Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 719  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
První den omezení v Gajdošově v Brně autobusem MHD: tři zastávky za dvacet minut


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Alanis: akce byla včera, ode dneška jezdí s cestujícími

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Takže to bude dnes.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

176
15 zář 2017 18:12
Hustopeče
O Anitře psal sám DP v komentářích na fb před pár týdny, pod příspěvkem že se chystá vánoční 1525

_________________________________
Celovozové reklamy jsou moje vášeň :D


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Richie: akce rožnutí lípy je primárně pro zaměstnance DP, kteří jsou o tom informováni.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Vůbec nevím nic o nějaké Anitře, o té nikde nic není, nevím kde jsi to vzal.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Rožnutí i Anitra? Bo DPMB až po mojí urgenci odpověděl, že bude rožnutí, ale dotaz na Anitru ignoroval. A ignoroval ho i na podruhé... A nikdo to není veřejně zmíněno. zvláštní...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
bude v 16 hodin


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Dobré ráno, nevíte někdo prosím jestli dneska bude v Pisárkách ve čtyři slavnosti rožnutí vánoční lípy a poté odjezd vánoční Anitrou do města na rožnutí stromku na Svoboďáku? Někde jsem to četl, ale nemůžu to dohledat a DPMB dotaz ignoruje.
díky

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Ožralec:

https://brnenska.drbna.cz/krimi/28766-m ... dvere.html


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Ives: Samozřejmě.

Všechny koleje z vozovny jsou svedené do jedné výjezdní, která se před zastávkou Lipová větví na trať k mendláku a na vratnou smyčku.

A přes vratnou smyčku se lze otočit na Bystrc, kde se dá buď dále pokračovat do Bystrce, nebo lze zajet zpět do vozovny Pisárky přes halu denního ošetření nebo okolo přes smyčku Pisárky.

Stejně tak tramvaj příjíždějící od Bystrce může pokračovat dále k mendláku, nebo může najet do vratné smyčky a otočit se zpátky na Bystrc nebo do vozovny.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
píšou tam, že vozy budou moci od Bystrce moci končit už v Pisárkách. Bude i opačná možnost - tedy z Pisárek jet přímo do Bystrce?


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Novináři přidali do článků o harfě celkem dost představivosti, bych řekl. Tak třeba na novinkách se dozvíme, že se staví největší smyčka v republice.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
U článků o vratné smyčce a nové harfě mě vždycky napadá dotaz - jak se docílí zvýšení kapacity vozovny napojením výjezdových kolejí na jednu centrální? Vzhledem k tomu, že za oběť padnou koleje V1-V4, tak mi to vychází šul nul? Nebo se bude posouvat centrální výjezdová kolej dál do prostoru výstaviště?
A další dotaz, nezvýší se tím provozní zranitelnost? Výměna jedné výhybky na centrální výjezdové koleji bude moct uvěznit tramvaje na všech kolejích v hale i na odstavu za halou (přistavované koleje na bývalém parkovišti). Kdyby se zachovala aspoň jedna kolej ala předchozí V4, tak aspoň z některých kolejí by šlo couváním na odstav u parkoviště a jízdou přes V4 kritické místo "objet" (tak jako to umožňuje staré uspořádání kolejí).
Budu rád za nějaký comment jaká je za tou volbou mít jednu centrální výjezdovou kolej myšlenka?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
487
13 čer 2004 23:04
https://brnenska.drbna.cz/zpravy/doprav ... oleje.html


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Fantomas píše:
Ale to jsme OT. Spíš mě tam zaujaly hned dva návrhy na úpravu zastávky Rybkova. Myslím, že oba mají dobrou pointu, otázka je, jak by bylo nejlepší to vyřešit.



Reko Veveří už je rámcově nakreslená...


Příloha:
20231107163046.png



https://www.facebook.com/brnokratochvil ... 106139996/


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Což není nijak v rozporu s tím, že i LED lampa umí vydávat žluté světlo. Jen se musí chtít.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
I kdybychom vzali v potaz, že by to dotyčný napsal správně, tak žluté světlo je pro všechny živé tvory přirozenější než bílé. A ještě přirozenější než žluté světlo v noci je tma.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
offtopic Výměna pouličního osvětlení za let lampy je ovšem také fajn. Letlampa ti zapálí čepici a pak už si svítíš na cestu sám. :-P


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Jo, takový Zábavný park je opravdu zábavný návrh sarcastic

Citace:
Měl bych pro Brno určitý návrh. Byla by to velká dutá poloprůhledná polokoule, ve které by byly bazény a po plošinách by chodili velcí robotičtí pavouci, kteří by se vyhýbali lidem a železné části těla by měli pokryté plastem. Kolem bazénů palmy a prostě něco jako deštný prales mini. Nad vchodem by byl velký název parku: ARACHNO city.


Ale to jsme OT. Spíš mě tam zaujaly hned dva návrhy na úpravu zastávky Rybkova. Myslím, že oba mají dobrou pointu, otázka je, jak by bylo nejlepší to vyřešit.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Docela by mě zajímalo, kdo vymejšlí všechny ty zahloubení tratí na Dáme na vás :) . A celkově je to teď hodně na zasmání..


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Linka C jezdí v Brně jen třikrát denně. Místo k vodě vozí zaměstnance nemocnice


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Na Novinkach vysel clanek o reko 9 Tr
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-t ... .nexttoart


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Asi příbuzný od té z pražského metra... (Mám právo sedět!) ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno píše:
Chcípněte v pekle, křičel cestující na strážníky

Jednatřicetiletý cestující z Vyškova prý odmítl vystoupit ve čtvrtek v noci na konečné zastávce autobusu v ulici Úzké. Řidič dopravního prostředku proto přivolal hlídku městské policie. V přítomnosti strážníků řidič znovu vyzval muže, aby opustil autobus z důvodu porušení přepravního řádu. Cestující byl totiž pod vlivem alkoholu a v autobuse také rozházel své osobní věci. Se slovy nikam nejdu, koupil jsem si jízdenku, zůstal muž sedět dál na sedačce. Teprve až po zákonné výzvě strážníků se zvedl a z autobusu vystoupil i s osobními věcmi. Byl ale tak rozčílený, že strážníkům začal nadávat, urážet je, znevažovat jejich práci, a dokonce vyslovil přání, aby chcípli v pekle. Své nevhodné chování bude muset vysvětlovat úředníkům.


Zdroj: Přehled událostí ze dne 6. října 2023


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:31
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]