Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 26 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Kdybych nezažil na VŠ to co jsem zažil, možná bych taky tvrdil, že vysokoškoláci jsou (jen) slušní a inteligentní lidi.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Yakuzza píše:
Velice pochybuji, že by to měl na svědomí začátek semestru, VŠ studenti se do Brna obvykle nestěhují proto, aby sprejovali šaliny. Práce místních kreténů.


Stačí bydlet v Králově Poli a sledovat, co se děje po začátku semestru po nocích... řev jak od paviánů, rvačky, v álejích nablito, časté zásahy PČR... bohužel, alkohol a nudící se studenti (i tací na vysokých zjevně jsou) dělají své :-(


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Výjimky se samozřejmě najdou, ale sprejeři a podobná individua většinou nejdou na VŠ. To, že se v nějaké čtvrti rozmohlo sprejerství ale neznamená, že za to můžou sprejeři z této části. Tito většinou malují své výlevy v jiných částech města.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Zlaťák píše:
Začal semestr a v Brně se nějak rozmohlo sprejerství.


Velice pochybuji, že by to měl na svědomí začátek semestru, VŠ studenti se do Brna obvykle nestěhují proto, aby sprejovali šaliny. Práce místních kreténů.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Včera na posledním kole na 58 na Šimáčkove nastoupili nějací frajeři dost v náladě, kolem 20 let, další přistoupili na Klicperce, někteří z nich vystoupili, ale evidentně se znali, většina z nich pak vystoupila na Zaoralce, dva jeli na Zetor, a v Židenicích koukám, interiér obdržel neslušivou novou výzdobu. Ale na nějakou tvořivou náladu se nezdáli, ani ve špíglu nebylo nic vidět :-(

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Nemyslím, že by jim kamery vadily (pokud o nich vůbec vědí), když mají držku za šátkem a kapucu přes hlavu... hlavoudozdi

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Zlaťák píše:
Den předtím jsem potkal počmáranou 13T, které jsem měl pocit, že se díky kamerám dařilo sprejerům vyhýbat.
Jo, onehdá jsem viděl 13T s počmáranými zadními dveřmi, taky jsem se docela divil, protože do té doby jsem ještě zvandalizovanou 13T neviděl... Jsou čím dál drzejší, když se nezastaví ani před kamerami. :roll:

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Začal semestr a v Brně se nějak rozmohlo sprejerství. U nás najednou posprejované všechny baráky (včetně našeho, kterej vydržel asi dva roky čistej), MHD posprejovaná,... Včera jsem se večer vezl nějakou soupravou dvojvan na jedničce a zadní půlka druhého vozu byla celá počmáraná (okna, obložení,..). Den předtím jsem potkal počmáranou 13T, které jsem měl pocit, že se díky kamerám dařilo sprejerům vyhýbat.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
A hygiena, to je problém všech dopravních prostředků ve všech městech. Právě proto si doma zásadně nesedám v oblečení z venku a ruce myji hned po příchodu. Já DPMB ještě chválím za to, že je schopen vozy udržovat minimálně tak, že když je vůz ráno vypraven, tak málokdy zapáchá, a dokonce někdy i příjemně voní dezinfekčními prostředky.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
To byla první věc, co mě napadla. Ale říkal jsem si, že o tom řidič musel vědět. Asi by se to nesetkalo s pochopením. Už pro to, že to byl řidič nejspíš po celé směně(usuzuji dle denního kurzu), co se už viděl po práci doma...A to ještě určitě mělo dohru. To hovado sice vylezlo někde na lesné(s celýma poblitýma rukama si zmáčkl tlačítko a osahal všechna madla), ale tam si sedl na lavičku. Nevypadalo že by tam někde bydlel. Je pravděpodobné, že zbytek vyhodil u lavičky a se špinavýma kalhotama pokračoval příštím spojem dál....[Jinak ve včerejších rozjezdech nezvykle málo lidí: 96 poloprázdná, 93 já,to prase a jen tak 6 lidí vzadu, od Lesné jen já a 1 cestující a od Klarisek kromě mě ve voze nikdo]..A takových případů jsem viděl víc:např. před 2 lety na ohňostrojích(linka 50, vůz 7645). Tam asi 13ti letá namol opilá slečna pozvracela celou přední “invalidní“ čtverku, celou podlahu a pak si přesedla na přední dvojku nalevo a tam další 2 sedadla. Uprostřed taky kaluž, část lidí ze předu vysedla u prasat, jinak všichni, co zůstali se tlačili dozadu. Všichni z té holky měli srandu, pokřikovali různé narážky, posměšky atd., bus zastavil mezi zastávkama, vylezl takový svalovec(řidič) a povídá: Držte hubu, ještě jedno slovo a vymáchám vám v tom rypák! Najednou hrobový ticho až na Osovou, všichni respekt až do té doby než vystoupili :D

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
A proč si hned jak se to hovado poblilo nešel za řidičem a neupozornil ho na to? Pak to tam všichni roztahaj po celým voze a hygiena je kde?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Vzhledem k tomu, že rád chodím pěšky a ani větší vzdálenosti mi problém nedělají, nikterak by zrovna mě zrušení noční dopravy nemrzelo. Ale přeci jen je potřeba ve větších městech nějakou dopravu provozovat i v noci. Problém “neslušných cestujících“ je i ve dne. Někdy mi dokonce přijde, že jediný cestující, který voní vypraným prádlem a používá deodorant jsem já. Za chvíli s takovou bude člověk za hlupáka, že voní a důsledně si pere prádlo :D

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Mno, pokud budu tvrdit, že i ve dne téměř nepotkáš slušného člověka, budu mít pravdu taky. :mrgreen:
Ono tajemné "téměř" totiž znamená cokoli, co je méně než nějaký konečný počet, takže pokud nějakou vlastnost má 1 člověk z 1000 nebo 999 z 1000, v obou případech jsou to téměř všichni. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Bohužel ji využívám a občas (hlavně v pátek) stojím cestou ze služby v a-92 na jedné noze...
Ale někdy noc musím i jezdit a vidím, co vozím.
To Zlaťák: Ty patříš mezi "téměř", čili slušné cestující. :D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
No tak třeba já jezdím po půlnoci z práce. Takže, to že ty možná chodíš spát po 22:00 a noční dopravu nevyužíváš,...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
A proto by bylo nejrozumnější zrušit noční dopravu! Mezi půlnocí a čtvrtou ráno téměř slušného cestujícího nepotkáš...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Pravdu samozřejmě máte, jenže. Kdo z cestujících má ze zákona právo někoho vykopat z vozu? V našem státě to funguje tak, že se dožadujete práva a jste za to nakonec potrestáni vy. Nějaká lidumilská babička by třeba zavolala policii, že se tam nějaký darebák dopouští bezpráví na nebohém občanovi, kterému se jen udělalo špatně. Na to, že ten “nebohý občan“ musel až několik desítek minut dopředu vědět, že se mu dělá zle a do vozu neměl vůbec nastupovat, ani ta babička ani zákon nehledí....Já bydlím v sídlišti St.Lískovec a vždycky jezdím až do smyčky. Tady fetky a bezďáky vyhazuji běžně sám, i bez vědomí řidiče. Když tu ještě jezdila linka 13, tak jsem jednou pomáhal řidičce vyhodit z vozu agresivní feťačku. To by mě zajímalo, co ty fetky v těch keřích mají, že sem tak s oblibou zajíždí. Na linkách do Lískovce bývají nejčastěji. Dokud prostě nebudou tyhle prasata, fetky apod. donuceni(klidně i násilím) si vůz po sobě vyčistit a na zaplacení škody vlastníma rukama vydělat, lepší to nikdy nebude. Proto by měly kontroly probíhat namátkově, na kterékoliv zastávce nastoupit několik revizorů s policií a situaci přímo na místě posuzovat. Bohužel je smutné, že jsem revizora po 18. ä před 5. hodinou za svůj život ještě nepotkal............

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
No já bych řekl, že hovada jsou bohužel všichni, kdo v tom voze byli, protože s takovým prasetem v klidu jeli a nevyhodili ho na první zastávce z vozu...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Tak jsem se dneska projel kloubáčkem 2356 na 1/98. Ještě krásně voní novotou a už ho někdo stihl počmárat :/ na zadní čtverce je pomalovaná stěna i zem černou barvou, na stěně vpravo u zadní pětky taky. Potom je tam popsaný sklo u zadních dveří a skoro všechny zadní stěny sedadel v zadním článku. Jsou to d*bili!.........Přesednu si v klídku na hlaváku do 93(06702 7610) a vlezu si hned na místo u řidiče vpravo. Nastoupí borec a po 4 zastávkách se tam s úplným klidem vyzvrací. Většina mu toho skončila na gatích a na rukách, ale část musela i na sedadle. Úplně klidně si v takovým stavu jel dalších asi 8 zastávek! Někteří cestující jsou vyloženě ho**da....Jinak mám plno nočních záznamů do vypravenosti. Jdu je napsat do tématu “vypravenost“...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Kari píše:
IvanM: Je to v hlášení dispečinku na podnikovým intranetu. Člověk nepracující v DPMB má smůlu, nedostane se k tomu.


OK, děkuji za odpověď.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
IvanM: Je to v hlášení dispečinku na podnikovým intranetu. Člověk nepracující v DPMB má smůlu, nedostane se k tomu.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
[/quote]
Je to v hlášení? To si chci přečíst. :D[/quote]

Můžu se optat, co se rozumí pod tím pojmem “hlášení“? Oč se jedná?

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
mh píše:
a dnes přijela z trati prozměnu jedna Medlánecká K2P (numero po mě nechtějte) s posprejovou pravou stranou..


1042 ;-)

Náhodou jsem to se škodolibou radostí četl v hlášení sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
a dnes přijela z trati prozměnu jedna Medlánecká K2P (numero po mě nechtějte) s posprejovou pravou stranou..


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
1569 měla taky včera většinu oken popsaných výraznou červenou fixou

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: cooljay, Cracatit a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 13:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]