Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 133 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Mimořádné akce jsou různě snad všude, tak neplač jen pořád nad linkami co ti jezdí dom....
MtM píše:
a co si má potom obyčejný cest.který ani do Vranova nejede a o žádné pouti neví,počít?

_________________________________
RH.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
a co si má potom obyčejný cest.který ani do Vranova nejede a o žádné pouti neví,počít?


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
MtM: Já teda nevím, kdy je podle tebe 43 přeplněná, ale už sem s ní jel mockrát v různé dny a časy i ve špičce, a nikdy nebyla extremně plná. To že je něco mimořádného za to DPMB nemůže. A pokud si pořadatel neobjednal, nemusí podle mě DPMB nic posilovat....

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
MtM: kdyby o tu posilu požádal "až" řidič, už by se tím moc nespravilo. Jinak objednávání posil není nic složitého ani pro obyčejnou fyzickou osobu.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
myslím že i řidič by mohl zavolat nějakej posilovej bus když viděl že se v Soběšicích nějací lidé do naší 43 nevešli.Jinak já o žádné pouti nevěděl,takže já bohužel o posilovej bus zavolat nemohl,proto říkám že to mohl aspon řidič nahlásit


Offline
9986
15 led 2005 23:41
MtM
Tvoje problémy bych chtěl mít.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
ano já bych tam zavolal kdybych to věděl,ale já to nevěděl,a ktomu v pátek byla situace podobná(v čase 14.56)takže jsem si myslel že to sou lidi kteří třeba jedou do Vranova na výlet,a ne na pouť.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tasa píše:
Jak to má vědět někdo v DPMB, když jim to třeba ani nikdo neoznámí?

Přesně! Ono je lepší "stěžovat si" jako nějaký zapšklý důchodce...
Pokud ho někdo už dnes nebo v nedávné sprdnul, tak se ani nedivím, že mu to bylo šumák...


Naposledy upravil pepola dne 05 zář 2010 14:17, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Na druhou stranu (a tímto se nechci zastávat "líné cestující veřejnosti"), zavolat na dispečink mohlo napadnout i řidiče, když viděl, kolik lidí se mu hrne do busu...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
MtM píše:
a to nemužou DPMB posílit vozy sami,to musí až si o ně říct lidi?a jak mám třeba vědět že je ve Vranově pouť?Pak na to doplatí normální cestující kteří do Vranova třeba nejedou(jako já).

Jak to má vědět někdo v DPMB, když jim to třeba ani nikdo neoznámí?

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
MtM píše:
a to nemužou DPMB posílit vozy sami,to musí až si o ně říct lidi?a jak mám třeba vědět že je ve Vranově pouť?Pak na to doplatí normální cestující kteří do Vranova třeba nejedou(jako já).

Třeba zrovna pod mostem v KPn nemají kameru a všeobecně se musí šetřit. Takže třeba vzhledem k aktuálnímu počasí by byly vozy nevyužité apod. (plánuje se dopředu - může pršet...)
Kdybys tam zavolal (tento tf je v záhlaví každého JŘ na zastávce), určitě by se snažili zjednat nápravu.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
LADA: Musím s tebou souhlasit jak se sedačekami STER, tak i v tom druhém případě wink
STERy jsou pohodlné maximálně s potahy jako jsou v Olympia LEčkách, ale obávám se, že z těch nových potahů co jsou v těch nových brněnských, mě bude bolet zadnice confused Nicméně na LE se taky těším, takže jim odpustím i tuto "závažnou" vadu biggrin

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
a to nemužou DPMB posílit vozy sami,to musí až si o ně říct lidi?a jak mám třeba vědět že je ve Vranově pouť?Pak na to doplatí normální cestující kteří do Vranova třeba nejedou(jako já).


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Ach Bóže! :pray:
Dneska je na Vranově pouť. Stačilo by zavolat na 543 174 410, jestli nemůžou poslat záložku dispečinku jako posilu.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
takže dneska mě došla zcela trpělivost a odeslal jsem na DPMB něco jako stížnost i s fotkama(když jsem dvakrát jel pro něco duležitého),do linky 43 která jela v čase 9.56 nastoupilo v KPN kolem 70lidí,dále nějak 5 vystoupilo a 4nastoupily,ale v Klariskách už čekalo na nás nějakých 40lidí,z toho se nějakých 8 nevešlo do busu i s jedním kočárkem,a já stál namáčklej u dveří(dvakrát mě přiskřípli nohu)
fotky tu :
Obrázek
Obrázek
Obrázek
teda alespoň jsem DPMB(jako stížnosti)poprosil aby tam provedli pruzkum a dle toho se rozhodli


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Pepola: Zas to nepřeháněj je pravda že STER sedačky nejsou moje oblíbené. Připadá mě vždy když na tom sedím jak kdybych seděl na nejáké staré školní židličce sarcastic Jinak k té 7615 tento vůz by byl největší slatinskéj vrak i kdyby v něm byli Vogel. Osobně si myslím že je to páteční vůz proto to tak vypada.

Peno: Radši mlč ty v životě si mě neviděl a neznáš mě tak tady přestaň dělat takový závěry jestli si něco dokážu nebo nedokážu přiznat.Nikdo tady na to není zvědavej [-X

Chat: no zašivám jak se to veme moc práce a MHD už moc nejezdím. Ale diskusi tady i na K-repu pravidělně sleduji jen nepřispívám. biggrin

Jinak k těm crossům většina na ně nadáváte, ale třeba ja se moc těším až se tímto vozítkem svezu.V tomto voze mě nemůžou ani ty STERY rozhodit. Konečne po 3 letech přišel zase autobus a né ty plečky. Zastávám názoz že je lepší poloautobus něž autobus pro cestující pouze do výšky 150cm. biggrin


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
když jsme tu u kolegy, kde se zašívá Bílovičák že tu nepíše

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Ne, ale dokážu to uznat, na rozdíl od Lady. A v tomhle konkrétním případě určitě většinový názor sdílím ;-)

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7289
27 úno 2010 07:40
peno píše:
... takže slušně řečeno, ať Lada raději mlčí, páč je se svým názorem v menšině, ne-li úplně jediný :-P

Přijde ti, že jsi v řadě svých názorů ve většině? :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
pepola píše:
Zkus toto říct LADOvi a k tomu 7615! To je jako býkovi ukázat červené sukno... biggrin

No, ale podle reakcí tady i na K-repu jsou Ladovi názory červeným suknem pro většinu tamních i zdejších "býků", takže slušně řečeno, ať Lada raději mlčí, páč je se svým názorem v menšině, ne-li úplně jediný :-P

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
stuřík píše:
Jen je nechte pěkně stát ...

Však není kam spěchat...že ano...

Ne, každopádně na první pohled mi ty autobusy přijdou v pohodě (=vypadají celkem pěkně zvenčí), uvidíme v praxi, jestli budu víc nesnášet tohle nebo sarančata :-D (a tak snad se na Lesné neobjeví :-), ale z 13T je mi při pohledu zvenčí na blee, ach ten design).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
peno píše:
A just nepřestanu, když Radek tak vyprovokoval.


Jeho jedinou výhodou jsou sedačky Ster, které, kdyby byly v Citelisech, tak by proti nim bylo méně negativních ohlasů.

Zkus toto říct LADOvi a k tomu 7615! To je jako býkovi ukázat červené sukno... biggrin


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Citelis Line má jenom dvoje dveře, což by mohl být problém. Crossway má těch dveří aspoň dva a půl.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Zajimalo by me, na kolik by vysel Citelis Line , oproti tomuhle vozitku s vysokohorskym vyslapem.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
A just nepřestanu, když Radek tak vyprovokoval.

Radek Havlík píše:
Fůrt lepší Crossway, než Citelis :)

Z pohledu vnějšího dizajnu možná, i když nejhezčí autobus v Brně z vnějšku je pro mě stále Citybus. Ale zevnitř je Crossway LE daleko horší. Jeho jedinou výhodou jsou sedačky Ster, které, kdyby byly v Citelisech, tak by proti nim bylo méně negativních ohlasů.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 02 říj 2024 04:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]