Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 446 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
1089
09 lis 2006 18:16
mechoš píše:
aktuálně cca před půl hodinou napadení řidičky na hlavním nádraží....

Podle informací co mám jí vůz (nějaká 1) zdechl a nějakej chlap si zlost vylil do řidičky (nic vážného se řidičce prej nestalo). Na místě byla policie a došlo k zvětšení už i tak velkých zpoždění ....

http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soud ... pesti.html


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Dovolím si tvrdit, že silničáři žádnou multikáru nevlastní. Ti mají větší stroje. Ta multikára bude výhradně na údržbu chodníků, pravděpodobně městská.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
aktuálně cca před půl hodinou napadení řidičky na hlavním nádraží....

Podle informací co mám jí vůz (nějaká 1) zdechl a nějakej chlap si zlost vylil do řidičky (nic vážného se řidičce prej nestalo). Na místě byla policie a došlo k zvětšení už i tak velkých zpoždění ....

Podle mamky doprava spíš stojí než jede .....

Ad mcenza: silničáři někde chrní.....
nebýt stavbařů tak by byly kamechy už dávno zapadané .....


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nechci silničářům křivdit, bohužel jsem projel za dnešek několikrát centrum města křížem krážem a jediný stroj, co jsem viděl byla multikára, která pracně prohrnovala ty cesty ke vchodu Mahenova divadla... Co si pak o tom mám myslet...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Z iDnesu:

Brněnští silničáři sice mají v ulicích veškerou techniku, tedy 21 sypačů a dva další z rezervy, ale úklid značně komplikuje dopravní špička. "Technika se nám kvůli stojícím kolonám nedostane, kam potřebuje. To je momentálně skutečně největší problém, který dělá práci až třikrát pomalejší, než je běžné," postěžoval si Leoš Chasák z Brněnských komunikací. Těm pomáhá na silnicích i dalších 23 nasmlouvaných traktorů. Zasypané je celé město. Cestáři připomínají tradičně hůře sjízdný kopcovitý terén v Kohoutovicích a Líšni.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
no okolo 17:30 nic na trase Ústředňák - Modřice, lidi rádi nalezli do 105, která mimochodem jezdí vždycky tak pomalu, že ani za této situace nenabrala skoro žádné zpoždění biggrin biggrin, jinak sekla se 00412 na výhybce na Mendláku, po Šilingrák to stojí..


Offline
359
20 čer 2008 14:08
Aktuálně Joštova (19:00) - za posledních 15 minut pozorování : 7x za sebou 12/13 směr Technologický park + následně po chvíli průběžně jely další dvě, pak dlouho nic, poté společně série 3+11+11 z Komína směr M.Horákové, v protisměru jediná tram a to 6 z KPole směr Husova. x4 průběžně bez problémů, v provozu je i směr Roosveltova > Lidická.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Naděláte. Já jsem rád, že mám co a koho vypravit a že na Brno odjel autobus jen o 45 minut později. A to ještě chtějí ČD jezdit NAD, to teda nevím, s čím.


Offline
Uživatelský avatar

34
06 čer 2006 17:34
Vratimov
Tak přidám i já pár postřehů, především z okolí Brna. Z Kuřimi nejezdí žádná 301 do Brna, minimálně tedy v 14:50 a 15:20 nejela, poté jsem to vzdal a vyrazil na vlak. Jeden jel v 16:09, nějaký opožděný, pět minut po něm jel dle jízdního řádu S2 na Břeclav. Vše šlo hladce, než se dojelo k Maloměřicím, kde se začalo stavět. U Židenic sme zůstali dobrých 25 minut. Paní průvodčí se nám aspoň omluvila, že v Brně funguje jen jedna vyhýbka, která se musí čistit ručně, proto to zpoždění. Takže vlakem do Brna jsem dojel s krásným zpožděním 40 minut. Na nádraží zmatek, všude plno lidí a to jak v podchodu, tak i před budovou nádraží. U trolejbusů též spousta lidí, v 17:20 přijela 33, do které jsem se ale nenacpal a počkal tedy na 17:30, kdy jela 76 na Letiště. Ta jela celkem plynule a já se tak dostal po třech hodinách cestování domů. Jak si vedou trolejbusy netuším, každopádně bych to do Slatiny neviděl nikterak růžově, o Šlapanicích nemluvě. :roll:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Snad se dnes dostane domů.

Neřekl bych, červený je to pěkně...


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
MartinV píše:
Do JŘ by se mohl přidat čtvrtý (popř. pátý) sloupec (vedle PD, DP - prázdniny a SO, NE + svátky), kde by JŘ platily, když napadnou alespoň 3 cm sněhu. :-)
Nebo připsat poznámku, že (ve výše uvedené situaci) tento JŘ neplatí (nedá se na něj spolehnout).

Vy se tomu smějete, ale u našich jižních sousedů jsem viděl i zastávkové jízdní řády v zastávkách typu Vychodilova (tj. je na kopci a dá se snadno vynechat), kde vedle jízdního řádu byla nalepená cedule s oznámením, že v případě sněhové pokrývky je tato zastávka mimo provoz (a samozřejmě s informací, kde se nachází nejbližší provozní zastávka).


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Aktuálně informace od vojtika, že hlavák nebere a stojí se v Židenicích...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
No, nedokážu si představit zapadanou výhybku u trolejbusu...
Edit: A volala mi žena z práce, že prý i vlaky si jezdí, jak se jim zlíbí. Snad se dnes dostane domů.


Offline
Uživatelský avatar

151
09 led 2008 18:02
Žebětín/Kameňák
V kopci z kamenaku do kohoutek stoji zasekle dva T-busy.. asi už celkem dlouho..jinak 26 "jezdí" z i na kamenak..

_________________________________
Poptávkové tlačítko Vs. Důchodce
Vždycky vyhraje tlačítko...


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
trolejtom píše:
Totéž Vychodilova, Komín a Černého a nejspíš hromada dalších...
Osová totéž, jeden trolejbus byl uvízlý v mírném stoupání od zastávky Nemocnice Bohunice k ulici Jihlavské.

Za sebou před chvílí jelo několik tramvají linky 8.

A z vysílačky v jednom voze bylo slyšet, že výhybky jsou zapadaný, nejdou přestavit, a tak se jezdí tam, kam je to postavený (bohužel nevím, zda se v tomto případě jedná o trolejbusy nebo tramvaje).


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Tak dneska muj rekord-43 odjezd 15.59 z Útěchova kurz 04306,čas:17.41: příjezd ke Kr.Poli ,nádraží-zpoždění 96minut,ale řidiči musím poděkovat za trpělivost s dvěma duchodci ,kteří mu pořád za to slovně nadávali.Před námi jela další 43,za námi další.V Klariskách kolona šesti 57.Ten bílý sníh opravdu zpusobil kalamitu,a to dneska se to čekalo víc v Čechách než na Moravě.......


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Když jsem byl na sadech, (cca 18:30) tak občas nějaká 4 projela, každopádně Česká byla chvíli úplně neprůjezdná.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
lepší zbytek trolejbusů

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vzpomínám si, jak loni (předloni?) stálo v kopci na Rybnickou asi tak 4 - 5 25Tr s fajema dole a řidičema kopajícíma so vozu... A kolem nich prosvištěla na půl plynu 15Tr...


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
k.ondra89 píše:
Kolem půl šestý umřela výhybka přes kterou se odbočuje od červenýho kostela na Veveří. Aktuálně je asi už trochu v provozu, občas tu nějaká 12 a 13 projede. Jinak d-4 ve směru Obřany odkloněná přes Hybešovu a Nové Sady. :roll:


Hybeškou momentálně nic neprojede.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Kolem půl šestý umřela výhybka přes kterou se odbočuje od červenýho kostela na Veveří. Aktuálně je asi už trochu v provozu, občas tu nějaká 12 a 13 projede. Jinak d-4 ve směru Obřany odkloněná přes Hybešovu a Nové Sady. :roll:

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Téměř aktuálně z Kohoutovic: Před půl hodinou jsem potkal stále 50 na Antonína Procházky, 37 víceméně jezdí, jen jedna 25Tr ( sarcastic ) zůstala na Antonína Procházky, lepší zbytek trolejbusů tam víceméně nemá problém...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
KrPole: 12, 13 na Technopark jezdi. "V pohode" taky x30, ale 44/84 skoro nejezdi. Momentalne taky nejezdi 1 na Reckovice.


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
i kdyby měli silničáři na každé silnici techniku, stejně by nic nezmohli když je to ucpaný, protože prostě neprojedou.

Hybeška má momentálně kolaps. Nejspíš nehoda někde kolem Mendláku.
Stojí tu v koloně i d-3 !!
Včetně uvízlé 1802 na zkušební jízde.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jo tak. Ale stejně, takových dní v roce není mnoho...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Myslím, že jsi mne nepochopil. Taky tam ty buspruhy zrovna neprožívám, ale jestli by někdy v historii měly smysl, tak dneska, protože to opravdu stálo.

Jinak trasa Nové sady - Kampus zvládnuta za pouhých 80 minut :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 10 říj 2024 00:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]