Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 611 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
105
25 kvě 2007 13:13
PvvS píše:
T-25 a T-26 vynechavaji starou osadu. Cizi DN. Info Mrakicio


http://zpravy.idnes.cz/kamion-naboural-pri-ceste-z-kopce-jedenact-aut-fob-/brno.asp?c=A080811_174706_brno_zuf


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
T-25 a T-26 vynechavaji starou osadu. Cizi DN. Info Mrakicio


Offline
186
27 zář 2007 22:44
Jirik:1720 :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Smolda68 píše:
"Pípající" pruhy: Ty pruhy nebudou pípat, ale budou "drnčet" tak jak to dělá každý bílý pruh když se na něj najede :lol:


Každej pruh to nedělá, záleží na technologii pokladu a síle vrstvy.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
Kolem 11.00 hodiny projela zkušebně smyčkou Komárov první šalina. Jednalo se o KT8D5, ev.č. jsem bohužel nezpozoroval.


Offline
Uživatelský avatar

366
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Dnes cca. 9.45 mezi zast. Semilasso a Tylova (v uvedeném směru) nehoda a-42 s IGK; šel jsem jen okolo. Autobusu se na první pohled nic moc nestalo (tuším, že akorát pravá mlhovka - pokud je to "spodní světlo" teda mlhovka, v tom se až tak nevyznám), auto (tuším nějakej VW, nejsem si jist) promáčklej zadek. Ví někdo víc? (Důvod a tak).
A jen tak mimochodem, na KrPoli, nádraží, kachna coby d-6. To jich máme tolik???


Offline
9986
15 led 2005 23:41
podle kolegy Bobyka přišla před chvílí (cca 30 minut zpět) 1027 o pantec na Vídeňské směr centrum.

Edit - už se jezdí...


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
"Pípající" pruhy: Ty pruhy nebudou pípat, ale budou "drnčet" tak jak to dělá každý bílý pruh když se na něj najede :lol:

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Olympia busy by měly mít nyní na Mendláku zastávku společnou s linkou 84
http://zpravy.idnes.cz/brnenska-olympia ... 1_brno_taj


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
ad RT6 - mělo jít o návštěvu úložného prostoru náhle se objevivší dodávky kuplákem.. místo činu: křižovatka Purkyňova x Skácelova.. vůz pak dočasně odstaven ve sm. Červinkova..


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Dneska v 1 rano jela nejaka 13T jako cvicna jizda z Moravaku smer Ceska - co to bylo zac? To se zaucuji novi ridici v 1 rano? :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
nic s ní není :!:


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Tak Žofinka nám nabourala, dovolím si zkopírovat Verushův příspěvek z k-repu:

Veruha v 11:46 na K-repu píše:
Nevím jak moc je to aktuální, ale v protisměru mě dnes překvapila 1669 + 1670, která stála pěknou dobu jako výstavka u plotu.
Další aktualita se týká Žofky, právě totiž visí na intranetu zatím neukončené hlášení o dopravní nehodě ED, jejímž účastníkem je vůz 1801, nic jiného zatím nevím, byla by smůla, kdyby to nebyla jenom nějaká prkotina.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Závada na trolejovém vedení (děliči). Postižené ptg: 1207+1208, 1752, 1647


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Dneska vlastně už včera kolem 11 hodiny večer se povedlo k radosti všech končících1,3,11 z bystrce (komína) jednomu medláneckému řidiči s 2xT6 strhnout troleje na bráfové :-(


Offline
Uživatelský avatar

3744
08 čer 2005 23:12
mechoš píše:
Mě by spíš zajímalo co budou říkat od září. Jestli budou tvrdit dál že "ulice husova bude uzavřena do konce prázdnin" nebo se budou tvářit jako by se tam mohlo normálně jezdit :?:

Obzvlast, kdyz lidi jsou zvykly na to, ze vyluky jsou vzdycky jen o prazdninach, tak by tim spis meli zduraznovat, ze tahle vyluka je jina, delsi.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
M3 píše:
Asi to sem úplně nepatří, ale už jsem si dvakrát všiml v dopravním zpravodajství na TV Nova, kde tvrdí, že výluka ulice Husovy potrvá do 31. 8. 2008. Kdyby si aspoň zjistili podrobnosti, než to odvysílají. I když já zapoměl - nejsme Praha. A lont cajzly nezajímá.

Mě by spíš zajímalo co budou říkat od září. Jestli budou tvrdit dál že "ulice husova bude uzavřena do konce prázdnin" nebo se budou tvářit jako by se tam mohlo normálně jezdit :?:


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Asi to sem úplně nepatří, ale už jsem si dvakrát všiml v dopravním zpravodajství na TV Nova, kde tvrdí, že výluka ulice Husovy potrvá do 31. 8. 2008. Kdyby si aspoň zjistili podrobnosti, než to odvysílají. I když já zapoměl - nejsme Praha. A lont cajzly nezajímá.


J*M* píše:
Magistrát otevřel stránky Výluka Husova

Výluka Husova

Pochopil jsem správně (z odkazu Rozsah prováděných stavebních úprav), že jediným preferenčním prvkem pro tram. trať na Husové bude bílý pruh, který bude při najetí pípat? #-o


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
C_T_D: No , napsal sem to hodne blbe. Mel sem na mysli nasledky havarie, tedy poskozenej vuz a spol .. Nechtel sem hodnotit ridice (nejel sem tam , nemuzu porovnat) .


Offline
Uživatelský avatar

244
23 zář 2007 17:53
Kde mne zrovna nevyhodili...
Citace:
PvvS napsal:
Diky takovejm to pak vypada, jak na novolisensky, nebo kdysi na nadrazi (sjezd KT8 z masarycky a ukonceni existence budky a bohuzel i jednoho cloveka).
Příčinou vykolejení KT8 při odbočování z Masarykovy na 2. kolej a následné smetení čekárny a smrt jednoho (?dvou?) čekajících cestujících byla závada na srdcovce. Řidičku znám z dob před i po nehodě a rozhodně patří mezi mimořádně slušné a zodpovědné řidiče a nehoda se smrtelným zraněným, jakkoli nezaviněná a neodvratitelná, pro ni jako pro každého slušného člověka znamená trauma, které v sobě ponese napořád. V případě tak závažné věci bych si měl pořádně rozmyslet, než někoho veřejně obviním.
Vykolejení vozu 1706 na Novolíšenské - cituji manila:
Citace:
Paní řidička údajně po odbavení v zastávce a našlápnutí dostala nějaký záchvat spojený s krevním tlakem (náhlý pokles/zvýšení?) a omdlela. Probrala se až po pádu ze sedadla. Před soudem ji zachránil lékařský posudek a vyhodnocení karty z předchozích kol. Naneštěstí pro ni však nemohla dále jezdit.
Jestliže tak zněl oficiální závěr vyšetřování, je třeba ho respektovat, myslet si můžu co chci, nikoli však zveřejňovat to jako hotový fakt.
A podle mne je zásadní rozdíl, jestliže zodpovědný řidič zaviní nehoda z vyčerpání, přepracování, anebo je někdo prostě nezodpovědné h.., který vědomě a trvale ohrožuje lidi. Souhlasím, že i tací mezi námi jsou, ovšem je třeba si připomenout známé přísloví o jednom vodním obratlovci a směru šíření zápachu a položit si otázku, jak vůbec mohli projít psychotestama, jakto že nikomu z nadřízeních nevadí, že dnes a denně jezdí jak... a ohrožují všechny kolem sebe.
Spousta nehod se nemusela stát, kdyby management hodnotil řidiče podle jejich schopností a nikoli podle míry vlezdop....
Klasický příklad najetí jedenáctky (1075?) zhrube před dvěmi lety na liduprázdné Veveří do trolejbusu (3038?). Kolikátý pr... řidičky, před tím velké najetí před smyčkou Bystrc (v plné rychlosti, žádné popojíždění), taktéž "hrubá nepozornost řidičky", velice diplomaticky řečeno. Ovšem dle logiky DPMB nemožno vyhodit ("my bychom ty peníze z ní jinak nedostaly"), jaksi přízeň nadřízených - a výsledkem bylo několik raněných, zrušená 1075, poškozená Tr 22 - nehoda, která se vůbec nemusela stát, kdyby náš management měl aspoň špetku odpovědnosti.
Takže telefon na dispečink je 543174410, z karty lze všechno ověřit, opravdu nemá smysl chránit takové ... nezodpovědné jedince, ovšem měli bychom si taky uvědomit, že tito jedinci se mohou předvádět popsaným způsobem, všem na očích, s černou skřínkou za sebou, jedině proto, že někdo nad nimi je kryje.


Offline
888
21 led 2006 12:26
barmann píše:
...Čekám, kdy zase někdo vyběhne na srdcovce na Konečného náměstí, protože včera jsem měl d13 a jezdil jsem tam do 10km/hod a čekal, že půjdu ven, tam je to zralý na pořádnej průser. ....


K tomuto jen jedno .. ta výhybka je pravidelně, minimálně jednou za měsíc opravována, těžko říct proč nevimco
ale jen jedno je jisté - spousta řidiču jezdí stylem, že v A voze u posledních dveří se ještě držím, dá se to, ale na konci soupravy se již nemám nárok udržet .. odstředivá síla jim asi nedochází #-o .. proto raději jezdím prvním vozem O:)


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Magistrát otevřel stránky Výluka Husova

Výluka Husova

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
David : ani deci :) . nejsem na svym stroju a mam k dispozici jenom podivnej klon NTB klavesnice a klasiky..


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
PvvS: ty máš v sobě nějak moc :pivo: nebo co? Nedá se to po tobě číst. ](*,)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 12:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]