Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 630 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
něco navíc, co jsem na netu nenašel:
Příloha:
4500.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
něco o nočních linkách v sedmičce


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Staré výrobní haly vystřídá komerční centrum, rekonstrukce Mendlova nám.

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... ntrum.html


Offline
114
27 led 2009 19:48
Brno
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 00331.html


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Rekonstrukce povrchu i podzemí historického jádra pokračuje
http://www.brno.cz/brno-aktualne/co-se- ... pokracuje/


Offline
7191
27 úno 2010 07:40
xxyyzz píše:
Prý se ještě rozhoduje, jak naložit s linkami 12 a 13 v době výluky. Můj nápad by vypadal asi následovně:
d-12 v trase Komárov - Hlavní nádraží (Grand) - Moravské náměstí - Vozovna Medlánky.
d-13 v trase Juliánov - Hlavní nádraží - náměstí Svobody - Rašínova - Rooseveltova - Hlavní nádraží (Grand) - Juliánov.
Stejně se moc jiných možností asi nevymyslí (viz d-6 při výluce Husovy).
To, že náhradní doprava bude pendlovat mezi Technologickým parkem a Veveří (Bílým domem) je už myslím rozhodnuto, pokud se nepletu.



A nebudou se d-3 a d-11 převlékat na Rašínce za d-12 a d-13 směr hlavní nádraží?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Dokud nebude tiskovka, kde DPMB zveřejní definitivní vedení linek, tak není jasné nic. Co kolem toho napíšou noviny, jsou jen domněnky. Část lze logicky odvodit, ale nelze nic tvrdit. Počkejme si.


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zdeněk: zatím není nic definitivního, navíc existuje několik verzí (protože nikdo toho moc neví, všichni je tipují). Třeba s Masarykovou čtvrtí. Jedny noviny psaly, že tam (dokud ještě bude trať průjezdná až nahoru) pojede d-6, v MF Dnes tam zůstala d-4. Ta úvrať na Husově by mě zajímala, protože podle rozsahu oprav by teoreticky měla být až za křižovatkou Husova x Údolní.


Offline
114
27 led 2009 19:48
Brno
Prý se ještě rozhoduje, jak naložit s linkami 12 a 13 v době výluky. Můj nápad by vypadal asi následovně:
d-12 v trase Komárov - Hlavní nádraží (Grand) - Moravské náměstí - Vozovna Medlánky.
d-13 v trase Juliánov - Hlavní nádraží - náměstí Svobody - Rašínova - Rooseveltova - Hlavní nádraží (Grand) - Juliánov.
Stejně se moc jiných možností asi nevymyslí (viz d-6 při výluce Husovy).
To, že náhradní doprava bude pendlovat mezi Technologickým parkem a Veveří (Bílým domem) je už myslím rozhodnuto, pokud se nepletu.


Offline
Uživatelský avatar

1633
10 čer 2006 20:45
Brno
Z Mendláku by tam pojede x6 ne? Psalo se to v novinách když se ta informace objevila poprvé. Pak je ovšem otázka kam nacpat 12 a 13 (v době kdy se nebude dát jet ani na Masarykovu čtvrť)

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Eda píše:
Já se zase domnívám, že by na Komenského také mohlo jezdit něco z Mendláku...

Pravda, pravda, mohlo by...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
miropiro píše:
Nechápu na této výluce letní opatření: proč vznikne úvrať na Komenského náměstí, když tam ještě bude pendlovat bus až na náměstí Míru? Se domnívám, že bus by to pokryl.

Já se zase domnívám, že by na Komenského také mohlo jezdit něco z Mendláku...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
MartinV píše:
marecek.00: před zbudováním Jírovy
...neříkám, že ani já někdy neudělám chybu, ale tohle Vám samotným musí znít blbě.



Abych řekl pravdu, ani ne. Nikdy jsem totiž nepřemýšlel nad tím, jestli jde o ulici Jírova nebo Jírová. Jírova je dejme tomu ještě docela odhadnutelná, ale taková Trnkova, Révová, Puchýřova, Podbělová? (délky jsou správně podle mapy :-) )

Ale jo, budu na to myslet :-)

miropiro píše:
Pravda, také si občas říkám, zda je kačena na Mifkovu tak vytížená, že by ji nemohla nahradit dvojice T3 končící na Novolíšeňskou.


Jo, tohle už jsem tady taky jednou psal...


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Nechápu na této výluce letní opatření: proč vznikne úvrať na Komenského náměstí, když tam ještě bude pendlovat bus až na náměstí Míru? Se domnívám, že bus by to pokryl.

marecek.00 píše:
Podívejte se, kdy jsou na tom schématu dvě úvratě, jde na den přesně o prázdninové dny. Je to logické, o prázdninách mají spoje nižší frekvenci a na osmičku tak bude potřeba o pár kačen méně. A v úplně nejhorším případě by se na osmu dalo poslat i pár jednosměrných vozů s otočkou na Novolíšeňské nebo nahoře v Líšni, pokud je ta smyčka tedy ještě provozuschopná...


Pravda, také si občas říkám, zda je kačena na Mifkovu tak vytížená, že by ji nemohla nahradit dvojice T3 končící na Novolíšeňskou.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6928
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Několik chyb s názvy ulic:
Datel: na Kotlanově
marecek.00: před zbudováním Jírovy
MKzB: na Husově
...neříkám, že ani já někdy neudělám chybu, ale tohle Vám samotným musí znít blbě.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Smyčka na Kotlanové byla zrušena hned po prodloužení na Jírovu. A to už nějakej ten pátek bude, někdy koncem 90 let...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
marecek.00 píše:
Jéjé, asi bych se do té Líšně měl taky někdy podívat, ať vím, co je nového :-D

Připadá mi, že tady má někdo stejné hlediska k novinkám jako já, když zadávám otázku v tématu Historie sarcastic


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Jéjé, asi bych se do té Líšně měl taky někdy podívat, ať vím, co je nového :-D


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Je to jen odstavná kolej, viz foto:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
marecek.00 píše:
Smyčka na Novolíšeňské ano, ale nahoře v Líšni je taky ještě jedna smyčka, která se využívala před zbudováním Jírové. Tuším na Kotlanově. A mám pocit, že ta už je spíše pralesem...

Nezbyla ze smyčky jen odstavná kolej?


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Smyčka na Novolíšeňské ano, ale nahoře v Líšni je taky ještě jedna smyčka, která se využívala před zbudováním Jírové. Tuším na Kotlanově. A mám pocit, že ta už je spíše pralesem...


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Marecek: Smyčka na Novolíšeňské se používá docela často (odstavení zdechlých vozů, zácvik řidičů, atd).
Co se týká počtu kačen potřebných na výluky, tak bych nesdílel váš optimismus. Stačí, aby se stalo najetí v Lískovci (nebo kdekoliv jinde kde se to stává často), dopravní nehoda s gumokolem, nebo něco samo ujede z vozovny, a najednou budete v ........ #-o


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Podívejte se, kdy jsou na tom schématu dvě úvratě, jde na den přesně o prázdninové dny. Je to logické, o prázdninách mají spoje nižší frekvenci a na osmičku tak bude potřeba o pár kačen méně. A v úplně nejhorším případě by se na osmu dalo poslat i pár jednosměrných vozů s otočkou na Novolíšeňské nebo nahoře v Líšni, pokud je ta smyčka tedy ještě provozuschopná...


Offline
Uživatelský avatar

1893
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Ano, ale předloni se měnily jen ty koleje.
Ta úvrať na Komenského náměstí se mi nezdá. Aby to nebyla jednokolejka křižovatkou (se zaklínovanými výhybkami).


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
MKzB: Nemáš pravdu, měnily se koleje až po křižovatku u Bílého domu/krajského úřadu. Proto se také úvraťovalo na začátku Veveří. Myslím si, že směr Husova - Žerotínovo nám. pro IKG může zůstat zachován a opačný směr lze vést Marešovou a kolem Turnhally.
ZGHK: Vzhledem k tomu, že ještě není veřejně známo, kam jaká linka povede, všechno je jaksi neofiko, tak těžko lze spočítat na vůz přesně, kolik kachen bude skutečně potřeba. Jestli to víš, včetně prohlídek, generálek atd., tak sem s tím.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18058 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 čer 2024 14:12
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]