Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 56 z 723    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 723  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Kewin píše:
Peno: za mě by se ty tříosáky hodily o víkendu na 44/84

No, to je právě to, že já si tento paskvil, který díky LE koncepci a úzkým zadním dveřím, není pořádně ani městským ani příměstským autobusem, jaksi neumím představit na žádné vnitroměstské lince a už vůbec ne na okružkách a to ani o víkendu. Pořád si ještě pamatuji první Crossy na a-67 a to bylo tedy něco hodně nechutného. Ale někdo ve vedení DPMB se prostě nepoučí a stejně bude pořád nakupovat dodávky místo midibusů, tak bude pořád kupovat... pardon, pronajímat, paskvily, které nejsou ani městským, ani meziměstským autobusem a v Brně se skoro nikam nehodí a v případě 14,5 m verze to platí dvojnásob.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
peno píše:
Teď se ještě zbavit těch nových 14,5 m Crossů a bude v Brně zase o něco líp. Fakt nechápu kterou hlavu pomazanou mohlo napadnout tohle pořídit. Na E76 je to zbytečně dlouhé i za normální situace, natožpak za současné koronavirové, kdy by se tam spíš hodily dodávky sarcastic a jinde v Brně tento paskvil využití opravdu nemá. Možná na tu výluku do Adamova, ale ta potrvá jen rok a co s těmi krámy potom? Ve dvoudveřové variantě by se alespoň v létě na 303 uživili, ale v téhle paskvilní městské verzi? Co s tím?

Tříosáky stejně jako 2744 a 2745 jsou jen pronajatý, takže kdo ví jak dlouho tu budou.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2584
13 črc 2009 13:42
Na pár spojích ale, ne? Dopoledne teda bohatě stačí sólo.


Offline
85
07 úno 2018 00:58
Brno-Žabovřesky
Peno: za mě by se ty tříosáky hodily o víkendu na 44/84


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Nezapomeňte na vyřazení sraček Stratos LF38 D taky :lol:

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
109
07 dub 2018 23:27
Mendelplatz
peno: Vsak na 303 jezdi v lete kloubaky, tak v cem je problem? :D


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
No jak tam někdo v komentářích vtipně poznamenal, další NS12 budou spíš náhradou za 21Tr sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Teď se ještě zbavit těch nových 14,5 m Crossů a bude v Brně zase o něco líp. Fakt nechápu kterou hlavu pomazanou mohlo napadnout tohle pořídit. Na E76 je to zbytečně dlouhé i za normální situace, natožpak za současné koronavirové, kdy by se tam spíš hodily dodávky sarcastic a jinde v Brně tento paskvil využití opravdu nemá. Možná na tu výluku do Adamova, ale ta potrvá jen rok a co s těmi krámy potom? Ve dvoudveřové variantě by se alespoň v létě na 303 uživili, ale v téhle paskvilní městské verzi? Co s tím?

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7191
27 úno 2010 07:40
Po víc jak 11 letech provozu na tom kdovíjak nebudou. Původní motor jich taky už moc nemá.


Offline
Uživatelský avatar

2584
13 črc 2009 13:42
Ty jsou už tak špatné?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6168
11 dub 2010 15:05
Juliánov
M píše:
https://zdopravy.cz/brno-objednalo-dalsich-31-autobusu-ns-12-od-sor-libchavy-100005/

Konečně se zbavíme původních Crosswayů.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1893
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Ke mě se od známých bachařů doneslo, že když byl Dalík ve Znojmě zavřenej, tak kul koncept autobusu a trolejbusu na podvozku z Panduru. Když se to dostalo ven, tak se toho chytila Tatra s DAFem na podvozku Tatra kolos. A definitivní tečku za tím udělal Belarus. :mrgreen:


Offline
2724
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
O těch překopaných Temsách od Schadewerku v Ostravě se píše na Čs-dopraváku i na Zdopravy, prý zatím vzniká prototyp v Plzni v karoserii podobné, jakou mají ty elektrokrámy pro Prahu (Temsa E-city). Výzbroj od Schade, kastle Temssa.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2818
01 úno 2006 10:39
https://zdopravy.cz/brno-objednalo-dals ... vy-100005/


Offline
2813
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ondro, ještě ti tam chybí významný výrobce trolejbusů značky Čchollima. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

9271
10 čer 2004 11:19
Cracatit píše:
Taky jsem to chtěl říct, že prachy rozhodnou. A proč by Schadewerk měl tlačit Turka? Nehlásili se náhodou do soutěže s něčím jiným? Mám takové tušení, že Turek přišel až později a že je hlavně diesel nebo elektrika, ale ne t-bus.

Ostrava už bude mít i turka trolejbus..


Offline
2724
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Teda, Ondra to zabil. :lol: :mrgreen: nejlepší je to spojení všech značek s reverse engineering v Komíně, to mě dostalo asi nejvíc.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

84
13 kvě 2014 16:53
Klidně se stavte naproti v BS, když to dáme dohromady tak aspoň jedna dílna bude fungovat sarcastic


Offline
1471
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Vítězem stavebnicového tendru bude konsorcium Ganz-Škoda-Bogdan-Solaris-SOR-Temsa-RailElectronics-Belkomunmaš-Dněpr-UAZ-Mahindra-Tata-TAZ. Každej dodá to nejlevnější, čímž bude cena stlačena na historické minimum. Vzhledem k vytíženosti tohoto nadnárodního výrobce budou první dva prototypy zhotoveny v bývalé irské továrně DeLorean s použitím výzbroje Balkancar-Curtis a smontovány s precizností sobě vlastní v Trstené, kde mají zkušenosti s vozidly LKT. Druhý prototyp bude poté v Komíně rozebrán a metodou reverzního inženýrství budou vyrobeny další vozy. Na to mâme nachystány přípravky jako třeba strojní nůžky na plech z roku 1972, ohýbačku z roku 1997 atp.
Jak říkám, vraťte nám jednadvacítky, je to sice taky krám, ale aspoň to funguje a jde to normálně opravit.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
124
18 srp 2019 17:01
renek píše:
Četl jsi to? Z článku:......proto podnik může po Novém roce vybrat z došlých nabídek tu nejlepší na dodání karoserie a elektrické výzbroje

Uznávám, že jsem se vyjádřil docela nešikovně. Chtěl jsem se zeptat na to, na co už jsem dostal odpověď - jsi se účastnil soutěže. V případě dvou uchazečů, z nichž jeden by byla Škoda, by bylo o vítězi rozhodnutí celkem rychle


Offline
2724
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Taky jsem to chtěl říct, že prachy rozhodnou. A proč by Schadewerk měl tlačit Turka? Nehlásili se náhodou do soutěže s něčím jiným? Mám takové tušení, že Turek přišel až později a že je hlavně diesel nebo elektrika, ale ne t-bus.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
312
21 dub 2009 20:30
Technická - stavebnicové výběrko je na celkem 40 ks, tedy 2+38. A o využití opce rozhodnou nejspíš prachy.


Offline
Uživatelský avatar

1893
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Výběrko je na 2+40 ks. Tzn. vezmou se dva kousky a podle spokojenosti (resp. jak rozhodne vrchnost nebo šéfstvo) se opce buď využije, nebo nevyužije.


Offline
Uživatelský avatar

9271
10 čer 2004 11:19
Nesjpíš to ale bude soutěž SOR a Turek.. To už radši tu Sorku..


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Bože jen ne sorky :pray: Víc si letos nepřeji.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18058 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 723  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 čer 2024 06:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]