Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 132 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
no to jedno není,třeba jsem ještě neviděl na a-42 nějaký kloubák ze Slatiny


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ono je úplně jedno, jestli jsou ty auta ve Slatině, v Medlánkách nebo třeba ještě někde jinde...


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Janatak píše:
Jaktože ne? Máš tu 22 nových Citelis kloubáků. Těmi se v podstatě kloubový vozový park obnovoval, ne? Starých kloubáků se v posledních letech zase tolik nevyřazovalo, pokud nepočítám B741, kterých nejezdí 18 kousků a dva kousky B941. Otázkou ovšem je, kolik kloubáků by bylo pro brněnskej provoz ideální.

Jenže v Medlánkách je šest kusů Citelisů,a skoro všechny Medlánecké B741 se maj příští rok vyřadit,ještě když tomu jednou za čas shoří B941 -tak pak tady zbyde pár B941 ,B961 a 6 Citelisů,a myslím že Medlánky provozují také dost kapacitních linek ,takže kloubáků je velmi zapotřebí.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MtM píše:
takže bohužel 2331 je vyřazena,a žádná náhrada za něj(k tomu se příští rok vyřadí další koubáky-některé B741)už teda fakt nevím jaké vozy budou Medlánky vypravovat na kapacitnější linky když budou mít jen malý počet kloubů(nemyslím si že by Crosway nahradil nějak kloubový autobus)


Jaktože ne? Máš tu 22 nových Citelis kloubáků. Těmi se v podstatě kloubový vozový park obnovoval, ne? Starých kloubáků se v posledních letech zase tolik nevyřazovalo, pokud nepočítám B741, kterých nejezdí 18 kousků a dva kousky B941. Otázkou ovšem je, kolik kloubáků by bylo pro brněnskej provoz ideální.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
tak ony starý citybusy (do 7615) by si všechny zasloužili nějakou generálku ... většina jich má i pěkně vylítaný podvozky

_________________________________
Jakub


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
takže bohužel 2331 je vyřazena,a žádná náhrada za něj(k tomu se příští rok vyřadí další koubáky-některé B741)už teda fakt nevím jaké vozy budou Medlánky vypravovat na kapacitnější linky když budou mít jen malý počet kloubů(nemyslím si že by Crosway nahradil nějak kloubový autobus)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Včera jezdil na 5/52 vůz 7602. Nevím, jak dlouho ještě "vydrží" jeho motor, protože když při rozjezdu šlápl na plyn, vyvalil se z něj černý dým, jako by jezdil na uhlí... :pray:


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Když teď tak koukám na zítřejší, teda dnešní výluky, co všechno je nahrazené autobusy, tak mě napadá, jak vlastně vychází rezervy? Je víkendový provoz o tolik slabší, že není problém pokrýt navíc několik linek úplně autobusy?

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
ano,už jsem jim tam psal,snad to nevemou vniveč


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Zkus jim ten mail napsat.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
v neděli bude ve Vranově další významná akce(750let od vzniku Vranova),dá se přes email nějak s DPMB domluvit(prokonzultovat) jestli by na tu akci neposílil nějaké spoje?říkám to předem páč o tom vím, a spoje by mohli dosáhnout narvanosti jako minulou neděli.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Když jsme u toho, co když nebyly extra spoje objednány záměrně? Nevidím do rozpočtu, ale přeci ta doprava něco stojí...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Nebylo by lepší teda připomínkovat přímo organizátora té pouti, ať příště objedná (a samozřejmě zaplatí) extra spoje?


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
ad MtM a vranovská pouť: no, náhodou třeba v jízdním řádu linky 310 je to dobře ošetřeno (spoje 150, 151 s omezením [47]) s návazností na záčatek poutní mše v kostele sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
MtM píše:
mě nejezdí dom,ale často s ní jezdím,tak mi vadí když najednou jede uplně narvaná 43,aniž bych o něčem věděl,tak jsem to sem dal,prostě mi bylo divné proč jsem se o pouti dozvěděl až tady na foru,a proč 43 nebyla posilněna.......hold už to vím,a radši si budu zjišťovat akce které se mužou konat po trase linky 43 předem abych se těm narvaným spojům vyhl

Ty problémy, o kterých tady píšeš se jednou za čas objevují na všech linkách. Mch. na a-43 je často (možná) plný autobus kvůli cestujícím, kteří se jdou projít do lesa. To je ale tak nepravidelné, že dle toho nelze krátit intervaly.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Jako malý děti se hádáte o poslední slovo. Vzpamatujte se!

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
ds: právě že není proto sem to tady panu nejchtřejšímu napsal.

Peno: už se konečně vzpamatuj já už nebudu reagovat na tebe nevím kdo tady začal psát své osobní názory k mé osobě viz pár příspěvků výše. Než něco napíšeš tak začni přemýšlet v životě sem zde na fóru neměl z nikým problémy a ty určitě ten první nebudeš.

Kolega Pepola narozdíl od tebe si z toho dělal srandu. Tím tuto debatu s tebou uzavírám.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
nechcete si tady ty sra*ky řešit přes SZ nebo v hospodě? Pochybuju že je tady na to někdo zvědavej.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Postih za to, že napíšu o někom pravdu? No děkuji pěkně, aspoň vím, s kým mám tu čest.

A jen pro tvou informaci, Brno je prakticky mým druhým domovem, tak snad vím, co je a co není do Brna vhodné.

A to je vše, co k tobě řeknu, víc už na tebe reagovat nebudu, protože nechci vyvolávat zbytečné hádky, na rozdíl od tebe.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Peno: ja sem nikomu nic nevnucoval dokonce sem se tě několikrát zastával a ty se tady budeš takle o mě vyjadřovat. Řeknu ti jedno strarej se o sebe a nery domě. Některé tvé nazory jsou zcela zcestné a připadáš mi jako kindermafián. Nevíc se mi líbí jak tady posuzuješ co se hodí či nehodí do brněnského provozu a přitom bydlíš v Hodoníně.

Žádám někoho z adminů fóra aby uživatel Peno dostal nějáký postih nebaví mě tady řešit takový ptákoviny. [-X


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
LADA píše:
Peno: Radši mlč ty v životě si mě neviděl a neznáš mě tak tady přestaň dělat takový závěry jestli si něco dokážu nebo nedokážu přiznat.Nikdo tady na to není zvědavej [-X

Ale kuš! Možná tě neznám osobně, ale znám tvé příspěvky tady i na K-repu a nelíbí se mi. Zejména své názory na Stery jsi mnohokrát všem vnucoval jako tu jedinou pravdu i když tě většina už posílala někam. Tak se uklidni.
LADA píše:
Jinak k těm crossům většina na ně nadáváte, ale třeba ja se moc těším až se tímto vozítkem svezu.V tomto voze mě nemůžou ani ty STERY rozhodit. Konečne po 3 letech přišel zase autobus a né ty plečky. Zastávám názoz že je lepší poloautobus něž autobus pro cestující pouze do výšky 150cm. biggrin

Ano, ale věř mi, že do Crosswaye LE se člověk s výškou nad 150 nevleze, na rozdíl od např. Citelisu. Mluvím z vlastní zkušenosti, v Citelisu si bez problému sednu na všechny sedačky i stoupnu, v Crosswayi LE se mi stoupnout v zadní části prostě nepodařilo a jako člověk, který má problémy se zády, mi to hrbení se prostě nedělalo dobře. Nemluvě o tom, že LE prostě nemá v takovém provozu jako je Brno co dělat, ale když už se teda musí šetřit a namísto normálních 100% NP autobusů se kupují LE, tak ať se alespoň kupují LE, které mají 3 dveře a v zadní části se dá stát. Crossway LE nesplňuje ani jedno z toho. Koupit zrovna tento autobus do Brna byla velká chyba a já už se těším, až DPMB bude za pár let Crosswaye LE prodávat pro nevhodnost do brněnského provozu, ale nenajde kupce, protože i ostatní dopravci už mezitím pochopí, že to je krám, nevhodný do městského i příměstského provozu sarcastic

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
MartinV píše:
MtM: tvé příspěvky mi připomínají předvolební kampaň jedné nejmenované strany. "Obyčejný cestující"... :-?

Měl by si vybrat: Buď je obyčejný cestující nebo sotouš. Ale zatím se to v něm trochu pere... sarcastic
(Správný sotouš překonává snadno veškeré strázně a příkoří. biggrin )


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
MtM: tvé příspěvky mi připomínají předvolební kampaň jedné nejmenované strany. "Obyčejný cestující"... :-?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
](*,) ](*,) ](*,)


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Radek Havlík píše:
Mimořádné akce jsou různě snad všude, tak neplač jen pořád nad linkami co ti jezdí dom....

mě nejezdí dom,ale často s ní jezdím,tak mi vadí když najednou jede uplně narvaná 43,aniž bych o něčem věděl,tak jsem to sem dal,prostě mi bylo divné proč jsem se o pouti dozvěděl až tady na foru,a proč 43 nebyla posilněna.......hold už to vím,a radši si budu zjišťovat akce které se mužou konat po trase linky 43 předem abych se těm narvaným spojům vyhl


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 04:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]