Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 496 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
MartinV píše:
Rána být vleká nemusí, ale nevšimnout si toho svad nejde - nebo se řidiči nedívají, kudy jedou a koho mají před sebou??

bylo to v pravé zatáčce a chytl ho béčkem, to je bez komentáře. a stejně je vina v šetření.
stejně jako nehoda, kterou jsem předpovídal už od samého začátku. Bohunice nemocnice, výjezd z terminálu linky 60 směrem do města, přednost zprava z parkoviště. borec to nahulákal přímo před rozjetej kloubák, a zastavil uprostřed křižovatky a ten ho samo trefil závodníka. co myslíte, podepsal to na místě? v šetření.... nevím co tam dylin chce šetřit

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
2
11 úno 2009 14:37
xxRocky píše:
Mno já tama jel po sedmé a cca 20m odhadem na trávě vedle tramvajové tratě směr svratecká stál napříč tuším nějakej starej peugeot, takže bych variantu nehody s tramvají nevylučoval...navíc na místě byli 2 dispečinky a policie...ale třeba se později dozvíme více..


Protože to červený auto bylo odtlačený celkem daleko od křížení, tak mi připadlo nereálný, že by ho až tam dotlačila tramvaj, která vyjíží ze zastávky...

b1 píše:
Myslím, že větší pozornost než nehoda by si zasloužilo historicky první vypravení tramvaje na linku 30 :lol:

Pro rýpaly doplním, že jsem asi jel z Bástru šalinou a pak z Podlesí pokračoval trolejbusem, že... :-k


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
mažóšek píše:
Dnes před 7h ranní osobní automobil napříč přez oba směry kolejí u křížení před zastávkou Branka na trati do Bystrce. Oba směry tramvají stály. Zahlédnuto z okolojedoucí 30tky. Podle mého názoru to nebyl incident auto×tramvaj, ale dopad autoincidentu z blízkého napojení ulice na hlavní Kníničskou.
Celkem zmatek, řidič naší tramvaje neveděl od dispečinku nic, pustil nás ven a trolejbus statečně většinu lidí odvezl. Náhradní kloubák č.1 zahlédnut v protisměru na zastávce Podlesí.
Myslím, že větší pozornost než nehoda by si zasloužilo historicky první vypravení tramvaje na linku 30 :lol:


Offline
85
10 úno 2009 22:38
mažóšek píše:
Dnes před 7h ranní osobní automobil napříč přez oba směry kolejí u křížení před zastávkou Branka na trati do Bystrce. Oba směry tramvají stály. Zahlédnuto z okolojedoucí 30tky. Podle mého názoru to nebyl incident auto×tramvaj, ale dopad autoincidentu z blízkého napojení ulice na hlavní Kníničskou.
Celkem zmatek, řidič naší tramvaje neveděl od dispečinku nic, pustil nás ven a trolejbus statečně většinu lidí odvezl. Náhradní kloubák č.1 zahlédnut v protisměru na zastávce Podlesí.


Mno já tama jel po sedmé a cca 20m odhadem na trávě vedle tramvajové tratě směr svratecká stál napříč tuším nějakej starej peugeot, takže bych variantu nehody s tramvají nevylučoval...navíc na místě byli 2 dispečinky a policie...ale třeba se později dozvíme více..


Offline
2
11 úno 2009 14:37
Dnes před 7h ranní osobní automobil napříč přez oba směry kolejí u křížení před zastávkou Branka na trati do Bystrce. Oba směry tramvají stály. Zahlédnuto z okolojedoucí 30tky. Podle mého názoru to nebyl incident auto×tramvaj, ale dopad autoincidentu z blízkého napojení ulice na hlavní Kníničskou.
Celkem zmatek, řidič naší tramvaje neveděl od dispečinku nic, pustil nás ven a trolejbus statečně většinu lidí odvezl. Náhradní kloubák č.1 zahlédnut v protisměru na zastávce Podlesí.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Pokud to byla nehoda s B vozem, tak dle mého názoru neni moc co řešit, Áčko projelo, takze je jasny jestli to auto tam stálo nebo ne.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
7298
27 úno 2010 07:40
pepola píše:

Člověk si říká, jak si takové šlupky můžete nevšimnout?
No, já jsem neviděl, jak se to stalo, ale když vidím RZ 6B1 0603, což je ORP Slavkov, tak si nemyslím, že to muselo být tak jednoznačné.
Toho stréca, co to řídil, jsem ale viděl...


Tak pokud tam jel tak na poslední chvíli, jako řidič zatahující 00414 na křižovatce Vrabnovské s Jugoslávskou, tedy asi 5 vteřin poté, co naskočila červená (čočky tam nejsou, pokud vím, rozjížděl se z Trávníčkovy v okamžiku, kdy naskočila oranžová), tak bych ani na pověstný Slavkov nespoléhal. I když je jasné, že řidiče IGK nemá co zajímat, co má šalina na čočkách, přednost jí má dát tak jako tak. Nemluvě o tom, že nechat se sejmout B vozem je ostuda :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
krajic píše:
Dnes veseleji než obvykle. U Červeného kostela sejmula tramvaj auto. Až potud dobrý. Ale řidič si ničeho nevšiml a pokračoval dál. Když se zjistilo, o koho jde, snažil se ho dispečink kontakrovat, neúspěšně. Došlo to až tak daleko, že byla dána výzva protijedoucím vozům, aby jej řidiči zastavili. A nejlepší nakonec, náraz musel být dost silný, protože poškozené vozidlo má uražené kolo, nárazník a pravěpodobně celou osu.

Člověk si říká, jak si takové šlupky můžete nevšimnout?

No, já jsem neviděl, jak se to stalo, ale když vidím RZ 6B1 0603, což je ORP Slavkov, tak si nemyslím, že to muselo být tak jednoznačné.
Toho stréca, co to řídil, jsem ale viděl...


Offline
85
06 pro 2006 21:25
Tak prý to bylo Béčkem. Je docela možné, že tramvaj jela do křižovatky naposlední chvíli. Takže auta už najela do křižovatky no a pokud najela moc blízko, dostala zadkem přes čumák. Holt v tomhle jsou otočné podvozky mrchy :-)


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
No nevím, ale takové nehody bude asi nemožné si nevšimnout. Tedy pokud to nebylo v zatáčce a nebyla to např. KT8. Vím, že několik nehod se stalo v zatáčce u restaurace U Holubů, kdy řidič o tom nevěděl, do doby, než až mu to řekli cestující v zastávce Životského.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
PvvS píše:
Na urazeni kola nemusi byt zadna velka rana. Staci trochu vetsi slupka na spravny misto.

Rána být vleká nemusí, ale nevšimnout si toho svad nejde - nebo se řidiči nedívají, kudy jedou a koho mají před sebou??


Offline
85
06 pro 2006 21:25
V tom případě "přímo na komoru" sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Na urazeni kola nemusi byt zadna velka rana. Staci trochu vetsi slupka na spravny misto.


Offline
85
06 pro 2006 21:25
Dnes veseleji než obvykle. U Červeného kostela sejmula tramvaj auto. Až potud dobrý. Ale řidič si ničeho nevšiml a pokračoval dál. Když se zjistilo, o koho jde, snažil se ho dispečink kontakrovat, neúspěšně. Došlo to až tak daleko, že byla dána výzva protijedoucím vozům, aby jej řidiči zastavili. A nejlepší nakonec, náraz musel být dost silný, protože poškozené vozidlo má uražené kolo, nárazník a pravěpodobně celou osu.

Člověk si říká, jak si takové šlupky můžete nevšimnout?


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Kolem 12:45 dráteníci něco opravovali na křižovatce Úvoz x Údolní, do Masaryčky jezdily jenom busy, t-busy směrem na Novolíšeňskou, podobně jak tramvaje, taktéž nejezdily. Krátce před jednou už se nahoře u kostela objevily tramvaje.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Eh, dneska odpoledne, už nějak ztrácím pojem o čase...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Ráno mi o tom psal Duš, prej najela 1046 do 1041.

Sakra Miky nepředbíhej. Ale včera asi těžko, když to bylo dnes

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Duš mi včera psal něco o 1046 do 1041.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Koukám, že to tu není. Dnes dopoledne na Dukelské třídě najetí dvou medláneckých K2. Čísla si bohužel nepamatuju. Jedna měla zkroucený nárazník, druhá rozbitý zadní okno, pokroucený nárazník a hnutý zadní pojezd.


Offline
82
17 dub 2009 11:41
Výluka sice na cejlu ještě je ale tramvaje tam už jezdí


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
krajic píše:
Na Antonínské vážnější DN. Končící čtyřka urazila kuplákem osobáku zadní kolo...


tam na tý antonínský je to snad začarovaný ... fakt co chvílu je tam nějaká nehoda :-?

_________________________________
Jakub


Offline
85
06 pro 2006 21:25
Na Antonínské vážnější DN. Končící čtyřka urazila kuplákem osobáku zadní kolo...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
johnny05 píše:
Ze bych se dnes ve 20.30 taky pridal k akci Hodina Zeme a na hodku zhasl v buse? :-D

Ale jo, proč ne O:) Sám jsem to párkrát zažil a jízda busem bez osvětlení interiéru stojí za to 8-)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Ze bych se dnes ve 20.30 taky pridal k akci Hodina Zeme a na hodku zhasl v buse? :-D

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Nějáké ty ranní fotky výluky Líšeň:
tramvaje: http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1738865
autobusy: http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1738868
(Kvalita dokumentační :) )

_________________________________
RH.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 11 říj 2024 08:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]