Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 138 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Dám to sem a nenapíšu čas ani číslo vozu, jen číslo linky.
Někteří Slatiňáci by se měli nechat vyšetřit s hlavou! O co šlo?
Jedu ze Šopasu a před křižovatkou Hněvkovského X Kšírova se přede mě "silou-mocou" narve dost drsně nějaká třiašedesátka. No fajn, říkám si, má asi zpoždění...
Zastavíme oba na zastávce "Komárov".
Pak za ním LOGICKY zastavím asi metr za zádí na zastávce "Svatopetrská". A on pořád nic! Postáli jsme si tam asi 80 vteřin (objet ho ani couvat jsem nemohl), posledních asi 55 vteřin i s d-9 1094. Prostě nechápu, proč mě musí za každou cenu předjet, aby mě o dvě zastávky dál blokoval?!? (...a dával se do času!) :pray:
Já jsem v té době už měl na displeji - 2 !


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Kari píše:
Ha, kolega to sem nedal.


Kolega už v tu dobu spal :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Ha, kolega to sem nedal. Včera před desátou večer přijel do Medlánek nechutně čoudicí ciťák 7611. V jednu chvíli byla celá vozovna pod dýmem. Řidič si s nim jel jako by se nechumelilo a vůbec ho nezajímalo, že hoří. Prej to byl takovej nějakej chytrolín, tak hned dostal spuca. No, prostě a jednoduše, prý se roztrhlo turbo.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
lepší všechny výklopné než každý jiný že... sám jsem na to hoodně zvědav

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Nevím proč, ale v této souvislosti jsem si vzpomněl na dobu, kdy jsem s kamarádem aktivně sotoušil - léta 1974-75.
Tehdy nás nejvíc dostalo, když v době, kdy už bylo v Brně asi 150 ŠMek, přišly zase Jelcze, které on výstižně nazval "staré Herciprcky"...
Taková hrůza nám už naštěstí nehrozí! biggrin


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Čas prověří, kdo má pravdu, ale já osobně si na základě prohlídky autobusu na Autotecu myslím, že zadní část vozu bude dělat cestujícím problémy. Zejména je zde oproti jiným vozům zvýšené riziko úrazu (strmé schody - uklouznutí, nízký strop - úraz hlavy případně rozbitý kryt světla, podle toho co je tvrdší :-D ). Všechny dveře ve výklopném provedení raději nekomentuju (vystavený LE měl výklopné pouze třetí dveře - kvůli schodům).


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
V nove Saline si DPMB uzasne obhajuje nove jeste nekoupene irisbusy LE ktere dorazi v Srpnu... neuveritelny az trapny clanek.M


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Dovolím si citovat:

pepola píše:
Hezky napsáno! :applause:

:mrgreen:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Až budu v jejich věku, tak budu stejnej - ráno v zimě vypnu topení, vlezu ve špčce, kdy všichni jedou do práce do MHD a budu se hádat o místo na sezení. Polezu předníma dveřima, budu si ťukat na hodinky, proč jede pozdě, budu se dohadovat s dalším 80 letým dědkem, kdo je starší a kdo má víc nemocí. Zanadávám si na dnešní mládež, co to je za parchanty, kteří staršího nepustí sednout. Potom vlítnu do obchodu (samozřejmě s taškou na kolečkách RVHP - ráno vyjedu, h*vno přivezu) pro 5 rohlíků a čtvrtku másla, stavím se v úseku uzenin, jest-li nebude zdarma nějaká ochutnáka, abych zrovna posnídal. U pokladny budu půl hodiny čumět na účtenku jak bacil do lékárny a 10 krát se zeptám, jestli se pokladní nespletla a se slovy, že před 70 lety to bylo všechno za pár korun nasednu do MHD a pojedu domů. Samozřejmě pojedu v době, kdy lidi jdou z práce a děcka ze školy, abych mohl prudit a opět se hádat o místo k sednutí. A co je důležitý - hlavně budu pořád spěchat i za cenu, že mě klepne pepka, protože co kdyby mě všechno vyprodali? No a takhle to budu opakovat cca 7x týdně....


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Až budete v jejich věku... :)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
M3 píše:
Veteráni cestují od rána do večera, ať je +50°C nebo -50°C. A když můžou chodit hodinu po obchodě, tak těch 10 minut to ve stoje v MHD vydrží, ne?

Hezky napsáno! :applause:


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Veteráni cestují od rána do večera, ať je +50°C nebo -50°C. A když můžou chodit hodinu po obchodě, tak těch 10 minut to ve stoje v MHD vydrží, ne?


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Jakub píše:
občas ty starší lidi nechápu ... jasně .. slušnost je slušnost, já starší lidi, u kterých vidím, že mají problémy pouštím sednout, ale přece si to nemohou vynucovat ... jsme si všichni rovni, já platím stejně tak jízdné jako oni ... tak jaképak násilí, vyhrožování a pod.?


Pokud mě někdo (ať už kdokoliv) požádá o uvolnění místa, rád mu ho uvolním, ale...
...to se mi ještě nikdy nestalo . Důchodce pouštím většinou sám, ale tak v polovině případů si sednout stejně nechtějí. No a pak jednoho nepusím a celou cestu se na mě dívá :evil: , ale stejně nic neřekne. Tak co pak dělat :?:


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Jakub píše:
občas ty starší lidi nechápu ... jasně .. slušnost je slušnost, já starší lidi, u kterých vidím, že mají problémy pouštím sednout, ale přece si to nemohou vynucovat ... jsme si všichni rovni, já platím stejně tak jízdné jako oni ... tak jaképak násilí, vyhrožování a pod.?

No, ale podle toho článku si mladík sedl na místo, které je přímo určeno starším cestujícím. Sice nevím, naco mají v japonských – většinou vesměs poloprázdných – autobusech místa pro seniory, ale mají a mladík měl dámu pustit bez odmlouvání, páč na to mělo právo. Na druhou stranu, vynucovat si toto právo násilím… Ale oni Japonci vždycky byli drsný národ, takže holt dáma drží staré tradice sarcastic

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Bioslozka obcas neni spatna . U osobaku hromada lidi uspesne presla na kombinacu E85 +N95 . Starsi sazomety prekousnou i vetsi podil, problem maji novejsi turbodehty. Vcelku dost lidi z okoli uz bylo v servisech s tryskama, cerpadlama ...


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
XMko píše:
A určitě je to naftou? Jestli to takhle blbě jede jen posledních několik dní, mohlo by to být kvůli počasí. V tom vedru má intercooler nízký výkon a z busu se stává hlemýžď.
Jinak někdy od června se všeobecně v u nás prodávaných palivech zvýšil podíl biosložky, tak třeba je v tom podnik nevinně.

Zapomnel jsem dodat ze slo 2335.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
:arrow:


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jakub píše:
občas ty starší lidi nechápu ... jasně .. slušnost je slušnost, já starší lidi, u kterých vidím, že mají problémy pouštím sednout, ale přece si to nemohou vynucovat ... jsme si všichni rovni, já platím stejně tak jízdné jako oni ... tak jaképak násilí, vyhrožování a pod.?


Omyl, ti ultradůchodci už žádné jízdné ani neplatí. :mrgreen:


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
občas ty starší lidi nechápu ... jasně .. slušnost je slušnost, já starší lidi, u kterých vidím, že mají problémy pouštím sednout, ale přece si to nemohou vynucovat ... jsme si všichni rovni, já platím stejně tak jízdné jako oni ... tak jaképak násilí, vyhrožování a pod.?

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Sice z Japonska, ale na lince 42 nebo na Lesné to reálně hrozí...


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
Pokyn k zapnutí mlhovek :lol: to už by z řidičů dělali úplný blbce


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tasa píše:
Zrovna jak si to teď čtu, tak se z vysílačky ozvalo brno 101 hlásí 9 hodin, teplota (ani nevim kolik, ale moc) a proto dodržujte pitný režim.
Ihned po tom mi napsal Duš, kterej se toho chytl a že prej máme jít na hrnek, tak hledám místo, kam to odstavit, aby to moc nezavazelo.
Ale aby se z vysílačky ozvalo, aby řidiči používali mlhovky, to je opravdu sci-fi.

K těm mlhovkám i k tomu hrnku by sedělo společné hlášení : "Rosný bod deset" biggrin
To Jakub: Bylo to myšleno ironicky, proto ty uvozovky, a už není vyhláška, ale Zákon č.361/2000 Sb. a samozřejmě to vím, že mlhovkama se bez mlhy (sněžení, deště) svítit nesmí... :pray:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
agent_s_teplou_vodou píše:
S těma mlhovkama není jedinný, ani poslední. Dává vůbec dispečer pokyn k zapnutí mlhovek, v případě sněžení, mlhy a jinak snížené viditelnosti, nebo je to vždy na uvážení každého řidiče...?

to si děláš prd*l s tím, že by nám 101 měla hlásit, že můžeme použít mlhovky, když oni sedí v kanclu a my to vidíme rovnou před sebou a ještě k tomu pouze lokálně??? omg...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Zrovna jak si to teď čtu, tak se z vysílačky ozvalo brno 101 hlásí 9 hodin, teplota (ani nevim kolik, ale moc) a proto dodržujte pitný režim.
Ihned po tom mi napsal Duš, kterej se toho chytl a že prej máme jít na hrnek, tak hledám místo, kam to odstavit, aby to moc nezavazelo.
Ale aby se z vysílačky ozvalo, aby řidiči používali mlhovky, to je opravdu sci-fi.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

95
20 pro 2008 19:27
Brno
agent_s_teplou_vodou píše:
S těma mlhovkama není jedinný, ani poslední. Dává vůbec dispečer pokyn k zapnutí mlhovek, v případě sněžení, mlhy a jinak snížené viditelnosti, nebo je to vždy na uvážení každého řidiče...?

Zrovna včera jsem slyšel jak dispečer hlásil řidiči - je vedro pijte, v zimě zase hlásí - je zima zatopte ve voze. Možná z dispečinku vědí o tom kde zrovna je aktuálně mlha a hlásí - rozsviťte mlhovky :shock: :-( :-) To už je fakt síla.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 08:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]