Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 23 z 49    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 49  Další
Autor Zpráva
Online
7195
27 úno 2010 07:40
Ta zastavka od centra je dost nestastna (blba), lide skacou pod auta, motaji se po cele delce ostruvku. Podobny pripad je Konecneho namesti. Na druhou stranu by se toto dalo vyresit zabradlim a prechody na obou koncich, vpredu se semaforem, ale pro tupe stado chodcu by to byla asi zbytecna investice...
Ja bych tedy radsi videl sjednoceni zastavek Tylova pro oba druhy dopravy v obou smerech, ale to bych asi chtel moc...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Letos se počítalo s opravou trojúhelnínku, to znamená nahradit kostky asfaltem. Jezdím tam často a svoje tlumiče lituju. Pro sjednocení zastávek ve směru do města je za křižovatkou málo místa - úzký chodník.

V opačném směru by šel chodník zúžit, protože je to před hlavním vchodem do Semálu jak na prvomájovou manifestaci.

Spíš bych viděl reálnější posunutí d6 blíž ke křižovatce, ale když už je Kosmova opravená, tak bych ji nechal být. Jsou další místa, která si zaslouží upgrade.


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
goldfinger: Přesně moje myšlenky. Když jsem to četl, taky jsem u toho nevěřícně kroutil hlavou. Chodník u budovy Sem. by spíš měli zúžit, ať se tam vejde silnice pro odbočování a ideálně popřemýšlet, jestli nejde sjednotit šalinové zastávky na místo za křižovatkou ve směru do centra.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

399
05 lis 2007 18:35
Bystrc
Mě spíš překvapil ten obrat, křižovatka u Semilassa se měla přestavovat letos po skončení vlakové výluky. Těšil jsem se že už nebudu každý den poskakovat v autobusu po těch zdevastovaných kočičích hlavách... Všechno se pořád odkládá, letos se mělo přestavovat Rosického náměstí, rekonstruovat TT u Sono centra a jak je vidět tak nebude ani Semilasso...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
To je zase hovězí nápad, kde bude před Semalem stavět šestka?Kosmova byla nedávno opravena, to ji chtějí znovu rozkopat?
Sloučení jízdního pruhu pro auta a saliny ve směru do statlu raději komentovat nebudu, další úlet vyhuleneho masochisty.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Brno opraví křižovatku u Semilassa. Rekonstrukce vyjde na sedmdesát pět milionů
http://www.brnenskadrbna.cz/zpravy/doprava/8303-brno-opravi-krizovatku-u-semilassa-rekonstrukce-vyjde-na-sedmdesat-pet-milionu.html


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Mně se na tom hlavně nelíbí, že z toho není moc jasné, po které straně silnice to má vést, jak je to tam přeplácnuté, i když tuším, že po východní.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Nevím, co přesně si pod tím trendem představuješ, ale tohle je evidentně trend "screenshot mapy a pár úseček v Malování". Ale zrovna v tomhle případě bych jim to ještě odpustil, horší je, když se něco takového dostane do propagačních či informačních materiálů nebo na polepy vozidel hromadné dopravy jednoho nejmenovaného dopravního podniku. sarcastic

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Tak na tohle nepotřebuješ grafika ani... Ale nevím, co se vám nelíbí, odpovídá to současnýmu trendu nevzhledných jednobarevných grafik co tady normálně většina lidí obdivuje...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
To by mne zajímalo, kolik peněz dostává jejich grafik.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Jehnice a Mokrou Horu spojí nová stezka
http://www.brno.cz/brno-aktualne/co-se- ... va-stezka/

Povšimněte se mj. té kvalitní grafiky :D

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Příprava na dostavbu městského okruhu: dělníci bourají židenický vojenský areál
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/delnici-bouraji-zidenicke-kasarny-kvuli-dostavbe-velkeho-mestskeho-okruhu-20161024.html

U Tomkova náměstí začala demolice objektů pro stavbu městského okruhu
http://www.brnenskadrbna.cz/zpravy/doprava/6316-u-tomkova-namesti-zacala-demolice-objektu-pro-stavbu-mestskeho-okruhu.html


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
Google aktualizoval své 3D mapy na Brno, vypadají velmi solidně.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

6932
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je škoda, že dlouhodobější plánování tu moc nefunguje. Protože zkrátka u strategických staveb typu D52/D43/nové TT atp. je to potřeba. Resp. funguje do té míry, že posouváme a posouváme. Termíny.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
S kverulanty su mírně optimistickej. Okolí Tomkova nám. nepatří k vyhledávaným lokalitám, jako třeba Žabiny. Řekl bych, že lidi zejména na Karlově jsou hodně happy, že si stát jejich chajdaloupky vykoupí. Kdo by měl zájem bydlet mezi komunikací suplující okruh a ranžírem? Totéž v bleděmodrém se dá říct o konci Provazníkovy.

Tunel pod rotecem je v nedohlednu, ale je evidentní, že jižní část okruhu po hodně dlouhou dobu nahradí D1 mezi exitem Brno - západ a pravděpodobně exitem Slatina. Současně se stavbou MÚK Tomkovo nám. a estakády na Rokytovu by se proto měla udělat opatření, která by umožnila plynulý průjezd kolem Vinohrad a na Jedovnickou (zákaz levých odbočení na a ze Žarošické, otázka co s megakřižovatkou na Novolíšeňské)a v ideálním případě postavit spojku z Jedovnické na Černovickou.

Po Žabovřeské a Tomkově nám. proto jako další nejnaléhavější stavbu vidím tuto spojku a pak tunel pod Komárovem na Heršpickou.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Však se podívejte na Žabovřeskou. Ta už tu měla být kdy?


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
Naprosto souhlasím s M. Určitě nastanou problémy, protože tu bude nějaká skupina notorických stěžovatelů, pak budou problémy s papírama, protože to prostě bude smrdět, apod. Přesně tak, jsme v ČR.
VMO je stavba, co měla celá být. Teď. To především. Jsem hlavně zvědav na tunel por Červeným kopcem, kdy vůbec bude tohle.
Neodvažuji se odhadovat, kdy se cokoliv dokončí, ani to na TN, ale oficiálnímu harmonogramu nevěřím ani omylem. Jsem člověk, co jede na důkazy a zatím při jakékoliv takové stavbě byly průtahy, šílený zpoždění apod. Takže…proč by to teď mělo být vyjímkou?
Hezkým příkladem je taky stavba R6 z Prahy do Varů. Nebo nyní už D6. Slibováno tak moc, že to mělo být celé hotové snad před 10 lety. A přitom stále není nic.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
Můj osobní tip dokončení je tak 2025 soudě podle předchozích staveb.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
Napsáno a namalováno to mají pěkně, ale jsem v ČR a jsme v Brně, nevěřím, že se to uskuteční a už vůbec ne, že tak brzo.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
Tady je to pěkně vypsáno krok za krokem:
http://www.brno.cz/brno-aktualne/tiskov ... amesti-ro/

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
A opět tomu nevěřím. Kolikrát tu bylo něco o stavbě na TN? Jestli teď vykupují pozemky a demolují překážející věci, tak to je OK, to nás posune jedině dopředu. Ale už ve článku je červené varování. EIA není. POkud vše půjde dobře, do roka bude, píší. :-D :-D Vypůjčím si slova jednoho zdejšího komentujícího: Si dělají kozy?!!! Jasně, že to nejpůjde dobře, jasně, že tu bude bilion odvolání, jasně, že se to bude zdržovat. :-D Proboha, jak si někdo může myslet, že to bude OK? :-D :-D To je směšný.
M: Pod tvůj příspěvek se podepisuji.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
Zůstávám stát nohama na zemi, dokud to nebude stát neuvěřím.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
Tady je vizualizace:
http://brnensky.denik.cz/galerie/okruh_ ... mm=1289051

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
124
18 čer 2015 20:20
goldfinger píše:
... Trošku teda nechápu stržení sokolovny, ...
Husovický Sokol má dvě tělocvičny, první v budově do ulice Dukelské (s hospodou), druhou vedle stávající prodloužené Provazníkové. Na vizualizaci obě zůstávají zachované. Zpráva o zbourání se týká té pod prodlouženou Provazníkovou, tato asi zavazí rampě.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Už v roce 2023, zahájení už za dva a půl roku. Si dělají kozy?!!! Trošku teda nechápu stržení sokolovny, podle mne je místo stávajícího autobazaru dostatečné, ale inženýři to asi vědí lépe.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 49  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 črc 2024 07:41
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]