Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 596 z 724    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599 ... 724  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Když to vidíme tak, že tři minuty jen tak z jakéhosi rozmaru a pro srandu jsou nic, tak patnáct minut z relativně objektivních příčin nám už z principu taky musí být nic. Jinak to nedává smysl. A co pak jako.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Ale výsledek je naprosto stejný. Taky budu zmrzat na zastávce. Taky mně ujedů navazující spoje. A podobně. Ale ruku na srdíčko. Opravdu v Brně funguje nejaká návaznost, že by jeden bus čekal na druhý? To je ve městě naprosto nereálná představa. A kdo chce chodit včas, mosí mět nechaného nejakého fóra...

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
honny píše:
A co když sem zdržen tím, že zdechne 40 let stará K2, která má být ve šrotu už co su na světě? :mrgreen:


To je už ale poněkud jiná situace.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Janatak píše:
Boha jeho ](*,) ](*,) !! Teď nevím, kdo je větší hovado, zda realizátor stavby, že si nezajistil věškeré podklady a kroky tak, aby nemohlo dojít k této situaci, nebo ti, kdo vznesli námitky proti stavbě, která se nyní zastavuje ve vysoké fázi rozestavěnosti...


Ono to bude jen a jen o kapřících.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
A co když sem zdržen tím, že zdechne 40 let stará K2, která má být ve šrotu už co su na světě? :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Nojo, dvoják Pena aby se neozval.

Jo, na Svoboďáku nabere tři minuty. Jen, kvůli nějakýmu trotlovi. Pak nestihne fázi na křižovatce. Jen další 2 minuty. Pak dojede spoj, před kterým měl jet, ten čeká do času odjezdu. Jen nějaký 3 minuty, protože se za něj nevleze na zastávku. Pak na další zastávce se do vozu hrnou lidi ze spoje, co přijíždí jinak až po jeho odjezdu. Jen další 2 minuty navíc... Princip padajícího výkalu funguje spolehlivě a ze tří minut máme najednou minut třeba 10. Stále je to zanedbatelné? Co když na daný spoj mají v zastávkách čekat spoje navazující?

Pokud by někdo takhle "zmrznul" před šalinou, tak jak jsem relativně klidný, asi bych ho z kolejí odtáhl násilím. Je to i o tom, že si sice počkám "jen" 3 minuty navíc, ale kvůli "blbým" třem minutám mi může ujet navazující spoj a já na cílové místo dojedu pozdě. Tohle se mi stalo jednou ráno cestou do školy, kdyby jsme tu křižovatku pod viaduktem stihli ještě projet, tak stihnu navazující jedničku a do školy dojedu včas. Takhle jsem kvůli "blbé" minutě přišel pozdě. Jen pro ilustraci, že i na minutě někdy záleží (argument, že mám jezdit včas prosím nepoužívat, holt to občas nevyjde).


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
mceza píše:
"...snad se tolik nestane, když tři minuty nepojede tramvaj..."
Chtěl bych ho chlapečka vidět, jak mrzne na zastávce a čeká na tramvaj, která má jen 3 minuty zpoždění... To by bylo nadávek na stranu DP. Proti akci nic nemám, kdybych o ní věděl, třeba bych se taky přidal, ale tomuhle chlapci bych zdržení naúčtoval...

Já se borca zastanu. Tři minuty no problémo. Já pravidelně mrznu na zastávkách na trase 84, 44 a teď 53. Už to nekolikrát bylo přes 15 minut. A omluvy sem se nikdy nedočkal. Nebo že bych si měl nechat od DPMB vyplatit peníze za okradený čas? To mám taky dávat řidičovi do držky, že ná skluz? Asi ne... A sů opravdu aj řidiči, kteří si za to možů sami, když se opravdu tahnů jak smradi i když nemosijů...(tady mosím doplnit, že sem jel nekolikrát od Semilassa na zastávku o 5 minut dél než udával řád, řidičovi se prostě asi nechtělo, protože o nejaké koloně během cesty nebyla vůbec nikde ani řeč)

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
ReZ píše:
S tím bych si dovolil nesouhlasit.
Ohledně a-30 si myslím a bavili jsme se o tom v práci, že křižovatka Hradecká-Královopolská, stejně tak ta osmisměrná šroubovice v KrPoli má své vlastní, DOSUD nenapadnuté a nepozastavené, stavební povolení. Takže se pracuje dál.
Jediné, co je pozastavené je samotný tunel a výjezd v Žabovřeskách.
Takové občanské združení - banda ekoteroristů!!!


No ještě že tak...ta nová křižovatka s tunelem nesouvisí, takže trolejbusy budou a ne že ne :-P

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
MtM: tak to potom jo :)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV píše:
Nemalý zájem na těchto "iniciativách" mají samozřejmě firmy se stavbou spojené. Protože když se stavba odloží, protáhne, jim to sype.

S tím bych si dovolil nesouhlasit.
Ohledně a-30 si myslím a bavili jsme se o tom v práci, že křižovatka Hradecká-Královopolská, stejně tak ta osmisměrná šroubovice v KrPoli má své vlastní, DOSUD nenapadnuté a nepozastavené, stavební povolení. Takže se pracuje dál.
Jediné, co je pozastavené je samotný tunel a výjezd v Žabovřeskách.
Takové občanské združení - banda ekoteroristů!!!

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
304
12 lis 2007 20:03
MartinV: nedělám si iluze, že je to jinak. Ona "občanská sdružení" jsou pouze krycí názvy, vy skutečnosti jsou to právě stavební firmy, které tímto vydělávají nemalé peníze. A takto to bohužel dnes chodí téměř se vším. A lepší to nebude.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nemalý zájem na těchto "iniciativách" mají samozřejmě firmy se stavbou spojené. Protože když se stavba odloží, protáhne, jim to sype.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
tak ti dementi měli protestovat před zahájením stavby a né teďka, necelej rok před otevřením, kdy sou roury proražený ...sportovní z 50% neprůjezdná a pod ...
měli by se nad sebou zamyslet, že kvuli zájmům 50 lidí otravují desetisíce jiných ... když se nastěhovali do města, tak co by chtěli, kdyby se nastěhovali do satelitu, tak by tohle neřešili

_________________________________
Jakub


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
No, nezapomeňte na to, že na každém řešení někdo vydělá a někdo prodělá. Dopravní stavby se obvykle snaží řešit (nebo aspoň by se měly), aby vydělala co možná největší většina, ale vždycky zůstane menšina, která prodělá. A ta protestuje. Tihle lidé pravděpodobně nebydlí na Reissigově, Poděbradově, Táboru, ale například přímo u portálu tunelu, takže jde o tu prodělávající menšinu. A to, že lidi na zmíněných třech ulicích trpí, jim může být...

Jinak jsem přesvědčen, že tunel odlehčí hodně. Prostě městský okruh je městský okruh a jeden kousek do kruhu prostě chybí. Vidíme všichni, kolik toho jezdí po jiných částech okruhu, nelze očekávat, že na této nové části by toho jezdilo nějak zásadně méně :) Například pro mne, který navštěvuje známé v Komíně a v Bystrci a přitom bydlím na Vinohradech, je tunel určitě vítanou zkratkou :)


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
mh : Ale já nefotím,když je v šalině revizor,já jsem fotil,když tam bylo tak 20lidí(v K2P)a lidé mě nadávali,že určitě fotím revizora.A to je pak tak,někdo fotí revizora,dá to na facebook a pak to odnese normální bezbranný fotouš.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
MtM: to není, ale fotit v plné šalině, a ještě s revizorem... no to je celkem do očí bijící :mrgreen: Prázdný vozy už jsou lepší volba :wink:


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
mh píše:
Heh, a divíš se jim? :mrgreen:

Divím,protože není zakázáno se intoš fotit,jenže lidi jsou strašně podezíraví na všechny.A tak ,radši už teď fotím v prázdných šalinách,co směřují do vozovny Medlánky wink .


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Já se jim tolik nedivím. Osobně nevěřím ani moc té myšlence, že pak bude líp, auta sice pojedou tunelem, ale pak, zajímavé cíle kam lidé v těch autech chtějí nakonec stejně nejsou v tom tunelu, ani za ním nebo někde poblíž, ale stejně mezi těmi domy těch lidí, akorát těch aut pak bude ještě víc, protože cestování autem bude zase o něco výhodnější. A že by bylo tak hrozně moc dopravy která nezačíná ani nekončí v Brně a nějak se tím něčemu pomůže, tomu nevěřím. Nadto to není lineárně horší, ale spíš logaritmicky. Nejhorší je nárůst dopravy z minimální na nějakou mez, a pak už se dá říct, že člověk vnímá až každý další řád navíc.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MartinV - přesně tak! Vidím to stejně, a mám ještě dojem, že ona občanská sdružení se ze stavby snaží vytřískat, co jde. Sice chápu, že je nepříjemný mít na dohled takové staveniště, ale výsledek za pár let musí dnešní stav bohatě vynahradit. Druhá věc ovšem je, jak bylo s okolními obyvateli postup a vliv stavby na kvalitu bydlení konzultován...

U té R43 přes Bystrc...naprosto jsem pro vést tuhle komunikaci Bystrcí. Současný stav vedení staré dálnice je nevyhovující a možnost vedení byť dálnice tunelem je naprosto luxusní a lákavá. Jistě, problém je přemostění údolí Svratky na dohled od hráze přehrady, ale pokud se postaví most tak, že designově zapadne, může být naopak ozdobou. To co tam je dnes - pilíře německé dálnice teda moc hezký nejsou. Navíc most bude vybaven protihlukovými deskami, tudíž vliv hluku je zanedbatelný. Přínos R43 pro dopravu jako severojižní obchvat Svitavy - Mikulov je naprosto jednoznačný.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
V tom článku od ŘSD se píše: "To všechno i přes to, že ze strany investora i správních orgánů bylo dostatečně zdůvodněno a doloženo, že dodržení hlukových limitů pro chráněný venkovní prostor není technicky možné zajistit tak, aby stavba vyhovovala všem ostatním legislativním požadavkům. "
OS se fakt divím, chápu že se snaží chránit si "to svoje" , ale přece když to nějakou dobu vydržím, pak bude líp. Bystrčákům bych přál,aby se zavřela Žabovřeská a aspoň týden tama jezdilo všechno, co dnes projíždí jinudy. Kamarád bydlí hned u zastávky Přístaviště a už se těší na novej park místo čtyřproudovky.

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Je zajímavé, že iniciativu na zrušení či alespoň pozastavení dopravních staveb, jako např. tunely či R43, vyvíjejí občanská sdružení. A přitom těmito stavbami by si pomohli. Když by se otevřely tunely, většina aut bude jezdit pod zemí, takhle se jim motají kolem baráků. U R43, kde má jít pod Bystrcem také tunelem, se snaží prosadit variantu mimo Bystrc, ale tu by část řidičů stejně nevyužívala, kvůli poloze, a přes Bystrc na povrchu by se vesele jezdilo dál.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
sportovecbrno píše:
Trošku odbočím od revizorů se zprávou nepřímo spojenou s MHD: stavba tunelů zastavena
Občanskému sdružení :applause:
](*,) ](*,) ](*,)


Boha jeho ](*,) ](*,) !! Teď nevím, kdo je větší hovado, zda realizátor stavby, že si nezajistil věškeré podklady a kroky tak, aby nemohlo dojít k této situaci, nebo ti, kdo vznesli námitky proti stavbě, která se nyní zastavuje ve vysoké fázi rozestavěnosti...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
MtM píše:
Ale celkem mě štve,že když si fotím za jízdy interiér ,třeba T3M,tak mě lidé usuzují,že to jsem já,který si fotím ty revizory a pak,že prý ty fotky dávám na web,což takové usuzování,mě u nich velice uráží.Ale sám,jsem s revizory nikdy problém neměl.


Heh, a divíš se jim? :mrgreen:


Offline
1366
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Pokud to takhle bude pokračovat nadále,tak trolejbus linky 30 už v Kr.Poli nikdy neuvidíme. sarcastic biggrin biggrin


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Trošku odbočím od revizorů se zprávou nepřímo spojenou s MHD: stavba tunelů zastavena
Občanskému sdružení :applause:
](*,) ](*,) ](*,)

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18086 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599 ... 724  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 00:43
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]