Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 392 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
lezacek píše:
Celou dobu tam nic nejezdilo a šlo to. Lidi prostě zlenivěli. :-D


Jak to šlo? Žabovřeská radnice tvrdí, že se o toto spojení mhd snažila několik let, takže nějaká poptávka tady byla. Nejde o lenost, ale o dostupnost.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A když jsem u toho a to v Žabinách už nějakých deset let bydlím, si nikdo extra hlasitě nestěžoval, že spojení horních a dolních Žabin neexistuje. Naopak si živě pamatuju ten humbuk, když se změnila trasa a-78 v Líšni a na poštu se musí pěšky 300m po rovině. Nebo rušení t-13 a náhrada t-9.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
Celou dobu tam nic nejezdilo a šlo to. Lidi prostě zlenivěli. :-D


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
ReZ - přesně tak kolego. Já na Březince nějakej čas bydlím, takže mohu potvrdit. Copak na poštu sjedu na bajku, ale důchodce nebo maminy s dětmi holt musí mhd nebo po svejch.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
V.S píše:
... a-80 jezdí odnikud nikam...

Nesouhlas! Jen si představ, že bydlíš, třeba, na ulici Březinova a na poště máš 2kg balík a nemusíš být zrovna důchodce, abys měl problém...
Poněvadž Březinova ulice je v MČ Žabovřesky a pošta pro BM16 je jaksi na Makovského nám., kam se dostaneš buď pěšky (dolů by to ještě šlo, ale zpátky do kopce s tím balíčkem Tě chci vidět) nebo si uděláš odpolední okružní výlet přes centrum.
Nebo máš dítě školou povinné a nechodí zrovna na Královu, ale třeba na Jana Babáka a Tvůj potomek buď dělá okružní výlet (a já osobně bych nebyl rád, kdyby 10 letá dcera takhle jezdila) nebo děláš taxikáře nebo dítě šlape pěšky (i když na druhou stranu některým špekounkům by to jen prospělo)...

Ode mě za a-80 :applause: :applause: :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
z pohledu škol na trase by mělo větší smysl aby z vaňkova náměstí jela a-80 dolů na Lipovou kde je ESF (muni)... osobně bych takové spojení velmi uvítal :)

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
47
25 čer 2013 00:19
S linkou a-80 se dá určitě zajistit i lepší propojení Mas.čtvrti, žabin příp.někam dál do kr.pole, třeba k Tescu. Pokud si to městská část zaplatí, ale propojení s a-51, která není na Barvičově potřeba ale k žluťáku se hodí je podle mně nejlepší nápad. Proč ty dvě linky nespojit Lerchovou, provázat s t-35 a klidně v minibusech. Pacientům onkologického ústavu bude linka chybět a a-80 jezdí odnikud nikam, je tobrý začátek, ale chtělo by to větší propojení náměstí míru a oblasti Klusáčkova se žluťákem. Určitě by si cestující našla(+taky studenty z kolejí a škol na trase.


Offline
147
20 lis 2006 13:21
Brno
Janatak píše:
Vypadá to tak, před kostelem jsou už zákazem vyklizená parkovací místa.


A dneska během dopoledne tam nainstalovali výstupní označník.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Nová satelitní mapa je z 4. 10. 2013, to datum lze nalézt na GoogleEarth. ;-)
A nově nasnímkovaná je jen tato oblast (+ další oblast jižně od Prahy): http://old.mapy.cz/#!z=8&x=16.602937&y= ... UEdoWxROzg


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Krátké tramvaje s cedulemi dojezdily. Už mají jen panely

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Yakuzza píše:
... ktere tam stejne nemely co delat, protoze to je v krizovatce.


Dvě tři místa v tom zálivu u kostela jsou dejme tomu ok, ale je pravda, že tam se parkuje prasecky i v křižovatce = blbé rozhledové poměry při vjezdu na hlavní a na Březinovu.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
... ktere tam stejne nemely co delat, protoze to je v krizovatce.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Miky píše:
Výstup před kostelem, nástup ve smyčce. Tak jsem se to aspoň dozvěděl já...


Vypadá to tak, před kostelem jsou už zákazem vyklizená parkovací místa.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
h8crew - nezda se mi to byt ontopic, tak jen zbezne - u 45° mapy je videt, ze to je uz z lonska: otevrene tunely, ale zaroven treba v Bohunicich neni kopnuty do zeme (kanalizace), v okoli Kampusu chybi par dostavenych budov...

Zatimco standardni fotomapa je nekdy ze zari/rijna, podle postupu staveb.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Výstup před kostelem, nástup ve smyčce. Tak jsem se to aspoň dozvěděl já...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
když jsme u té a-80, kde se vlastně bude na Náměstí Míru odstavovat a otáčet?

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
359
20 čer 2008 14:08
honny: zjistil jsem podrobnějším studiem, že jsou tam dva pohledy, každý z jiného období ... "šikmý - 45°" a pak klasická ortofoto. Ten šikmý je ze začátku srpna, ortofoto bude ještě mladší - hádám začátek září - má tam totiž dokončený fungl nový povrch na Gajdošce.


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Ty přejezdy na linku 68 mají jeden negativní efekt už teď a to je rozbourání intervalu 30 minut na lince 80. V době přejezdu je interval 30/35/25/30min, takže přidání zastávek to dodrbe ještě víc.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
ad google maps - Vidim trolejbusy smerem k Vinohradum i na Vinohradech, nebyly ty vyluky zaroven?

Kazdopadne jsou ta cyklopruhy na Kounicove, takze to musi byt pozdeji. Nebo koukam na jinaci mapy? :-)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Xxx, Mouka: ten minibus bude muset stejně někudy jezdit, bo se musí dostat z Míráku do Pisárek. Tzn. čas na obsloužení zastávek je potom v řádech minut.
Proč to nebude? Je to moc dobré řešení, které by cestujícím přineslo jenom pozitiva (nedejbože by tím jezdili lidi, kteří tam nemají co dělat). :mrgreen:


Offline
359
20 čer 2008 14:08
Nevím, jestli to patří přesně sem, ale na Googlu jsou pro okolí Brna k shlédnutí letos nalétané ortofomapy. Dělalo se to v první půlce srpna - je tam krásně zachycená výluka trolejbusů z Tomkáče na St.Osadu - vč. kloubáku busu před Vozovnou Husovice.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Protože se chystá rekonstrukce Lerchovy a přestavba Vaňkova nám.


Offline
Uživatelský avatar

2638
13 črc 2009 13:42
A proč ji nepropojit s 68 a neprovozovat jako jednu linku?


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Tahat 80 na Zvonařku je broskvovina. Když už, tak bych ji protáhl z Míráku na Vaňkovo nám, Lipovou dolů, Hroznovou a Neumannovou zpět nahoru. Konečná by byla jedna na Míráku.


Offline
47
25 čer 2013 00:19
Spojení Míráku a žabin je dobrej nápad, proč to ale řešit tak krátkou linkou. škoda, že se ruší a-51 a nedá se na trasu Zvonařka-úzká-Mendlák-Žlutý kopec-Lerchova-Náměstí míru-Tábor-Klusáčkova v intervalu 30 min. z Mednláku proloženě s t-35 případně přes Lípovou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 12 říj 2024 00:21
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]