Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 32 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
7198
27 úno 2010 07:40
S MSP tohoto vozu http://seznam-autobusu.cz/vuz/7567 prave jede po lince 108 tohle: http://seznam-autobusu.cz/vuz/65419


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Mauricio: ve Zlíně máme taky online sledování provozu ( http://www.dszo.cz/online ) a zobrazuje se tam i číslo řidiče ;-) to by bylo, co ;-) , a přesto zatím žádné zneužití s touto souvislostí není (mimochodem v každém voze je na kabině řidiče viditelně umístěná cedulka s křestním jménem řidiče a jeho osobním číslem). Když si někdo bude chtít najít některého řidiče, který ho "jakože poškodil nějak", tak si ho stejně najde... ale má to itam případný "zneužitel" naservírované jako na podnose a večer na odlehlé konečné by si na někoho mohl někdo počkat.
Byť tato informace teda je pro veřejnost zbytečná a docela mě překvapuje, že tam stále je, tak tam je a nikomu to nevadí.

Kolem dokola každá informace se dá zneužít nějakým způsobem a jestli tě někdo sleduje a tobě to vadí, tak nech 99,9 % uživatelům tento způsob sledování dopravy, který využívají pro dobro, a běž řídit třeba zájezďáky, po řidičích je přece velká poptávka...


Offline
61
13 zář 2016 09:04
Richie: tak typ vozu je sice nepodstatný, ale i tak se to může hodit - pokud mám např. zlomenou nohu a jsem o berlích, tak je pro mě informace, jestli mi přijede KT8N2, kde je nízkopodlažní pouze článek upsortřed a nebo 13T, která je nízkopodlažní komplet, užitečná.

Ale jasně, je to spíš zajímavost, ale já se občas na typ vozu "co mi přijede" kouknu rád a hlavně mě nenapadá, v čem by to mělo poškozovat řidiče, či kohokoliv jiného. Kdyby se objevovalo i kdo to řídí, tak tomu rozumím, ale tohle je naprosto neškodná featurka, která udělá mnohým lidem radost.


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
Vyhoďte z toho kurz, typ vozu a zpoždění, a jaksi pozbude důvod aplikaci používat. :-D
To je právě to, co to dělá zajímavým. Informace. Proto tomu taky říkám boží oko. Vidí vše, vidí kde a co přesně tam je. To je pointa aplikace, ne?
Aneb, přemýšlení stylem „Mně se to nelíbí, tak to nikdo nebude takhle mít.“ To musíš milovat…

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Mauricio píše:
Co mi na tom vadi? Treba to, ze nevidim jediny duvod, proc by mel nekdo vedet, kde jsem? Tak z tama aspon vyhodte kurz, typ vozu a zpozdeni... frajeri...

Ano kurz a typ vozu chápu, že pro cestujícícho nemá žandej smysl, z typu vozu by mu stačila nízkopolažnost. Ale zpoždění? na tom to přece stojí, aby člověk věděl kdy mu to jede? Jako u MHD to takovej vliv až nemá, ale na venkově je to sakra důležitý, to fakt nechápeš třeba když je nějaká zimní kalamita, kolony apod. někde tak je super když se člověk doví, kdy mu to pojede? A samozřejmě i poloha vozu na mapě člověku může hodně říct v těchto případech, nelze se řídit jenom zpožděním, to bývá zavádějící a někdy ani nezadáte do MSP na každé konečně správnou linku a cíl, takže to pak naopak ukazuje kraviny... Ale to není systémem :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
tukator píše:
při ca. každém druhém startu se mi zasekne.


Vypadky jsou prece jen 1x do roka, dle statistik...


Offline
Uživatelský avatar

2774
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Mauricio: Mraku asi nám stárneš stává se z tebe pořádný bručoun ;)

Ať se každe podívá kde jsem sejně ma neurychlí tak co ;)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Co mi na tom vadi? Treba to, ze nevidim jediny duvod, proc by mel nekdo vedet, kde jsem? Tak z tama aspon vyhodte kurz, typ vozu a zpozdeni... frajeri...


Offline
88
26 dub 2011 09:13
Zdravím.

Mám problém s iRisem, při ca. každém druhém startu se mi zasekne. Při opětném spuštění už OK. (Android 4.4.2).
Má někdo stejný problém?

Díky


Offline
1589
18 led 2009 10:06
zolex píše:
Mauricio: Namiesto útokov a písaním nezmyslov by stačilo, keby si tú správu prečítal. Výpadok prúdu v polke mestskej časti bohužiaľ ani Kordis nevie ovplyvniť. Posledný výpadok aplikácie pritom bol asi pred pol rokom. Ak aplikáciu nemáš rád, doporučujem ju nevyužívať a budeš mať pokoj aj ty, aj ostatní, ktorí tu nebudú musieť čítať tvoje príspevky.

Náhodou taková diskuse o iRISu z pohledu řidiče může být zajímavá, pokud bude vedená slušně, ne?
Mauricio: Co ti konkrétně na iRISu vadí? Celková jeho existence nebo jenom některý z zobrazovaných informací? Protože předpokládám že proti samotnýmu zobrazení vozidla a jeho zpoždění nic nenamítáš, protože to je sakra užitečný i pro běžný cestující, hlavně na venkově.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Výpadok ukončený.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Mauricio: Namiesto útokov a písaním nezmyslov by stačilo, keby si tú správu prečítal. Výpadok prúdu v polke mestskej časti bohužiaľ ani Kordis nevie ovplyvniť. Posledný výpadok aplikácie pritom bol asi pred pol rokom. Ak aplikáciu nemáš rád, doporučujem ju nevyužívať a budeš mať pokoj aj ty, aj ostatní, ktorí tu nebudú musieť čítať tvoje príspevky.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Kdyz uz jste si to spiclovani nasilim protlacili, tak ho aspon opravte, at to k necemu je. Pokazde kdyz to chci vyuzit, tak to ma nejaky problem... Nebo uz vam to konecne zakazali?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Info: Kvôli výpadku prúdu v časti Brna beží iRIS aj DPMBinfo v obmedzenom režime. Za pochopenie ďakujeme.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
79
13 úno 2012 18:04
Kvízová otázka: víte od kterého evropského DP bylo původní barevné schéma převzato?


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
U DpmbInfo mi přijde trochu nešťastny, že vlaky a regionálky jsou stejnou barvou, to bude v irisu taky? Nešlo by tam nechat jinou a případně to sjednotit u obou aplikací? Ono poblíž nějakého přestupního uzlu může být najítí vlaku ve změti autobusů docela oříšek.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
qwasar: Díky!

b1: Oficiálne nikde, SZ.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
Kde se dají najít oficiální barvy linek DPmB?


Offline
79
13 úno 2012 18:04
Kódování už je opraveno, ten seznam se měnil a Notepad má jako default ANSI codepage :\


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
U LF2 1126 a 1110 se nezobrazuje piktogram invalidy.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
A ešte komentár k tomu, že sú šaliny "zas barevne jinak". Farby šalín sa nezmenili od vzniku iRIS-u - pôvodné farby boli identické s tými, ktoré používal v tom čase Google. Teraz došlo k zmene kvôli tomu, že linky už majú oficiálnu farbu u DPMB - je teda vhodné ich zjednotiť, aby iRIS používal rovnaké farby. V mobilnom iRIS-e to bude zmenené čoskoro tiež.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
EDIT: Problém na strane DPMB, niekto (ak toto číta tak ho pozdravujem) použil zlé kódovanie.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Rovnaký problém aj v DPMBinfo, ktorý používa úplne iný server. Asi niekto niečo zmenil u DPMB alebo u Kordisu, zisťujem.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
No mně se teda od dnešního odpoledne ta chybná diakritika zobrazuje i na mobilní aplikaci.


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Včera večer došlo k nějakým změnám na internetové verzi iRISu, když pominu, že šaliny jsou zas barevně jinak, tak hlavně tato změna nepodporuje naše české znaky (viz obrázek). Prosím o opravu
Příloha:
Bez názvu.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 črc 2024 10:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]