Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 605 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
S nalezenyma vecma to resim podobne. Kdyz neco najdu, tak si to dam do kabiny a cekam, az se ozve dispecink jestli nemam nalez. Kdyz se neozve, tak do dam na vozovne na vypravnu. Takze bych mohl byt i ja nachytanej jako nepoctivej...

Rekordni nalez mam kabelku duchodkyne s komplet celym mesicnim duchodem a vsema dokladama vcetne klicu. Mela vic stesti jak rozumu, ze s ni za mnou prisel mladej koren a dal me ju.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2774
07 kvě 2008 20:25
Čebín
"7" píše:
http://www.sedmicka.cz/brno-vyskov/clanek?id=232650
Právě řidiči hromadné dopravy nacházejí skutečné unikáty. „Peněženky s většími obnosy najdeme běžně, už jsme ale našli i zlaté hodinky, nebo notebook,“ uvedla Pohanová.



Jo unikáty se tam dají najít ;-)

Já našel děckou botičku (byla mi dána nějakým duchnou, že jí našel pod sedadlem) a kupodivu se přes dispečink dostala zpátky ke své majitelce...

Na to jak probíhal rozhovor s dispečery asi nikdy nezapomenu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2572
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
http://www.sedmicka.cz/brno-vyskov/clanek?id=232650
Právě řidiči hromadné dopravy nacházejí skutečné unikáty. „Peněženky s většími obnosy najdeme běžně, už jsme ale našli i zlaté hodinky, nebo notebook,“ uvedla Pohanová.

Jj, i takové případy se dějí! Mému bratrovi se to stalo (respektive ho zapomněl). Naštěstí se jendalo o linku 25 do Husovic, takže notebook byl velmi brzy vrácen.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
V sedmičce proběhl test na poctivost, jeden z "nachytaných" :
"...Neuspěl ani řidič tramvaje linky 8. Redaktor viděl, jak na konečné v Líšni prošel tramvaj, vzal peněženku do rukou, zkontroloval její obsah a odnesl ji do kabiny.
Podle mluvčí dopravního podniku Hany Pohanové by měli řidiči nálezy odevzdat ve vozovně, odkud věci putují na oddělení ztrát a nálezů. Tentokrát si ale řidič peněženku nechal, nebo ji vyhodil...." :mrgreen:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
MartinV píše:
Tohle je čistě příspěvek, který chce říct:"Kuřáci, jestli nekouříte na zastávce, můžete. Protože jestli to ještě nevíte, ten zákaz kouření neplatí." :evil:

Právě tohle mě hned napadlo...to je vůbec novinářova oblíbená činnost,říkat ... lidem co a jak dělat ](*,)

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tohle je čistě příspěvek, který chce říct:"Kuřáci, jestli nekouříte na zastávce, můžete. Protože jestli to ještě nevíte, ten zákaz kouření neplatí." :evil:


Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
sportovecbrno píše:
Novináři se zas nudí ??

Paní novinářka je zřejmě kuřačka a uvítala by i zrušení zákazu kouření ve vozidlech... :pray:
_____________
Já třeba od října do dubna nechodím do restaurací, protože a) jsem nekuřák, b) musím pak mít oblečení pověšené týden na balkóně, aby vyčuchlo...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
janý jasný, nejsou prachy, bude se kvůli tomu zdražovat jízdné, ale tohle je tak zásadní, že se to hned musí měnit!


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Novináři se zas nudí ??

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mauricio: Někdy edituju příspěvek už z toho důvodu, že ještě chci reagovat na nějaký druhý. Takže místo toho, abych napsal 2 příspěvky, stačí mi jeden.
Nebo když něco napíšu a chtěl bych to ještě trochu poupravit, tak ho upravím, jelikož se málokdy stane, že mezitím někdo napíše další příspěvek.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ono stačí, když vkládáš další příspěvek ve stejné minutě (nebo krátce poté), editovat ten předchozí.

A proč bych to měl dělat? Editaci už z principu nepoužívám (aby pak někdo neříkal, že jsem si to upravil po té, co on k tomu něco napsal).


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
MKzB píše:
Prdlajs. Papaláši se zase budou cajchnovat před volbama, budou se chtít opičit po Cajzlově a objednají nějakou light verzi 15T.

Protože papalášům nikdy nikdo nevysvětlil rozdíl mezi vzhledem, funkčností, atp. poté by možná změnili názor.
Mauricio píše:
Tak znova... A znova... A znova... Hodiny z toho dělají jen a jen lidi.
A dost už, nebo mi Eda zase vynadá za plevelení fóra.

Ono stačí, když vkládáš další příspěvek ve stejné minutě (nebo krátce poté), editovat ten předchozí. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

1894
01 srp 2006 14:13
Bezkov
MartinV píše:
No můžeme doufat, že až skončí dodávka Škodovek, tak bude DPMB pokračovat víc ve stopách LF a LF2. A to hodně rychlým tempem.

Prdlajs. Papaláši se zase budou cajchnovat před volbama, budou se chtít opičit po Cajzlově a objednají nějakou light verzi 15T.
Golgfinger: Nepleteš si T3 a K2?


Offline
Uživatelský avatar

9273
10 čer 2004 11:19
Co bylo na trhu v dobe nastupu aniter ? Akorat RT6 a ty se resuscituji dodneska. Navic CKD uz nebylo schopny vyrobit ani poradne KT8D5N. Za jak dlouho po nastupu aster/aniter se na trhu ukazalo jiny vozidlo ?


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Goldfinger: kapacita 13T je oproti K2 trochu vyšší, navíc přes jakékoliv argumenty jsou to moderní, nízkopodlažní vozy. Jen bych ještě počkal s těmito závěry na leden 2011, nebo kdy mají přijít nové kousky s pozměněným interiérem (kapacita bude malinko vyšší).
No můžeme doufat, že až skončí dodávka Škodovek, tak bude DPMB pokračovat víc ve stopách LF a LF2. A to hodně rychlým tempem.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
protože žerou oblouky a vytloukají srdcovky.
urban legend


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1972
07 dub 2006 09:03
Za absolutně špatné manažerské rozhodnutí považuju nákup Aniter a jejich přerostlých klonů Porschat. Kromě toho, že stály hříšné peníze, tak ukusujou z koláče údržby, protože žerou oblouky a vytloukají srdcovky. Ostraffská cesta LF2 je více muziky za méně peněz. Když na Joštovu přijedou dvě Porsche, zaberou celý ostrůvek, kam se dřív vešly 3 K2, ale kapacitu mají jako 2 K2, hlavně že se radní plácají po ramenách, jaké to koupily poslední výkřiky techniky.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
s poslední příspěvkem PvvS nejde jinak než souhlasit ... vidím to zcela stejně

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

9273
10 čer 2004 11:19
Bohate by stacilo , kdby si DP nehral na neco, na co nema. Tedy na luxusniho dopravce. Kdby misto par Wan s europulsem a konin s trojcaty, radsi vyrabeli wany vzor praha a liberec. Navic s interierem 1+1 a dole akorat nouzovky. Pak by se daly delat soupravy s klasickejma progresama. Pro provoz by bylo lepsi mit vic aspon castecne NP souprav, nez trojcata a soupravy dvojwan. I dvojwana v provedeni 1+1, tedy pro kapacitni prevoz substratu by na nekterych linkach priblizila kapacitu dvojceti.
Jenomze to by se pak nekteri nemohli v novinach kasat clankama, jak v brne nakupuji nejdelsi soupravy a slavnostne se poplacavat po zadech.


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
No nevím, jak moc by bylo reálné (ovšem za předpokladu stabilně rychlého modernizování K2->LF2, tzn. až by LF2 bylo dost) nasazovat na některou z linek, které jsou dnes osazovány vozy K2, pouze soupravy 2xLF2. Ano, muselo by se předělat několik desítek zastávek v Brně, i některé další nevýhody plynou z délky této soupravy. Nicméně pokud někde chce DPMB ušetřit, pak je toto jedna z cest. Kapacitní vozy. V dnešní době nemůžeme (snad kromě d-10 :mrgreen: ) žádnou brněnskou linku nahradit dvojnásobnými soupravami a dvojnásobným intervalem.
Tak teď se vyjádřete k 2xLF2.


Offline
Uživatelský avatar

9273
10 čer 2004 11:19
Usetrit se da dalsim omezovanim. Ale otazka je , jestli uz to nebude za hranou. Uz dneska mi pripada ze cena za jizdenku je neprimerena nabidce spoju a intervalu. O dalsim nemluve.Lidi i pres omezeno sice budou jezdit dal MHD, ale to jenom proto ze vetsina nema jinou moznost dopravy. I kdyz auto je dneska temer za pakatel , tak vetsina ho nema kde parkovat, pripadne by jich potrebovali vic. A myslim ze na tenhle fakt se hraje.
http://www.busportal.sk/modules.php?nam ... e&sid=6947
Mozna by stalo za to , nektery oblasti skusit nabidnout jinym dopravcum. Bohuzel u drazn dopravy (tram, trol) by to byl hodne problem.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
tak hlavně, že je každý přesvědčen o své pravdě ...

_________________________________
Jakub


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Ne, hodiny byly v původním zadání:

"Počátkem října vyhlásila městská rada soutěž na vytvoření návrhu hodinového stroje s meteorologickou stanicí. Měl by ozvláštnit prostor náměstí Svobody. (...) Hodiny by měly mít nejen informační funkci, ale i estetickou kvalitu. Hodinový stroj by měl dle zadání doplnit teploměr a meteorologická stanice."

http://www.metropolitan.brno.cz/index.p ... av03=10828

Ale OK, zpět k úsporám...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
marecek.00 píše:
V zadání byly multifunkční hodiny, ne jen hodiny.


Tak znova... A znova... A znova... Hodiny z toho dělají jen a jen lidi.

A dost už, nebo mi Eda zase vynadá za plevelení fóra.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mraku, musíš pochopit to, že né každej chce bydlet vkrálíkárně v centru a nemá x milionů na pozemek například v ernejch polích a tak si pořídí pozemek za třetinovou cenu někde dál

Já o žádné kláríkárně v centru nemluvil. A on ten pozemek v satelitním sídlišti RD není zrovna za pár set tisíc. Ale jistě, každý má svůj vkus. Ale i tak mi není jasné, jak se někomu můžou líbit ty příšernosti na klíč, co se dneska staví všude. No jo, chápu, dům za cenu bytu v paneláku... To, že to vypadá jak zmenšený hrad a k životu je to funkčně nepoužitelný, to nikomu nevadí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 602, 603, 604, 605, 606, 607, 608 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 04 črc 2024 23:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]