Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 389 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Nikde to tu nevidím, tak sem hodím jeden postřeh. V noci ze čtvrtka na pátek byl před půlnocí nějaký problém na trase linky 96, protože se místo přes Hraničky jezdilo přes Bedřichovice.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Problémem Moraváku je rozlehlost křižovatky, ale bez světel to tam jde bez problémů, za tu dobu, co byly semafory vypnutý, tam nepamatuji žádnou kolizi. Opětovné zapnutí je ptákovina, hodná současného vedení. Zprovoznění Komenského nám. se samozřejmě na Moraváku nijak projevit nemůže.
Další takovou hloupostí je světelná signalizace na křižovatce Tábor/Domažlická-Chodská. Ta je v provozu v režimu 7/24/365, i když tam v noci jede jedno auto za 5 minut. Križovatka Štefánikova-Reissigova jede v noci na oranžovou. A nikdo s tím nic nedělá.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
vojtik píše:
Provoz plynulý? Možná pro relaci linky 1, která tam jede po hlavní. Jet tama v relaci linky 3, to obnáší popojíždění a doufání, že "to vyjde", případně "mě snad pustí". A málo času se tam nestráví...


Popojíždí tama vše co jede směr M.H. a naopak. A občas je ten průjezd křižovatkou o hubu.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Nebo ještě jinak - pokud by se otočila přednost, jedničku by to nijak znatelně nezdrželo (bo ve směru Milady Horákové <--> Joštova je zanedbatelný provoz aut), trojka et al by mohly jet okamžitě a šestka by dávala přednost jen ve směru, kde odbočuje doprava. Ve výsledku stejná nebo kratší zdržení, stejná nebo větší propustnost a řádově menší provozní náklady...


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
vojtik píše:
Provoz plynulý? Možná pro relaci linky 1, která tam jede po hlavní. Jet tama v relaci linky 3, to obnáší popojíždění a doufání, že "to vyjde", případně "mě snad pustí". A málo času se tam nestráví...

Když tama jedu, tak právě trojkou a zdržení je rozhodně menší, než na typickém brněnském semaforu.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
vojtik píše:
Provoz plynulý? Možná pro relaci linky 1, která tam jede po hlavní. Jet tama v relaci linky 3, to obnáší popojíždění a doufání, že "to vyjde", případně "mě snad pustí". A málo času se tam nestráví...

:applause:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Na té Vranovské jsem jel okolo, byla to nějaká sedmistovka TOROSu. Okolo páté tam byly sanitky a dispečer DP, jestli jsem dobře viděl...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Provoz plynulý? Možná pro relaci linky 1, která tam jede po hlavní. Jet tama v relaci linky 3, to obnáší popojíždění a doufání, že "to vyjde", případně "mě snad pustí". A málo času se tam nestráví...


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Fafner píše:
A nechcou na tom máknout stylem vzít bagr a bagrem vyndat semafory ze země?

Právě odesílám dotaz primátorovi - su zvědavej, jestli půjde zase do /dev/null, nebo se dočkám alespoň nicneříkající odpovědi:
Citace:
Dobrý den,

proč se město chystá znovu oživit semafor na Moravkém náměstí, který byl více než rok vypnutý, a provoz tam po celou dobu plynulý a bezpečný?

Díky za odpověď.

Pokud se to tam neobjeví, rád bych věděl, čím je dotaz závadný...
primator.brno.cz píše:
Děkujeme za zaslání dotazu.
Teprve po schválení dotazu administrátorem se položený dotaz na stránkách zviditelní
(účelem je eliminace neslušných či jinak závadných textů).


Offline
888
21 led 2006 12:26
sražení chodce - uvolněno

Autobus není DPMB


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Vážnější dopravní nehoda autobusu na ulici Vranovská, linky 3,4,9 odkloněny přes Dětskou nemocnici. NAD.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
A nechcou na tom máknout stylem vzít bagr a bagrem vyndat semafory ze země?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tak toto nám vysvětloval jeden policajt: Jsou to pravidelné kontroly, při kterých se zkouší, zda v momentě kdy testovací software pošle ze dvou směrů zelenou, vylítnou jističe. Pokud ne, je to špatně a musí se na tom hodně máknout.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
No a dneska se hlavně testovaly i semafory na moraváku :pray: Není nad to je štelovat v jednu odpoledne stylem chvilku fungují, chvilku ne #-o

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1087
09 lis 2006 18:16
Dnes ráno (kolem 9 hodiny) jsem viděl, že se už testovala tramvajová trať u Komenského náměstí na Joštove. Tuším, že to byla souprava 1606+1608.


3611 nám zůstala stát na zastávce Tomkovo náměstí směr Stará Osada. Asi se jí nelíbila voda :-)


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Mouka:
Citace:
Změny zastávek:
Hybešova - bez obsluhy linkami 51, 82, 91, 97 a 98, pro tramvaje linek 1 a 2 v obou směrech přeložena mimo opravovaný úsek

To je rozumné řešení, jinak by se to nedalo vyjezdit.

Pepola: Trošku jsem to přehnal, uznávám.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
pepola píše:
To "ozubení" na Vídeňské za mostem vzniklo tím, že na mostě se muselo jezdit pomaleji a pak tomu každý dal "karé"... sarcastic

Na Vídeňské ta zubačka byla už před omezením rychlosti na mostě

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Mně se celkem líbí, že každé ráno mohu postávaje v louži na ostrůvku zastávky Celní pozorovat jak se z města blíží hrozivě se kymácející prorezlý K2 kýbl s plastovou cedulkou na čele. (Byť tedy cestou tam raději jezdím šestkou, kde na nízkopodlažním pořadí mohu jet 13T, která na mne jako cestujícího přenáší poněkud méně otřesů a kývání.) Je to autenticky brněnské.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
To "ozubení" na Vídeňské za mostem vzniklo tím, že na mostě se muselo jezdit pomaleji a pak tomu každý dal "karé"... sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
A neví někdo, na kdypak nám plánují kompletní rekonstrukce v ulici Vídeňské? Přijde mi to tam, jako by to bylo už za mezí životnosti. Každé otočení kola u tramvaje v tomto úseku je jak rána kovovou palicí do betonu. => hrůza.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Jednokolejných výluk bylo v Brně poslední léta docela dost (krom samotné Hybešovy velmi nedávno třeba na Veveří nebo Štefánikově) a nikdy mi to jako cestujícímu nepřišlo nějak hrozné. Asi jako kdyby na trať přibyla jedna běžná brněnská křižovatka se semaforem. Až teroristi z magistrátu zase zabijou světlama moravák, bude to mít na jedničku nejspíš více negativního vlivu než tohle.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Hlavně, když je v tom místě vyloučena autobusová doprava...? confused


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Mouka: Udělat NAD za d-1, když už je x6/x8, x4, x30 a x27? To by snad musela helfnout i Praha pár vozy, ne?


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
ZdeněkH píše:
Pamatuju jednokolejku na Křenové když tam dělali nějakou stoku. To jsem tam poblíž bydlel. A teda můj názor je, že je to snad to nejhorší a nejnemožnější řešení....


Nejhorší je snad uplné zastavení dopravy, ne? Takhle to cestující kromě menšího zpoždění a zakodrcání na vexlách ani nepoznají..


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 08 říj 2024 04:59
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]