Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 603 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Pondělní nehoda a-busu x chodkyně v Tuřanech. Smutné,zase to někdo odnese...

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Ještě jeden zajímavý odkaz ohledně diametru - studie posunu stanice diametru blíž k nástupištím...

http://amper.ped.muni.cz/brno/zub/posun ... zprava.pdf

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Doplním odkaz na studii přípravy úseku diametru pod novým nádražím, která se údajně musí udělat zaráz s nádražím, než se založí...

http://tomcat.cenia.cz/eia/download.jsp ... znameniDOC

Když si člověk všimne kilometráže - někde u Zvonařky je 0,6, což odpovídá první etapě s úsekem staré - nové - napojení na Chrlice, na kterou je asi nějaký projekt.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Ministerstvo se Severojižním diametrem počítá
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... ocita.html


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
už se to tu řešilo: viewtopic.php?f=10&t=175&start=375


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Převratné rozhodnutí: Revizor má právo člověka bez jízdenky zadržet

Revizor může zadržet černého pasažéra. Toto přelomové rozhodnutí v úterý zveřejnil Nejvyšší správní soud (NSS). K rozhodnutí dospěl při projednávání případu z Plzně, kdy se cestující bez jízdenky pokoušel uprchnout před revizorem z trolejbusu, což nakonec vyústilo ve vzájemnou potyčku, za niž byl revizor potrestán. Informoval o tom mluvčí NSS František Emmert.

Obrázek

http://www.novinky.cz/domaci/216343-pre ... drzet.html


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
dokuď lidi budou skákat do silnice bez rozmyslu v domnění absolutní přednosti, tak je budou auta, busy, šaliny přejíždět ...

_________________________________
Jakub


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Při sérii čtyř havárií tramvají a autobusů se zranili dva lidé
http://brnensky.denik.cz/nehody/pri-ser ... -zran.html


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Díky, asi máš pravdu, je na čase se přeorientovat a začít hučet něco o úsporách jinam. Co třeba na cirkusáky? :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

6933
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Marecek.00: tady jsi v Brně a zde můžeš u jízdného (forma,...) čekat leda, že se zdraží. Doba papírová 4ever. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já jsem zas dneska potkal jednu hodně důkladnou. Nosím šalinkartu rozloženou tak, že je vidět jak přední strana průkazky s fotkou, tak přední strana kupónu - a ona chtěla toto po mně otočit. S tím jsem se ještě nesetkal...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
A taky že ano. Mám na peněžence průhledné okénko, takže tam mám jen dobu platnosti a na osobní průkazku by se to muselo přetočit. Za poslední 2 roky, co mám takto udělanou šrajtofli, mne nikdo nepožádal, abych kázal i druhou stranu.

Jinak co se týče čipovek, dělá se z toho zbytečný tyjátr. Úplně by stačily plastové kartičky v ceně nula nula nic s vytištěným EAN kódem. DO nich se dají výhledově přidat i čipy. Středoškolské ISIC takto fungují spolehlivě už staletí. Obslužná místa DP už čtečky dávno mají, takže stačí poupravit SW a cena skenovacích zařízení pro revizory se brzy vrátí na menší potřebě personálu za přepážkami, pokud půjde platit přes banku.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
zubtel píše:
http://www.ct24.cz/regionalni/brno/106141-zaplatil-dvakrat-za-jizdne-doplatil-na-nefungujici-system-dopravniho-podniku/
Opravdu mi není jasné, jakým způsobem toho lidi zneužívali... pokud je kupon jednoznačně propojený s průkazkou buď rodným číslem nebo číslem průkazky, tak to silně zavání tím, že si DP zjednodušuje práci...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
117
02 čer 2007 16:02
http://www.ct24.cz/regionalni/brno/1061 ... o-podniku/


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Chtěl utrhnout stěrač autobusu
http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soud ... 01107.html


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
jak můžou mít problém, když maj na svoboďáku služebnu i s X autama?
asi si ještě museli uvařit kafe do termosky na cestu :D

_________________________________
Jakub


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Máš pravdu, taky mám špatné zkušenosti - sanitka z centra města tu byla dřív než policie sídlící o dvě ulice vedle. Přitom šlo o ochranu těch saniťáků, takže by si to taky docela žádalo fofr.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
jen poznámka k policii: od 1.1. by snad měla opravdu většina policajtů chodit po svých (maximálně dojet na místo autem a pak šlapat). Jen se děsím toho, jaký bude rakční čas. Nedávno jsem policii v centru potřeboval a než přijeli (autem), trvalo to 15min a ještě mi vynadali, že to rychlejc nejde...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Čas od času se mi stane, že na Masaryčce vidím někoho nepříjemně najíždět na lidi nebo se tam hnát. V naprosté většině případů to ale byli taxikáři a asi 2x jsem si takto klepal na hlavu i u jízdy policie (bez zapnutých majáčků, přirozeně).
Mimo to, myslím si, že zrovna taxikáři a policisté by mohli své cesty po Masaryčce omezit nejvíce. Policie tam může chodit po svých, v tom ji nebrání naprosto nic, stejně nemají benál, a s taxíky moc nevím co, ale řekl bych, že dělají značnou část provozu po této pěší tepně.

Co se zásobování týče, viděl bych to asi tak. Nemám rád zákazy, ale věci se dají omezovat. Vjezd do centra by mohl být zpoplatněný různě podle různé denní doby (která by měla být úměrná pohybu chodců v ulicích), přičemž dejme tomu, že ranní rozvážka (do desíti hodin dejme tomu) by mohla být bez poplatku.


Offline
Uživatelský avatar

3342
13 lis 2004 11:58
Domis píše:
Mě ten současný stav na Masaryčce nevadí, podle mě tam těch aut nejezdí tolik, abychom to museli nějak řešit.


s tím můžu jen souhlasit..

PvvS píše:
Mno musim se pridat. Proc tedy cely dny postavaji ruzny SUV a jiny (s preventivne tmavyma sklama) poruznu pred hernama, hospodama ? Pochybuju ze si s tim vozej zasobovani...


já SUV ani podobný "levný" auto nemám, ale okna se taky chystám zatmavit 8-)


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
sem rád, že o tom nerozhodujete a to říkám jako řadový občan ...

_________________________________
Jakub


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ani s jedinou větou nesouhlasím.


Offline
Uživatelský avatar

9273
10 čer 2004 11:19
Mno musim se pridat. Proc tedy cely dny postavaji ruzny SUV a jiny (s preventivne tmavyma sklama) poruznu pred hernama, hospodama ? Pochybuju ze si s tim vozej zasobovani . Osobne bych rezidentum v centru pridelil bezplatny misto v parkovacim dome a ve meste zakazal parkovani.Centrum je vcelku pekne ohraniceny kolejema (nadrazni, husova, ceska, rooseveltova). Za tuto hranici by byl idealni zpoplatneny vjezd. A to krome MHD bez vyjimek. Brnensky centrum neni tak velky aby se vetsina veci nedala na ten kraj odnest. A pokud si tam koupim neco vetsiho a novyho, tak si to necham i dovezt. Pokud se nekdo stehuje do centra, tak nemuze pocitat s tim, ze bude mit auto pred barakem . Holt lepsi adresa bude neco stat , a to nejen penize.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Stejně řešíme blbosti - nejvíc otravná auta v pěší zóně jsou velké sedany a SUV, jejihž řidiči na nějakou dvacítku zvysoka kašlou, a ty se buzerací zásobovačů nevyřeší. Spíš buzerací majitelů bytů a kanceláří.

Tak nevím... S ničím podobným jsem se tam nikdy nesetkal.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
chodím tama každej den a nikdo tam neprasí ... neházel bych všechny do jednoho pytle, kdybyste měli pěníze, tak si taky koupíte takové auto ...

_________________________________
Jakub


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18062 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 04 črc 2024 23:06
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]