Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 560 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ok, to mě zajímá, kdo to sepíše?


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
Myslet si muze co chce, ale to co vypusti na verejnost by melo mit aspon nejakou uroven. To ze se nechal tak snadno vyprovokovat od reportera taky o necem svedci. Asi by se mel starat o to co ma , a tisk prenechat tiskovymu odboru. Ti sice taky dokazo vypustit neuveritelny hlody, ale aspon to ma nejakou uroven . Ale aspon jasne ukazal lidem, ze si do vlastnich rad strilet nenecha . Proc by manazeri meli prijit o penize, Oni je prece neodmitnou. Usporit se preci da jinde.. Trebas na ridicich, sluzbach ...

Mimochodem , mohlo by byt zajimavy, kdyby si nekdo nechal od DPMB vypsat odmeny a platy vrcholovyho managmentu. Podle http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=15 to je mozne .
Citace:
Podle Nejvyššího správního soudu je možné zveřejňovat výši platu nejen všech úředníků a dalších zaměstnanců ústředních i samosprávných úřadů, ale i všech lékařů a zdravotního personálu ve veřejných zdravotních zařízeních, všech policistů, hasičů, učitelů, veškerých zaměstnanců všech státních podniků a dalších subjektů, které byly založeny nebo jsou kontrolovány veřejnou správou či obcemi (dopravní podniky, školy, společnosti pro správu a údržbu obecního majetku apod.), protože jejich soukromí není, podle názoru Nejvyššího správního soudu, nijak chráněno.



Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Karlos píše:
Nepochopím jak může generální ředitel něco takového vypustit do novin #-o

Treba proto, ze si to opravdu mysli, nebot je reditelem te firmy. Ten, kdo by si mel prat jizdne co nejnizsi, je Onderka!
Havranek ma chtit co nejvyssi objednavku vzkm (=co nejvyssi prispevek od mesta) a zaroven co nejvyssi jizdne.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Z článku jsem si odnesl jediné: redaktor, ředitel DPMB a vůbec celý článek nemá žádnou úroveň.
Redaktor by si měl zjistit pár základních věcí o tom, jak se dělá rozhovor. Ředitel by měl radši držet hubu a nechat za sebe odpovídat tiskovou mluvčí (jeho odpovědi byly děsné)...


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Citace:
Někdo to zaplatit musí. S městem panuje shoda, že to bude cestující.

Nepochopím jak může generální ředitel něco takového vypustit do novin #-o

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Kvalitní novinařina. Aneb wtf eh jako.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
ZdeněkH píše:
Bože ten chlap je ale čů*ák

Souhlas


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Mně taky připadá děsně nesympatický. Redaktor se teda taky ptá pěkně blbě a útočně, ale prohlásit "Nepoužívejme slovo zdražení. Jde o úpravu tarifu." - za chvíli se tomu asi bude říkat zlevnění, to už je jak v 1984... :roll:

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Bože ten chlap je ale čů*ák


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
Tak tenhle rozhovor mi nesedl. Aktualne akorat blbe a neomalene utoci, navic jeste na spatny temata. A reditelskej akorat uhyba. Problemy nepriznal (to by byl proti sobe) , a o tom jak serval uklizecku.... Jak se muze ozyvat na zamestnance extreni firmy, kdyz spravne by mel najit nadrizenyho a problem rsit pres nej ?


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Mě připadá hrozně slizkej a v tomhle rozhovoru na sebe akorát obě strany hážou špínu :roll:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Nevím, ale zdá se mi sympatičtější než jeho předchůdce.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Rozhovor s generálním ředitelem DPmB.


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
Dalsi napadeni
http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soud ... 10718.html

Asi by ridici meli fasovat minimalne slzak...


Offline
Uživatelský avatar

1896
01 srp 2006 14:13
Bezkov
A někomu zas věčné chichotání jednoho pohlaví určitého věku.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
logitech911: Někomu vadí kvílení šalin, a někomu zase vadí kvílení jisté menšiny :mrgreen:


Offline
888
21 led 2006 12:26
mazník v Bystrci ... http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/za-kvileni-tramvaji-muze-maznik20110715.html


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mauricio píše:
Ale ne, žádné jízdné není hlavní příjem.

Jistě, já mluvil o tom, že mezi předplatním a jednorázovým je hlavním příjem jednorázový.

Jednorázový příjem není hlavní, je vyrovnaný s příjmem z šalinkaret - co je nevyrovnané, jsou počty cestujících, šalinkartářů je mnohem více.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Já, když jsem v roce 2007 přijel do Vídně, tak jsem taky zaplatil 5,70 €, abych mohl v klidu popojíždět celý den po městě.
Koukám, že ještě nezdražili!
Sorry za offtopic


Offline
9986
15 led 2005 23:41
zda budou potencionální zákazníci (tj. obyvatelé Brna, studenti, turisté, příležitostní návštěvníci) na to mít a zda budou ochotni to za to dát.

Budou MUSET dát. Nic jiného jim nezbyde. Na auto ne každý student má a pěšky se dá jen v určitých případech a vzdálenostech.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ale ne, žádné jízdné není hlavní příjem.

Jistě, já mluvil o tom, že mezi předplatním a jednorázovým je hlavním příjem jednorázový.


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
Hlavni problem je, ze ani na tu 15minutovou se nedostanu z vetsiny konecnych do centra.

A ten prepocet v clanku je k smichu. Krome prepoctu rocnich salinkaret na plat by meli jeste napsat, kolik stoji srovnatelny jednorazovky a jaky jsou moznosti dopravy. Je rozdil kdyz v praze sednu na metro, kam se dostanu na jednu jizdenku a kam povrchovou. Navic v brne se soucasnym omezovanim spoju stoji mhd cim da vic za starou belu .
Me to je jedno, na vylety do a z hospody to pouzitelny bude, jinde budu proste vic jezdit IGK. Zbytek poresi univerzalka. Ale jsem zvedavej, jak se zdrazi okolni IDS, uz tam se pro vic lidi vyplaci spolujizda igk misto salinkaret.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Ečerova - Svratecká, Mifkova - Krásného a asi největší nášup Modřice, smyčka - Ústřední hřbitov

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
honny píše:
10 minut pomalu nemá smysl kupovat, to raděj' dojdu. :mrgreen:

Krematorium-nádraží, Pisárky-Komín, Novolíšeňská-Geislerova... šťastnou cestu


Offline
1087
09 lis 2006 18:16
Zajímavé srovnání

Jízdné podraží. I tak Brňané platí méně něž jinde v Evropě
http://www.sedmicka.cz/brno-vyskov/clanek?id=255472


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 00:50
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]