Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 95 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Jj, do koruny vidíš svůj účet.
VZP - https://moje.vzp.cz/#ath


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Robert píše:
Jen k těm cenám. Nechal jsem si povolit přístup do svého účtu u zdravotní pojišťovny a celkem mě překvapilo, že artroskopie kolena je asi 3x dražší než operace spirálové zlomeniny pažní kosti včetně titanové výztuže a dvou hřebů s 3x delší narkózou. Předpokládám, že se do ASK počítají nějaké odpisy přístrojů. Kolik stojí umělé koleno, se bohužel časem nejspíš taky dozvím.

Do účtu zdravotní pojišťovny - ono se nějak dá zjistit kolik za tebe pojišťovna za co zaplatila? Jak prosím? Zajímalo by mě to, měl by to každej vědět...
díky

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Já nevím, jestli je to jen takový můj dojem, ale mám pocit, že poslední dobou (a nemyslím teď karanténu, kdy někteří na těch poloprázdných silnicích jsou jak utržení z řetězu) vídám čím dál častěji, že někdo projíždí na hodně tmavou oranžovou (rozuměj červenou), ale stylem, že ta červená už tam několik vteřin je a kolmý směr se dává do pohybu. Viz třeba ten šalinama slisovaný magor na Konečňáku (i když tam už je otázka, jestli se to ještě "snažil stihnout" nebo ten semafor regulérně ignoroval).

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Dodávka téměř sestřelila autobus. Cestující zachránil pohotový řidič
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/nehody/dodavk ... 00401.html


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Asi jak kde, ale od profesionálů z OttoBock stojí ta umělá noha řádově od půl milionu výš a to je nějaká základní, ta pro sportovce na běhání je zhruba třikrát dražší, asi i kvůli vývoji elektroniky a náročnému testování.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Online
7286
27 úno 2010 07:40
Jen k těm cenám. Nechal jsem si povolit přístup do svého účtu u zdravotní pojišťovny a celkem mě překvapilo, že artroskopie kolena je asi 3x dražší než operace spirálové zlomeniny pažní kosti včetně titanové výztuže a dvou hřebů s 3x delší narkózou. Předpokládám, že se do ASK počítají nějaké odpisy přístrojů. Kolik stojí umělé koleno, se bohužel časem nejspíš taky dozvím.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Tak to je dost úspěch, když jsem tenkrát viděl fotky té kabiny, tak "mi bylo jasný", že to nemohl přežít 8-[

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Jo ale s tím kolenem to nevim jistě, možná si to nějak pletu.Ve Slatině mi to říkali, co a jak má, no samozřejmě jsem to doteď neudržel. Nicméně "je celej" a byl celkem pln optimismu.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
No, mít umělý koleno vyjde dost draho. Čtu tenhle blog, kde borec přišel prakticky o půlku stehna a všechno dolů, protože měl tříštivou zlomeninu po pádu z motorky, kdy se připletl do ošklivé bouračky víc aut a nemohl za to. Píše, že ho nová bionická noha určená na sport přijde asi na milion a čtyři sta tisíc bez daně.
www.pacholek.com

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ridič tramvaje nevím, po nehodě měl myslím zlomeninu lýtka, ale řidic trolejbusu je v trvalé pracovní neschopnosti, je doma, má obě nohy, myslím že chodí o berli. Teď bych kecal, jestli nemá nějaký umělý koleno nebo tak cosi. Když byste reálně viděli vrak vozu a prostor kabiny, je zcela zázrak, že "pouze" chodí o berli.
Ovšem údajně cestující paní, sedící za kabinou řidiče, přišla o nohu/nohy :/

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Me osobne tento vykrik take nejak nezajima. Rozhodujici bude zprava DI.
Vysetrovani muze skutecne trvat i takhle dlouho. Neni to totiz jen mrknu a vidim.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jak vlastně vůbec dopadli oba řidiči, minimálně ten z trolejbusu musel být hodně dolámanej, tak snad to neskončilo amputací...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1
01 dub 2020 11:52
Příčina je jasná. Je spíše zajímavé že daná závada se stala již před tím, kdy také skončila nehodou a provozovatel o tom věděl, s tím že by se mělo něco dělat než to skončí větším průserem. No a větší průser se stal dřív než se s tím začlo něco dělat. Provozovatel tedy nechal jezdit vozy o kterých věděl že mohou být nebezpečné! Za to by měly padat žaloby.


Offline
809
25 led 2006 09:46
Hlavně čekám na závěrečnou zprávu Drážní inspekce. Bude li přičina ve vadném dílu jistého dodavatele, jsem zvědav, zda a jak bude DPMB vymáhat vzniklou škodu. Už jen odškodné cestujícím, a předpokládám, že i řidiči, musela být nemalá částka.


Offline
1476
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Škoda, že to "nemůžou konkretizovat" :)

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tak muselo se to vyšetřit, posudky, analýzy, výslechy, brífingy o tom, co se povedlo zjistit, analýzy oněch poznatků, to prostě trvá... :mrgreen:

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
To se vědělo hned, ale policie na to přišla po roce :applause: to je fofr. ](*,)


Offline
32
30 kvě 2019 09:36
Příčinou loňské nehody trolejbusu s tramvají v Brně byla technická závada, oznámila po roce policie.

Zdroj: iRozhlas

http://irozhl.as/9xP


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
](*,)


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
Robert píše:
Já jsem ten požár nevztahoval k cigaretě. Pamatuji si, jak si jednou frajírek zapálil ve dvojce v esíčku za Hybeškou. V okamžiku, kdy šalina zastavila na Václavské, se pět lidí zvedlo a vyhodilo ho po rypáku ven. A bylo vymalováno.

A jaké tresty těch 5 lidí dostalo za ublížení na zdraví?


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Já neříkám, že to je správné, ale že třeba kuřákům to nevadilo a nepociťovali důvod to hlásit.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Mouka: kouřit ve voze se nesmí, tam žádná tolerance nesmí být, ani kdyby tam byly jen kuřáci a navíc ten člověk byl bez roušky to se taky nesmí v momentální situaci, takže nezlehčovat to.


Online
7286
27 úno 2010 07:40
Já jsem ten požár nevztahoval k cigaretě. Pamatuji si, jak si jednou frajírek zapálil ve dvojce v esíčku za Hybeškou. V okamžiku, kdy šalina zastavila na Václavské, se pět lidí zvedlo a vyhodilo ho po rypáku ven. A bylo vymalováno.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Robert: Já píšu, že to je v pořádku? Já přemýšlím, jak ti lidé asi uvažovali.
Ale osobně bych kvůli cigaretě taky hned nevalil za řidičem.

Jen tak mimo soudek: Kolikrát již vůz DP začal hořet a kolikrát byla vina u kuřáka? Rozhodně nechci tvrdit, že je správné ve voze kouřit, prevence je důležitá. Ale ono nejde jen o bezpečnost, ale také o obtěžování ostatních cestujících.


Online
7286
27 úno 2010 07:40
Takže kdyby tam hořelo a byli to hasiči, tak je taky všecko v cajku?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 13:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]