Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 480 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Co jsem zaslechl v rádiu, pendluje jedna KT8, všechny kolemjedoucí busy staví na zastávce náhradní dopravy Vstup G2.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Údajně jezdí pendl Lipová - Výstaviště.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Aktualita: na moste u Vystaviste je zavada na kolejich. D1 z Reckovic se otaceji na Mendlaku, z Bystrce konci na Lipove a couvanim pres vozovnu se otaceji a jedou zpet.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
1632+1633 sarcastic
By mě zajímalo, kdy ta souprava začne jezdit bez závad, od té doby co je po dílnách se pořád jen ...

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
před chvílí z Malinovského náměstí služebně odjížděla 1605 směr Cejl. Táhla 1632+33 se staženými pantografy (od oka se mi zdálo, že jsou oba v nepořádku)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Ten by se tam vzal kde?? :-s

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Johnny5 píše:
... projede elektricky stavěnou výhybku i kolem označníku pevně umístěného na sloupu VO, kde navíc stojí dva informátoři ve vestách, následně mine stojící a manipulující tramvaj 1737 na vedlejší koleji a vjede za křižovatku, kde projede návěst "Stůj" a vjede do úseku bez troleje. To vše za denního světla. Odložil bych tendenčnost a použil pouze selský rozum.

Možná tam v úseku bez drátů chtěl zramovat další historičák sarcastic


Offline
302
14 úno 2007 21:02
BM, Černá Pole
Miky píše:
Ať jsem hledal, jak jsem hledal, červenej obdélníček jsem tam nikde neviděl. Asi jsem slepej...
Příslušná návěst by měla být (včera ráno byla) na nosném laně v místě úsekového dělení v krátkém přímém úseku mezi protioblouky u parčíku před rektorátem MU. Trolej je úmyslně až do tohoto místa funkční, aby bylo možno za křižovatku nouzově odsunout vadný vůz.
pepola píše:
Pokud jsou výhybky řízené elektronicky, pak tedy nechápu, proč se až na tu Českou nezajíždí?? Myslel jsem, že tomu tak bude...
V prostoru původních zastávek Česká by měla v dalším období probíhat stavební činnost také. Proto úvrať až na začátku Veveří.
agent_s_teplou_vodou píše:
Že by opět řidiči nedostali žádnou mapku ani popis kde vlastně mají zastavit? Ono se asi pořád předpokládá že řidič musí být neomylný jasnovidec. Těch pár listů A4 s popisem výluky a mapkou podnik určitě nezrujnuje. Každopádně to vyjde levněji než jeden stržený pantograf.
Informací nebude dost asi nikdy a vždy a všude se dá najít nějaká mezera. Jenže tady mi to přijde už jako nějaké nedefinované mimozemšťanství. Několik měsíců se tady řeší neveřejně i veřejně uzavření České, interně ve firmě jsou k danému tématu vydány ředitelské Pokyny a Příkazy k výluce. Řidič navíc ráno nastupuje dle nového rozdělení, na zcela atypickou linku a přijede do místa, kde se již před třemi týdny začaly vkládat výhybky, projede elektricky stavěnou výhybku i kolem označníku pevně umístěného na sloupu VO, kde navíc stojí dva informátoři ve vestách, následně mine stojící a manipulující tramvaj 1737 na vedlejší koleji a vjede za křižovatku, kde projede návěst "Stůj" a vjede do úseku bez troleje. To vše za denního světla. Odložil bych tendenčnost a použil pouze selský rozum.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Datel píše:
Agent: Novou úvrať u MSSZ jsem teda ještě neviděl, nicméně předpokládám, že jako u podobných výluk s úvraťovým zakončením (z poslední doby Minská, Pekařská) je červeným obdelníčkem zcela jasně návěstěno, kam až je možné zajet. A pokud toto řidič přehlédl, tak už opravdu nevím, co udělat víc. Snad tam naskládat přes koleje betonové panely, ale to by zase mohl někdo nedobrzdit...

Ať jsem hledal, jak jsem hledal, červenej obdélníček jsem tam nikde neviděl. Asi jsem slepej...
laminatka píše:
No, ono je tam cez koľaje taká tá zátarasa pre autá, mala by byť cez obe koľaje.

Ono tam taká tá zátarasa pre autá cez koľaje je jenom přes kolej směrem z města...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Aktuálně najíždí po Palackého třídě 1906 na d-4. :shock:


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
mceza píše:
Chvíli před jednou hodinou projížděla režijně 1628+1629 přes Hlavní nádraží v doprovodu vozu dispečinku. A vůz měl pryč pantograf (stržený?). Byla to linka 13


jjjj stržení

on byl dneska celkově bordel ..... až přinde manil určitě poreferuje .... wink


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Podle fotky z konkurenčního fóra je na chodníku u MSSZ pouze přenosný označník zastávky, který zřejmě řidič přehlédnul, a nedocvaklo mu to ani když přeskákal vratnou výhybku. Tak holt to první ranní cestující měli na přestup blíž :lol:


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
A je vlastně nějaký důvod, proč není ta úvrať až v prostoru zastávky (pův. 3,11,12,13) a musí se chodit pěšky až k bílemu domu? Není to zbytečně daleko?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
pepola píše:
Pokud jsou výhybky řízené elektronicky, pak tedy nechápu, proč se až na tu Českou nezajíždí?? Myslel jsem, že tomu tak bude...
To je tam na troleji nějaká zarážka?

Trolej je odvedena na budovu rektorátu MU, včera ji tam předělávali. (resp. oddělávali z prostoru nad zastávkou).


Offline
328
21 dub 2009 20:30
Před chvílí 1733 spokojeně na x11...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Chvíli před jednou hodinou projížděla režijně 1628+1629 přes Hlavní nádraží v doprovodu vozu dispečinku. A vůz měl pryč pantograf (stržený?). Byla to linka 13


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
215
18 dub 2008 19:13
No, ono je tam cez koľaje taká tá zátarasa pre autá, mala by byť cez obe koľaje.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Agent: Novou úvrať u MSSZ jsem teda ještě neviděl, nicméně předpokládám, že jako u podobných výluk s úvraťovým zakončením (z poslední doby Minská, Pekařská) je červeným obdelníčkem zcela jasně návěstěno, kam až je možné zajet. A pokud toto řidič přehlédl, tak už opravdu nevím, co udělat víc. Snad tam naskládat přes koleje betonové panely, ale to by zase mohl někdo nedobrzdit...


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
wall píše:
Dnes ráno po 5h zajel řidič KT8 1733 za úvrať a pokračoval s cestujícími až k zastávce Česká, výsledek - stržený pantograf.


Že by opět řidiči nedostali žádnou mapku ani popis kde vlastně mají zastavit?
Tak jako při přetrasování a-45, kdy řidiči nevěděli kde mají na Jugoslávské zastávku, a zda projíždět po Přadlácké...
Tak jako při výluce tramvají na Lesnické před několika lety, kdy někteří řidiči autobusů místo objížďky po Jugoslávské zajížděli do Muchovy...

Ono se asi pořád předpokládá že řidič musí být neomylný jasnovidec. Těch pár listů A4 s popisem výluky a mapkou podnik určitě nezrujnuje. Každopádně to vyjde levněji než jeden stržený pantograf.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Aha, dokonce bez troleje, myslel jsem, že to sundal o izolátor.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Ona tam ta trolej jaksi vůbec není... :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
wall píše:
Dnes ráno po 5h zajel řidič KT8 1733 za úvrať a pokračoval s cestujícími až k zastávce Česká, výsledek - stržený pantograf.

Pokud jsou výhybky řízené elektronicky, pak tedy nechápu, proč se až na tu Českou nezajíždí?? Myslel jsem, že tomu tak bude...
To je tam na troleji nějaká zarážka?


Offline
Uživatelský avatar

95
20 pro 2008 19:27
Brno
Dnes ráno po 5h zajel řidič KT8 1733 za úvrať a pokračoval s cestujícími až k zastávce Česká, výsledek - stržený pantograf.


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
J*M* píše:
Chtěl bych PvvS ujistit, že slovo d***l není nadávka, ale diagnoza, možná i lichotka, neboť další vyšší stupně této nemoci jsou i*****l a i***t, a nechápu proč phpbb ono slovo vyhvězdičkoval (hvězdičkuji též z důvodu případného zásahu phpbb, aby příspěvek srozumitelný).


Tahle slova se už jako diagnóza nepoužívají. Používají se jiné, sofistikovaněji znějící termíny, které nemají podobné (nesmírně silné) negativní konotace.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
agent_s_teplou_vodou píše:
Ptám se pouze obecně:
Čím to je, že profesionální řidič, který má nalítáno statisíce kilometrů bez nehod, je denně v hustém provozu, denně řeší kolizní situace, kdy mu kříží jízdní dráhu osoby co vkročí do kolejiště bez rozhlédnutí, případně automobilisti, kteří nedávají přednost či náhle zkříží jízdní dráhu, je v provozu denně ve dne i za tmy, za deště, za sněhu a náledí, absolvuje pravidelná profesní školení, najednou přijede do velké a přehledné smyčky (například Starý Lískovec) kde nejsou ani jiné osoby, ani jiná doprava kterou by musel sledovat, a kde jen popojíždí, a zde najede do soupravy před ním. Co je příčinou?


mozek vypne ....

Jak psal Fixi.
Dojedeš máš klid a mozek chtě nechtě si pořebuje taky odpočinout a tzv. vypne. K tomu dochází i např. když najedeš na samostatné těleso. Pak stačí i na mžik mrknout jinam a je zle...

Jinak co se týká samotného najetí je to průser a může stát každému z nás ať je medloň nebo pipiskl ostatně o tom jak bourají pipisklové ste se mohli přesvědčit dnes na hlavasu na 1. koleji
tady to odnesly 1059 a 1661 :-?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 10 říj 2024 22:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]