Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 31 z 49    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  Další
Autor Zpráva
Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Zatravněné glajze kvituju, hluk opravdu tlumí. Proti cyklostezkám nic nemám, ale připomínám, že o ulici výš už jedna páteřní funguje a na Staňkově se s ní počítá taky, navíc tam má návaznost na eventuelní pokračování přes Augec.

Na Štefánikově by vedla odnikud nikam - nutně by skončila ve ztracenu na Lidické a kam s ní dál?

Podélná stání vypadají sice pěkně, ale kapacita je rázem o polovinu menší, než když se zachová kolmé, nebo šikmé stání.

Doufám, že nikoho nenapadne vykácet ty krásné lípy, alej by se měla doplnit tam, kde stromy odumřely, ale plošná asanace fakt ne.

Se zastávkama bych nehýbal, už jsou nějak zaběhané a tolik času se tam neušetří. Větší potenciál vidím v preferenci na křižovatce s Pionýrskou/ Kotlářskou. Tam by to ale muselo být sofistikované, protože i boční směr má svou páteřní linku MHD. Ale je k zlosti, když se zavřou dveře a v následující sekundě padne červená a vůz tvrdne další minutu.


Naposledy upravil xcav8 dne 19 led 2016 14:28, celkově upraveno 1
odpraseno


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6169
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Janatak píše:
K plánované opravě ulice Štefánikova...

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60119.html

Mě připadá, že na na magistrátu jedou nějaký kvalitní matroš. Rušit cca polovinu parkovacích míst na Štefánikové v situaci, kdy je parkovacích míst dlouhodobý nedostatek?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Navrhoval bych v rámci oprav optimalizovat počet zastávek. Nějaká minuta by se tam určitě ušetřit dala. Třeba takto: Husitská, Pešinova, Štefánikova, Kabátníkova, Pionýrská.


Offline
Uživatelský avatar

3977
25 led 2006 16:11
všudezdejší
K plánované opravě ulice Štefánikova...

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 60119.html

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je potřeba myslet na to, aby se voda pokud možno opět neznečistila. Letos byla čistčí, než v rybnících České Kanady. Myslím, že čištění splnilo svůj účel, i když větší problém je na horním toku - ne ale vesnice bez čističek, nýbrž zemědělská činnost a její hnojiva.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Ono, kdyby se chtělo, dala by se z pryglu udělat pěkná buissnis destinace, když už se tam dá relativně koupat.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2572
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
FD píše:
Ten Trčala je ten "byznysmen", co se třikrát neúspěšně pokoušel o získání investice v pořadu ČT "Den D" a kandidoval v komunálních volbách za pochybné hnutí "A co Brno"?

Nevím, jak s tím hnutím to bylo, spíš bych řekl, že možná měl něco společného s "Hollanovci". Jinak ano, zkoušel to v tom pořadu ČT a taky má plány na vodní lyžování na príglu.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Ten Trčala je ten "byznysmen", co se třikrát neúspěšně pokoušel o získání investice v pořadu ČT "Den D" a kandidoval v komunálních volbách za pochybné hnutí "A co Brno"?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ale není. Pokud je nějak propojen s "plánovači" letního vleku na Prýglu, tak se můžou vhodně doplňovat. A žádné počasí jim kšefty nezkazí. Holt, když nebude sníh, permice bude platit na ty vodní lyže... sarcastic
Mě osobně to přijde nerealizovatelné a díky počasí nerentabilní. Ten zimní areál myslím.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jo, tenhle člověk je dost vizionář. Ale např. jeho služba cityski.cz není špatná, už jsem ji stihl využít a nemůžu si stěžovat. :D
Sjezdovka u Brna je tak trochu jeho sen, myslím.


Offline
Uživatelský avatar

2572
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Sjezdovka nad Brněnskou přehradou? Plány na stavbu zatím brzdí spor o pozemek
Teda přemýšlím, že se v Brně začíná pracovat na hitparádě nesmyslů. Nejprve orloj, pak žirafa, najednou se řeční o lanovce s dotací od EU (místo toho aby se pokračovalo v tramvaji) a teď ještě nápad na sjezdovku na príglu :D

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Dík za odkaz. To je přesně co jsem hledal.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Já bych tipoval, že rozdíl mezi "parkovacím" a "kancelářským" patrem je ve všech ohledech natolik velký (napadá mě třeba nosnost, vzduchotechnika...), že by se to nevyplatilo předělávat a je jednodušší to zbourat a postavit znova.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
89
06 led 2015 17:23
Pokud byla vize, jak zde bylo uvedeno, že se objekt částečně předělá na kanceláře, tak postavit delší rampy by neměl být problém. Určitě by bylo levnější vybourat pouze rampy a zbylá část se mohla pouze rekonstruovat. Zajímavé by bylo i časové hledisko, je rozdíl zbourat a postavit nebo dělat prakticky jen interiéry.


Offline
Uživatelský avatar

3716
08 čer 2005 23:12
Vladimír Š píše:
Pak je ale divné, proč nepostavili objekt v místě podlaží pro kanceláře s vyšší světlou výškou.

Třeba proto, že by pak rampy mezi jednotlivými patry musely být větší?


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
M: myslel jsem tento příspěvek:
Citace:
Četl jsem, že na parkovací dům měli nějaké EU dotace a museli tak udržet parking 5 let. Nyní lhůta uplynula a tak přestavují na to, co asi skrytě původně mohli chtít, jenže na kanceláře by dotace nedostali.

Ale samozřejmě netuším, co je na tom pravdy.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
Fantomas: jj to je foto parkování pod JD, poslední dobou už hojně využívané. Parkuji tam také a jsem max spokojenej.


Offline
89
06 led 2015 17:23
Pak je ale divné, proč nepostavili objekt v místě podlaží pro kanceláře s vyšší světlou výškou. To bourání, spíše rozebírání, musí stát taky pěkné peníze.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Tady je vizualizace, jak by to mělo po reko vypadat:
http://www.boosplan.cz/projekt/8-zmena- ... u-rozmaryn

Natrefil jsem na to na tomto fóru, zaujal mě především odkazovaný příspěvek, který pokud je pravdivý by celou situaci dobře vysvětloval.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
7198
27 úno 2010 07:40
MartinV píše:
Myslím, že parkovný je v pohodě, nic drahého. Ale jestli byly opravdu nedostatečné rozměry (což jsem taky slyšel z jiného zdroje), tak by za to měl někdo nést zodpovědnost, ne?

Proč zas? Je to soukromý barák, majitel si nechal postavit něco, co se ukázalo jako nevhodné, tak si to teď na své náklady přestaví.


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
Ja někde slyšel, že to parkování má být jen pro ty kanceláře, nevím co je na tom pravdy. Co se týkalo původních stání, tak to tam bylo tak úzký, že všechny stěny či sloupy na vjezdu byly odřený a hrály všema barvama, jak se kdo netrefil. S kombíkem bylo téměř nemožné se tam dostat, bylo to asi stavěné na trabanty.


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Myslím, že parkovný je v pohodě, nic drahého. Ale jestli byly opravdu nedostatečné rozměry (což jsem taky slyšel z jiného zdroje), tak by za to měl někdo nést zodpovědnost, ne?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
On problém toho domu nebyla cena, ale - jak zde zaznělo - špatné rozměry. Mělo to špatnou reputaci a nikdo tam moc nechtěl parkovat. Jak se postavily garáže pod Janáčkem, asi nic jiného než reko nezbylo.
Co jsem zaslechl, tak přízemí a tři patra zůstanou (obchody a parkování) a zbytek do původní výšky budou kancly. Nikde, ani na jejich stránkách, jsem vizualizaci neviděl.
Jinak parkovný bylo za pusu: do 30 min. za 10,-, do 60 min. za 25,- v PD, o víkendu hodina za 15,-.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3977
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Kolik bylo parkovný ti neřeknu, a to jsem tu parkoval mockrát, příliš drahý mi to tu ale nepřišlo. Bohužel je fakt, že co do vytáčení byl ten barák úzkej, s krátkou fabkou jsem neměl problém, ale s delším autem už jo a na těch rozích to bylo vidět. Nebyl jedinej, na kterým nezůstal podpis toho kterýho nárazníku. Jinak myslím, že to parkování tu bude chybět. Kdo potřeboval na Čáru, do Bílého domu, a vůbec do přilehlého centra autem, Rozmarýn byl v tomhle ideálně umístěn...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Hezká ukázka praktiky Z cizího krev neteče. Nevíte někdo, kolik bylo/parkovné v tomto domě? Možná by bývalo bylo lepší snížit cenu parkovného, než částečně zbořit relativně novou stavbu.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 črc 2024 18:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]