Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 24 z 43    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Ok. Tak tedy 012 04 Ať to máte přesně.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
H2O: ne!! je to čtvrtá dvanáctka, takže 01204 nebo 4/12 !


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Obráceně. 012/04

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
1753 - 4/12.


Offline
Uživatelský avatar

50
25 lis 2010 23:34
Brno
1753 se vracela kolem 12:15 do voz. Medlánky ze zkušební jízdy.

_________________________________
www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

6963
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Obecně se více houpají šaliny s vyšší podlahou. Tím, že cestující stojí/sedí výš, má šalina těžiště vice posunuté nahoru - a pak je náchylnější ke kymácení. No a koleje samozřejmě taky dělají své.


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Na něčem takovém se tramvaj nehoupat prostě nemůže, ať je dlouhá jak chce.

Příloha:
IMG_1137_v1.JPG


Ale po Brně jsou různé docela zábavné propadliny, kde se těžce houpe už i 13T (která je jinak hodně stabilní), jako třeba na Vídeňské před zastávkou Celní, směrem od města. Nebo mezi Hrnčířskou a Kartouzskou.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Já mám pocit, že se různě houpají i některé T3. A obzvláštní lahůdkou je jet houpavým vozem po houpavých kolejích ;-)

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Jako mně toto zas až tak nevadilo. Takové houpání je podle mě uplně běžné u každého delšího stroje. Jako u Škodovek 13T sebou škube celá šalina, ne jen jeden článek samostatně.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
To ano, interiér příjemný (jen ty dvousedačky dělají málo místa... ale zase to není dobytčák), uprostřed geniálně obrovská nízkopodlažní plocha.

Ale to houpání, pohupování, to je opravdu na mořskou nemoc. Duš podle příspěvků taky ví své :) Já se tím vezl Česká - Skácelova (1751, někdy v září) a fakt jsem si připadal jak na lodi. Houpy, hou, doleva, doprava, dolů, nahoru, doleva...


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Super. Doufám v brzký návrat další K3R-N na linku. Nevím, jak jiným, ale mně celková konstrukce a vnitřní uspořádání vyhovuje.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
1753 jezdí na zkušebce


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Je de facto po VP ale nebyla ani oživena, čeká také na úpravu kloubového spojení.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
1752 teda už prošla VP, akorát není ještě schválená?

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tak sláva, po těch letech už bylo načase...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Před několika dny oživena. Předevčírem prošla myčkou a očistou megazaprášeného salonu a po TBZ už by snad nic nemělo bránit jejímu vyjetí.


Offline
121
01 úno 2009 22:40
Po 2 letech se znovu venčila 1753 :applause:

_________________________________
Tramvajové vozy RT6 na Facebooku: https://www.facebook.com/tramvajovevozyrt6


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
To s tím sklápěním zrcátka na variu by se dalo docela snadno vyřešit otočením madla o 90 stupňů

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Lada: Teď tě trochu nechápu, u varia se dá taky z kabiny sklopit zrcátko.
K tomu pultu, to máš pravdu, hromada úplně stejných a stejně barevných tlačítek a u nich popisky. Když chce člověk najít blbou radiostanici, tak si musí přečíst x řádků popisek, než jí najde. A to při jízdě je dost špatný. Porše je v tomto o dost lepší, tam se dali formou toho, že jeden obrázek a jiný barevný označení řekne víc jak tisíc slov.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
ReZ: ano že by mohli vyjet všechny 4, 3 nevím jak která je na tom. Ona sama o sobě ta šalina není až zas tak špatná. Ale tento celkový dojem kazí různé rušivé elementy: jako je neustále vysraná skluzovka (1751 už má dost dobrý plochy) či velmi pomalé dveře pro mě dost zmatečný pult řidiče atd atd. Je to prostě bastl s parsu kterej kdyby se do něj ve vývoji a výrobě investovalo o něco víc tak by to mohl bejt dobrej stroj. Zase se zde projevilo heslo který nesnáším za málo peněz hodně muziky. Všichny nadávate na porsata ale osobně můžu říct že se mě s něma jezdí dobře. Jediný co mě trochu vadí je ten omezovač rychlosti 15 atd ale ty novější už ho nemají tak citlivej takže pohoda.
Jinak jenom příklad: VarioLF - potřebuji nutně na trati sklopit zrdcádko kvůli profilu. Ne jak u 13T Kačeny či T6 normálně bez toho abych musel otevírat kabinu. U Vária musím odemčít otevřít sklopit objet překážku naštelovat špígl zavřít zamčím je to jak T3 teda bez vylízaní ven která ale vyjela před 50 lety to jsou pravě takový věci proč nemám ty reka moc rád. Nic z toho není dotáhlí do zdárnýho konca.

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
No, přidám se k Ladaovi, jsou to krámy. Při jakýkoliv menší nerovnosti se to kymácí ze strany na stranu, jako kdyby to chtělo každou chvíli vyskočit z kolejí, navíc to má tvrdý dobrždění, horší výhled z kabiny řidiče a po čase si s tebou začne obrazovka hrát tetris. Navíc po elektrické stránce je to nechutně složitý bastl a to rozložení komponentů, to bych nejradši někoho kopl do sedinky. Když se člověk chce dostat k blbýmu vyhořelýmu stykači, tak musí jich dalších několik vyndat, aby se k tomu svýmu, který je za rohem, vůbec mohl dostat. A tak bych mohl pokračovat dál.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Proč schylovat na horší časy? Jako že v dohledné době vyjedou mezi prostý lid? to s eněkdo křižuje, atejně tak jak když začaly zkušení jízdy RT6?
Myslím si, že pokud bude kloub plně funkční, bude to docela dobrá šalina. Kapacitně mezi K2 a KT8 a částečně NP, otočné podvozky, spousta stejných ND, žádný extra atyp.
Podle mě šalina nemusí mít za každou cenu poměr NP části blížícím se 100%. Bohatě stačí podíl podobně jako wanizované kachny.
Teď se do mě, jako do laika a obyčejného cestujícího, co občas, když jede s kočárkem, potřebuje NP pusťte...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Nevím jestli to zde padlo nebo ne případně na káčku ale 1753 se objevila na 14 na zvedácích. Udajně tam začaly borci z Parsu montovat nové čelníky nebo něco co souvisí s tím kloubem.Vypadá to že se začína schylovat na horší časy.Když jezdila občas ta jedna tak to úplně stačilo.Ptal sem se proč nezačaly 1752 která je po VP tak mě bylo řečeno ze tam stihli neco zkanibalizovat. sarcastic

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jezdí. Minulý týden určo byla venku. Pokud je doma, tak na nějakou drobnost.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Co je se 1751? Koukám že poměrně dlouho nebyla venku...

_________________________________
Definitivně možná.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1069 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 43  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 25 zář 2024 05:11
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]