Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 312 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
To jsou paka, zase práce napůl. Směr dolů je hrozná roleta, to měli udělat celý!

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
89
06 led 2015 17:23
Kosmova ulice - má se opravovat tramvajová trať a vrchní vrstva vozovky pro auta ve směru od nádraží, směr k nádraží má zůstat stávající (zde bude pouze výkop pro položení napájecích kabelů a zapravení povrchu v místě výkopu)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Rem: Nemyslím si, že bych měl v hlavě mluvím sprostě, ale podobné věci jsem během svých studií dělával. Je pravda, že značku jsem do rozjezdu netahal, protože na kolejích většinou končily značky z přilehlého okolí :) Je to správné? Samozřejmě že není, ale nebojím si přiznat, že jsem jako mladší dělal semtam nějaké mluvím sprostě.


Naposledy upravil xcav8 dne 08 dub 2015 10:33, celkově upraveno 1
vulgarismus


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
ReZ píše:


KONEČNĚ se s tou ulicí začne něco dělat! Pro šaliny i pro auta za trest tudy jet.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ale jak bylo řečeno - je to horní hranice, která se určitě nebude dávat za to, že někdo počmáral značku parkoviště.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
ad značka - není to žádná sranda. Silniční zákon přímo říká:
Kód:
(2) Dálnice, silnice a místní komunikace, jejich součásti a příslušenství je zakázáno znečišťovat nebo poškozovat. Na dálnicích, silnicích a místních komunikacích je dále zakázáno
a) neoprávněně odstraňovat, zakrývat, přemísťovat, osazovat nebo pozměňovat dopravní značky a dopravní zařízení, anebo na těchto věcech cokoliv umísťovat (...)


Tohle je dle § 42a (1) h) zakázáno, přičemž přestupek zle trestat pokutou ve výši až 300 000 Kč.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ono když máš v sobě deset piv a láhev vodky, tak značka v rozjezdu je ještě dobrá věc...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Yakuzza: Ta maximální výše je tam hádám zejména kvůli horším případům takových činů - ohrožení bezpečnosti, změna poměrů na silnici (když někdo šlohne padesátku tam, kde má být devadesát, stopku před železničním přejezdem) apod. Pokud se i na podobné klukoviny vztahuje ta maximální hodnota, je to dost špatná aplikace zákona.

Ale je fakt, že sednout s tím do rozjezdu, to musí mít už člověk fest vyšisováno :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Yakuzza píše:
Mladík cestoval nočním spojem s dopravní značkou v ruce, strážníci počkali na zastávce

To nebude zrovna vyjimka, vy jste to nikdy neudelali? :)

Nicmene pripomnelo mi to kamaradovu historku, kdy v podobne situaci nekdo policistum argumentoval tak, ze znacku nasel na zemi a nese ji na sluzebnu, ktera se skutecne nachazela v blizkosti mista, kde jej chytli :) Pochopitelne mu na to nemohli nic rict.


Neudělali, nebo aspoň já ne, protože nemám v hlavě nas*áno. Nevím co je to za debilní "nápad" ale je fakt, že ojedinělý není. V době nedávné, kdy pořádně fučelo popadalo z několika zastávek ten vršek, plechová cedule s logem šaliny. Jedno kolo to bylo opřené u sloupku zastávky, druhé už ne. Jestli to vzali mechoši nebo nějakej viz výše, nevím. ](*,)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Mě zarazila ta výše možné pokuty. 300 tisíc korun. Není to překlep? Jestli ne a někdy někdo za podobnou "klukovinu" vyfásl takto tučnej flastr, tak potěš koště. :-k

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mouka píše:
Mladík cestoval nočním spojem s dopravní značkou v ruce, strážníci počkali na zastávce


To nebude zrovna vyjimka, vy jste to nikdy neudelali? :)

Nicmene pripomnelo mi to kamaradovu historku, kdy v podobne situaci nekdo policistum argumentoval tak, ze znacku nasel na zemi a nese ji na sluzebnu, ktera se skutecne nachazela v blizkosti mista, kde jej chytli :) Pochopitelne mu na to nemohli nic rict.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tramvaje nepojedou ke královopolskému nádraží. Kvůli opravám Kosmovy ulice.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno - Přehled událostí ze dne 6. dubna 2015

Městská policie Brno píše:
Mladík cestoval nočním spojem s dopravní značkou v ruce, strážníci počkali na zastávce

Poměrně nápadný připadal řidiči dopravního podniku devatenáctiletý mladík, který v neděli o půl druhé ráno cestoval spojem linky 92 s dopravní značkou v ruce. Dispečink DPMB se proto spojil s operačním střediskem městské policie a u hlavního nádraží už na podezřelého chlapce čekala hlídka. Mladík přiznal, že označení slepé pozemní komunikace odnesl ze Šilingrova náměstí. Případem se bude zabývat přestupková komise, která za odstranění, poškození nebo přemístění dopravní značky může uložit pokutu do 300 tisíc korun. (jag)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
A co takhle ty cyklisty taky začít vychovávat?
Ježdění po přechodech, chodnících, absolutní přednost v jízdě na kolo-přejezdech v Pisárkách a v Jundrově - to je jen zlomek toho, co jsou "schopni" dělat a ohrožovat tím chodce či další účastníky provozu...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Brno chce víc cyklistů. Kola bude zájemcům půjčovat

Zajímavé, že po volbách je najednou v Brně dost lidí, kteří jezdí/mohli by jezdit na kole. Za časů Kotziana tady žádní nebyli. Kde se najednou vzali?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
chat-maniac píše:
Proč už dávno tím autem nejezdí?

To je snad dobře, ne? Aspoň je na silnicích o promile bezpečněji...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Nechte ho, neví, co plácá.
Ještě před rokem byla informovanost pětinová, dneska se jedna informace nepovede do chuti jednomu ňoumovi a on hned čecháčkovsky brečí a trhá šalinkarty.
Proč už dávno tím autem nejezdí?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2638
13 črc 2009 13:42
A i to je v některých případech spekulativní.


Offline
439
16 led 2015 11:18
IvanM píše:
Zase mě jednoho krásného dne DPMB utvrdil v tom, že je ve všech ohledech výhodnější jezdit autem. S tímle přístupem to můžou brzy zabalit...


Fakt? Ono už je to auto levnější, ekologičtější a bezpečnější než MHD? sarcastic
Je to akorát rychlejší, víc nic.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Sníh komplikuje dopravu v Brně. Zastavil autobusy od Kociánky do Útěchova


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A současně s tím bude celé metro pokryto signálem NMT, GSM, LTE a 5G. Aby se složitě nemuselo dobudovávat. Ať mají "ťapači" signál furt a nemají fóbii z toho, že se chvíli nedostanou na fejsbůky, jůtůby a další, viz: Operátoři chtějí pokrýt celé pražské metro. Bude to stát půl miliardy.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
pepola píše:
Vždyť už máme tajně vybudované dvě stanice - Pekařská (1978) a Horova (loni).
Jako vtip dobrý. Asi nemá deník.cz o čem psát sarcastic

A Pekařská má dokonce druhou stanici (2015) :-)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Rem píše:
No, sice ten článek o metru v Brně vyšel o den dříve ale jako beru to sarcastic

:applause: :applause: :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Pochopit rozdíl mezi metrem a S-Bahnem je očividně nad intelektuální schopnosti redaktorů oblastního plátku. Navíc v článku chybí podstatná myšlenka, že by (vlakový) diametr výrazně odlehčil stávající roli, takže by ji odsunovat již nebylo třeba.
Odsun bez diametru je nemožný, odsun s diametrem zbytečný.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Vždyť už máme tajně vybudované dvě stanice - Pekařská (1978) a Horova (loni).
Jako vtip dobrý. Asi nemá deník.cz o čem psát sarcastic


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 08:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]