. Ona by stačila rekonstrukce. Už jen proto, že se obávám, že nová budova by zdaleka nebyla tak funkční, jak ta stará...

Urbanistická koncepce? Co to je? To se dneska už neřeší... Protože se to na školách neučí! Dneska je prostě v módě dostat titul a hned vytvářet takové bezmyšlenkovité sračky, jako třeba nádraží KrPole...


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mauricio: Tak možná to je svým způsobem památka, jestli ti jde o tohle, ale promiň, vypadá opravdu strašně. A kombinace tohoto, vedle supermoderní nádraží, vedle stará nádražní budova... a ideálně ještě nějaká supermoderní příšernost místo kasina? No tomu se říká urbanistická koncepce, to fakt.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
i s otřesnou budovou pošty, ideálně shodit

:roll: :roll: :roll:


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Zas tak hrozné to není, snad se mi to i trochu líbí... V rámci této koncepce bych už ale rovnou něco udělal i s otřesnou budovou pošty, ideálně shodit... nebo aspoň nějak rozumně zrekonstruovat, třeba formou destrukce...


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Na těch vizualizacích je něco supermoderního a úžasného?

Tak jo. Pokud je kvalitní architektura u důležitých (a nejenom důležitých) veřejných (a nejenom veřejených) staveb něco navíc, co nějaký „daňový poplatník“ přece nebude platit, tak se nedivte. Špína, hnus, nezájem. Brno ve třech slovech. Já už fakt nechci.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Ale kdyby se nádraží odsunulo, mohli by jsme se dočkat i vysněného metra : http://www.the-buro.cz/2010/compact-cit ... nici-brno/ -teda spíš nadzemky

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Není to tak zlé, ale spíš bych se zastavl nad tím, proč musí být tak striktně účelová budova (jakou nádraží je) tak supermoderní a úžasná. Co já jako cestující od nádraží potřebuji? Koupit si lístek, získat informace, vyčkat do příjezdu vlaku, koupit si sváču, dát si kafčo... Tak proč by měli daňoví poplatníci platit za supermoderní budovu s úžasným designem, obchodním centrem a buhví s čím ještě?

Ale vlastně proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
No to je děsný.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
http://brno.idnes.cz/podivejte-se-jak-b ... zpravy_dmk

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Poměrně povedené HD video :-)

http://vimeo.com/33526521


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Podpis je možné řešit soukromou zprávou. Pokud je opravdu třeba řešit gramatiku, je tu k tomu vlákno.


Offline
Uživatelský avatar

6964
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Sice by se to mohlo psát do příslušného tématu, ale není od věci (obecně, jakýmkoliv způsobem) na tu chybu upozornit. Každej někdy udělá chybu, nebo překlep. A zvláště v podpisu to lze kdykoliv opravit.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Fafner píše:
Já zase úplně pochybuju, že je slušný opravovat na fóru neúmyslné gramatické chyby, zvláště pak pokud je to offtopik.

Taky si myslím. Já bych za to dával hned povinný odpočinek.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Gramatické chyby jsou špatné, nicméně to, že se jejich řešením zaplácá úplně jiné téma je neodstraní...
Večer promažu, chybu opravím.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Já zase úplně pochybuju, že je slušný opravovat na fóru neúmyslné gramatické chyby, zvláště pak pokud je to offtopik.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
vojtik píše:
Miropiro: nechceš s tím do správného tématu? He?

Já trochu pochybuji o tom, že tam si to ta osoba přečte.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Miropiro: nechceš s tím do správného tématu? He?


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Lidi co chodí dobrovolně v bíle si stejně nezaslouží nic než zatracení a utrpení :D

(To je i součást toho urbanismu vlastně, kdo se má na takové lidi dívat.)

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jura píše:
Ty lavičky byli i pošlapaný tam jsou i otisky bot

Vám ta čeština asi dělá problém a shoda podmětu s přísudkem Vám nic neříká? Když už, tak "ty lavičky byly" (dá se to odvodit i od toho ukazovacího zájmena). A zkontrolujte si podpis, je tam jeden překlep.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Jura píše:
http://www.youtube.com/watch?v=owQo7hKCg0U&feature=channel_video_title
Už měla čest s vandali

Díky takovým čurákům si pak nemá člověk kam sednout, hlavně v bílých gatích.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mohli to rovnou celý odnést a vyhodit na sběrný dvůr. Nikam jinam to nepatří.


Offline
Uživatelský avatar

6964
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Některá individua se zkrátka musí podepsat všude. Nicméně:
Citace:
Už měla čest s vandaly.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 zář 2024 18:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]