Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 377 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Od Roberta přišla další SMS, na Mendláku 2330+KT8, NAD jezdí za d-1.


A zase dneska u Antonínské nejspíš nějaký pablb přehlídl šalinu. Stála tam oktávka s rozsekaným levým bokem a už byla odstavená na pravém okraji směr Pionýrská. Já si říkal když jsem byl na Maliňáku proč jezdí zase NAD. Čas asi tak kolem 12h


Offline
Uživatelský avatar

151
27 zář 2011 21:38
Brno, po trase 69 a 96
Dneska v 7:38 ve Farinově zatáčce směrem na Mendlák začal hořet Citybus ev.č. (pravděpodobně) 7604 na kurzu 05209.

_________________________________
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.


Offline
888
21 led 2006 12:26
ad firebrno.cz: pánové, to co je na internetu je pouze část zásahů, ne všechno. Záleží na operačním, co si označí, že chce zobrazit na internetu, v každé kartě výjezdu je možnost zatrhnout toto zvlášť.

jinak momentálně nehoda OA + tram v okolí Moravského nám.


Offline
85
10 úno 2009 22:38
Hal píše:
podle Roberta je u Futura tezka nehoda a105 5b3 4319 s kamionem

Dle firebrno.cz, zadna vazna nehoda nebyla, jediny vyjezd je k velkemu uniku PHM z NA v ulici K terminalu.



Před půl hodinou, když jsem kolem FUTURA projížděl, probíhal u kruháče před ABB odtah busu s rozsekanou kabinou řidiče, takže předpokládám, že informace asi nejsou mylné...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A nebylo to tak, ze projel a nasledne mu tam skocila stuj? Za projeti navesti stuj by mu v MSTS skoncila aktivita :D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
niximor píše:
S tim semaforem... casto cocky blikaji jinak, nez svetla pro auta. Takze auta stale muzou mit cervenou, ale salina na cockach uz muze mit volno.

Toho už jsem si taky za těch 30 let všimnul. Samozřejmě se bavím o čočkách, i když nesvítí zeleně a červeně.
Od kdy znamenají vodorovně svítící čočky "volno"?


Offline
488
13 čer 2004 23:04
Mauricio píše:
podle Roberta je u Futura tezka nehoda a105 5b3 4319 s kamionem


Dle firebrno.cz, zadna vazna nehoda nebyla, jediny vyjezd je k velkemu uniku PHM z NA v ulici K terminalu.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
S tim semaforem... casto cocky blikaji jinak, nez svetla pro auta. Takze auta stale muzou mit cervenou, ale salina na cockach uz muze mit volno.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
podle Roberta je u Futura tezka nehoda a105 5b3 4319 s kamionem


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Aktuálně z důvodu přesunu aut z D1 u Slatiny stojí kolona ze slatinské křižovatky až do Šlapanic, takže t-31 jezdí "jak to vyjde". Předpokládám, že podobně na tom budou všechny linky projíždějící křižovatkou ŘípskáxTuřanka.

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Tak kameru, kurz a takovýhle blbci by měly jít pryč.
To že se autobus vecpe mezi šalinu a chodník, není v zákoně dáno, že se smí projíždět, pokud už nikdo nenastupuje/nevystupuje?


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Tak zážitky dnešního dne. Cestou do práce jsem napřed jel šalinou, kde řidiči bylo jedno, jaká je "barva" na semaforu. "Červená" není zeď. (Mimochodem se mi to poslední dobou stává dost často. A není to nějaké na poslední chvilku přeskočení čoček,... Borec stojí na "červenou" a z ničeho nic se rozjede a jede.) Následně na Svatopetrské stojí tramvaj v zastávce s otevřenýma dveřma a autobus se narve mezi ni a chodník, jako by se nechumelilo.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jakub píše:
Kdo to auto neměl, tak nepochopí :)

Otec E30 vlastnil, měl 318, najezdil jsem s tím hezkých pár tisíc. Jezdilo se s tím pěkně, to jako jo, ale to už je taky pár let, co se E30 dalo říct auto, teď jsou to opravdu šroty zralé do šrotu. Konkrétně ta 318 by už motorově nestačila ani na mojeho 8 let starýho francouza s 1.6.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
122
04 pro 2010 02:48
u linek 25, 26 a 67
Taky jsem čekala, že přijde nějaká pěsťovka, ale myslím, že ten řidič právě tím relativně chladným přístupem docela dobře cigáňata odzbrojil. Právě spíš naopak - kdyby na ně řval a nadával jim - tak by je to mohlo k útoku vyprovokovat, ale tohle jednání asi ani nečekali.


Offline
888
21 led 2006 12:26
na druhou stranu může být rád, že vystoupili, a nedostal hned jednu po čuni :wink:


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ano ano, Cejl, tam je každou chvíli nějaký problém :(
Každopádně je řidič frajer a zachoval se na výbornou :-)


Offline
122
04 pro 2010 02:48
u linek 25, 26 a 67
Když jsme u těch zavírajících dveří - před 14 dny jsem byla svědkem "incidentu" na Tkalcovské. Tlupa pubertálních cigánů dobíhá ke čtyřce směr Obřany a ačkoli už pípalo zavírání dveří, tak jeden ty dveře silně chytl, aby se nezavřeli a držel je pro své dobíhající kamarády. Řidič vstal, šel k nim a chtěl po nich jízdenku. Se slovy, že ji nemají, je z tramvaje vyhodil a docela klidným hlasem (fakt neřval nebo něco) jim sdělil, že prostě držení dveří si dovolit nemůžou. Ti začali držkovat, že je rasista, tak jim odvětil, že tohle nestrpí u nikoho, nehledě na pleť (nebo tak nějak podobně). No a ti ho ještě venku titulovali tak, že i já (a to vydržím hodně) jsem se červenala až na ##MLUVÍM SPROSTĚ##.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kari píše:
Tak přivření do dveří a rozjezd je na policii a na velký problémy. Chudák řidič, kvůli takovým debilům, co nedokáží respektovat výstrahu před zavíráním dveří bude mít teď průšvih.
To já po jednom takovým incidentu už radši koukám do zrcátka po celou dobu zavírání dveří a radši ty dveře 2x ještě otevřu, když si nejsem jistej. Bohužel v některých zastávkách je to zrcátko, co je na vozech, na prd.


Není to tak dávno, co jeden náš řidič přišel o papíry, protože sejmul dobíhajícího člověka, který chtěl stihnout bus, no ale už se tak nějak zavíralo, tak vrazil do dveří, od těch se nějak odrazil a spadl pod zadní kola. Řidič, tou dobou dívající se do levého zrcátka, zda může vyjet ze zastávky, si ho všiml až ve chvíli, kdy se mu zdálo, že najel na něco, na co neměl. Kupodivu, vina dobíhajícího se neprokázala. No a jak už to bývá, 30 lidí z autobusu dělalo, že nic neví, nic nevidělo a raději se rychle klidili.


Offline
Uživatelský avatar

9299
10 čer 2004 11:19
Hmmm , dalsi vrak na silnici . Kolik plechovek kitu uz na tom je ?


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
Tasa píše:
Dnes se hromadě šrotu říká klasika?
Mám ve sklepě klasiku, potřeboval bych se jí zbavit a nemám dvoukolák.


Kdo to auto neměl, tak nepochopí :)

_________________________________
Jakub


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Nechci kecat, ale jel jsem napřed z České dolů na nádraží a stáli jsme tuším jako první a mám pocit, že to byl kloub. Což by mohla být 92. Ale mám už v hlavě prázdno a ne a ne si to vybavit. :)


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jakub píše:
E30 je klasika :wink:

Dnes se hromadě šrotu říká klasika?
Mám ve sklepě klasiku, potřeboval bych se jí zbavit a nemám dvoukolák.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

95
20 pro 2008 19:27
Brno
sólo nebo kloub?


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Tak přivření do dveří a rozjezd je na policii a na velký problémy. Chudák řidič, kvůli takovým debilům, co nedokáží respektovat výstrahu před zavíráním dveří bude mít teď průšvih.
To já po jednom takovým incidentu už radši koukám do zrcátka po celou dobu zavírání dveří a radši ty dveře 2x ještě otevřu, když si nejsem jistej. Bohužel v některých zastávkách je to zrcátko, co je na vozech, na prd.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 20:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]