Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 193 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Když už se tu píše o Bohunicích, neví někdo (spíš z řidičů), o kolik minut je delší jízdní doba X8 oproti šalině? Jinak jsem rád, že má sídliště dvě náhradní linky a nemusím se kochat Osovou a Labskou.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Nic nového s Bohunicema, ve výlukách to tu na BMHD visí už nějakou hodinu...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Bohunice a Starý Lískovec: tramvaje na pět dní vystřídají autobusy
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/bohunice-a-stary-liskovec-tramvaje-na-pet-dni-vystridaji-autobusy-20161025.html


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Hlavně bych to už nepsal do žádných aktualit apod. na webu KORDISu, DPMB a do Šaliny. Neplatí to už dlouho a náhodného čtenáře to při nedbalém přečtení tak leda zmate.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Mohlo by se opět obnovit, že vstupenka na veletrh bude použitelná i jako lístek na mhd.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Za jízdné ušetří návštěvníci Brna i děti. Zdarma budou jezdit až do deseti let
Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 61026.html


Offline
124
18 čer 2015 20:20
goldfinger píše:
Obnova areálu v Lösch má daleko lepší potenciál i možnosti co do občasného vyvětrání historičáků.

Nevím, odkud kolega goldfinger vzal toto tvrzení, já to pochopil z článku spíš jako likvidaci možnosti "občasného vyvětrání historičáků", většina ze sbírky vozů z Líšně se přesune do "výstavních prostor" na Purkyňové, které budou naprosto nevhodné pro jakékoliv "občasné vyvětrání historičáků" (jedině snad po naložení na trajler) a v Lösch zůstane depozitář nevystavovatelných (čti nepojízdných) vozů a vozů na huntování Dopravním podnikem, které se nevejdou do expozice v Kr.Poli (čti o které nebude v TM zájem), takže likvidace možností plnohodnotného provozu depozitáře v Líšni provozem pravidelné linky DP nebude ani tolik bolet. Vozy na huntování budou moci vyjet, zbytek (vozy úzkorozchodné a nerenovované budou odsouzeny v hale Líšni shnít, nebo v lepším případě k odeslání na trajleru k záchraně mimo TM). Toto jsou snahy vedení TM, bohužel, dle mne, naprosto nereálné a neuskutečnitelné, realita díky neschopnosti vedení TM (i kustoda sbírky vozů MHD) vnímat realitu dopadne pro sbírku kolejových prostředků katastrofou.

goldfinger píše:
Sypu si hlavu popelem, že mi nedošlo, kde v kéniku je zrušená "točna". No ona vlastně není zrušená, akorát se nepoužívá jedna kolej a právě to mne zmátlo.
Byla řeč o zrušené smyčce Kr.Pole Střelnice (později Technické muzeum) a ne o smyčce Kr.Pole Tesla (dnes Červínkova).


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Pro ty, co nevědí, kde se smyčka nacházela, přidávám odkaz na Mapy.cz z roku 2006:

https://mapy.cz/letecka-2006?x=16.58090 ... 1&z=19&l=0

_________________________________
HC KOMETA BRNO


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Mceza: Souhlas :applause:

Goldfinger: ”Bielko mu v tom asistuje”.
Ještě aby ne. Bielko je šašek. Že by byl král všeho svi**tva jako třeba Kotzian, to si o něm nemyslím. Je to jen neschopná loutka. Nulová osobnost. Tím, jak trapně vysvětloval význam značky Parkoviště kolmé/šikmé, definitivně potvrdil, co jsem si o něm myslel.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Goldfinger: Jedna kolej se nepoužívá na Červinkově, ale u Technického muzea je skutečně zrušená smyčka.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Brnpat: Díky, teď už su v obraze. Souhlasím, že ten záměr je zcela mimo mísu. Obnova areálu v Lösch má daleko lepší potenciál i možnosti co do občasného vyvětrání historičáků. Sypu si hlavu popelem, že mi nedošlo, kde v kéniku je zrušená "točna". No ona vlastně není zrušená, akorát se nepoužívá jedna kolej a právě to mne zmátlo.


Offline
124
18 čer 2015 20:20
Kolega goldfinger nejen nepochopil, zda se má rozšířit depozitář v Líšni, nebo v Řečkovicích, protože v článku není žádná řeč o rozšiřování depozitářů. Je tam jen naznačení úmyslu TM rozšířit výstavní prostory v areálu bývalé Tesly (což je minimálně 15 let stará vize náměstka I.Š., 15 roků se projevující jako nereálná a prostorově nevyhovující, dnes rozšířená redaktorkou zpřesněním doby údajného počátku realizace za 6 roků). Mezi řádky se dá vyčíst spíš zmenšení prostor depozitářů (Řečkovice určitě). Dále je tam řeč o tom, že studenti architektury vytváří studie využití prostranství v bývalém areálu Tesly a v prostoru zrušené smyčky Kr.Pole Střelnice pro veřejně přístupné venkovní expozice TM (dítka, pojďte si hrát - a ničit exponáty). Sdělení v tomto článku bez odborného výkladu laik nepochopí, nepochopí ho ani většina osob s problematikou povšechně obeznámených. Dokonalá kouřová clona, že by záměr?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Vite, na Hollanovi mi nejvic vadi to, ze sli do voleb s heslem "Hur uz to delat nejde".

Ja je mel rad, dokud velmi vtipnou formou kritizovali kroky radnice. Jejich humor byl povedeny, argumenty dobre a poukazovali na opravdu spatne veci.

Jenze co se stalo, kdyz nastoupilo Zit Brno do politiky? Zacli delat to same, akorat trochu v jine barve. Maji sve vlastni afery, sve vlastni skandaly a pritom se tvari jako mistri sveta. Na jakoukoli kritiku napisou jen "jasne, my neomarxisti z Zit Brno zereme deti" a odmitaji se bavit vazne. Tak, jak treba CSSD nikdy nemela smysl pro humor a neumeli si ho nikdy sami ze sebe udelat, tak Zit Brno zas neumi byt vazne a alespon davat dojem zodpovednosti.

Dovedete si predstavit, kdyby Onderku pristihli jak se nechava bicovat v bordelu na Ukrajine? Nebo kdyby Zit Brno dostalo stejna cisla vyuzivani sluzebnich vozidel, jako mel Onderka? Nebo kdyby ho v MHD chytli jak se vraci z hospody bez listku a on se jeste vymlouval na ztracene klice? Boze, to by byly takove naloze clanku proti nemu, ktere by ho totalne zesmesnovaly a delali si srandu. A co na to Hollan?

Bicovani v Ukrajinskem bordelu:
"Některý věci si člověk prostě potřebuje zažít."

Sluzebni jizdy (takove veci jako trikrat za den Brno-Viden a zpet neni problem)
"Brno má problém. Není v Praze :( A protože v Praze sídlí všechno zásadní, je nutné do ní velmi často jezdit."

Revizori v MHD
"Podívejte, já mám teď docela hodně peněz, nepotřebuju jezdit načerno, běžně jezdím taxíkem, ale když to vyjde, tak využívám MHD a normálně si cvakám. Tohle byla poměrně absurdní situace, ze které někdo mohl vyvozovat, že utíkám před revizory – já přitom jen využil první příležitosti se vrátit pro vypadlé klíčky (našly se nakonec v úplně jiné kapse, jako obvykle, a domů jsem se dostal), a než by revizoři došli do autobusu, lístek by byl už cvaknutý"

Jako, vsechny tyto veci at uz udelal umyslne nebo neumyslne se daji vysvetlit mnohem lepe a mnohem mene skandalne. I kdybych ztratil klice, tak jako verejna osoba proste reknu jo, zapomnel jsem si cvaknout, jsem taky jenom clovek. A nevymlouvam se na nejake klice at uz to pravda je nebo ne...

Tenhle clovek je pro me pouhy odpad. A to proto, ze on se tvari, ze neni jako ostatni, ze je lepsi. A pritom je uplne stejny.

Onderka byl blbec a s Haskem si nejspise nakradli vice nez dost. Ale Hollan se tvaril, jak nas vsechny spasi a ono nic. Ono to totiz samo nejde...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 61024.html

Z článku jsem nepochopil, zda se má rozšířit depozitář v Líšni, nebo v Řečkovicích, nebo kde je nepoužívaná "točna" šalin v kéniku. Prostě Brněnský deník, že se vůbec divím.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Rok smíření měl velmi pozitivní ohlas a podle mne byl ten jubilejní pochod z Pohořelic do Brna vydarenou akci.Za sebe muzu říct, ze bych byl mnohé raději, kdyby současný Bronx obývalo původní obyvatelstvo, jehož jazyk na rozdíl od nynější tmavě komunity pravověrné štatlař aspoň od základu góme.

Dopravu dotyčný hnoji kudy chodí, ale nelze prwhlednout, jak mu v tom vydatně asistuje Bielko.

V kultuře vykazuje lepší skóre -podařilo se mu nastartovat výstavbu Janáčkova kulturního centra, podepsalo se memorandum a zda se ze je zajištěno financování koncertního sálu.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
A je to co dělá opravdu jen ten volební program? Že nic nedělá se říct nedá, vidět je často, to je fakt... Ale mě přijde, že dělá spoustu kravin, které v tom programu neměl, a které leda škodí. A jiné věci, které by dělat měl, zase nedělá (Minská zavřená rok ale že by někdo upravil semafor v Táboře aby nebyla minská po tu dobu preferovaný směr, to ne, atd.). To jako že když je neměl v programu tak je dělat nemusí?

A k té jízdence - ok, stane se. Ale aby se takhle vymlouval a ještě psal jak by podle něj měli revizoři víc brát ohled na lidi - to má člověk chápat jak? Že by podle něj každý kdo hledá klíče na ulici měl mít odpuštěnou pokutu? Jestli takhle přistupuje k řízení svých agend v rámci vedení města (což to vypadá že jo) tak děkuju pěkně, nechci...

Edit: Co mě ještě napadá tak zpoplatnění parkování mezi 18 a 22 hodinou - to byla ukázková kravina ve stylu nemám rád auta... Přitom v té době už nedostatek parkovacích míst nebyl takže obhajovat to tím že chtěl pomoct lidem nejde, to bylo prostě tahání peněz z aut a nasírání lidí... Nebo plány na modré zóny prakticky po celém městě - taky super věc. Brno není zase tak velké aby se muselo znesnadňovat cestování do něj přespolním tímhle způsobem (a když si porovnáte rychlost cestování přes město Praha vs. Brno tak to že 15 km z jedné strany města na druhou jede člověk 45 minut což je ekvivalent za který stihnete z jednoho konce na druhý projet mhd Prahou, to taky není zrovna dobrý argument na podporu toho že přespolní můžou jet mhd - ten standard zase tak dobrý není aby k tomu byli nucení pokud to není opravdu nutné; rezidenční parkování by bohatě stačilo v nejprůserovějších místech což mě napadají tak leda ty Bohunice na sídlišti).

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1591
18 led 2009 10:06
A co teda vlastně dělá? Nemám na něho žádnej názor, protože o něm nic nevím, proto se ptám? :)

U Vokřála si pamatuju že slíbil že dá na Svoboďák hodiny a kde nic tu nic...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
No uznávám, že je trošku výstřední, ale to mi u politiků nepřijde to nejdůležitější (z mého pohledu pořád lepší než arogantní Onderka). Mě spíš zajímá jak prosazuje svůj program, za který byl zvolen. a že by nedělal nic, to si opravdu nemyslím.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Naštěstí nejsu Brňák, ale když to tak sleduji, tak díkybohu nestihl nic.

Jen se ukázal jako absolutně nekompetentní osoba v jakékoli oblasti, ke které se vyjádřil. Ať už šlo o válečné období, veřejnou dopravu nebo zametání před vlastním prahem, vždycky byl ve výsledku za idiota. Což dle mého názoru krásně koresponduje s tím, kdo jej (a jemu podobné živly) mohl volit.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
A co udělal pro Brno a dopravu? Popřípadě co má v plánu udělat? Nevím o ničem pozitivním. Jestli ty ano, sem s tím :) A to podporuji snad všechny druhy dopravy!
Mně a společnosti udělal: náměstek pro dopravu jezdí MHD bez jízdenky a vymlouvá se uplně nesmyslně jak malý Jarda, nemá řidičák, což u náměstka pro dopravu je zarážející, ale dobře - může nám ukázat, jak se dá jezdit bez auta, ale sám se vozí obvykle taxíkem a má naježděny desetitisíce kilometrů služebním vozem, ale dle jeho názoru bysme všude měli chodit pěšky a jezdit na kole, v případě souběhu uzavírek v Brně shazování své zodpovědnosti za problém a odpor něco řešit, to přece není jeho starosti. Svolává demonstrace? A v podstatě při každé příležitosti lže a vymlouvá se, jeho dopravní vize pro Brno je nesmyslná a působí jak blbe*ek a ne profesionál.
A to je ve zkratce v jednu hodinu v noci. Přes den bych vyplodil něco víc na úrovni s více argumenty.


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Mně by teda zajímalo, co vám ten Holan udělal, že vám tak leží v žaludku...


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
VIDEO: Hasiči v Brně nacvičovali vyproštění osoby zaklíněné pod tramvají
http://brno.idnes.cz/hasici-zkouseli-vyprostovani-osoby-zaklinene-pod-tramvaji-pqj-/brno-zpravy.aspx?c=A161021_162543_brno-zpravy_vh


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Já si myslím, že to, co je teď, je asi o setinu procenta lepší než to, co bylo za Onderky a Kokotziana. Tahle etapa je naštěstí už za námi. Bohužel řada voličů myslela tak, že “než Onderku, tak kohokoliv“. To byla chyba, ale chyba v zoufalství, takže je to částečně omlouvá...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Nikdo nevolil? A proč tedy byli na magistrátě třetí a na radnici Brno-Střed vyhráli? Já se tedy přiznám bez mučení, že jsem jim to tam tehdy hodil, ale kdo z nás mohl čekat, co to bude zač? Takové Babišovo hnutí jsem prokouknul už před volbama v 2013, ale Žíťáky bohužel ne. Na druhou stranu je otázkou, zdali za Onderky bylo, či nebylo líp? Byl jsem jedním z těch, kteří si mysleli, že to chce změnu. Otázkou pak je, za jakou cenu?


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No a koupil si teda tu šalinkartu?

Jinak co dodat. Lháři, které nikdo nevolil, ničemu nerozumí, ale rozhodují o všem. Výmluv má jak ten novej jarin vod městské policie, co nám bude dělat hejtmana, ten ani nebyl schopnej říct, kde vzal peníze na volební kampaň. Sprostá lůza a ani chlapsky říct pravdu neumí.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 05:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]