Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 458 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nějaká K2 zdechla na Moraváku (za zastávkou) na d-5 směr ÚH (či-li v křižovatce). Za ní jelo Porsche na d-3.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Kolem 10. h na Hrnčířské zdechla 1103, resp. pan řidič napálil zrychlovač. Odtlačena následující Poršetrou. Kolem 14. h pro změnu u Tomáška odstavena tuším 1132, poté odtahována do VP za pomoci 1116.


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
pepola píše:
Nejsou klouby. Vrátí se až po zrušení a-x4.

Proto jsem tam dal ty dva smajly,já o tom vím,že jsou na x4.... wink


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
MtM píše:
Miky:tak napiš na DPMB,třeba tu 53 posílí... biggrin biggrin

Nejsou klouby. Vrátí se až po zrušení a-x4.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Já jsem tam pak nebyl, tak nevím co se dělo po tom stržení. měl jsem zrovna dost na spěch. Kam jí odtlačili? na Mendlák? Jsem tě pochopil tak, že si ta K2 pantec strhla taky. :oops:

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
k.ondra89 píše:
Toho druhýho stržení jsem si vůbec nevšiml. Zajímalo by mě kde se stala chyba. Anitry jsou na to háklivý, ale řekl bych, že tentokrát to stylem jízdy nebylo, řidička jela do toho oblouku s citem.

Žádný druhý nebylo, vzdyť ta 1088 tu anitru pak tlačila... Ta anitra prostě ty dráty rozpohybovala tak, že pohupoval i pantograf na K2 za ní...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
vracim se zrovna ze "spolecenske akce" a na hlavasu na zastavce 9 pracuji dratenici pod majaky. Bezna udrzba?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Toho druhýho stržení jsem si vůbec nevšiml. Zajímalo by mě kde se stala chyba. Anitry jsou na to háklivý, ale řekl bych, že tentokrát to stylem jízdy nebylo, řidička jela do toho oblouku s citem.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Já jsem byl u toho taky, ovšem když se to stalo, tak jsem stál na zastávce a po té raně než jsem se stihnul otočit, tak vidím jen houpající se pantograf na 1088, co stála za Anitrou. Jinak za těch 20 minut, kdy celá Česká stála, se vytvořil pěknej štrůdl - nojo, zastavila se naše nejrušnější ulice, tak to stálo zato!

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
A linky 4 jezdili z nádraží přes Hybešku.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Od 16:15 (do zprůjezdnění), kdy tramvaje stály po celé Joštově, začaly linky d-3,5,6,7 a 11 jezdit přes Svoboďák.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
ad 1812: Vždyť před cca dvěma týdny dostala novej smeták! biggrin

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Přidávám dokumentační mobilní rychlofoto té 1812. Valil jsem zrovna na bus, tak na víc nebyl čas. A mohlo bejt i lepší kdyby do mě někdo nevrazil.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
M3
Ač s Vašimi názory většinou nesouhlasím, dnes si dovolím souhlasit plně.

Ale v tom úseku není potřeba až tolik vidět doprava (přes téčkovou křižovatku se spodní komunikací k IBM jede po hlavní a vidí tam i přes přední sklo, protože je to do zatáčky, odbočení na Technickou se snad taky dá zvládnout, tam je to veselý tak jak tak, když tam je víc aut) a rozhodně nemusí mít až tolik výhledu, že nikdo nestál před tyčkou, na které je poptávka k předním dveřím.

Já jsem myslel, že jsi chodil do autoškoly... Výhled do prava není jen kvůli tomu, že někde je křižovatka. Co přechody a chodci? Co cyklista na kruháči, který může být vedle autobusu tak, že ve špíglu není vidět, ale dveřma ano (vlastní zkušenost), co třeba kontrola i na hlavní, zda něco nestihne dobrzdit z vedlejší (osobně si to sem tam kontroluju)? A tak bych mohl pokračovat. Výhled do prava je důležitý prostě vždy a všude.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Stalo se to kolem čtvrté při odbočování z Joštovy na Husovku. Zevnitř to byla celkem velká rána. chvíli předtím měla drobnou kolizi 1702 s červenou oktávkou na výstupní zastávce Česká. Už jsme skoro stáli v zastávce a ten oktávista nezastavil a snažil se nás zprava objet. Urazil si levý zrcátko a dostal od toho šalináře fest vynadáno.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
83
12 dub 2010 21:34
1812 si dneska někde strhla pantograf.


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Miky:tak napiš na DPMB,třeba tu 53 posílí... biggrin biggrin


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
b1 - myslel jsem to všeobecně.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Miky píše:
Nechci znít jako na všechno si stěžující důchodce a samozřejmě chápu, že řidič potřebuje mít výhled. Ale v tom úseku není potřeba až tolik vidět doprava (přes téčkovou křižovatku se spodní komunikací k IBM jede po hlavní a vidí tam i přes přední sklo, protože je to do zatáčky, odbočení na Technickou se snad taky dá zvládnout, tam je to veselý tak jak tak, když tam je víc aut) a rozhodně nemusí mít až tolik výhledu, že nikdo nestál před tyčkou, na které je poptávka k předním dveřím.


...a už jsme u toho - však nemusí tolik vidět, však s rohlíkem se může nastoupit, však je to dítě a chce papat, však ty nudle nejsou zmrzlina, tak co, mám sice brusle, ale jedu jen jednu zastávku, ten pes nekouše.... atd. Ne - předpis je předpis a žádný ústupky - potom to dopadá tak, jak píšu (osobně jsem na to rezignoval), ale s takovou budou za chvíli moct cestující sedět na palubovce vedle řidiče...
Mimochodem - jak můžeš napsat, že tam nemusí mít tolik výhledu? To je vtip?


Naposledy upravil M3 dne 14 říj 2010 18:03, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
M3 píše:
David Jaša: I ve 20 - 30 Km/h, když to zašlápneš na fleku, tak se lidi válí po zemi. Ty, když jedeš prostředkem MHD, tak se držíš pevně? Většina lidí, pokud s nima řidič nedělá žádný prasárny se sice drží, ale ne tak, aby se při nouzovém brždění udrželi.
Hlavně si nedokážu představit, jak se chce skupinka těch 10 lidí na přední plošině postavit tak, aby se vůbec všichni mohli držet...


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Predpis je predpis. At si dojdou/pockaj.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nechci znít jako na všechno si stěžující důchodce a samozřejmě chápu, že řidič potřebuje mít výhled. Ale v tom úseku není potřeba až tolik vidět doprava (přes téčkovou křižovatku se spodní komunikací k IBM jede po hlavní a vidí tam i přes přední sklo, protože je to do zatáčky, odbočení na Technickou se snad taky dá zvládnout, tam je to veselý tak jak tak, když tam je víc aut) a rozhodně nemusí mít až tolik výhledu, že nikdo nestál před tyčkou, na které je poptávka k předním dveřím.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Přesně tak - riskl to, nic se nestalo, tak se nic neděje. Kdyby něco bylo, tak to neokecá. Každopádně já osobně si chráním svoje - tzn. věci, za který bych mohl dostat flastr. Ostatní (jak už jsem tady několikrát psal mě je volný - nejsem dráb, abych všechny hlídal a neustále napomínal). Z toho už jsem za ty léta vyrostl.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Pac to riskl. Pruser by neukecal a odnesl by si to sam.


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Nechci se do toho nějak mísit,ale když byla pouť na Vranově a jezdila 43 napráskaná ,tak lidi stáli naskládaní i u předních dveří a nebylo jich tam málo.....(i přední dveře byly narvané a divím se ještě teď,že je řidič nevyhodil).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 10 říj 2024 08:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]