Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 547 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Doprava tramvají na Hlinkách byla obnovena kolem 1:15 ráno...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Máte asi pravdu,nechal jsem se unést...
Ale bylo to i tím,že Honza S. se snažil maximálně proto vše udělat. Stáli tam i končící trhačkáři,kteří měli ráno nástup na šichtu a ve 22.50 se stále nic nedělo.
Jinde,když spadne strom na trať ČD,tak se to snaží zprůjezdnit co nejdříve.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Dráteníci by odstranění jedné pitomé větve nezvládli?!


Offline
48
31 črc 2006 13:43
pepola píše:
Odeslal jsem též děkovný email na HZS Brno za všechny řidiče tramvají,že jim díky hasičům bylo umožněno zdržet se v práci o něco déle...
Jediné,co hasičům jde opravdu dobře,je buzerovat majitele RD za komíny a hasičáky!

No co k tomu říci, někdo ztratil při těctho pohromách své nejbližší, někdo přišel o vše co měl v životě, někde přišel hasič o život když pomáhal jiným a někdo měl "jen" o tři hodiny delší službu....
Na druhou stranu chápu naštvání , když po celodenní výhni za předním sklem, kdy toho má člověk plný zuby, se něco podobnýho stane...
To ale asi nepatří do teto diskuze...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Tak to mi připadá docela sprosté. Co pozoruju, tak se hasiči nezastavili celý večer (ani teď). Pomáhají, kde se dá. Bych si docela troufnul říct, že zatopené nemocnice,... jsou v danou chvilku asi trošku důležitější než MHD.
Kdyby seděli na zadku, tak je to něco jiného. Ale oni všichni dělají, co je v jejich silách. A děkuju jim za to.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Odeslal jsem též děkovný email na HZS Brno za všechny řidiče tramvají,že jim díky hasičům bylo umožněno zdržet se v práci o něco déle...
Jediné,co hasičům jde opravdu dobře,je buzerovat majitele RD za komíny a hasičáky!


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
niximor píše:
Na Lipove pry spadl strom na koleje, ja si teda nevsiml stromu, ale stalo takovych 20 salin ve smeru do Pisarek, a tak 2-3 ve smeru z Pisarek (zhruba ve 20:45). Celou cestu do Bystrce jsem pak nepotkal jedinou salinu, jezdila NAD.

Asi se mnou nebudete souhlasit (jemně řečeno),ale dnes se ukázalo,kde mají hasiči Dopravní podnik - až asi na 58. místě,čili naprosto u p...le!
Jinak by nebylo možné nechat tam kvůli jediné pitomé větvi na troleji nechat stát veškerou veřejnou dopravu více jak 4 hodiny!!!
A na stejném místě v pomyslném žebříčku má DPmB i primátor,celý magistrát,zastupitelstvo i radnice jednotlivých MČ!!!
P.S. Chudáci šofci,kteří měli dávno končit,a museli tam čučet!!!


Offline
48
31 črc 2006 13:43
Ve 23.02 spatřena 303 (vůz DPMB - bohužel číslo vozu jsem nestihl) za Kníničkama z Veverské Bitýšky směr Bystrc - asi odklon z Bitýšky přes Chudčice a Jinačovice, někde kolem přehrady byly asi popadané stromy.


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
ad. chybějící kolejnice kousek za Konečného nám. - jel jsem v d-3 směr město (od Bystrce), 13T, přes to místo jela minimální rychlostí a jistili to z boku dispečeři... Bylo to něco kolem 16:45, garant (pro šťoury).
Ty koleje na Veveří jsou ale v dost špatným stavu... trochu se divím, že se ještě neplánuje nějaká rozsáhlejší rekonstrukce... Čekal jsem, že přes prázdniny by se tam mohly provádět opravy... Myslíte, že zhoršující se kvalita v tom úseku by mohla souviset s častými průjezdy 13T?
Večer kolem 22. hod. jezdily d-1 odklonem přes Tábor, směr Technopark v tom byl mám pocit trochu brajgl (nejsem si jistý kolik toho jezdilo ale něco myslím vynechalo, takže to může souviset s těmi stojícími šalinami).

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
117
02 čer 2007 16:02
http://zpravy.idnes.cz/bourka-zastavila ... 45_brno_js


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... a-aut.html


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Na Lipove pry spadl strom na koleje, ja si teda nevsiml stromu, ale stalo takovych 20 salin ve smeru do Pisarek, a tak 2-3 ve smeru z Pisarek (zhruba ve 20:45). Celou cestu do Bystrce jsem pak nepotkal jedinou salinu, jezdila NAD.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Ono by vůbec stálo za úvahu tam s tou kanalizací už něco udělat... :idea:

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
U hlaváku je to opět zatopený, stojí všechny směry šalin (info Karlos).


Offline
Uživatelský avatar

39
02 lis 2008 20:13
Ten problem na konecnaku vznikl pravdepodobne nekdy kolem poledne...sel sem na obed a videl sem kachnu na 3/10 kolem pul 1 na konecnaku a kdyz sem sel z obeda tak tam staly uz pekne v rade saliny a nahradni doprava jela z mendlaku x11...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nemáte v těch náměstích menší zmatek? Nemluvíte všichni o zastávce Rosického nám. ?


Offline
115
27 led 2009 19:48
Brno
Ale teď je opravdu problém i jinde, Zolex má pravdu.Cca 10 metrů za zast. Konečnýho nám. směr město, jel jsem kolem dnes před 16:30, viděl jsem tam dispečink a motali se tam na kolejích. Co se týče tý srdcovky o kousek dál na výhybce tak jsem si říkal proč už nějakou dobu jezdí šaliny zase minimální rychlostí ale nenapadlo mě že je zase stejnej problém, dyť to opravovali nedávno.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
OP píše:
zolex a dalsi: nebyl ten chybejici kus kolejnice srdcovka ve sjezdove vyhybce? Ta je uz par tydnu nalomena a nachystana vyskocit do nebeskych vysin...
nene, bolo to asi 50m za zastavkou Konecneho namesti smerom na mesto

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já jsem jenom čekal, kdy se tam něco povede, ta křižovatka je ve strašným stavu už jak dlouho...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
zolex a dalsi: nebyl ten chybejici kus kolejnice srdcovka ve sjezdove vyhybce? Ta je uz par tydnu nalomena a nachystana vyskocit do nebeskych vysin...


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
D-3 a d-11 směr Stará osada a Lesná jezdí odklonem přez Pisárky a hlavní nádraží


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Kari píše:
Foto nemáš?
Bohuzial nie, sedel som v saline v protismere :-(, dispeceri to akurat oznacovali sprejom, ale prekvapilo ma ze prepustali saliny napriek tej "diere" :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Teď jsem vystoupil na Rosickeho nám.,zrovna odjížděla nd za 3.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Není Apríla,ve směru do centra to stojí prázdné,viděl jsem z 1911 na d-3.1910 "plivala" lidi ven.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
zolex píše:
Dnes okolo 17:00 Konecneho namesti smer mesto: chybalo asi 10 cm z lavej kolajnice (som zvedavy ako k tomu doslo), saliny tam jazdili minimalnou moznou rychlostou, na mieste 1 auto dispecingu.

Hele, dnes není apríla :-)
Promiň, musel jsem. Foto nemáš?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 12 říj 2024 18:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]