Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 294 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Goldfinger: předpokládám, že pro většinu řidičů jsou Medlánky i Líšeň stejně daleko. A pro část z nich je Líšeň blíž, než jakákoliv vozovna.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Igle, jdi už s tím zvláštním jízdným na noční dopravu někam hodně daleko. Tohle už se vyřešilo.
Docela chápu, že doprava na pracoviště je věcí zaměstnance, ale pro většinu je dost podstatný rozdíl dopravit se do Pisoárek, nebo Medlánek nebo ráno do Líšně. případně večer z Líšně, i když tam asi byto částečně řešily busy 98/99.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Naxashi píše:
Obavám se, že poznají. Až přijede počmáraná KT8 bez několika oken a nefunkčními dveřmi, tak to poznají.


Takový vůz by nebyl vypraven, takže to cestující fakt nepoznají. A kdyby chtěl někdo těď napsat, že by cestujicí v tom případě museli čekat na náhradní dopravu, tak k takové situaci může dojít i při vypravení z vozovny, že to po cestě někde chcípne.

Osobně si nedovedu představit, že by ty šaliny nikdo nehlídal, a když může dojít k "takové úspoře", kterou tu napsal Jezour, tak proč ne? Furt lepší než drátem do oka.

Edit: Navíc DP chce proti vandalům bojovat CVR, takže jestli přijede na zastávku graffitikačena, nebo onderkoksichtokačena bude už jedno.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Naxashi píše:
Obavám se, že poznají. Až přijede počmáraná KT8 bez několika oken a nefunkčními dveřmi, tak to poznají.

Zvykej si na "ukrajinské poměry".

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Obavám se, že poznají. Až přijede počmáraná KT8 bez několika oken a nefunkčními dveřmi, tak to poznají.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
mceza píše:
šetření hodí měsíčně cca 300.000.

Nebo se taky může MHD zrušil a ušetří se několik miliard, že...


To že budou vozy přes noc mimo vozovnu cestující nijak nepoznají, takže reagovat na to, kolik se ušetří nějakou změnou tím, že se může zrušit rovnou celá MHD, je dost mimo.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Já myslím, že lidi naštve, že jim přestane jezdit spoj, na který jsou léta zvyklí, nikoli to, že za něj platí každý rok o pár procent víc.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jezour píše:
Nebo se může MHD zdražit a není potřeba vymýšlet, kde ušetřit...

Tím ovšem naštveš obyvatele tohoto kraje - to by se sice dalo vyřešit tím, že některé jízdenky budou platit jen mimo Brno (částečně to už tak jako tak funguje), ale jen se tím vnese do tarifu chaos...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Nebo se může MHD zdražit a není potřeba vymýšlet, kde ušetřit...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jezour píše:
šetření hodí měsíčně cca 300.000.


Nebo se taky může MHD zrušil a ušetří se několik miliard, že...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Jezour píše:
Garanty s kasou do Vranova vůbec nemusí, tarifní úseky jsou zavedeny pouze na linkách 41 a 71.
MartinV: nikoli, změnu si vyžádala MČ Útěchov na popud svých obyvatel.

Změnu si vyžádal spíš Dr. Sládek osobně... Když dokázal do té (_!_) světa dotáhnout i středotlak plynu!


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Nechávat jakékoli vozy mimo vozovnu či garáž je prostě hrozné, ale jen jsem poukázal na to, že to šetření hodí měsíčně cca 300.000. Čím dál víc jsem přesvědčen, že mělo od ledna následovat zdražení plus zpoplatnění rozjezdů, aby těch chybějících teď už jen 40 milionů (10 se dopravnímu podniku nakonec přidá (=uspoří si na to sám) na reko Milady Horákové) šlo dostat jako příjem z jízdného.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
No doufejme, že se DPMB, a.s. poučil po nedávném útoku vandalů v Pisárkách, že by stálo za to si šaliny lépe hlídat!

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Jezour: Jen aby odolnost těch vozů byla tak dlouhá. Nevím, co za lidi tam v okolí žije, ale šalinu nechávat mimo vozovny, nehlídané… To si přímo žádá o házení kamenů do oken. Uvidíme. Osobně doufám, že k ničemu takovému nedojde, jenže některý lidi jsou prostě hovada.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
K nezatahování linek 8 - při 4 kurzech to znamená večer + druhý den ráno ušetřit 8 linkospojů, každý zátah je 13,5 km, takže celkově za jednu noc 105 kilometrů + zkrácení čtyř služeb večer a čtyř služeb ráno - každá o 40 minut, celkově 5,33 osobohodin denně. To jsou opravdu úspory za jednu noc téměř k 10.000, takže tomu začínám rozumět. Navíc "nezatažené" vozy se dostanou do vozovny zátahem po ranní špičce (díky zkrácení každého druhého spoje jen na Novolíšeňskou). No není to tak špatný, jak to ze začátku vypadalo. Ale stejně tipuju životnost uvedeného opatření na ty tři dny, maximálně týden.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Čeža: To víš, jsi v ČR. Tady je každý demokrat řešící problémy ideálně násilím, defenestrací nebo demonstrací, protože přece demokratické způsoby nemají cenu :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
MKzB: A čím si tím pomůžeš?


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
To chce vzít navrhovatele do auta, odebrat mu výstroj a výzbroj (hlavně mobil), vyklopit ho 20 km za Brnem na nějakém odlehlejčím místě s tím, že do dvou hodin se má hlásit u svého nadřízeného, jinak končí.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
Ale tohle neprojde. Připadá mi to, jako kdyby se to tam dalo jen proto, abychom diskutovali o tomhle a né o zásadních věcech. Tohle nemůže projít.

Mně to teda přijde jako zásadní, protože mi to začíná zavánět poměry na Ukrajině...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
No ta Myslivna byla na závadách psaná poslední měsíc tak pětkrát... Taky bych hledal (ale nejen) zde.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jezour píše:
No ono tam všechno opravdu zastupitelé nemají uvedeno. Třeba ta Myslivna je z intranetu DP přímo od p. Seitla.
"Na závěr důležitá informace: k 1.lednu bude počet závleků linky 52 k Myslivně snížen na polovinu, tj. 1x za 2 hodiny a dlouhodobě usilujeme o zcela jiné řešení v této oblasti.
(Seitl Jan 10.12.2012 09:02)"

A autora zápisu bych se nebál hledat mezi zde diskutujícími. :)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
mceza píše:
Zajímalo by mne, kdo tohle vymyslel. Evidentně to nemohl být nikdo, kdo ví, jak to při zátahu vozů funguje.

Nemýlím-li se, tak to nevzniklo z hlav zaměstnanců DP, o to víc mne překvapuje, že se to dostalo tak daleko.


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Doprava do a ze zaměstnání je čistě věcí zaměstnance, zaměstnavatel se o takové věci nestará. Řidiči končící na Jírově mohou využít linky 98 a 99.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
nicméně ta ostraha by nebyla na škodu ani s ohledem na tu stanici. Ještě lépe, kdyby se dala stanice na noc zcela zavřít (zřízení vjezdových vrat, uzavření vchodů atp.) Prospělo by to i stanici jako takové a náklady jsou řádově v desítkách tisích, což není zas až tak moc ve srovnání s revitalizací stanice...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Půjde někdo na to jednání zítra?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Axer a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 05 říj 2024 09:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]