Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 477 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
MartinV: Jo, to by všechno sedělo včetně těch dvou služebek za "trojčátkem", poslední záznam na aparátu mám 7/7 s 1604+19 v 8:05, takže 20 - 25 minut opravdu nic nejelo. Ty dvě NAD v podobě sól jely předtím a byly hodně malou záplatou. První NAD jela dolů po cca 15 minutách od posledního projetí tram. A další bus NAD hned cca 5 minut po tom. Jak jsem již psal, na zastávce Všetičkova byly u obou NAD již všechna místa (i na stání na jedné noze) beznadějně "vyprodána" wink


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
No já jsem na náměstí Míru přišel před půl devátou (do 5 minuta tam byla již zmíněná souprava), to už tam žádná NAD nebyla. Ještě 2 vozy (jeden na d-4, druhý na d-7) odjížděly z NM jako SJ, aby mohly pobrat cestující i dál, než jen k Úvozu.


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Datel: Moc pěkné foto. Taková souprava by se v galerce určitě vyjímala.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Mimochodem, ani se nedivím, že lidi do toho lezli, protože DPMB nebyl schopen vypravit ani pořádnou NAD. Akorát jeden sólo autobus hore kopcom a pak zpět a druhý sólo vůz jen dole kopcom. Ani do jednoho z nich se už na Všetičkové nedalo nastoupit. A uvolnění trvalo cca 20 - 25 minut!


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Dneska luxusní souprava z Masaryčky :lol:
1813 (servaný smeták) + 1118 + 1038

Edit: Tak MartinV už vše vysvětlil... :-)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
B1:po tomto stržení vznikla zvláštní souprava 1813+1118+1038, kdy 1038 ještě na náměstí Míru vezl cestující. Dále doplním, že tyto vozy se vyskytovaly (v tomto pořadí) na 13/4, 9/7, 11/7.
1813+1118+1038 odjížděla z Míráku o půl deváté, za asistence dipečinku. Světe div se, i do této soupravy začali lidi nastupovat.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tasa píše:
Na Brance viděna 1707 v nádherném unifiku na ZJ směr Rakovec.

No, až tak nádherný ten unifik není. Nějak se nepovedl lak prostředního článku, kdy se bílý pruh lomí cca o celou svoji šířku pod úrovní pruhu na zbytku tramvaje.


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
Dneska kolem osme nejaka anitra v unifiku strhla pantograf pred Cervenym kostelem smer Masarykova ctvrt, odtlacena byla K2P 1118. Kolona tramvaji sahala az k Internacionalu...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Mimochodem nějakého majstra napadlo zcela zrušit zastávku Myslivní kvůli jednosměrnému provozu a výkopům a nikde o tom nic nenapsat. Tak jsem to hodil aspoň na BMHD. Neví někdo, dokdy to tak má být?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Na Brance viděna 1707 v nádherném unifiku na ZJ směr Rakovec.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Kousnutá převodovka, odstavena na Geislerově a na papučích po půlnoci přepravena do vozovny.


Offline
215
18 dub 2008 19:13
1720 za prítomnosti červenej dodávky sa 0:50 krokom posúvala cez Antonínsku do vozovny Medlánky.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
4karlos4 píše:
Dnes v 15.55 odjížděly z KrPolského nádraží dva náhradní autobusy za vlak - 2365 na 50032 a 7453 na 30306, která byla půlhodiny předtím odstavena na parkovišti u vrátnice v Pisárkách. Na tablech měly logo ČD a nápisy Tišnov - náhradní doprava ČD


v Kuřimi nějaký náklad serval trolej .. dost dobře prý


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Dnes v 15.55 odjížděly z KrPolského nádraží dva náhradní autobusy za vlak - 2365 na 50032 a 7453 na 30306, která byla půlhodiny předtím odstavena na parkovišti u vrátnice v Pisárkách. Na tablech měly logo ČD a nápisy Tišnov - náhradní doprava ČD

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
J*M* píše:
Vždy jsem si myslel, dokonce jsem to tu mnohokrát četl, že při odjezdu ze zastávky je řidič povinen kontrolovat prostor zastávky v zrcátku, což by v tomto případě asi nečinil, neboť by tam musel vidět osobu s hlavou zdánlivě otírající bok vozidla.
Nováčci možná toto a jiné povinnosti konají, ovšem staří rutinéři již dávno ne, vždyť má tramvaj všude přednost, nač sledovat a pak to dopadne, jak ve smyčce v Pisárkách (a nejen tam), kdy řidič zjistí soupravu před sebou až do ní najede. Ať žije "kolegialita":

Nutno podotknout, že řidič má za službu i několik stovek odbavení ze zastávky. Z pravidla, pokud mu do tramvaje nenastupuje hejno hus, klauni z cirkusu nebo perský princ na létajícím koberci, odbavení okamžitě zapomíná. To i tehdy, kdy ujede nějakému dobíhači nebo důchodci, který si v půlce odbavování vzpomene, že chce nastoupit/vystoupit.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
All - nechtěl jsem k tomu též již vyjadřovat (max sdělit odpověď DP), ale budu muset

Vytočí-li mne DP do běla, tak na to reaguji, většinou to řeším privátní cestou, toto je poprve oficiální cestou a zároveň zde, protože nevěřím, že objasnění incidentu učiní oddělení stížností DP. K objasnění incidentu je potřeba i vyjádření druhé strany, proto má snaha o setkání pomoci těchto stránek (viz má reakce SZ na příspěvek k odmítnutí sdělování totožnosti)
J*M* v SZ píše:
Třeba k tomu, abych se dozvěděl verzi druhé strany (mohlo jít o nepovedený "žert" nějakého mého kamaráda, či známého, mohlo jít o závadu tlačítka, mohlo jít o ..., atd), kterou se oficiálně pp z oddělení stížnosti a neoficiálně na těchto stránkách díky "kolegialitě" nedozvím.
Mohl bych si to jméno zjistit neoficiálně pomocí mých kotaktů v DP, ale za to mi ten incident nestojí, abych kontakty zbytečně obtěžoval takovou pitomostí

Za povšimnutí stojí
manil píše:
...s řidičem, který o situaci stejně nebude nic vědět...

Vždy jsem si myslel, dokonce jsem to tu mnohokrát četl, že při odjezdu ze zastávky je řidič povinen kontrolovat prostor zastávky v zrcátku, což by v tomto případě asi nečinil, neboť by tam musel vidět osobu s hlavou zdánlivě otírající bok vozidla.
Nováčci možná toto a jiné povinnosti konají, ovšem staří rutinéři již dávno ne, vždyť má tramvaj všude přednost, nač sledovat a pak to dopadne, jak ve smyčce v Pisárkách (a nejen tam), kdy řidič zjistí soupravu před sebou až do ní najede. Ať žije "kolegialita":


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat ale taky to udělám.

Chybovat může každý! Nikdo z nás neni svatoušek. Občas prostě něco zapomenem zanedbáme, ale rozhodně to neni naschvál. Stížnostma nic nevyřešíš (te), protože jak píše "mejnyl" buď se to smete pod stůl a nebo se to vyřeší konstatováním že řidič o ničm nevěděl, čemuž bych aji věřil ....

toť vše


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
JMB:
Osobně jsem proti jakýmkoliv stížnostem, připadá mi to "podúrovňové", jako nějaké žalování v mateřské školce. Tato stížnost působí jako typické ničím nepodložené remcání, kterých na DP příjde desítky, ne-li stovky. Předpokládám, že technik bude rozumný a tuto blbost okořeněnou výhružkami "na řidiče si počkám na konečné" smete ze stolu a že za několi dnů přijde odpověď, že "dle vyjádření řidiče, který o údálosti neví...doufáme, že i přesto na DPMB nezanevřete". V horším případě se to bude řešit i s řidičem, který o situaci stejně nebude nic vědět a na kterého tak bude posíláno více kontrol technikem jízdy. Toť vše.


Velice Vás uznávám jako odborníka, ale některé Vaše projevy jsou pro mne nepochopitelné.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Stejně i bez reklamy to bude ten samej krám :-? Nevím jak je na tom z pohledu řidiče, ale když byla na VP, tak se mi zdá, že dostala jenom novej lak, šedý interiér a nový potahy... Madla na držení se snad ani neměli a obložení stěn taky ne a zvuky to vydává strašný, jednu dobu byla i nechutně obutá :-x

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Bylo načase...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
1722 právě teď přichází o stoji reklamu

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
stuřík píše:
To musí mít místní radost! A odklon a-92 po Lesnické a Provazníkově?

Ten odklon byl stejný pro obě linky - Jugoslávská -> Lesnická -> Štefánikova čtvrť. Trvalo to cca 2 hodiny.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Pravda, když já ale už jdu spát a zítra bych neměl čas to sem napsat. A koneckonců, když už někdo je venku, nemá čas kontrolovat fórum a stejně většina zdejších uživatelů snad nejezdí načerno...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Miky, to přeci není hezké, to o těch revizorech psát tak brzy.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Okolo 22:00 se nám Máňa přátelila s nějakým kloubovým citelisem na Mendláku na zastávce 84.

Dneska v noci se taky konal/koná zátah revizorů, minimálně v rozjezdu ve 23:30.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 10 říj 2024 20:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]