Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 211 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Tím by se ovšem zhoršil komfort na 26, protože na Kamenný vrch jezdí ty busy teď v sedle v intervalu 10 minut, takže pokud by to mělo být prokládané s Českou, musel by být interval 5 minut. :mrgreen:

Zatím asi nikdo netuší, v jakém intervalu bude jezdit x5, ale já se obávám, že tam budou sóla minimálně po 10 minutách, aby to bylo provázané s 46. Tím pádem ty klouby z 26 pojedou k vozovně Husovice a posílí tak již posílenou 57, která se samozřejmě nikde jinde než na Tomkáči točit nemůže. Ať žije Kocourkov.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
P. Haluza píše:
Vzhledem k tomu, že x5 bude v provozu celodenně, tak to asi skončí. Leda že by i v sedle byl na 46 interval 5 minut. Já už bych se nedivil ničemu.

Anebo že by byl interval 10 minut s tím, že jednou se pojede dopoledne na Kamenný Vrch a podruhé na Českou? A do toho by ze Štefánikovy čtvrti jel ještě jeden spoj, aby byl interval 10 minut v úseku Štefánikova čtvrť - Janáčkovo divadlo?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
miropiro píše:
A co se stane vlastně s linkou 46 a dopoledním převlékáním na linku 26 směr Kamenný Vrch? To skončí nebo furt bude?


Vzhledem k tomu, že x5 bude v provozu celodenně, tak to asi skončí. Leda že by i v sedle byl na 46 interval 5 minut. Já už bych se nedivil ničemu.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
A co se stane vlastně s linkou 46 a dopoledním převlékáním na linku 26 směr Kamenný Vrch? To skončí nebo furt bude?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
h8crew píše:
Tudíž, že po lince 45 bude v daném úseku zrušena další linka bez jakékoliv náhrady?


To je v pohodě, bude to kompenzováno novou linkou pro spojení Lesné s centrem. ](*,)


Offline
359
20 čer 2008 14:08
ReZ píše:
A mezi Tomkáčem a SO t-25/26, takže to snad bude pokryto.

Jaké trajfly? Ty, které v době 13,00 až 19,00 jezdí od kasáren přímo nahoru na Vinohrady?

Spy píše:
Já to chápu tak, že linku 53 má částečně nahradit v úseku Halasovo náměstí - Tomkovo náměstí metrobus 57 s intervalem 5 minut.

Jenže já se bavil o úseku Merhautova - Stará Osada.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A mezi Tomkáčem a SO t-25/26, takže to snad bude pokryto.
Uvidíme, jak po skončení výluky, jestli se a-53 vrátí. Soukromě si myslím, že nee na SO trvale skončí. Takže fotit!
BTW: příspěvek s hezkým čísílkem...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Já to chápu tak, že linku 53 má částečně nahradit v úseku Halasovo náměstí - Tomkovo náměstí metrobus 57 s intervalem 5 minut.


Offline
359
20 čer 2008 14:08
Chápu správně poznámku u výluky MH: "Na lince 53 bude ve špičce výrazně omezen provoz v úseku Štefánikova čtvrť - Stará osada. Většina spojů bude ukončena v zastávce Štefánikova čtvrť umístěné před kruhovým objezdem v ulici Kohoutově. Tyto spoje vynechají zastávky v úseku Merhautova - Stará osada. " správně tak, že v trase Stará Osada - Merhautova bude celé odpoledne k dispozici pouze linka 44/84 s nepravidelným intervalem 1-30 minut? A s bizardním prázdninovým JŘ, kdy jezdí v X hůř než o víkendu? Tudíž, že po lince 45 bude v daném úseku zrušena další linka bez jakékoliv náhrady?


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Kudelova a tř. Kpt. Jaroše je zralá na kompletní vyklizení IAD, jinak to tam bude velmi výživné. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
No já jsem z těch informací ohledně výluky fakt zblblý. Na x3 vlastně bude jezdit tram, co bude mít ve spodním řádku buse napsáno náhradní doprava a autobus, který by byl nasazen místo x3 tam bude mít navíc autobusová.

Ještě taková poznámka k trasování a-67 a-x5, když už překládali zastávku nám. 28.října, měli jí dát někam na ulici Lužáneckou. Tady v té části blackfield bydlím, ráno je to tu beznadějně ucpané od lidí, co objíždí třídu Kpt. Jaroše a snaží se najít místo na zaparkování. Navíc pokuď se na a-x5 objeví kloub, tak mám obavy, aby tudy vůbec projel a nedocházelo díky skvěle zaparkovaným autům k podobným situacím jak na Kolejní.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Napadla mě teorie na to '3-x3' z plánku. Budou to jezdit nějaké soupravy (2xT3, 2xT6, 2xLF/2, ...), které se vždy na Tkalcovské rozpojí, jeden vůz pak směr Stará osada, druhý Dětská. A zpět analogicky.

(Sorry, přišlo mi to natolik ulítlé, že jsem to sem napsat musel :))


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Něco z plánku (to něco jsem vyznačil červeně): :mrgreen:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
U NAD se snad x nepřidává. Jen se na 2. řádek předního panelu napíše "náhradní doprava". :wink:


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Takový hloupý dotaz, jak bude označena NAD za tram linky 3-x3, 9-x9? Když chcípne někde 3, vyjede x3, ale když někde chcípne x3?

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Vidíš, nechápeš a to jde jen o grafiku. A vvvvvo tom to je.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Pak ještě nechápu, proč je v grafickém schématu vždycky uvedeno "3-x3".


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ds píše:
...a z julianova 13....

Tak to by byla největší blbost. Vracet do Julcu d-13. Jinak taky nechápu dvojičky x3/3 a x9/9.
A rýpanec nakonec: všechny teorie, co zde padly, byly liché... Hodně liché...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
No nevim při tom "jemném" ťukanci na Lesnické, kde to nehezky dopadlo se DÚ (nebo někdo jiný, teď vážně netuším) divil, že v nehodě figurovala trolejbusová linka 37 která nemá na daném místě co dělat. A snad i napopud toho se začlo s převlíkáním při cestách do/z vozovnen. Tak jsem jen počital s tím, že by se i mnou prvni verze nemusela DÚ zamlouvat. Nevím nevidím do toho. Jen říkám že rozlišení 3 a X3 je pro průměrně blbýho kaštana málo.

Každopádně pro kaštana bude přehlednějši když linka 3 pojede tam, tam a tam a linka 15 tam, onam a tamtudy, než to, že linky 3 a X3 mají půlku trasy shodnou ale jedna nakonec pojede tam a druhá onam.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Naposledy upravil Rem dne 06 bře 2014 12:56, celkově upraveno 2

Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
A není DÚ jedno, jestli schválí vedení linky, ať už má označení x3 nebo 15?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Četl jsem to výlukové trasování a nechápu. Budu doufat, že že šaliny furt jezdí po kolejích a vexle se mi hodí kam má sarcastic Každopádně by bylo dobre kdyby si někdo v DP uvědomil, že lidi X3, 3 nějak nerozlišují a dle toho to bude vypadat, viz moje zažitky na X1 při rubačce Mendláku. Souhlasím, se zde napsaným příspěvkem, rezervovat dejme tomu čísla 15 - 19 na výlukové tram linky a následně je při výlukách aplikovat. A když né, lebo DÚ se na tento nápad mračí, tak to udělať oboje "s písmeny" čímž myslím 3a , 3b , 9a, 9b

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
No jestli to dobře chápu, tak linka 11 na Mendlák nejsou kilometry navíc, ale úspora? Ona nepojede k Ústřednímu hřbitovu, takže v úseku Mendlovo náměstí - Ústřední hřbitov oproti dnešku ve špičce pojede každej druhej vlak, tj. po 10 minutách?

Jinak se dá určitě ocenit, že až začne Minská-Horova, tak to bude jen jednoduchá modifikace tohohle opatření. Některý kraviny jako rozdělení x9/9 namísto vedení 9 kolem Grandu a záměna cisteren na vzduch mezi Šč a Husovicemi 53/57 určitě mají svůj "vyšší" důvod, takže skoro není co vytknout.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ježour: ale i předtím nebyly v úseku KpN-SO a-44/84 jediné (a-72). To, že se linky sjíždí, je něco jiného. Nicméně využívaná je, de facto nahrazuje zrušenou a-72.


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Na lince 53 byly obrovské kapacitní rezervy (ze známých důvodů dvojvláčků okružka+53), proto nutná úspora zkrácením linky na kruháč Kohoutova/Slezákova. Že to bude stále vozit vzduch v trase Kohoutova-Skácelova je věc druhá, snad se jednou podaří vrátit linku 53 jako čistě účelovou na okružní trasu TechnoPark-Skácelova-Kolejní-TechnoPark. DP už dva roky dostal stejnou sumu od města, tak nějaké škrty se dají +- 2015-2016 očekávat.


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
k.ondra89 píše:
Jako nechat Starou Osadu obsluhovat pouze jednou tramvajovou linkou, a bez přímého spojení na Českou? :roll:


To je "v pořádku", tam totiž nemají tak ostré "odbory" jako na Lesné a v Juliánově...

Nakonec na tom nejvíc vydělá právě Lesná, která dostane darem jednu linku pro spojení s centrem navíc. Ale je možné, že rozdělení d-9 na dva úseky má důvod i v intervalech. Co když z Juliánova zůstane současný interval, ale z Lesné se to oseká, protože místo toho přibude x5? No, studenti MENDELU budou za takovou úpravu vděčni, ale to taky není ta pravá cílová skupina. ](*,)

A co se týče 53 ukončené v ŠČ, tak tam si taky nejsem jist, koho to bude vozit. Pro posílení svozu z oblasti Lesné to není, protože to nebude zastavovat před čumákem d-5. :mrgreen:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 říj 2024 00:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]