Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 597 z 724    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600 ... 724  Další
Autor Zpráva
Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Já teda problém s revizory v žádném případě nemám,protože jakmile jsem si jich v šalině všiml,tak už jsem vytahoval šalingr a pak jakmile ke mě přistoupil ,já mu ji najisto ukázal,on poděkuje a jde dál.Takhle je to stále můj případ,když mě kontrolují.Ale celkem mě štve,že když si fotím za jízdy interiér ,třeba T3M,tak mě lidé usuzují,že to jsem já,který si fotím ty revizory a pak,že prý ty fotky dávám na web,což takové usuzování,mě u nich velice uráží.Ale sám,jsem s revizory nikdy problém neměl.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Mauricio píše:
To je zajímavé. Revizory potkávám dost často a problémy nikdy nemám. Ono to bude skutečně tím, že asi nemáte všechno v pořádku.


Paradoxně když jsem 2x neměl něco v pořádku (nevyměněný kupon na roční průkazce), byli velice slušní. Dokonce se oba ještě omlouvali, že jim to také přijde nesmyslné, ale že prostě takto to mají nakázáno.

Naopak s hrubiánstvím ze strany revizorů jsem se setkal když jsem měl vše v pořádku. Zejména mne naštvalo, když, je to pravda drahně let, jsem si dovolil stát zády a o přítomnosti revizora nevědět. Prostě mne vzal za rameno a otočil mne. To mi mohlo být tak 15... I proto usuzuji, že k mládeži se chovají poněkud hruběji.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mimo špičky klidně zadarmo. Ale ať to nezabírá místo ve špičce, když to jede za levnějším rohlíkem do Tesca. Rohlíky jsou ve slevě celý den.


Offline
Uživatelský avatar

9295
10 čer 2004 11:19
Jenom doufam ze v brne budou takovi lakomci a nezavedou stejnej nesmysl jako v praze . Tedy jizdne zdarma do 15 a od 65 let. Nad 65 let jedine s podminkou toho ze by nemeli narok na misto k sezeni.


Offline
Uživatelský avatar

9295
10 čer 2004 11:19
Ted sem mel moznost mit za jeden den 4* revizory. Sice nebyli nijak nadseni ,a le to se da cekat. Co s emi libilo, tak ze vsichni kontrolovali jak cislo salinkarty tak i kuponu. A i kdyz pokazde chytli nejakyho cernyho pasazera, tak vzdycky v pohode. Asi by jim to chtelo ty zvlastni pravomoci uzakonit, at maji trochu jistoty. A jeste zvysit pocet ...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
MartinV píše:
Mauricio: nejsou to problémy vůči tvé osobě nebo tvému jízdnímu dokladu. Taktéž tyto problémy nemám. Jde ale o chování revizorů ve vozidle obecně, což je dáno z části touto profesí.


Jo takhle. Tak to ano, ale to není důvodem stížností, zakládání skupin na facebooku a dalších takových věcí.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já se nedivím, že je OTO nezajímají. Když pominu to, že z nich něco dostat je nadlidský úkol, tak bych celkem nerad dostal po tlamě.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mauricio: nejsou to problémy vůči tvé osobě nebo tvému jízdnímu dokladu. Taktéž tyto problémy nemám. Jde ale o chování revizorů ve vozidle obecně, což je dáno z části touto profesí.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
iDnes píše:
Revizoři pracují na směny a jejich pracovní doba je rozdělena tak, aby v každou denní dobu bylo kontrolování cestujících zajištěno.

Fakt??? To musí být nějaká novinka, ještě nedávno se mi zdálo, že po osmé večer je klid a revizoři vyjíždějí až na rozjezdy.
Každopádně jsem nikdy s revizory problém neměl, ale ono to bude tím, že mám šalinkartu. Problém mají ti, co jezdí úmyslně načerno a stěžují si na jejich chování (hážou špínu na ně). Ale uznávám, že když revizora nezajímají OTO, tak je to zarážející.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
To je zajímavé. Revizory potkávám dost často a problémy nikdy nemám. Ono to bude skutečně tím, že asi nemáte všechno v pořádku.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Já tedy špatné zkušenosti mám. Nicméně faktem je, že spíše z dřívější doby, otázkou je, zda se zlepšilo chování revizorů, nebo jsou nepříjemní jenom na mladší...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tasa: nepochyběn je revizor také člověk, leč někdy se setkávám s nepříliš přívětivým přístupem revizorů i k řádně platícím cestujícím. A potom není divu, že to někdy vadí i těm slušným (neobhajuji tuto skupinu lidí, ale neodsuzuji je bez důvodů).


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Přijde revizor, vytáhnu šalinkart, ukážu, schovám, tak to bývalo, když jsem ještě nejezdil. Dnes jezdím na ksicht, popřípadě když neprojde ksicht, tak vstupka to jistí a kolikrát se mi i revizor omluví, že me otravoval a čas od času s některýma hodím i řeč.
Revizor je pouze člověk s nepopulárním zaměstnáním, podobně jako policajt.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nemám žádnou takovou zkušenost a ani žádnou takovou neznám.


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
Mauricio píše:
Kdo má vše v pořádku, nemá důvod podobné stránky zakládat, přidávat se k nim a dokonce ani nemá problémy s revizorem. A není to jen o jízdence. Vsadím se, že kdyby se z černé listny vytáhly jména zúčastněných, ke každému se něco najde.
Nenapadlo tě, že jsou i revizoři, kteří se k pasažérovi chovají přinejmenším nestandardně, i když má pasažér všechno v pořádku?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kdo má vše v pořádku, nemá důvod podobné stránky zakládat, přidávat se k nim a dokonce ani nemá problémy s revizorem. A není to jen o jízdence. Vsadím se, že kdyby se z černé listny vytáhly jména zúčastněných, ke každému se něco najde.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Něco málo o revizorech:
http://brno.idnes.cz/na-facebooku-jsou-opet-fotky-revizoru-lidem-vadi-jejich-chovani-psv-/brno-zpravy.asp?c=A101221_175927_brno-zpravy_dmk
Že si nedají pokoj!!!

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Ve večerních televizních novinách stále vystupovala Pohanová

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Už není, tuším od 1.12?.
Eda píše:
...uvedla v úterý mluvčí dopravního podniku Linda Škrancová...
:-O Tiskovou mluvčí už není paní Pohanová?

_________________________________
RH.


Offline
72
10 dub 2010 16:03
xxyyzz píše:
http://brno.idnes.cz/mladikovi-v-brne-dal-trolejbus-ranu-proudem-starsiho-cloveka-mohl-i-zabit-1l7-/brno-zpravy.asp?c=A101215_1499316_brno-zpravy_bor


Neví někdo co to byl za vůz (nebo aspoň typ) ?? osobně by mě to celkem zajímalo ...


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
ReZ píše:
(normálnímu člověku to zas tak velkej problém mít 5,- Kč nedělá)
No to bych zrovna netvrdil.
Může nastat situace, kdy nemáš drobný, a bankovku ani kartu do toho automatu nenarveš.

(To už je pak lepší zajít na záchod do nádražní restaurace.)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
...uvedla v úterý mluvčí dopravního podniku Linda Škrancová...
:-O Tiskovou mluvčí už není paní Pohanová?


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
k problematice ##MLUVÍM SPROSTĚ## ...
osobně sem si už zvykl na skutečnost, že zkrátka tato služba zdarma není, a když sem v Praze na Florenci, tak si raději zaplatím těch 10kč za čistý záchod, než se pak o něco pokoušet v autobuse při cestě do Brna ...

_________________________________
Jakub


Offline
115
27 led 2009 19:48
Brno
http://brno.idnes.cz/mladikovi-v-brne-d ... zpravy_bor


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak když u vchodu bude "toaletpaní" a kontrolovat jízdenky/vybírat prachy za použití wc, tak i případná návštěva boveráka s platnou jízdenkou nebude možná nebo bude možná jen na krátkou dobu (bude to hlídat). Navíc proč nezavést pravidlo stejné jako je v SPP IDSJMK - že návštěvník WC nesmí být v znečištěném oděvu a zapáchat. A je to. Navíc když se tam objeví víckrát za den, tak si ho jistě zapamatuje...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18086 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600 ... 724  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 01:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]