Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 97 z 209    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 209  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
MKzB píše:
Cca v 11:30 jsem viděl 1803 s tably Služební jízda na zastávce Kartouzská směr Řečkovice. Kurzi jsem si nevšiml - viděno z hospody.

Ona zdechla už ráno, při výjezdu z vozovny na Tylové. Pak se ale rozpohybovala a jezdila do těch 11:30. Teď jí pár dní venku neuvidíme. Závada je prkotina, ale nejsou náhradní díly.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
MKzB: Tak to přeji v pátek hodně štěstí, mě státnice čekají až (už) v červnu.


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Janatak píše:
V 11,30 z hospody?? Tos tam byl už, nebo ještě? booze sarcastic

Ani jedno, ani druhý. V pátek mě čeká státnice z nemocí prasat a dneska dopoledne jsme měli obhajoby seminárek. Tu státnici nás teď má 7 lidí, tak jsme zašli ho hospody, kde jsme konzultovali, u kterých otázek se má o čem mluvit, protože spousta z nich je hodně obecných a kolegyně byla na praxi u jednoho doktora, kterej sedí v komisi a všechno ji to nameldoval.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MKzB píše:
Cca v 11:30 jsem viděl 1803 s tably Služební jízda na zastávce Kartouzská směr Řečkovice. Kurzi jsem si nevšiml - viděno z hospody.


V 11,30 z hospody?? Tos tam byl už, nebo ještě? booze sarcastic

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Cca v 11:30 jsem viděl 1803 s tably Služební jízda na zastávce Kartouzská směr Řečkovice. Kurzi jsem si nevšiml - viděno z hospody.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
daxi píše:

mechoši osobně se řadim k té první skupině řidičů.Jen pro peníze tahle práce dlouho nejde dělat.A neříkej že si nejdeš zajezdit i proto aby sis tu kačku taky vydělal biggrin


Já jsem magor já jezdím protože jsem blázen ;-) ale penízky se vždycky hodí to zas jo, kord když je člověk "zasnoubený" z hypotékou confused


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Jojo, slyšel jsem, že se dělají i na autobusech, tak předpokládám, že i na paroháčích.


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
Ty zácviky se dělají na všech vozech (i mimo tramvaje)?


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Tuším že stačí tři roky.Já su u podniku osum let a dělal jsem zácviky jak s šovcama po ukončení ,,šalin školy" tak s řidičema po dlouhodobé nemoci a musim říct že dělat zácvik s řidičem co jezdí 20 let a pak půl roku marodí je síla.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
5 let to byt nemusí, taky jsem uz mel zácvik a uz je to dokonce 2 roky zpet.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Datel píše:
daxi: Aha, to jsem netušil, že stačí jakýkoliv řidič jako dohled.

Jakýkoli ne, s praxí tuším min. 5 let. To samé platí pro zácvik po ukončení "šalinoškoly", kdy těch šichet se zácvikem je tuším 10. Pokud se mýlím, tak mě opravte, už si to moc nepamatuju.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
daxi: Aha, to jsem netušil, že stačí jakýkoliv řidič jako dohled.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
dobře manile,ale těch 15 lidí myslim stačí.Já jen doufám že budou jezdit aspon tři.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Zácvik s tebou udělá jakýkoliv řidič s praxí-sám jsem už měl takový zácvik s řidičkou která byla dlouhodobě nemocná.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
daxi:
Předpokládám, že důvod, proč se další řidiči školí, je ten, že se předpokládá provoz obou vozů současně, tedy aby mohly být bez problémů obsazovány všechny 4 služby na d-3.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Pokud se nepletu, tak po půl roce neježdění s tramvají (o konkrétní typ vůbec nejde) by měl řidič absolvovat nějaké hodiny cvičných jízd, respektive jízd pod dohledem školaře (instruktora).


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Mám takovej dojem, že zaškolení na typ nepropadá, jinak už bysme museli byt na RT6 školení znova, protože nejezdila víc jak 3 měsíce.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
daxi píše:
...pak jim to dám po 3 měsících a chudák řidič z toho bude vyplašenej a nebude vědět jak to ani nastartovat...


takovýho řidiče pak ovšem není žádná škoda :lol:


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Zas to nemusíte překrucovat.Napsal jsem to že bordel dělají všichni,jak řidiči,tak ŘIDIČI-brigádníci,i to že čím víc lidí s tím bude jezdit,tím větší z toho bude šrot a kor z RT6.
ano TASA,byl jsem ze začátku proti RT6,protože 1801 byla šrot,1803 je ale úplně něco jiného.jezdí daleko líp a já jen doufám že i 1801 se podaří dát pořádně do kupy.Naco tedy školily 15 řidičů.když jich pak vybrali jen 6 ? tet se školí další a pokud bude jezdit jen jedna nebo dvě,pak se muže stát že se na všechny zaškolené nedostane ani za půl roku.Tet si nejsu jistej po jaké době přijdeš o profesák když s určitým typem nejezdíš,ale tuším že to jsou 3 měsíce?.Takže vyškolím spoustu řidičů.kteří s tím nebudou jezdit,pak jim to dám po 3 měsících a chudák řidič z toho bude vyplašenej a nebude vědět jak to ani nastartovat.

mechoši osobně se řadim k té první skupině řidičů.Jen pro peníze tahle práce dlouho nejde dělat.A neříkej že si nejdeš zajezdit i proto aby sis tu kačku taky vydělal biggrin


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Datel píše:
daxi: já jsem myslel, že s tramvají jezdí vždycky jen řidiči :-D Píšeš to jako kdyby brigádníci nebyli taky řidiči, ale ufoni z jiné planety, kteří kradou směny :lol:


my brigoší jsme ufoni wink takže rozhodně řidiči nejsme...

jinak mi to připadá že víc těm šalinám ubližují stálí řidiči než brigoši...

brigoši si ve většině případů jdou zajezdit protože je to baví kdežto spousta "řidičů" jezdí jen proto že nic jiného neumí....


Offline
Uživatelský avatar

9292
10 čer 2004 11:19
Tasa píše:
Mimo to, kdyby se stala náhoda a opravdu jezdili obě, tak bych se v létě nechtěl dočkat chvíle, kdy bych chtěl dovolenou a nedostal ji, protože by mi šéfka řekla, že nejsou lidi na RT6.

Myslis ze v tech vedrech pojede ?


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
daxi píše:
Souhasim,čím více brigádníků bude jezdit,tím méně bude práce pro řidiče.Přidal bych ještě uklizečky, kuchařky,vrátný (snad jsem na nikoho z vozovny nezapomněl) a až nakonec řidiče.Peněz je málo,tak nebudeme dávat služby z volna řidičům,ale levným brigádníkům.

Podle toho co píšeš to vypadá, že bys s RT6 jezdil nejraději každej den. Musím ti připomenout začátky zkušebního provozu 1801 s cestujícími. Jezdil s tím i jeden řidič, kterému se na tom vozu neustále něco nelíbilo. Následně bylo asi z 15 řidičů vybráno 6, kteří si s tím vozem užili spoustu legrace a protáhli ho velkou částí zkušebního provozu. Později se k nim přidali i ti ostatní a říkal tehdy na to někdo něco? Mimo to, kdyby se stala náhoda a opravdu jezdili obě, tak bych se v létě nechtěl dočkat chvíle, kdy bych chtěl dovolenou a nedostal ji, protože by mi šéfka řekla, že nejsou lidi na RT6.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
daxi: já jsem myslel, že s tramvají jezdí vždycky jen řidiči :-D Píšeš to jako kdyby brigádníci nebyli taky řidiči, ale ufoni z jiné planety, kteří kradou směny :lol:
Mmch, bordel může dělat úplně stejně řidič ve stálém pracovním poměru jako brigádník.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Souhasim,čím více brigádníků bude jezdit,tím méně bude práce pro řidiče.Přidal bych ještě uklizečky, kuchařky,vrátný (snad jsem na nikoho z vozovny nezapomněl) a až nakonec řidiče.Peněz je málo,tak nebudeme dávat služby z volna řidičům,ale levným brigádníkům.
Podívejte se jak vypadají Anitry.Když s nima jezdilo pár řidičů,tak to bylo super.Jak se to ale pustilo pro všechny-hlavně brigoše (né všichni jsou ale stejní),tak jak to dopadlo-zničené opěrátka hlavy a rukou,spálené palubovky od cigaret,propálené sedačky,strhané krytky zvonku atd.To samé platí i o ostatních vozech.
Samozřejmě že to dělají i řidiči.
At mají teda všichni papíry na všechno,ale at jsou přidělený vozy.Pak se o to bude každý starat a opatrovat si to,v čem jezdí.
Jenže to se nikdy nestane biggrin


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Souhlas s Tasou. Navíc bych k nim přidal všechny mechaniky, aby mohli v případě průseru s tím jet. To samé platí i pro nové typy. Napřed by podle mě měla být seznámena vozovna a pak řidiči, bohužel se tak neděje.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 209  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 12:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]