Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 64 z 799    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 799  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3213
14 čer 2004 18:56
blekfild
no pro křižovatku úvoz-údolní by nejlepší řešení bylo zakázat odbočení doleva na náměstí míru, nechat jen pravý pruh a díky tomu mít v opačnému směru přestupní zastávku 25/26/38/39 - prostě nejak viz obrázek :)
Příloha:
uvoz.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
444
24 lis 2017 11:40
Já myslím, že křižovatku s Úvozem a přilehlé okolí plánujou přestavět trochu víc. Někde se už myslím psalo, že se změní polohy zastávek a uspořádání dopravní vůbec. Předpokládám, že chvíli potrvá než se všichni dohodnou na přijatelné koncepci (taky to bude trochu ožehavé téma). V nejlepší vartiantě to sfouknou s II. (I. :) ) etapou Údolní až po Komenského a když bude výluka tak i s Mírem (tady ale diskuse bude taky dlouhá a úmorná)
Otázka kdy, pokuď za dlouhou, fouknout tam aspoň na rychlo v průběhu výluky asfaltovej kryt...


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
To by se dalo teoreticky sfouknout s tou plánovanou celkovou rekonstrukcí náměstí Míru...


Offline
Uživatelský avatar

6929
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
...jenom mi přijde jako blbost, že nesfouknou s touhle výlukou i panely na přejezdu Úvozu...
Přesně to mi taky přijde nešťastné. A ten kus od křižovatky k rekonstruovanému úseku se bude rekonstruovat kdy? To zase uděláme jinou výluku na rok? :-?


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Miky: díky moc.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Stránky DPMB tvrdí od 1. května. Na BMHD výluky průběžně doplňuju, jak bude chvilku čas, doplním i tuhle.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Omluva za duplicitní příspěvek: k jakému datu máme počítat s tou výlukou horní půlky Údolní? Tady na BMHD to ve výlukách zatím nevidím. Díky za popis zastávek a pomoc s výlukama.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Porodnici chápu, jenom mi přijde jako blbost, že nesfouknou s touhle výlukou i panely na přejezdu Úvozu, asfalt je tam skoro nový, ale přejezd se - tuším - nerekonstruoval, když se naposledy asfaltovalo na Úvoze.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Před asi hodinou nehoda 2021 vs. OA ve Štefánikově ct. Dokumentacne foto:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Studenti nejezdí jen na nám. Míru. Na Údolní má taky fakultu VUT.


Offline
Uživatelský avatar

2046
03 zář 2009 13:18
Cracatit:
Trasa linky x4 je společná s trolejbusy od Komenského nám. po Vaňkovo nám. A zastávka Úvoz je společná s trolejbusy na ulici Údolní.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
7192
27 úno 2010 07:40
Tak na křižovatce s Úvozem je přímo jedna fakulta. A do porodnice kupodivu dámy jezdí během celého těhotenství, a ne jen na porod. Byl jsem tam se ženou asi 15x.


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jasně, významný cíl v porodnici... ti studenti nebudou zas tak významná skupina, neb jedou až na nám. Míru nebo Barvičovu, takže je přestup nemine a stejně musí přejít na Komenského náměstí, pokud teda nepřestupují na Obilňáku. Vzhledem k místu, kde začíná X4 mi to přijde spíš jako výmluva, než jako popis reality. Moje pěší trasy to nezmění a když pojedu na plavání, tak stejně asi přeběhnu z T-25/26 na náhradku na Úvoze. Mimochodem, kde ta náhradní doprava staví směrem od Údolní ke Žluťáku, vychází to stejně jako pro trolejbusy, tj. těsně před křižovatkou s Úvozem na Údolní? (mezi tím holičstvím a křižovatkou s Úvozem) Pomohlo by mi to, abych ráno nemusel dlouze bádat, kde to přesně je. Díky.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Ondra K. píše:
Pokud vím, tak tato jednokolejka by měla být až po prázdninách. Teď před prázdninami by měla být jednokolejka na Veveří někde kolem zastávek Grohova.


Jen píšu že na Štefánikové načmárali umístění pro Californien, tak se to dá asi čekat. Že by to tam čmárali 6 měsíců dopředu mi nepříjde pravděpodobný. Úsek Kartouzská a Šumavská se flikoval loni, letos je v plánu onen poslední úsek ke křižovatce s Pionýrskou.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
7192
27 úno 2010 07:40
Predpokladam, ze by se tezko ospravedlňovalo ukončení linky zastávku před Obilňákem, tedy významným cílem řady často mimobrněnských cestujících, stejně tak v případě Úvozu, kam jezdí velké množství studentů.


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Návaznost od Obilňáku na trolejbus 25/26 mi přijde důležitější obráceně, z náměstí Míru dolů a ne od Komenského náměstí, takhle to nedává moc smysl, proto trochu nechápu, proč neukončili čtyřku už na Komenského náměstí. Jinak dobrý.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Rekonstruovaný úsek Údolní začíná až někde na úrovni domu číslo orientační 54.

Rem píše:
Hm, čekal jsem že ten Úvoz udělají od světelné křižovatky, a úvrať bude před křižovatkou. Tak snad v druhé fázi.
P. S. Jednokokejka se brzy objeví mezi Pionýrskou a Hrnčířskou.


Pokud vím, tak tato jednokolejka by měla být až po prázdninách. Teď před prázdninami by měla být jednokolejka na Veveří někde kolem zastávek Grohova.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7192
27 úno 2010 07:40
Jestli jsem to dobře pochopil, tak na Jiříkovského už se nebude dát dostat. A i kdyby, asi by byl problém s přestávkami, na Šumavské i na Úvoze by byly de facto průjezdné konečné.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
+ na Komenského náměstí se dá dojít z České a tak je to pro spoustu lidí cesta na Náměstí Míru a okolí bez přestupu než d-4 jet na Úvoz a přestup na bus. Mimo to, že si uplně nedovedu představit, jak a kde by se tam přestup konal. Takhle je možné jet buď přímo z Komenského n. nebo na Obilňáku přestup hrana-hrana.
Na Úvoz se zajíždí podle mě pak z důvodu přestupu na t-25/t-26, což asi taky nebude zanedbatelné.

Jsem taky zvědavý, jestli se jízdní řád x-4 nedotkne nějak t-35/38/39. V rámci šetření by mě to nepřekvapilo, ale byla by to škoda.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
A projet s autobusem přes Jiříkovského, Všetičkovu a Tvrdého nejde? Myslím, že ty silnice jsou tam dost široké, aby se tam autobus vešel.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
peno: Já se obávám, že na Úvoze se není moc kde otočit.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Ještě se vrátím k té Údolní. Dokážu pochopit, že d-4 jezdí až na Úvoz. Ale proč v tom případě jezdí x4 až na Komenského náměstí a nekončí/nezačíná už na tom Úvoze? Jednak takto bude zbytečný souběh x4, d4 a ještě trolejbusů mezi Úvozem a Komenského náměstím a jednak také bude Komenského náměstí plné autobusů a trolejbusů. Mě to úplně smysl nedává.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
2726
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jenom po Hrnčířskou? To je dost krátký úsek, že by konečně výměna propadlých panelů směrem z města na Kr.pole?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Hm, čekal jsem že ten Úvoz udělají od světelné křižovatky, a úvrať bude před křižovatkou. Tak snad v druhé fázi.
P. S. Jednokokejka se brzy objeví mezi Pionýrskou a Hrnčířskou.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Když už jsme u toho, kdyby se neudělala rekonstrukce zastávky na Obilňáku polovičatě, tak tam jsou taky toalety.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19953 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 799  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 17 čer 2024 15:39
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]