Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 140 z 213    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 213  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
abych řekl za sebe, forum a web byl původně BMHD, tudíž o mhd Brno. tím, že vzniklo IDS, se rámec tohoto webu rozšířil o veliký lán světa a přerostl původní záměr tohoto projektu. když už tady jsou fotky busů, tak to chce aji vlaky. ty se naprosto přehlíží. i když nejsem jejich fanda (nezajímají mě) a za sebe by mi nevadilo zrušení sekce, logicky sem patří.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
9986
15 led 2005 23:41
+1


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Rozhodně pro :-P


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
manil píše:
V případě, že by byla železniční galerie tak žádaná, navrhuji následující postup: celou současnou sekci ČD, včetně všech fotek zrušit a začít skládat dohromady úplně novou sekci "železnice v IDS", jak zde již někde padlo, která by byla opravdu zaměřejna zejména na vlaky na IDS linkách S a R v Jihomoravském kraji*, klidně i za hranicemi současného IDS. Poté by to chtělo dát dohormady kvalitní fotky zdejších autorů, kteří se focením železnice zabývají (Fixi, Miky, Hafan, Datlé, Duš, případně tr, chtěl-li by se také podílet a další).

Tímto bychom mohli vytvořit nějaký základ, na který bychom postupně stavěli další fotky do dalších podsekcí a systém aktualizací by mohl být stejný, jako probíhá nyní v rámci všech ostatních sekcí.

*Galerie lokomotiv někde v depech nebo nákladní vlaky apod. bych úplně vynechal.

Prosím o názory a reakce.

Líbí se mi. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
V případě, že by byla železniční galerie tak žádaná, navrhuji následující postup: celou současnou sekci ČD, včetně všech fotek zrušit a začít skládat dohromady úplně novou sekci "železnice v IDS", jak zde již někde padlo, která by byla opravdu zaměřejna zejména na vlaky na IDS linkách S a R v Jihomoravském kraji*, klidně i za hranicemi současného IDS. Poté by to chtělo dát dohormady kvalitní fotky zdejších autorů, kteří se focením železnice zabývají (Fixi, Miky, Hafan, Datlé, Duš, případně tr, chtěl-li by se také podílet a další).

Tímto bychom mohli vytvořit nějaký základ, na který bychom postupně stavěli další fotky do dalších podsekcí a systém aktualizací by mohl být stejný, jako probíhá nyní v rámci všech ostatních sekcí.

*Galerie lokomotiv někde v depech nebo nákladní vlaky apod. bych úplně vynechal.

Prosím o názory a reakce.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já myslím, že anketa hovoří jasně.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
tr: lépe bych to nenapsal, naprosto souhlas!


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Já si myslím že stačí vlaky na Želpage apod.

_________________________________
RH.


Offline
488
07 úno 2006 10:26
Co se tyce zeleznicnich fotek, tak ja osobne mam na to trosku rozpolceny nazor. Rozhodne by byla skoda zeleznicni fotogalerii rusit. Na druhou stranu, stavajici obsah je dosti ... slabsi. Psano velmi diplomaticky. Ostatne, odpor vuci zeleznici lze ode mne cakat jen tezko:-) Navic velkou prednosti IDS JMK je prave fakt, ze se snazi vyuzivat zeleznici jako paterni system. Takze kdyz uz mohou byt v galerii mimomestske busy, zeleznice by chybet nemela. Navic jako zasadni argument bych jeste rad zminil, ze cas pomalu stira rozdil mezi "mestskou" a "primestskou" nebo rekneme krajskou verejnou dopravou. Budoucnost to jen umocni. I z konstrukcniho hlediska se tramvaje a lehke primestske jednotky stale priblizuji, takze je casem pujde jen tezko oddelovat. Mam na mysli ruzne "vlakotramy" z Nemecka ci kolejove diametry. Ve Zwickau zase zajizdi po tramvajove siti drazni motorovy vuz az pomalu na namesti...

Co se tyce vyberu fotek, tak obecne navrhuji zprisnit vyber, a to i v "mestske" galerii. Co se tace obcasnych vyhrad na adresu Manila, ze cenzuruje fotky, ja se ho zastavam. Osobne bych cenzuroval mnohem vice. Doby, kdy bylo potreba galerii naplnit obsahem, uz pominula. Od vetsiny tramvaji je tam jiz nekolik desitek fotek, zel mnohdy ne az tak mnoho peknych. Perly se trosku ztraceji v balastu:-)

Takze bych navrhnul sekci "ČD" prejmenovat v duchu tohoto webu na "Železnice v IDS JMK". Treba jednou i Jančura prekvapi... :-) Co se tyce obsahu, tak se primlouvam za kvalitu nad kvantitou. Bude-li neco chybet, mohu neco malo take poslat.

Jo, a radu 242 opravte na 242.2 :-)


Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Hlasováno.

Pokud tu nebude želpejdží schvalování, pár kousků bych měl. geek

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

9290
10 čer 2004 11:19
Kari píše:
To by chtělo anketu, nebyl by PvvS ochotej jí sem přidat? Já bych byl pro ponechání a rozšíření.

Mate ji mit.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Já jsem schopen nějaké kvalitnější železničná fotky z IDS JMK taky dodat. A věřím že se najdou i další lidé z Brna a okolí produkující kvalitní fotky a budou se rádi na tvorbě galerie podílet.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Já bych byl taky pro rozšíření :)


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
To by chtělo anketu, nebyl by PvvS ochotej jí sem přidat? Já bych byl pro ponechání a rozšíření.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Z mé strany bych volil možnost za bé, tedy začít tam přidávat nějaký kvalitní materiál. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Mě je to jedno. Kvalitní vlakovou sekci si dovedu představit a nebráním se jí.
Měli bychom se ale rozhodnout, co s tím uděláme, protože stávající stav je tristní.
Takže buť: zrušit vlaky v galerii úplně, a nebo sekci oživit a začít tam přidávat nějaký kvalitní materiál. Ponechat stávající stav je, podle mě, nejhorší možné řešení.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já nějakách pár fotek z okolí Ostopovic a Troubska mám, sice asi ne vždycky v nejlepší kvalitě, ale něco by se z toho vybrat dalo. A třeba Duš má asi z okolí Brna železničních fotek docela dost, ne?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Hnací vozidla ano, na území IDS, ale vagóny ne (na to má PD svůj web). Myslím si, že když jsou v galerce i autobusy (jiných dopravců) a zkušební vozy, tak by tam vlaky mohly být v menší míře také.
Druhá věc je, jak často se to bude aktualizovat, párkrát do roka? Na víc to stejně nedá, vlaky fotí málo lidí a ještě méně lidí je fotí na území IDS v nějaké dobré kvalitě.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já bych taky byl spíš zastáncem zachování železniční sekce a přidání několika nějakých reprezentativních fotek :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Jsem taky toho názoru (už jsem to říkal i dřív), že by v galerii měla mít místo i železnice (samozřejmě to omezit jen na IDS JMK, respektive Jihomoravský kraj). Ano existuje tu spoustu galerií jako ŽP, Railgallery apod., Ale to není důvod, proč by nemohla být i tady, když už IDS JMK, tak komplet. A když už tam odkazy na železnici jsou, tak ať to aspoň nějak vypadá...


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Železniční fotky na bmhd jsou jednak neaktuální a jednak hnusné. Toť můj názor.

hm .. každý názor hard šotouše si cením .... Já jen když už jsou tam ty "proliletadlové kanóny" z celé Moravěnky, tak by taky nebylo od věci aktualizovat tu železnici ( místo které by tady každý raději viděl asfaltku o pěti pruzích )


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Osobně bych železniční sekci z fotogalerie zrušil. Sice do ni tematicky patří, omezili bychom-li se víceméně jen na fotky vlaků na linkách IDS, ale existují jiné weby, které se specializují přímo na železnici, které mají fotky perfektní (spz.logout.cz, zelpage.cz, ...). Železniční fotky na bmhd jsou jednak neaktuální a jednak hnusné. Toť můj názor.

Ovšem na zrušení této sekce bych musel dostat souhlas od pdho, kterého respektuji jako jejího "duchovního vlastníka".


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Tasa píše:
Přes manila nebo edu je železniční fotka neprotlačitelná

tak to není co řešit ...... zůstaneme u těch "protiletadlových kanónů" ...


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Přes manila nebo edu je železniční fotka neprotlačitelná

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Duš
Tak ty máš spoustu žel.fotek, tak něco do galerky přes manila nebo Edu protlač :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5325 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 213  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 24 zář 2024 14:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]