Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 101 z 130    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 130  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Má zde někdo přehled o tom, kolik let po sobě probíhá tradiční prázdninová rekonstrukce trati do Modřic? Protože letos se zdá, že bude trať od Celní až po Modřice kompletně po rekonstrukci. Takže konečně hotovo a minimálně několik let bez delší výluky?

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Na Merhautce mezi křižovatkou s Jugoslávskou a č. p. 51 je rozkopán parovod. Nic jiného se v celé ulici neděje.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Koleje bych na začátku kopce na Jugoslávské asi neměnil, ale zalil bych je do živice a aspoň odfrézoval předjízdné pruhy, nebude-li se dělat reko sítí. A jestli nějaká zásadní oprava fuckt nebude až k domu č. or. 32 zapotřebí, je to jen o důvod víc, aby se oprava Lesnické udělala najednou. A pak totéž Merhautova. Jedna Vídeňská stačila.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
b1 píše:
Ještě jsem se tam bohužel nebyl podívat, ale mohl by mi někdo říct, jestli jsou po rekonstrukci tramvajové ostrůvky na Milady Horákové konečně uzpůsobeny pro zastavení dvou souprav za sebou?

Jel jsem s 2xT za KT8 v obou směrech a nevešel jsem se ani do jedné zastávky celou soupravou.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
goldfinger píše:
Vzdálenost od ## záchodu ## po Zemědělskou mi vychází na 733 m. Náročnost na rozpočet by nemusela být strašlivá, protože přípojek k domům tolik není (navíc na 370 m jsou v sousedství Schreberovy zahrádky). Dražší naopak bude: dvakrát vypisování veřejné zakázky, dvakrát zařizování staveniště, dvakrát výluková doprava). Nevěřím, že by se o rok později nedala přesunout jiná akce. Takže ve finále bude salámování určitě dražší, o pohodlí cestujících ani nemluvě.

Traťový úsek od křižovatky Jugoslávská x Merhautova po úroveň domu Jugoslávská 32 byl již opraven před několika lety.


Offline
Uživatelský avatar

3713
08 čer 2005 23:12
Ještě jsem se tam bohužel nebyl podívat, ale mohl by mi někdo říct, jestli jsou po rekonstrukci tramvajové ostrůvky na Milady Horákové konečně uzpůsobeny pro zastavení dvou souprav za sebou?


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Vzdálenost od Jugoslávské po Zemědělskou mi vychází na 733 m. Náročnost na rozpočet by nemusela být strašlivá, protože přípojek k domům tolik není (navíc na 370 m jsou v sousedství Schreberovy zahrádky). Dražší naopak bude: dvakrát vypisování veřejné zakázky, dvakrát zařizování staveniště, dvakrát výluková doprava). Nevěřím, že by se o rok později nedala přesunout jiná akce. Takže ve finále bude salámování určitě dražší, o pohodlí cestujících ani nemluvě.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Mít všechno vždycky na jeden zátah by bylo pěkné, ale obávám se, že to naráží hlavně na omezený rozpočet.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3703
28 úno 2006 19:00
goldfinger píše:
Takže budou dvě výluky místo toho, aby se to udělalo naráz od zdraffky až po Zemědělskou s větším nasazením. To budou lidi v Lesné a v Black fieldu fakt nadšení.

Jj, to je "model Vídeňská", kde se to pytlíkuje "x" let...


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
goldfinger píše:
Takže budou dvě výluky místo toho, aby se to udělalo naráz od zdraffky až po Zemědělskou s větším nasazením. To budou lidi v Lesné a v Black fieldu fakt nadšení.

Jooo, nemám slov pro takový plán :dancing:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Takže budou dvě výluky místo toho, aby se to udělalo naráz od zdra(kň)ky až po Zemědělskou s větším nasazením. To budou lidi v Lesné a v Black fieldu fakt nadšení.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
goldfinger píše:
Teď se dělá Horova/Minská, pak bych rád viděl GO Jugoslávské/Lesnické od Merhautovy po Zemědělskou včetně předjízdných pruhů.

Úsek Jugoslávská - Tomanova se má dělat příští rok a Tomanova - Zemědělská v roce 2017.


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
agent_s_teplou_vodou píše:
Já myslím, že poslední dobou se udělalo dost zásadních rekonstrukcí tramvajových tratí. Namátkou Husova, Dornych, Milada, ...


Souhlasím, příspěvky byly myšleny ironicky (reakce na Jirickovo hloupé podivování nad opravami tratí - vše se samozřejmě plánuje, z nudy to nekopou :) )


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
agent: doplnil bych Rooseveltova, Joštova, Kosmova, Dornych až po Plotní.
Teď se dělá Horova/Minská, pak bych rád viděl GO Jugoslávské/Lesnické od Merhautovy po Zemědělskou včetně předjízdných pruhů.


Naposledy upravil Fafner dne 07 črc 2015 01:34, celkově upraveno 1
odpraseno


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Určitě je pořád je co zlepšovat, ale za poslední dobu se toho udělalo docela slušně, a stav tratí se postupně zlepšuje.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Jen pro zajímavost něco z GOPu (Katowice a okolí).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
mh píše:
Odpovědná osoba zavře oči a náhodně vybere na mapě místo, kde se bude kopat.

Já myslím, že poslední dobou se udělalo dost zásadních rekonstrukcí tramvajových tratí. Namátkou Husova, Dornych, Milada, ...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
2725
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Co si tak pamatuju z doby, kdy jsem chvíli bydlel na křižovatce Merhautky s Provazníkovou a jezdil jsem pětkou na Čáru, tak trať samotná nebyla v nijak hrozném stavu, dost hrozná byla spíš jízda po všelijak doasfaltovávaných panelech. V mnohem horším stavu je ve stejné oblasti spíš trať od Jugoslávské nahoru k Zemědělské, zvlášť okolí zastávky Tomanova stojí za to, možná ještě větší houpání než před VFU na Štefánikové (Šumavská - Jungmannova).

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Domis píše:
OndraK: A na té Merhautce se copak nedělá rekonstrukce tramvajové trati? Jinak moc nechápu, proč by tam byla ta úplná výluka.

Co si vybavuju tak v jedné části úseku vede výkop těsně vedle koleje směr město, takže minimálně po ní se jezdit určitě nedá. Taky je otázka kudy výkop povede dál.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

533
28 črc 2013 14:13
Jak do původní polohy? Já jenom co vím, tak by se měla přetáhnout k P+R parkovišti. Není to ono?


Offline
Uživatelský avatar

1893
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Jiricek píše:
.... Mám třeba na mysli trať z Geislerovy až na Novolíšeňskou. V soupravě není slyšet ani to hlášení,...

To bude asi tím, že se v budoucnu plánuje přesun tratě zpět do původní polohy.


Offline
Uživatelský avatar

3703
28 úno 2006 19:00
Na lince 2 je to už zažité = každý rok výluka.
A aby místní nevyšli ze cviku, tak až to bude celé hotové, začne se znovu od Modřic...


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
OndraK: A na té Merhautce se copak nedělá rekonstrukce tramvajové trati? Jinak moc nechápu, proč by tam byla ta úplná výluka.


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
Pravda pravodoucí, přece správce tratí nebude plánovat, natož mít nějaký přehled o stavu tratí, to dá rozum pripitek


Offline
Uživatelský avatar

533
28 črc 2013 14:13
mh píše:
Netrap hlavu. Prostě odpovědná osoba zavře oči a náhodně vybere na mapě místo, kde se bude kopat. Nějak se těch peněz zbavit musí sarcastic

To je vlastně pravda...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3239 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 130  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 17 čer 2024 10:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]