Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 56 z 158    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 158  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
mceza píše:
Myslím že není vhodné zde nabádat lidi k poškozování cizího majetku. Kor k majetku DPMB. Ale lihovkou připsaná písmenka "NE" před "BYLA" by nikomu neublížila :D

Jo, taky jsem si říkal že by to tam dobře sedělo ;)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
To je věc názoru,jediné s čím souhlasím je to že ničí koleje( oblouky) stejně jako ANITRA.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Příčinou pláče je spíše samotná přítomnost 13T v Brně...


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Napřed někteří ,,plakali" že nemá cedulku a když jí dostala,tak plačete znova. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Myslím že není vhodné zde nabádat lidi k poškozování cizího majetku. Kor k majetku DPMB. Ale lihovkou připsaná písmenka "NE" před "BYLA" by nikomu neublížila :D


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
agent_s_teplou_vodou píše:
...na cedulku navíc ani kamera nevidí, ani tak do rohu 2.článku...


to by ses divil, kam všude vidí :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Fafner: Tohle jen dokresluje absurditu celého křtění těchto bazmeků.

Na té cedulce je vyloženě lživá informace. Nechci tady nikoho navádět, aby vzal spravedlnost do svých rukou, ale za jízdy se šalinář na záběry z kamer nikdy nekouká, na cedulku navíc ani kamera nevidí, ani tak do rohu 2.článku, a při použití struny půjde cedulka z oboustranné pásky krásně dolů :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Normálním lidem to je řekl bych úplně jedno, jedinej důvod k nalepení bude stejně ten, že si někdo kompetentní přečetl na fóru "stížnosti" na onu chybějící cedulku... Ale klidně Terezku můžu poplivat a "pokřižovat", až ji potkám. Bude to asi tak stejná fraška, ale zadarmo :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mceza: alespoň tam nedali srpen (jak se křtily na Svoboďáku) - a cestující si většinou přečte jenom jméno (tu cedulku vnímá jako info o jménu vozu).


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Je to nechutný hnus! Lhát tahkle lidem!


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak jsem se včera po delší době svezl zas jedním poršetem, a říkal jsem si... WTF?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
MartinV píše:
Mceza: počet sedadel staré verze oproti nové, v lichých článcích, je 1:1 (je jich všude 12). :-)

Ale tam kde je sezení proti sobě tak se cestující dost kopou, nehledě na fakt že si tam ani nikdo dost dobře nestoupne.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
No já třeba jo. Jak mám vědět, co v tom je za "svinstvo" sarcastic Ale vážně, někteří magoři jsou schopní čehokoliv, takže toto opravdu ne, to by asi brzo letěli ven..


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Demon píše:
Jelikož je systém ventilace vymyšlen tak "inteligentně", že při otevření okna jde vzduch z ventilace přímo ven z vozu a uvnitř se tak "nepohne lístek"... :roll:

Přemýšlím, že bych si v letní dny bral do MHD mini rozprašovač vody, v letních měsících mi to doma na Lesné taky pomohlo :-) To by snad nikdo nebyl proti, že rozprašuji vodu, že.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
daxi píše:
„Dnes bude po městě jezdit celkem devětadvacet tramvají tohoto typu. Podle Smělých plánů ale chceme, aby jich do roku 2016 bylo sto,“ řekl Prokeš.
A já měl představitele brněnského DP za poněkud rozumnější, než ty naše.
Jak je vidět, zmýlil jsem se. Jedno šlápnutí do ho*na se přihodit může, ale když se v něm chtějí ještě dobrovolně hahaha ... #-o
mceza píše:
A proč bys okénka zamykal? To se dělá jen u klimatizovaných vozů. Bez klimy to je hloupost a naopak je o přísun čerstvého vzduchu méně... A ohledně pouštění luftu do vozu - horký vzduch nasávaný z rozpálené střechy opravdu situaci vylepší...
Jelikož je systém ventilace vymyšlen tak "inteligentně", že při otevření okna jde vzduch z ventilace přímo ven z vozu a uvnitř se tak "nepohne lístek"... :roll:


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
V lichých u starých (do 1919) se sedět nedá...

Já už jsem si tak nějak zvykl. V zimě se v těch lichých článcích celkem dobře topí a pokud to není plné, tak v pohodě. Do sudých článků nelezu, nechci překážet těm, co nízkopodlažní vstup potřebují.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mceza: počet sedadel staré verze oproti nové, v lichých článcích, je 1:1 (je jich všude 12). :-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Co se týče nových poršat, tak tam je to alespoň v lichých článcích lepší, sice málo sedadel, ale mimo špičku se to dá. V lichých u starých (do 1919) se sedět nedá a v obou co se týče sudých článků, tak je málo místa na nohy. Nejsem žádný obr a že bych se tam cítil jako ve voze za 60 milionů to teda ne...

A proč bys okénka zamykal? To se dělá jen u klimatizovaných vozů. Bez klimy to je hloupost a naopak je o přísun čerstvého vzduchu méně... A ohledně pouštění luftu do vozu - horký vzduch nasávaný z rozpálené střechy opravdu situaci vylepší...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
mceza: Proč se v 13T nedá sedět? Já mám právě po dlouhé době (při nákupech rúzných nových vozů všeobecně) pocit, že si konečně mám kam poskládat svoje dlouhý tělo a nemusím si lámat záda do pravýho úhlu.
Jediné co mi na těchto tramvajích z pozice cestujícího vadí, že nemají zamykatelná okna, aby je nemohli inteligenti v létě otevírat a řidiči "neumí" pouštět luft do vozu.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ZdeněkH: nízkopodlažní vozidla většinou nemají střešní okna kvůli výzbroji přesunuté na střechu. Samozřejmě na výjimky. Pokud se Ti to nelíbí, vyhlížej si pouze negarantovaná spojení, popř. vždy nechávej ten "NP střep" ujet. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
POkud se pusti vetrani, tak je tam lip jak ve starejch strepech ..


K tomu teplo a zima dodám copak se v těch nových šalinách dá nějak větrat? Malilinkatá vokna, střešní vůbec. Mně nejvíc vyhovuje asi T3 a K2 i z hlediska pohodlí na sedačkách a podobně.
Souhlasím, že pro řidiče je 13T super a jak píše i to o nových typech, ale to bude vždy. Z pohledu cestujícího se to zatím mění k horšímu


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pro řidiče je 13T opravdu luxusní vůz. Ale to je díky tomu, že je to nejnoivější šalina. Když přišly T6, RT6, Anitry, tak vždy posunuly komfort o něco dál. A díky svému stáří jsou hold 13T na špici.
Řidičům se vůbec nedivím, že tyto vozy mají rádi. Ale já v nich musím jezdit jako cestující a tam je to mnohem horší než kdekoli jinde. Nedá se tam sedět, nedá se tam stát. Vypadají hnusně (subjektivní názor) a nechutně jim píská výzbroj. O jejich jízdních vlastnostech a spolehlivosti radši nemluvím... Ne, doufám, že se Brno vydá jinou cestou než nákupem 100 nových 13T...

A na daxiho reagovat nebudu, myslím si svoje...


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
daxi píše:
...nebo v létě horko.....ve voze.


Bohužel, co jsem tak vysledoval, většina řidičů asi neví, k čemu tam slouží přepínač ventilace.. Nebo ví, a na lidi hází bobek..


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Osobně mám poršata rád.Je to konečně pořádná šalina.S ostatními typy se nedá vůbec srovnávat.Komfort pro řidiče je špičkový (dokonce i mobil si můžu nabít).Klima je luxusní.To že nemá natáčecí podvozky se dá kompenzovat technikou jízdy.
A cestující si budou stěžovat vždycky na něco.Ať už to jsou vysoké schody,nebo v létě horko a v zimě zima ve voze.
Ještě jsem neslyšel že by si nikdo nestěžoval na nějaký typ vozu.
tak a teť se do mě zas mcez může pořádně opřít


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3949 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 158  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 15:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]