Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 289 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
2826
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Pokud se nebudou měnit oběhy, tak se na Jírovcovu klouby dostanou. Minimálně jako přejezdy kurzů 02506, 02520 a 02533, navíc ani na 37 jsou oběhy stavěny tak, že všechny kurzy jezdí během dne na obě konečné...


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Yakuzza píše:
Z toho by se dalo vyvodit, že klouby budou jezdit jenom na spojích, co jedou až na Osovou.
Což je přesně důvod, proč se zkouším dopátrat, jak to teda vlastně je :D

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Citace:
Ačkoliv se přání tamních obyvatel nesplnilo a kloubové trolejbusy se v kohoutovické smyčce neotáčí, do městské části přesto jezdí. „Pouze projíždí.


Z toho by se dalo vyvodit, že klouby budou jezdit jenom na spojích, co jedou až na Osovou. Ale ten článek tak nějak celkově nedává smysl. Není tam třeba ani slovo o sjednocení zastávky se spoji, co jedou od Nového Lískovce. Žil jsem v domnění, že tohle byl ten hlavní důvod.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Citace:
...Ačkoliv se přání tamních obyvatel nesplnilo a kloubové trolejbusy se v kohoutovické smyčce neotáčí...

tak můžou tam teda kloubové trolejbusy, nebo už tam po otočení směru smyčky nesmí? nějak se v tom ztrácím :roll:

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
xcav8 píše:
Zase okurková sezóna.
Ovšem poslední odstavec je perla:
Mezi ty, kteří tamní toalety použili ze zvědavosti, patří Irena Hladká. „Domluvili jsme se s přáteli asi rok po otevření, že je půjdeme vyzkoušet. Věděla jsem, že fungují nějak poloautomaticky a celou dobu jsem se bála, že se toaleta začne čistit, když budu zrovna uvnitř," usmála se Brňanka.

Tak zde je patrné, že si to klidně i vymysleli :D Ale u tohoto článku o výluce mezi Brnem a Nesovicemi bych i věřil tomu, že finanční ředitel Hnutí Brontosaurus Josef Dvořáček se fakt pro ten článek vyjádřil :)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3744
08 čer 2005 23:12
Citace:
„Nová organizace ve smyčce je dobře značená, takže nepředpokládám, že by se některý z řidičů spletl," vysvětlil Pavel ovečka, který vedle provoz trolejbusů v Brně. Sám je i řidič.
Tak podle článku může v Brně řídit trolejbus asi i ovce. Ale co už, když může články do novin psat opičák (soudím podle četnosti chyb), tak proč by nemohla trolejbus řídit ovečka, že... sarcastic

(o dalších, méně úsměvných, chybách v článku raději pomlčím)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nové dopravní značení je sice moc pěkné, ale trochu mi hlava nebere, proč je podle něj vjezd do smyčky místo ležící mimo pozemní komunikaci, zatímco výjezd je vedlejší pozemní komunikace...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Já si myslím, že to je spíše překlep to e na konci slova.


Offline
439
16 led 2015 11:18
Deník píše:
„Hlavní důvod bylo, aby se ve smyčce mohli otáčet i nové kloubové trolejbusy, které do Kohoutovice pohodlněji přivezou více lidí. Ve špičce byly totiž spoje často přecpané," popsal místostarosta městské části Karel Aujeský.


No já zírám, nejenže tam mají hrubou chybu ve shodě přísudku s podmětem, ale taky se tu projevuje ten nešvár, že všechny názvy obcí končící na -e skloňují podle rodu ženského čísla jednotného. V životě jsem neslyšel, že by někdo říkal ta Kohoutovice, vždycky to byly ty Kohoutovice, nebo ne? Nehledě na to, že to podle Deníku říká místostarosta osobně. :shock: ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6968
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nakonec je to vyhovující i pro klouby? Doufám, že ano. I když teda poslední dva odstavce článku jsou samé perly. Např. to, že se tam klouby neotáčí.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Po opravě jsou zastávky naopak


Offline
70
11 črc 2011 08:39
Štatl
No, když v hlavě není mozek, není se nutno takovýmto "odpovědím" divit! biggrin


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Zase okurková sezóna.
Ovšem poslední odstavec je perla:
Mezi ty, kteří tamní toalety použili ze zvědavosti, patří Irena Hladká. „Domluvili jsme se s přáteli asi rok po otevření, že je půjdeme vyzkoušet. Věděla jsem, že fungují nějak poloautomaticky a celou dobu jsem se bála, že se toaleta začne čistit, když budu zrovna uvnitř," usmála se Brňanka.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Mouka píše:

A co v Kuřimi (chytnete oba semafory = 11 minut sekera), a na Vranově (oba semafory = 7 minut sekera)...


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Výluky lákají auta, ale ne do podzemí
http://www.centrumnews.cz/zpravodajstvi/brno/vyluky-lakaji-auta-ale-ne-do-podzemi-155174


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Autobusy v Brně nabírají až půlhodinová zpoždění. Kvůli nefungujícímu semaforu


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Zbroušení kolejí sníží hluk a vibrace v okolí
http://www.salina-brno.cz/aktuality/833-zbrouseni-koleji-snizi-hluk-a-vibrace-v-okoli


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Nový hlas DPMB
DPMB píše:
Dobrý den, hlášení od pana Tomáše Peterky se poprvé ve vozidlech objeví 1. září. Takže už za chvíli ;-)

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Šalina, električka nebo tramvaj. Která z nich je nejhezčí?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Psal to Anti na FB, a tuším Lukin říkal, že řidiči trajlerů sdělili, že jedou směr Žytomyr.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
No, my to nevíme, ale jak to vypadá, tak někteří "novináři" jsou dobře informovaní. Hrozně by mě pobavilo, kdyby nakonec skončily jinde :D


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Víme vlastně odněkud s jistotou, kam ty trolejbusy jdou? Zatím to není uvedeno ani na transphotu.

Poslední obrázek je z Lutsku - trolejbusy putující po silnici směr Rovno.

http://transphoto.ru/photo/826886/
http://transphoto.ru/photo/827141/
http://transphoto.ru/photo/826885/


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Aha! Tak ona je Slatina technicky nevyspělá, tak to nasazení těch 14Tr ospravedlňuje. Tak snad se nám v té oblasti nevyrojí separatisti :D

Jen mám obavy z toho, že ty 14Tr dojezdí dřív v Žytomyru, s tím jak to u nás vypadá s výběrkama :D

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
V ulicích Brna jezdí nové trolejbusy, staré odvážejí valníky do ukrajinského města Žytomyr

Citace:
...14Tr, které pro provoz v Brně nesplňovaly požadavky i technický stav, v technicky nevyspělé Ukrajině však doposud jezdí.

To je hezky řečeno - na Ukrajinu a do Slatiny je to ještě dobré...


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
:applause:
Kéž by to takto dopadlo vždy.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 15 říj 2024 00:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]