Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 635 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Tak to potom jo... to máš pravdu - ve všem :lol:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Nedělala se náhodou trolejbusová smyčka na Novolíšeňské pouze jako dočasné provizorium, s tím, že se už tehdy plánovalo prodloužení drátů až na kopec?


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
On to psal tak, ze aby se z dratolezu dostali lidi na jirovu, tak musej prechazet 4proudovku. Coz je nesmysl.Staci a-45. A pokud nekdo prestupuje na d-8, tak stejne musi prechazet (nebo vyuzit podchod) . S tim mu prodlouzeni nepomuze ani omylem. Ta 4proudovka je nahodou i na jirove.

Brnenskej denik se urovni silne blizi blesku, nebo Idnes..


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
A nebylo to myšleno tak,že se protáhnou dráty až na kopec do smyčky a-busů Jírova.

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
PvvS píše:

Nechapu. Na jirovu se dostane i bez prestupu a prodlouzeni tezko odstrani tu 4proudovku..

A Ty se divíš? Varhaník už toho nakecal... sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 00222.html


V Líšni se podle plánů města prodlouží trolejbusová trať z Novolíšeňské až na Jírovu. „Trolejbusy nyní zastavují u čtyřproudové silnice, kde ve špičce jezdí mnoho aut. Lidé, tak musejí při přestupu tuto nebezpečnou silnici přecházet. Prodloužení trati by tak zaručí i větší bezpečnost lidí,“ podotkl Veselý. Dodal, že trolejbusy navíc nahradí i některé autobusy a cestování tak bude ekologičtější.


Nechapu. Na jirovu se dostane i bez prestupu a prodlouzeni tezko odstrani tu 4proudovku..


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
A jak to vlastně vypadá s tou novou zastávkou v Lískovci? (A celou tou tratí.) :-) Co si pamatuju, tak se dělalo posouzení na životní prostředí, to už by dávno mělo být, a myslím, že tam byly termíny jako jaro 2010, což, když tak vidím z okna… :-) Počítám, že zase nejsou peníze, že?

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
marecek.00 píše:
Určitě, tramvaje a patnáct milionů? Za to by se možná prodloužila o celý metr...


A nemluvilo se v tomto případě o projektové dokumentaci??

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
pepola píše:
Zrušit faje a dát tam naftový motor... biggrin


Kdepak. Malovat buspruhy všude, kde trajfy visí v zácpě. Případně zrealizovat Karlovu ideu o nové silnici pouze pro MHD od husovické vozovny kolem řeky k zábrdovickýmu mostu.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
Citace:
... Dnes řidiči souprav před křížením trolejí a zatáčkami hodně brzdí, což jízdu zpomaluje.

to jako dřív se jezdilo zatáčkama a kříženíma 60km/h? :roll: :lol:

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
pepola: taky to tak vidím, zatracený šráky! Pan Veslý to tam napsal také pěkně výstižně.

Citace:
Právě rychlost je podle Veselého nejslabším článkem trolejbusové dopravy a častý důvod její kritiky. Dnes řidiči souprav před křížením trolejí a zatáčkami hodně brzdí, což jízdu zpomaluje.


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Stacilo by se ridit prislovim :
Správný vedení má viset ...

A vyhazet tu hruzu co tu mame (a to okolo svatyho B.) a nacpat rychloprujezdny..


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Další z chystaných studií má navrhnout, jak trolejbusovou dopravu zrychlit.
Zrušit faje a dát tam naftový motor... biggrin


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Pavel píše:
Tady je to napsáno jasněji
http://www.estav.cz/zpravy/nove/brno-tr ... trate.html

Ty závleky mají asi smysl jen kvůli přestupu 302/303 <-> 30. Pak maximálně ještě posila linek 50/52. Nicméně mě napadlo, že by pak mohla linka 52 končit mimo špičku na Ečerove. Pokud se tam dá někde otočit.

Díky za odkaz, je to lépe napsáno. Samozřejmě, že trolejbus vyjede lépe kopec na Jírovu, což o to, ale nesmí napadnout mraky sněhu, to potom se 25Tr do kopce nevyhrabe.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Tady je to napsáno jasněji
http://www.estav.cz/zpravy/nove/brno-tr ... trate.html

Ty závleky mají asi smysl jen kvůli přestupu 302/303 <-> 30. Pak maximálně ještě posila linek 50/52. Nicméně mě napadlo, že by pak mohla linka 52 končit mimo špičku na Ečerove. Pokud se tam dá někde otočit.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Určitě, tramvaje a patnáct milionů? Za to by se možná prodloužila o celý metr...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Pavel píše:
V Bystrci se tehdy mluvilo o prodloužení trolejbusů do smyčky Zoologická zahrada.

To mi přijde dost ujeté. K zoo přece jezdí tramvaj, tak leda že by se udělala smyčka Zoologická zahrada pro méně vytížené spoje (ty by končily již u Zoo). Ale nezdá se mi, že by to bylo potřeba.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
J*M* píše:
Nepůjde spíš o prodloužení tramvaje?

se píše:
Brno – Projekt na prodloužení trolejbusových tratí v Brně získává pevné obrysy. Město na něj totiž dostalo dotaci patnáct milionů korun z Evropské unie. Do tří lety se tak má prodloužit trať ve Starém Lískovci, v Líšni a v Bystrci.

Já z toho chápu, že se jedná pokaždé o trolejbus.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
V Bystrci se tehdy mluvilo o prodloužení trolejbusů do smyčky Zoologická zahrada.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
miropiro píše:
Hodně informací sdělující článek. V perexu se píše o prodloužení trolejbsuů v Bystrci a v samotném článku není o Bystrci ani zmínka. Jako že na Jírovu budeme prodlužovat, prosím, ale kam s trajfy v Bystrci :-k ?

Nepůjde spíš o prodloužení tramvaje?


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Pavel píše:
Prodloužení trolejových tratí: Brno získalo dotaci
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... otaci.html

Hodně informací sdělující článek. V perexu se píše o prodloužení trolejbsuů v Bystrci a v samotném článku není o Bystrci ani zmínka. Jako že na Jírovu budeme prodlužovat, prosím, ale kam s trajfy v Bystrci :-k ?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Prodloužení trolejových tratí: Brno získalo dotaci
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... otaci.html


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 00221.html


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
johnny05 píše:
Hlavne, ze ze zacatku brblali jak tam zadnej autobus nechcou sarcastic

Ti brblajou furt - viz článek:
deník píše:
I přes oficiální stížnost radnice není vůbec jednoznačné, zda obyvatelé Nových Medlánek o opětovné posílení linky 65 skutečně stojí. „Se zavedením linky do sídliště jsem nesouhlasila, stejně jako řada dalších lidí, kteří tehdy protestovali peticí. Současný stav považuji za kompromis mezi jejími zastánci a odpůrci. Nevím, proč bychom měli mimo špičku platit za poloprázdné autobusy,“ myslí si například medlánecká obyvatelka Helena Matalová.

A osobně se tomu nedivím, když mi pod oknama jezdily místo trajfů busy, tak mě ten kravál po pár měsících taky začal pěkně srát.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Hlavne, ze ze zacatku brblali jak tam zadnej autobus nechcou sarcastic

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 23:09
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]