Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 188 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Leden přinese revoluci v nákupu jízdného na MHD v Brně. Nové karty i slevu
Zdroj: http://brno.idnes.cz/zmena-jizdne-mhd-r ... -zpravy_vh


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
b1 píše:
Spíš pokud se jim podaří někdy spustit tu webovou aplikaci, přes kterou se to má dát koupit.

Vydrž ještě 4 dny.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno píše:
Konflikt čtyř mladíků postoupila hlídka do správního řízení

Včera odpoledne se na strážníky obrátil s žádostí o pomoc řidič tramvaje, ve které se údajně napadalo několik mladíků. Hlídce pak pětadvacetiletý cestující uvedl, že trojice mladíků nejprve urážela nějakého menšího hocha a když se ho prý zastal, napadli mladíci ve věku šestnácti až osmnácti let jeho. Jeden z nich se údajně vyšvihl pomocí madel do vzduchu a snožmo jej kopl do břicha tak razantně, až ho srazil na podlahu. Mladíci však hlídce událost vysvětlovali obráceně, a to tak, že se pouze bránili napadení, se kterým začal mladý muž zcela bezdůvodně. Vzhledem k okolnostem strážníci všechna fakta zdokumentovali a případ postoupili na úřad městské části do správního řízení. (sim)


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Spíš pokud se jim podaří někdy spustit tu webovou aplikaci, přes kterou se to má dát koupit.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Šalinkartu na rok koupí Brňané podstatně levněji. Pokud platí za odpad


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
Podle idnes mají nové 13T 194 míst k sezení :-)

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Nové tramvaje v Brně. Po městě jezdí Menšík, Gollová i generál Boček
http://brno.idnes.cz/nove-tramvaje-v-brne-pojmenovali-po-osobnostech-fup-/brno-zpravy.aspx?c=A161222_151421_brno-zpravy_vh&setver=full


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Tramvaj po nehodě vykolejila a odjela až k chodníku. Nabourala zaparkovaná auta


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
V Brně pokřtí nové tramvaje od Škodovky
http://www.cs-dopravak.cz/zpravy/2016/12/20/v-brn-pokt-nov-tramvaje-od-kodovky

Po nehodě v Roosveltově ulici vykolejila tramvaj. Auto jí nedalo přednost
http://brnensky.denik.cz/nehody/po-nehode-v-roosveltove-ulici-vykolejila-tramvaj-auto-ji-nedalo-prednost-20161221.html


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Staršího muže srazila tramvaj. Skončil s vážnými zraněními v nemocnici


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
DodaVkaři jsou fakt zvláštní sorta, muzu potvrdit.Po letech nám konečně položili asfalt a vydlazdili chodník na Vackově.Sice to jeste neni zkolaudované,ale na to se.e bílý tesák.Jedu si po Júngmannove,zabocim na Slovinslou a tam stojí tranzit Elit. Na druhé za troubeni přišel milostpan, ze skládá zboží a vibec je tam zákaz, tak co sii myslím.Pritom o 5 metru dal bylo volné misto na parkování.Asi by si uhnal zápal plic.Kdyz jsem ho uz pozonil, ze se chová bezohledně, pro jistotu si to slovo zopakoval, jakoby ho slyšel poprvé v životě.


Naposledy upravil chat-maniac dne 19 pro 2016 09:53, celkově upraveno 1
Nauč se už psát


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
To je v pohodě, naše rudá knížka je stále s námi, a píše se tam kde co. To je pak lehké říct tuhle trapnou větu.
Já ji mám taky popsanou, a nemyslím si, že většina je mojí vinou. Když člověk potká blbce ještě většího, je to pak lehký. A já se s tím nemazlím.
V pondělí mi borec zastaví v zastávce nám. Karla IV. s dodávkou, když za ním dojíždím, říkám si ok, někoho vyhodí a jede. Záliv je krátkej, zastavili jsme zároveň, já kousek od něj, čumákem sotva u označníku, koukám borec to zhasne a jde si do obchodu. Krátce zatroubím na upozornění, že tu jsem, borec se otočí a jde si dál. Couvnout jsem nemohl, protože za mnou už další osobák narvanej, tam ta zastávka je spíš parkoviště. A ještě ty krámy ani nemají kamery na couvání. Byl jsem tak rychle venku, řekl jsem mu tak rychle co je a kam má mazat, že borec ještě potřeboval trochu zatřepat, aby pochopil. Tak rychle byl odparkovanej, že si to snad bude chvíli pamatovat. Kdybych měl volat na disp, čekat na lemply měšťáky, jestli by je vůbec poslali, a když už dojedou, škrábou se na čele co s tím.
Jsem magor vychovávač, nebo řidič, kterej je v tom ve finále stejně sám, co?
A takovou klidnou a fajnovou jízdu jsem cestujícím od Židenic až po Olympii předvedl, že si tam mohli klidně luštit křížovky.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
To zcela samozřejmě, že i na mou osobu. To už ale všichni zdejší vědí, není nutné opakovat.
Ne, nenapsal jste jeho průšvihy. Ale i tak Vám nepřísluší veřejně hodnotit, byť jen obecně, jeho profesní profil a povahové vlastnosti. Navíc stav jeho osobní karty s nehodou vůbec nesouvisí.
Nápodobně, krásné svátky přeji.

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Já jsem sem napsal ty jeho průšvihy? Ty znají jen dotyčný nejmenovaný a jeho nadřízení, kteří rozhodli o "neprodloužení smlouvy". Nic víc, nic míň... A teď jedna výzva pro Ivana - až budete v bus-kurzu v Pisárkách Vy, budu vedle Vás sedět já, berete? S těmi slovy o tom si to jít vyzkoušet totiž máte úplnou pravdu (ale nezapomeňte ji prosím stáhnout i na svoji osobu :-) ). Přeji krásné Vánoce!


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Hmm, vynášet informace o tom, jakou měl nebo neměl kartu, je přinejmenším, slušně řečeno, nefér a vytržené z kontextu. Ti inteligentní, kteří všechno ví, všechno znají, od všeho mají klíče, by si to měli jít nejdřív vyzkoušet a až potom mluvit. Ale na to nemají, tak aspoň vynáší soudy nad ostatními, to je snazší. :)

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Jakub S. píše:
Doopravdy skvělá reakce. Málo kdo dokáže v takových případech reagovat stejně anebo alespoň podobně pohotově jako tento řidič.

Ale co ti lidi, co šli po ulici mez jakékoli reakce? To bylo sakra co? Řidič 60/61 se zachoval normálně snad, ne?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Zde se musím řidiče ale zastat, neboť auto objížděl tak, že kdyby ženská stála na místě, nic se jí nestalo. Ona si zastaví přímo před ním a vylezla mu přímo před bus. Je jedno jaký je povahy, ale tohle nebyla jeho chyba. V tu chvíli jelo zvlášť v protisměru dost aut, takže nějaký extra vyjíždění se tam nedalo konat.Stát se tohle může každému řidiči autobusu, když jsou zrovna takovýto řidičky "ohleduplné" a vstoupí skoro doslova před bus (a třeba ji řidič nemusí v zrcátku ani vidět). :-?


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
No tak bez viny možná dle soudu, leč zrovna tento "řidič-vychovávač ostatních" měl natolik "zajímavou" kartu, že v podniku právě končí. Pokud si chce léčit své mindráky tím, že řidičům aut stojícím nelegálně v zastávce udělá takovouhle ..., tak může, od ledna však za jinou firmu. Takže v součtu prohrál a v DP končí.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Jako svedek nehody muzu rict, ze ona stala tam kde nemela, kdyz vystupovala tak ona mela predvidat, ze ten autobus, co si pred neho tak tesne zaparkovala, potrebuje vyjet, a kdyz uz z auta vystoupila, mela dost casu na to jeste do auta se vratit zpatky, ale ona se tam zacala motat, jak blbec a sama vesla do toho uzkyho prostoru mezi busem a autem, takze si za to zenska bohuzel muze sama, ridic busu je bez viny.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Autobus přejel ženu. Mohla si za to sama, řekl soud
https://www.novinky.cz/krimi/423959-autobus-prejel-zenu-mohla-si-za-to-sama-rekl-soud.html


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Doopravdy skvělá reakce. Málo kdo dokáže v takových případech reagovat stejně anebo alespoň podobně pohotově jako tento řidič.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
pdbrno píše:


Hodně velký palec nahoru řidiči na videu, který na nic nečekal a ihned běžel na pomoc.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Nové nádraží v Letovicích? Firma čeká na dohodu s krajem


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Já teda tak nějak předpokládám, že to, s čím přišli v novinách, je už výsledek nějakého porovnávání, takže i ta podzemní varianta se zpracovávala a z nějakého důvodu lépe nevyšla.
Viz onen článek:
Citace:
Odbor dopravy brněnského magistrátu proto předložil několik variant řešení.


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
OK, jsem opraven. No, napadlo mě, že by se tam možná hodila nějaká boční silnice pro dominantní směr. A zastávku na mostě není nutné, zastávka by se posunula. Spolu s křižovatkou samotnou. Ale to je jedno.
Co se týče podzemní šaliny, tak se divím, že tu nikdo nezmínil nějaký igelit proti prosakování vody. Aneb cokoliv, co se používá jinde. Jasně, že beton prosakovat bude, hlavně mezi spoji, ale pokud se to zabalí do nějakého silného plastu nebo igelitové plachty, tak by to mělo být o něco lepší, ne?

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 zář 2024 01:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]