Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 19 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jako modelář, používající ke tvorbě modelů barvy ve spreji nesouhlasím.

Lid chtěl svobodu a demokracii. Svobodu pohybu a volný trh. Máme to, co jsme chtěli... (teda já ne, já jsem ročník 90 :D )

Nebo chceš zdanit i klíče a hřebíky, protože těmi taky škrábají do skel?

Navíc kdo mi zabrání si to koupit v zahraničí?


Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
Dnes jsem napsal Kalouskovi:

Dobrý den, pane ministře!

Chtěl jsem Vás jako občan požádat, zda by nebylo možné v ČR buď úplně zakázat prodej sprejů, fixů na leptání skel apod. - mám na mysli "specializovaný eshop pro sprejery", nebo alespoň na tyto výrobky uvalit daň třeba 200%!
Sami víme, jak po jejich řádění vypadá celá naše republika a že odstraňování následků stojí stovky milionů Kč, tak ať prostřednictvím této daně na těchto nákladech participují! Ne, ať se napakuje nějaký anonymní majitel eshopu!


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
johnny05 píše:
Viz Kiss Hady, ze sarcastic

Kuš, ty máš ale pamatováka... no ono toho bylo víc, než černý výlep plakátů a ze srandy polepený dvůr konkurenčního rádia...
Kdybys někdy dorazil na hospoding, probereme to osobně... :pivo:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Fafner píše:
Což ovšem není úplně účinné, jelikož za rok, příp. v případě mladistvých za půl roku, se v tom vězení ten člověk zvládne spíš zkazit, než polepšit.

Přesně tak. Právě proto jsem tady psal o tom trestu smrti. A i v mnoha jiných případech vězení nic neřeší.

Fafner píše:
Osobně bych řekl, že tady by bylo účinných tak čtrnáct dní vězení. Je to dost málo aby se po tom člověk nestihl zkazit, ale je to dost na to, aby si toho všimlo okolí a měl z toho průsery typu neomluvený hodiny ve škole apod., na druhou stranu by ten průser nebyl takovej, aby když ten člověk bude stát za to a bude to jen "mladická nerozvážnost", tak je schopnej si to vyžehlit.

To by nebylo špatný.


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
K bodu neomluvené hodiny ve škole: školy obvykle vyhazují žáky pravomocně odsouzené za TČ.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Osobně bych řekl, že tady by bylo účinných tak čtrnáct dní vězení. Je to dost málo aby se po tom člověk nestihl zkazit, ale je to dost na to, aby si toho všimlo okolí a měl z toho průsery typu neomluvený hodiny ve škole apod., na druhou stranu by ten průser nebyl takovej, aby když ten člověk bude stát za to a bude to jen "mladická nerozvážnost", tak je schopnej si to vyžehlit.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Tam se obvykle dávají obecně prospěšné práce (u mírnějších trestů to lze takto nahrazovat)


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Což ovšem není úplně účinné, jelikož za rok, příp. v případě mladistvých za půl roku, se v tom vězení ten člověk zvládne spíš zkazit, než polepšit.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Jen ještě malou poznámku - podle aktuální právní úpravy je sprejerství (přesněji poškozování cizí věci postříkáním, pomalováním či popsáním barvou) trestným činem se sazbou do jednoho roku bez ohledu na výši škody, tj. i kdyby byla třeba jenom dvacet korun.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2493
28 lis 2007 23:00
Brno
Myslím, že už tu bylo řečeno hodně, shodneme se asi na tom, že za sprejování bych jim urazil pazoury, ale smrt rozhodně ne.
Musíme si položit otázku, proč vůbec sprejují, může to být špatnou partou, nebo nedostatečnou výchovou, případně další důvody.
Každopádně věřím, že jednou přijde doba kdy nebudou posprejované šaliny, vlaky, baráky a nepoškrábaná okna.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Kamaradi, kamaradi. Az to jednou udelaji vasi synove z mladicke nerozvaznosti, taky budete pro trest smrti? Pride mi, ze nejvic blbi jsou lidi mezi 16 a 25 lety. Takze, jestli jste v teto vekove kategorii, tak vas to jeste omlouva... Mozna jednou dospejete.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Jenda:
Nemají to dělat. Už jsem argumentoval dost.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Odstřelovač na střeše by se moc nemýlil. Za čistý město by to stálo.
Končím OT.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
xxx píše:
Já prostě trvám na tom, že ten kdo se baví ničením a prasením cizích věcí, není v pořádku a nemá tady co dělat. A kdyby ten trest smrti existoval, tak ti, co by si chtěli jen tak ze srandy jednou udělat nějakou malůvku na šalinu, by si to rozmysleli. A ti co ne, tak to by byli opravdu kreténi, kteří by si to zasloužili.

To fakt myslíš vážně? Za sprejování trest smrti? Já takové lidi taky odsuzuji, nejraději bych jim dal kýbl, hadru a prostředky, aby si to zkusili dát do původního stavu. Pak prostředky na novou fasádu. Ale tvůj názor na trest smrti mi přijde neadekvátní, zvláště pak když většina z nich je v kapuci a zahalena. Jak pak zabránit omylům při identifikaci atd...

A nejsi šotouš jo? Zajímavé, víš vůbec přesnou definici toho slova?

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Yakuzza píše:
To je zas pěkná ukázka militantního ultrašotoušství, jenom proto, že vám někdo čmárá na vaše milované šalinky, hned zastřelit.

Ne, tak to není. Já nejsu šotouš.

Yakuzza píše:
Vždyť jsou tady mnohem horší přestupky nebo trestné činy

Souhlasím.

Yakuzza píše:
Já jsem třeba kradl z hospod krygle a popelníky.

Jenže cena vagonu je poněkud vyšší než cena nějakýho smradlavýho popelníku.

Yakuzza píše:
Těmto frackům by stačilo zavřít je přes noc a hned by si to do budoucna rozmysleli.

Já prostě trvám na tom, že ten kdo se baví ničením a prasením cizích věcí, není v pořádku a nemá tady co dělat. A kdyby ten trest smrti existoval, tak ti, co by si chtěli jen tak ze srandy jednou udělat nějakou malůvku na šalinu, by si to rozmysleli. A ti co ne, tak to by byli opravdu kreténi, kteří by si to zasloužili.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
ReZ píše:
A když si uvědomím, jaké 3,14oviny jsem v jeho věku dělal já, mám sto chutí si i po dvaceti letech naliskat...

Viz Kiss Hady, ze sarcastic

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
To je zas pěkná ukázka militantního ultrašotoušství, jenom proto, že vám někdo čmárá na vaše milované šalinky, hned zastřelit. Vždyť jsou tady mnohem horší přestupky nebo trestné činy; nechci tady argumentovat holčičkama znásilněnýma v parku, ale co jste dělali v osmnácti vy? Já jsem třeba kradl z hospod krygle a popelníky. Těmto frackům by stačilo zavřít je přes noc a hned by si to do budoucna rozmysleli. Pokud ne, jsou to stejně kandidáti na další přestupky a časem by je tak jako tak zavřeli. Ale proboha trochu soudnosti.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Aha.


Offline
Uživatelský avatar

6932
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mauricio: tos sice nepsal, ale vzhledem k příspěvkům, na kterés reagoval, to z toho tvého nepřímo plyne. To, co napsal Fafner, ber jako příklad, tzn. že se to může v pár slovíčcích lišit.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
"dřív byla jiná doba, teď je všechno špatně"

Kde jsem to psal?


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
Ale aspoň by tady ty zrůdy nepřekážely.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
xxx píše:
Kdyby trest smrti existoval, tak by si každej blbeček moc dobře rozmyslel, jestli má riskovat chycení - smrt - kvůli nějaké trapné čmáranici.


Upřímně doufám, že trest smrti za sprajerství by si nikdo ani nedovolil navrhnout.

Ale jinak u zločinů, u kterých to připadá v úvahu, se nikdy neprokázal pozitivní vliv trestu smrti na počet takových zločinů. Obvykle se to vykládá tak, že odstrašující efekt v tomto případě nemá žádný vliv, neboť pachatelé takových činů nepředpokládají, že by vůbec mohli být chyceni.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mauricio píše:
Ale dřív taky byla jiná doba. Žádný spěch, pomalý jízdy, málo lidí, na ulicích bezpečno...
To je, s dovolením, totální blábol.

(Tuhle demagogii "dřív byla jiná doba, teď je všechno špatně" vážně zbožňuju...)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2586
13 črc 2009 13:42
PepaZdepa píše:
A všem, co tu hrdě prohlašují, že si to zasloužil, bych doporučil se znovu zamyslet. Opravdu si myslíte, že je trest smrti adekvátní? Vždyť takovýmu frackovi by stačilo pár hodin veřejně prospěšných prací a byl by z toho vyléčenej.

Kdyby trest smrti existoval, tak by si každej blbeček moc dobře rozmyslel, jestli má riskovat chycení - smrt - kvůli nějaké trapné čmáranici.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Mauricio píše:
Ale dřív taky byla jiná doba. Žádný spěch, pomalý jízdy, málo lidí, na ulicích bezpečno...


Nějak nevidím souvislosti mezi bezpečnými ulicemi, malým množstvím lidí a vypadáváním z vlaku.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 črc 2024 07:53
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]