Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 98 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Ten Mercedes to ubrzdil až v protisměru na úrovni té lampy se značkou. Naštěstí v protisměru nic nejelo. Pak se otočil, a valil za autobusem, zřejmě vyřizovat účty.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Tohle snad ani není možný! Není to fotomontáž? Toho debila, kterej tohle vymyslel bych s prominutím nakopal do ##MLUVÍM SPROSTĚ## hodně špičatou botou!


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Čas se vyrovnává blokováním připojovacího pruhu od Svitav na TGP.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Nemám slov.
Ten, kdo vymyslel otáčení autobusů na čtyřpruhu, kde je povolená 70km/h je s prominutím idiot!
Autobus, aby se tam stočil, si musí nejprve najet do pravého pruhu, a z něj se otočit do protisměru. Stál jsem tam chvilku, a první bus málem sejmul za ním jedoucí Mercedes, jehož řidič naštěstí zareagoval bleskově.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Proč musí po takové krátké trase pauzírovat?!


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Tak ta 46 se otáčí přímo v křižovatce na třídě Generála Píky a po otočení pauzuje v pravém pruhu za zastávkou Bieblova :roll:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Dneska jsem měl tu čest jet 52 s výletem na pole (rozuměj závlek na Myslivnu) a jedno dítko se při odbočení k Myslivně vyptávalo maminky, kam že to jedeme, tak mu maminka vysvětlovala, že některé autobusy jedou tudy a některé ne. U Myslivny pak klučina chvíli mírně nechápavě pozoroval, jak se otáčíme v rozbahněném štěrku a pak se dotázal, proč jsme nejeli "tam", přičemž ukázal na prázdné parkoviště u zastávky.

Pomyslel jsem si - jo, to nejseš sám, kdo by to rád věděl...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
20 Ks? To podezřele přesně odpovídá počtu vozů, které by se měly během příštího roku pronajmout.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pokud to bude v 3dveřové verzi a Euro 5, nebylo by to tak špatný.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Jéžiš. A kde na to máme brát, když nic nevyrábíme? Překupnictví nás nezachrání.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Kolega přišel ze školení s tím, že něco takového tady bude do dvou let jezdit. V počtu 20 kusů.
Vypadá to pěkně, a co dnes není vyrobeno v Číně? (Koupil jsem si značkové tenisky, a vevnitř stálo: Made in China...)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Běžná Crossí dekáda. 49+75+78... :D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
A kde jezdi ?? Potrebuju novy zadni dvere, PP blatnik ... :)) Nejlip na ucet DP.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
To by se ten kolega nesměl čučet po mojí mladé, ale před sebe... sarcastic
Mimochodem tento má podobných zaviněných šťouchanců víc, ale asi je něčí oblíbenec a na Crossu jezdí stále. Jiní za zaviněnou už druhý den na svém řádku Crossí dekády nebyli, a jiní i za ty nezaviněný...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já třeba na kusu plechu lpím. Na to auto co mám jsem si vydělával dost dlouho a nebýt příspěvku od rodičů, tak ani tak není... Je to japonec, takže každej náhradní díl na něj stojí pěknej balík... Kdyby mi někdo u auta prohnul nárazník, tak to taky budu řešit.


Offline
86
17 zář 2011 08:58
Můj názor na to, co se stalo, se asi bude lišit od spousty populace v ČR, protože nelpím na materiálech a peněžních hodnotách a kus plechu je pro mě zcela bezpředmětná věc.
Včera jsem vystupoval z busu na Přemyslově náměstí a řidič při rozjezdu mírně "políbil" nějaké auto před ním. To auto srandovně poposkočilo, slečna se rozjížděla nějak moc pomalu před semaforem pro chodce na zelenou a asi se řidič nějak zapoměl.... Tomu autu se fakt vůbec nic nestalo, byl tam nepatrně prohnutý nárazník. Vracel jsem se za půl hodiny a slečinka zrovna odjížděla. Má tohleto význam? Proč takový nic tak strašně řeší? Měl ji políbit pořádně, aby měla co řešit biggrin

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tak je fakt, že já v cyklosezóně mhd moc nejezdím, takže vlastně nevím, kolikže cyklistů se nechá vozit.

Tím nicneděláním pmám na mysli velmi pomalé rozšiřování infrastruktury pro cyklisty. Všimněte si, loni před volbami se malovaly pruhy jedna radost, šlo to hned. Druhej rok po volbách to najednou nejde, protože kríze, nejsou peníze, není to priorita, blábolejí se důvody proč to nejde, přitom hlavní důvod je ten, že politik nemá motivaci (volby) se nějak angažovat a něco s tím dělat.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Janatak píše:
Mauricio - pro kolaře se doteď nic nedělalo


Panstvo, za ty léta nečinnosti se nějak vyrovnat s cyklistikou ve městě se něco konečně hýbe kupředu

Opravdu ne? Někdy si připadám jako sběrný autobus na Tour de France...
Nejsme, proboha, v Pekingu! I tam se jim to úplně nedaří "se vyrovnávat" s cyklistikou...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nepřekrucuj, co jsem (ne)řekl...


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Prednost cyklistu povede akorat ke zvyseni poctu nestastniku. At uz z rad pozustalych po cyklistech, ci zmrzacenych cyklistu, tak v radach ridicu. Ono vest silacky reci jak je budu sestrelovat, dokud se to opravdu nestane, je mozna pro nekoho usmevny a zvysuje si tim sebevedomi, ale az opravdu nekoho zabijes, tak uz na to do smrti nezapomenes i kdybys za to nesel brucet...

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Janatak:
Co je jasné mně, nemusí být jasné ostatním :) Beru, no, myslím, že po upřesnění je to už snad jasné.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Boze muj, ono je to fakt pravda: http://www.novinky.cz/domaci/222843-cykliste-maji-dostat-prednost-jako-chodci-zvysi-se-pocet-obeti-varuji-odbornici.html No, jestli toto schvali... ubyde cyklistu :mrgreen:

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Sorry, moc jasný mi to nepřišlo, ale bohužel někteří kolostřelci jsou fakt schopný vlítnout bez rozhlížení pod auto a ještě u toho držkovat #-o.

S tou předností mám podobnej názor.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Myslím, že jsem jasně napsal, že nebyla už jiná možnost. Pokud mi vjede cyklista pod auto takovým stylem, jak to tehdá udělal, tak opravdu nemám jinou možnost, než ho poposunout. Možná, že kdyby jel po tom chodníku pomaleji (kde teda neměl co dělat) a nebylo tam to křoví a zatáčka, tak bych ho viděl včas. Takto jsem stihnul opravdu jen brzdit.

Asi proto nesouhlasím s tou předností cyklistů na přechodech... Mám obavy, že většina si to špatně vysvětlí, vjede tam značnou rychlostí a pak viz výše.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Mauricio - pro kolaře se doteď nic nedělalo, tím doteď mám na mysli dva tři roky zpátky. Poslední dorbou vzniklo několik cyklopruhů a ty jsou výrazným krokem vpřed pro bezpečnost kolařů, ale to je všechno. I tohle teď usnulo a přitom se nabízí kilometry vhodně umístěných cyklopruhů - Kounicova, Lidická až Palackého, Olomoucká, atakdále.

Přednost kolistů na přechodech mi moc rozumná nepřijde. Sám jako cyklista uvítám pokud možno nepřerušovanou jízdu na kole, ale zase je mi jasný, že to nesmí být na úkor všeobecné silniční bezpečnosti. Příklad je cyklopřejezd sdružený s přechodem na Pisárecké u Anthroposu, tady si neumím představit, že pojedu autem a vlítne mi sem cyklista, kterej má přednost, a kterýho neuvidím dřív, než na chodníku u přechodu, rozhledové podmínky minimální. To při současné řekněme laxnosti při dodržování vyhlášky v obou skupinách - kolařů a automobilistů, bude hodně o hubu. Na zmíněném přechodu na kole navíc nemám problém, že bych dlouho čekal, maximálně třetí auto mě pustí a jedu dál. Je to o slušnosti, na to dneska hodně lidí pořád slyší.

Vychovávat cyklisty autem je bezohlednost a výraz tuposti maximální. Já chápu, že někteří svým chováním pěkně pijou krev, ale toho chceš autem jako sestřelit, jak tady píšeš? Bereš riziko, že ho můžeš zabít? Silácký řeči, který pokud uvedeš v praxi, se ti šeredně vymstí a já kvůli nějakýmu idiotovi teda sedět jít nechtěl. Fakt mám rád to vědomí, že jedu někde na kole a za mnou jede hňup, kterej nemá rád cyklisty a bude to autem dávat najevo.

Panstvo, za ty léta nečinnosti se nějak vyrovnat s cyklistikou ve městě se něco konečně hýbe kupředu (z toho asi plyne pocit, že se v tomto státě dělá všechno pro kolaře - kdyby tomu tak bylo, tak tu máme druhý Holandsko - bohužel není tomu tak), otázka je, jak to bude fungovat. Sám si myslím, že ta přednost bude krapet o hubu, to se ovšem ukáže. Dalo by se dělat víc účelnějšího.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 04:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]