Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 598 z 724    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601 ... 724  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
mceza píše:
Tak ať jsou zdarma po předložení platné jízdenky (jako v KFC po předložení účtenky).

Dobrej nápad. Jen jak to zařídit, když mám IDS jízdenku, co mi platí celej rok. To si pak boweráci seženou jízdenku, co se válí na zemi na zastávkách a nedostaneš je od tam. Prostě zaplať bůra (normálnímu člověku to zas tak velkej problém mít 5,- Kč nedělá) a jdi si ulevit.
Socky prachy nemají a když někde vyžebrají, tak to radši proženou hrdlem.
BTW: ve Vaňkovce jsou záchody vlastně taky grátis. Když máš útratu v nějaké restauraci, tak si řekni o poukázku a pak máš WC zadarmo...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak ať jsou zdarma po předložení platné jízdenky (jako v KFC po předložení účtenky). Osobně platit na veřejných místech za jednu ze základních lidských (a všech živých organismů) potřeb odmítám. Né že bych na to neměl, ale prostě za to platit nebudu.
V tomhle je nejluxusnější (nově zrekonstruované WC) a Mladé Boleslavi, kde musíte mít kromě 8Kč na poplatek za použití WC ještě dalších 200Kč na zálohu za klíč :D


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Mauricio píše:
Na nádraží by měli být přinejmenším ##MLUVÍM SPROSTĚ## zdarma (než platit 8 Kč, to už opravdu raději půjde každý ven za roh).

V celku souhlas. Ale tam se platí, stejně jak ve Vaňkovce kvůli odrazení boweráků a podobné verbeže. Ti, pokud by ty kadibudky byly grátis, si z toho dělali noclehárnu...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Na nádraží by měli být přinejmenším ##MLUVÍM SPROSTĚ## zdarma (než platit 8 Kč, to už opravdu raději půjde každý ven za roh). Všechno ostatní, včetně La Rocket, Pontů či jiných vydřidušských podniků, to je už jen doplněk, který ocení jen ten, kdo na to má. Pokud by tam byl normálně podnik s normálníma cenama, tak jo, ale jinak...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Obchody např. s oblečením jsou zbytné, opravdu stačí jídlo a pití, ale ani stánek např. s novinami není k zahození. Rozhodně by na nádraží něco mělo být v tomhle smyslu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Eda
Jistě, o tom žádná. Ale já se bavím o megalomanským nákupním středisku, které samotné nádraží krapet zastíní.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Mně třeba naopak i docela vadí, když někam přijedu a není tam nějakej shop, kde by se dala koupit třeba svačina. A i nějaký fastfood by měl, podle mě, samozřejmostí na každém větším nádraží.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je škoda, že nové panely ukazující odjezd vlaku neukazují reálný čas. Není to chyba, která by se nedala opravit, ale naneštěstí ani mnohdy v okolí nejsou hodiny.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Pokud to nebude zasekaný jako Vaňkovka (tj. je potřeba dost prostoru) a pokud to zaplatí provoz, nic proti tomu nemám. Pražský hlavní se mi vcelku líbí, co sem měl možnost si projít.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nádraží má být pro cestující, kteří jedou vlakem

Ano, naprosto s tebou souhlasím. Jenže Hlavní nádraží v Praze by nemuselo plnit funkci jen nádraží. Vzhledem k obrovskému náporu cizinců se rozlehlé prostory nádraží (které by jinak využívali snad jen bezďáci) bezvadně hodí na menší nákupní centrum. Díky vysokým nájmům se lépe financuje údržba nádraží a je tak zaručena mnohem větší čistota. Mě to nevadí. Na nákup tam nepojedu a když pojedu okolo, pravděpodobně nic nekoupím. Ale já jsem jen jeden druh návštěvníka nádraží. Ty statisíce ostatních lidí to mohou rádi využívat.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nádraží má být pro cestující, kteří jedou vlakem. Osobně jsem proti tomu dělat z toho nákupní centrum...


Offline
6
21 dub 2009 20:41
http://www.lidovky.cz/metro-v-brne-zapl ... n-media_mk


Offline
Uživatelský avatar

50
25 lis 2010 23:34
Brno
No myslím, že se nová 65 uchytí, už s ní jezdí i čtyři lidé. A to Mavečko je na ni více něž vhodné.

_________________________________
www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
chat-maniac píše:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2010/12/11/rekonstrukce-hlavniho-nadrazi-zmenilo-se-v-nakupni/
krása, hlavně ten kousek zachované historie

Pražský hlavák je moc fajn ;-) Uvítal bych sice nějakej obchod typu Albert, Billa, ale fakt spokojenost.

Jinak http://brno.idnes.cz/hlavni-nadrazi-v-b ... zpravy_bor

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Vypadá to zajímavě. je to zdaleka nejfrekventovanější nádraží u nás, celodenně plné cizinců, takže proti nákupní zóně nic nemám. Prostoru tam na něj bylo dost, tak proč ho nevyužít.
Osobně jsem tam nebyl, ale kamarád si stěžoval, že je to hrozný bludiště. Tak snad upraví ještě trochu navigaci. Hlavně aby takhle pěkné zůstalo. Když se podíváte na jiné stavby tohoto typu v ČR, tak jim krása dlouho nikdy nevydržela... :(


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotog ... v-nakupni/
krása, hlavně ten kousek zachované historie

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já bych to tak nehrotil. On mu dá přes hubu někdo jiný :)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
aresis píše:
Zde je profil toho blbce http://www.youtube.com/user/calibossCZ
Kdyby mu někdo chtěl vysvětlit co udělal protože on svůj čin ještě obhajuje! Případně po něm požadovat náhradu za ujetí spoje.

Už má pod videem můj názor!
Njn, generace bez výchovy, co bys chtěl?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Možná by nebylo od věci opět zavést povinnou vojenskou službu. Raději to, než státní maturity... Ono by je to pak přešlo.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Emperror píše:
JJ akci pro legraci ať si klidně dělají, ale ať to neomezuje ostatní byť na tři minuty.


kopnout do rypáku je málo .... zítra si blbečky opět vychutnám! Tramvaj zdržel cca 3 minuty, ale na opačnou stranu, "ta tramvaj" má na Mendláku práve 3 minuty vyrovnávací čas ... takže tuty odjela ze smyčky opožděně! To ale těmto kreténům nejde vysvětlit .... new doba, nahnal bych je k lopatám!


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Zde je profil toho blbce http://www.youtube.com/user/calibossCZ
Kdyby mu někdo chtěl vysvětlit co udělal protože on svůj čin ještě obhajuje! Případně po něm požadovat náhradu za ujetí spoje.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
mceza píše:
"...snad se tolik nestane, když tři minuty nepojede tramvaj..."
Chtěl bych ho chlapečka vidět, jak mrzne na zastávce a čeká na tramvaj, která má jen 3 minuty zpoždění...

Akce sem se neucastnil, ale chlapecka shodou nahod asi znam, a v jejich drsnem kraji neni deset minut cekani navic nic.

Nicmene jasne, udelal kravinu.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
hlavně že na FB organizátor akce 2x důrazně zmínil, aby se účastníci vyvarovali "zmrznutí" na kolejích nebo tak, že by mohli omezovat svobodu někoho jiného

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
"...snad se tolik nestane, když tři minuty nepojede tramvaj..."
Chtěl bych ho chlapečka vidět, jak mrzne na zastávce a čeká na tramvaj, která má jen 3 minuty zpoždění... To by bylo nadávek na stranu DP. Proti akci nic nemám, kdybych o ní věděl, třeba bych se taky přidal, ale tomuhle chlapci bych zdržení naúčtoval...


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Když se tu už hodnotily změny od 12.12. ...
Dojmy z linky 65 v nové trase? Mě překvapilo, že od řečkovického nádr. jsem dokonce v MAVEčku nejel sám - z linky S1 navíc jedoucí mimo hl. nádr. tu se mnou přestoupili ještě 2 cestující jedoucí až do Medlánek (!) - na první den docela dobrý. Z konečné dolů už pár lidí i stálo. A jízda je to pěkně svižná, i se závlekem je na Nadační bus už za 10 minut.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18086 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601 ... 724  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 01:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]