Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 11 z 28    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
ČOI zjistila nedostatky u pěti cestovek v kraji. Pokutu dostala i Student Agency


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
JJA: To víš, to je "lepší" dopravce!


Offline
439
16 led 2015 11:18
Poruchu neevidujeme a jste jediný, proto reklamaci neuznáváme. To myslí vážně, že si musí stěžovat víc lidí a oni se musí uráčit zapsat to do evidence, aby uznali oprávněnou reklamaci? ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Regiojet jeho šibalské zmluvné podmienky


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
No, to s tou sedačkou mi říkal kámoš, jedoucí ve vedlejším vagonu. Ale v Kolíně nastoupil vlakový revizor a ten je pěkně seřval, takže při výstupu v Brně už byl ten čurbes uklizenej. Ale s těma technickejma věcma vlaková četa za jízdy asi moc nic neudělá...

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Richie píše:
No já nevím, ale přinesou ti ČD nebo slovenský dráhy krásně vychlazenýho Bernarda až na místo? :-P
Ne, ale točenou Plzeň já preferuju.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Na druhou stranu, pokud si tohoto všeho vlakový personál nevšiml, tak tam nejspíš vůbec žádný nebyl.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Karosa B732 píše:
Já zas jel v pondělí Slovenskou strelou a obracel se mi zaludek. Vlak plnej nevychovanych nemcu, kteri vse nechali lezet, jak jim odpadlo od huby nebo p*****e a dokonce po vlaku pohazovali jidlo schvalne. Naci borci vyrvali sedacku a hazeli si s ni. Nekteri stali v pruchodu mezi vagony. Pak schvalne obsadili vsechny WC ve vlaku, vypotrebovali vsechny toaletaky-na zemi jich lezela asi 10cm vrstva,furt dokola splachovali, aniz by vylucovali, az dosla voda. Pak si hrali s klimackou.... No, kdyz jsem v Brne vystupoval a prochazel kolem toho ovladaciho panelu s kontrolkama, tak snad vsechno blikalo nebo svitilo cervene

A co Ti na to odpověděl vlakový personál? Sjednal nápravu? Nebo jsi to "taktně" přehlížel a za průvodčím ani nedošel...
Pokud je vše pravda, už je to (zvlášť vytrhlá sedačka, poštelovaná klimatizace, nepřístupné WC) na okamžité zastavení soupravy. A volání PČR nebo přímo cizinecké policie.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Richie píše:
No já nevím, ale přinesou ti ČD nebo slovenský dráhy krásně vychlazenýho Bernarda až na místo? :-P

Mě by neuplatil ani celým kastlem :-)


Offline
1589
18 led 2009 10:06
No já nevím, ale přinesou ti ČD nebo slovenský dráhy krásně vychlazenýho Bernarda až na místo? :-P

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Richie píše:
představa že bych těch skoro 5 hodin z Popradu do Olomouca jel s ČD nebo slovenskýma drahama je dost děsivá...


To bude jenom osobní zaujatost a předsudky. Ale je to každýho volba, s kým pojede, to zas uznávám.


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Já právě říkám, že dopravce za to nemůže. I když RegioJet nesnáším, tentokrát musím uznat, že to vylitý kafe není jeho vina.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

3713
08 čer 2005 23:12
Karosa B732: A jak za to může dopravce?


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Já zas jel v pondělí Slovenskou strelou a obracel se mi zaludek. Vlak plnej nevychovanych nemcu, kteri vse nechali lezet, jak jim odpadlo od huby nebo p*****e a dokonce po vlaku pohazovali jidlo schvalne. Naci borci vyrvali sedacku a hazeli si s ni. Nekteri stali v pruchodu mezi vagony. Pak schvalne obsadili vsechny WC ve vlaku, vypotrebovali vsechny toaletaky-na zemi jich lezela asi 10cm vrstva,furt dokola splachovali, aniz by vylucovali, az dosla voda. Pak si hrali s klimackou.... No, kdyz jsem v Brne vystupoval a prochazel kolem toho ovladaciho panelu s kontrolkama, tak snad vsechno blikalo nebo svitilo cervene

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Mouka píše:
A když si cestující odnáší z vlaků vodovodní baterie, tak to je zajisté také omylem, že?

Jestli to nebudou ti, kterým někdo v létě v noci ukradl v bytě všechny radiátory :D


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Musím říct, že jsem teď jel na Slovensko Regiojetem (i zpět), a je fakt, že pokud jde o čistotu vlaků, tak to bylo dokonce horší než některý vozy ČD (nepočítaje koženku) - vagóny z venku špinavé zašlou špínou několik měsíců minimálně nemytou a vevnitř taky, všude nánosy zaschlé špíny, docela hnus. Totéž okna. Ale jinak služby byly super, to zas jako jo, představa že bych těch skoro 5 hodin z Popradu do Olomouca jel s ČD nebo slovenskýma drahama je dost děsivá...
Hafan: Máš recht, seděl jsem v kupéčku hned za kuchyňkou a v jednu chvílu to prudce zabrzdilo a z kuchyňky se ozval zvuk velkýho množství tříštícího se porcelánu... Dělat stewarda ve vlaku musí být za trest...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Mouka: Teď ale pleteš jablka s hruškama. Sám jsem ve vlaku rok pracoval a tak moc dobře vím, jak snadno se dá kafe vylít. Stačí ostřejší výhybka, nerovnost na koleji, prudší zabrždění a kafe je na zemi. A nemusí to být ani vinou cestujícího, tohle se může stát i stewardovi.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
A když si cestující odnáší z vlaků vodovodní baterie, tak to je zajisté také omylem, že?


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Špína na fotkách rozhodně není záležitostí jednoho, nebo dvou dnů. Vzhledem k tomu, že vlaky pravidelně stojí přes noc odstavené, je spousta prostoru pro důkladný úklid soupravy. Co se týče toho, že jsou cestující prasata - ano, určitě se jich pár najde, nicméně předpokládám, že nikdo z nich nelije kafe po sedadlech a stolcích úmyslně. :roll: A i kdyby. Dopravce, zvlášť ten, který si na čistotě vlaků zakládá, by měl učinit všechna opatření pro to, aby to bylo co nejdříve vyčištěno.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Špína, fleky, nepořádek. Lidé si stěžují na vlaky RegioJetu, ten se kaje
Obrázek o úrovni a objektivnosti našich skvělých novinářů si člověk asi nejlépe udělá z následujícího:
Citace:
Posílejte nám fotky špíny na české železnici
Nepořádek ve vlacích i u kolejí
České železnice rozhodně nepatří mezi nejčistší. Odpadky a zašlá špína na nás čekají na nádražích, nástupištích, podél kolejí, ale i v samotných vlacích
...aneb posílejte špínu, abychom ji mohli dál kydat.
Problém není u dopravců (ČD, SA,..) ani u správce tratě (SŽDC) - což mimochodem spousta novinářů stále nerozlišuje - problém je v tom, že lidi jsou prostě prasata. Nepořádek (nebo jak to slušně nazvat) nevzniká provozem železnice ale přepravou dobytka. Žádný dopravce nezvládá uklízet za provozu interiér soupravy / vozu bezprostředně po tom, co dobytek vystoupí..


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Stejně jako náš, nepřekonatelný, občasník Tlačenice, že?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Po bližším prozkoumání mi to pak došlo.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jako nápad je to dobrý :-D Ale je ti doufám jasný, co zač je ten web, že?


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Chodecká revoluce: Student Agency vstupuje do pěší dopravy

Já měl pocit, že apríla už bylo.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
hezzon píše:
Ad Richie: Uznávání dokladů, to že čd dělají?! :D Pokud budou mít čd takovou sílu jakou mají (navíc podporovány oním ministerstvem), tak je to hudba hoodně vzdálené budoucnosti. Možná bych měl jiný názor, před pár měsíci, ale o "uznávání" dokladů v rychlících v jmk už vím bohužel své...

Njn, ČD má v IDS JMK výsostný postavení, prochází jim věci, co by jiným dopravcům neprošly....

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 688 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ondrah98 a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 čer 2024 11:44
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]