Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 55 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3733
08 čer 2005 23:12
Mam pocit, ze v tech Ostopovicich byl taky jeste v dobe, kdy tam jezdila a-48


Miky píše:
V takovým Vranově (z. 310) je taky


Mno. Vranov bych pochopil. Tam jezdí vůz DPmB (a-43) :wink: . Ale takový Ostopovice jsou (dle mně :wink: ) zajímavější, páč tam jezdí pouze linky IDS.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
V takovým Vranově (z. 310) je taky


V zastávce Ostopovice, smyčka je automat na jízdenky! Je to docela zajímavé vidět v zóně 410 automat na jízdenky. Navíc ten automat už takovej dobrej půlrok nejede :-) .


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Nové stojany u Kauflandu a Žid.nádraží jsou tam myslím max 3dny jinak u Kauflandu nedávali řády a u Žid.nádraží tam nepsali jak jsou linky 64 od jednoho řidiče jsem se dozvěděl že se plánuje 58 ukončit u hřbitova(psalo se to tady dřív) a 64 prodloužit na Životského.Jinak nové stojany jsou i u Ústředního hřbitova nevím jak dlouho


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Na Staré osadě jsou dodány nové čísla linek v směru k Žid.nádraží a na nové zastávce u Kauflandu je provizorně starý stoajan bez čísel a řádu


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Tak, na Úzké už jsou v provozu nové stojany. Zhuštění stojanů umožnilo obnovení původního stavu - tedy rozdělení autobusových linek 40 + 47 + 48 + 49 + 63 na dva stojany (40 + 48 + 63 a 47 + 49).


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
Asi to nepatří přesně sem, ale přišel jsem na jednu zajímavost... Na staré osadě je vylepen jízdní řád linky x3 s odjezdovou stanicí Dětská nemocnice. Docela sranda jak na to všichni čučí a pak jim ve zjištěnou dobu nic nejede :wink:


Offline
33
17 čer 2004 09:09
Na Hlavním nádraží jsou nainstalované nové označníky vč. oznčení čísla koleje.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
VS píše:
Na Úzké už jsou kostry těch nových stojanů, tedy sloupek a otočná cedule na JD, totéž konečně u hřbitova včetně neroknstruované zastávky d-2,6 směr Modřice a Hřbitov, smyčka. Co se chystá u nádraží? Mají tam býtdokonce i přístřešky, podle toho co tam dělají asi nějaký větší, na místě zastávky je nějakej sloupek. Že by třeba digitální panely s odjezdy linek?


No mne hlavně zaujalo, že se objevily, pak zase zmizely, a nakonec se objevily znovu, ale na trochu jiných místech. Zřejmě si někdo špatně spočítal umístění :-)


Offline
Uživatelský avatar

3220
14 čer 2004 18:56
blekfild
VS : Nezapomeň že by mělo jít o dočasné řešení - po přesunu nádraží význam uzlu poklesne a lze očekávat změny. Lepší něco než nic.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Dnes sem jel kolem nádraží a ty přístřešky se tam začínají už rysovat. Sem z toho docela zklamanej :cry: . Čekal sem zastřešení všech nástupišť naráz nebo aspoň nad každým nástupištěm v celé délce jako na nádraží na peroně. Tohle polovičatý řešení je pěkně hnusný, hlavně aby se tam zase dala reklama. ZajeĎte si podívat do Plavna v bývalým NDR, aby ste viděli jak mají vypadat centrální uzly MHD. :!:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
VS píše:
Na Úzké už jsou kostry těch nových stojanů, tedy sloupek a otočná cedule na JD, totéž konečně u hřbitova včetně neroknstruované zastávky d-2,6 směr Modřice a Hřbitov, smyčka. Co se chystá u nádraží? Mají tam býtdokonce i přístřešky, podle toho co tam dělají asi nějaký větší, na místě zastávky je nějakej sloupek. Že by třeba digitální panely s ojezdy linek?
Optimisto... ale moc by se mi to líbilo!


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Bacil píše:
Tak u Teska se objevily nové zastávkové stojany... a po pár dnech zase zmizely.


Na Úzké už jsou kostry těch nových stojanů, tedy sloupek a otočná cedule na JD, totéž konečně u hřbitova včetně neroknstruované zastávky d-2,6 směr Modřice a Hřbitov, smyčka. Co se chystá u nádraží? Mají tam býtdokonce i přístřešky, podle toho co tam dělají asi nějaký větší, na místě zastávky je nějakej sloupek. Že by třeba digitální panely s odjezdy linek?


Naposledy upravil VS dne 23 črc 2006 18:59, celkově upraveno 1

Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Tak u Teska se objevily nové zastávkové stojany... a po pár dnech zase zmizely.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Nejlíp vyřešený zastavkový stojan je na zastavce Bílovická cihelna.Při zprovoznění a-75 do Bílovic podlehala tato zastavka takovému tlaku(co 3 dny po zpravení vylomena a v horším připade i odnesena) jse rozhodl místní úřad sehnat vyžazené sloupy od pouličního osvetlilení ty zařízl autogenem do potřebné délky a zabetonoval je asi tak 2 m do země.Na to pak upevnil zastavkové oznacníky a jízdní řady.Po výměně starých měských označníků za nové IDS viz zastavka Macháčkova,byly tyto označníky několikrat počmarány spreji a očisteny.Po asi 5 případu byly denontovany a nahrazeny starými měskými s malým IDS nazvem zastavky.Jízdní řady zustali nové (modra krabicka) a byli od spreje očistěny.Od této doby je klid.Jeden z odznačinku z Bíl.cihelny se oběvil přelepen v Ivanovicích u Globusu jako výstupní zastávka.
Myslím jsi že je otázkou času kdy bude díky stoupající zastavbě zastavka Bílovicka cihelna cela přestavena a přispůsoběna nastupu a výstupu invalidů a jinich + přístrěsek.

Jinak straré stojany jse nachzi v aréalu v pisarkach na travníku vedle propagační místnosti VMÚ Pisarky.Nevím jeslti věšechy ale par jich tam bylo.Měli jseme tam z hotelem catering když jse otevíral nový nadjezd z centra směr Čtvrtě.
Zdraví LADA


Offline
Uživatelský avatar

1441
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
jinak co se týče těch nových označníků v komíně, sou supr, ale chybí jim šipečky při změně směru, normálně v IDS tam ty šipečky sou, tak nevím, proč tady ne.


Offline
Uživatelský avatar

13
15 dub 2006 15:15
Brno city
A nejsou někde ty vyřazený stojany? Bych si jeden chtěl dát do pokoje..ale chtěl bych radši ten novej co se dá přenášet..no vy víte, takovej ten s tím kulatým dole:)


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
M3 píše:
Jsem zvědavej, jak dlouho ty nové stojany vydrží - podle mně to jsou vyhozený peníze. Chápu snahu DP nějakým způsobem sjednotit stojany, ale je potřeba si uvědomit, že lidi jsou hovada (Přístaviště je zářný příklad a samozřejmě desítky dalších), takže bych volil nejlevnější variantu, která jde.
Jasne, balkan nas vzor - kazdy mistni prece vi, kde se ta zastavka nachazi, takze je zbytecne tam nejaky oznacnik davat :evil:


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Jsem zvědavej, jak dlouho ty nové stojany vydrží - podle mně to jsou vyhozený peníze. Chápu snahu DP nějakým způsobem sjednotit stojany, ale je potřeba si uvědomit, že lidi jsou hovada (Přístaviště je zářný příklad a samozřejmě desítky dalších), takže bych volil nejlevnější variantu, která jde.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Kouc píše:
Nemyslím si, že zrovna tyto stojany jsou odolné proti vandalům. Stačí se podívat z čeho jsou udělaný, o to se skoro stačí opřít a už je to ohnutý... Byl bych pro variantu, aby tam byl stejný stojan jako mají dopravní značky (myslím, že to teď ty nové stojany mají) a pak tam dát ty modrý tabulky na JŘ a vršek nechat taky v nové podobě, ať to něco vydrží, protože těm modrým co jsou např. na Mendláku upadává dost často i ten vršek. :-(

Tak jasně, ta tyčka není zrovna ideální, lepší by byla fakt ta tyčka co říkáš. A ten vršek ten by to chtělo líp upevnit


Offline
Uživatelský avatar

97
06 úno 2006 22:01
anarchia99 píše:
Když už teda chco měnit stojany, at do MHD v Brně dávaj takový ty modrý s otočným JŘ. Ty so ideální proti vandalům apod.. TAdy ty IDS bilý ve mě navazujo dojem že sme na vesnici... :evil:

Nemyslím si, že zrovna tyto stojany jsou odolné proti vandalům. Stačí se podívat z čeho jsou udělaný, o to se skoro stačí opřít a už je to ohnutý... Byl bych pro variantu, aby tam byl stejný stojan jako mají dopravní značky (myslím, že to teď ty nové stojany mají) a pak tam dát ty modrý tabulky na JŘ a vršek nechat taky v nové podobě, ať to něco vydrží, protože těm modrým co jsou např. na Mendláku upadává dost často i ten vršek. :-(


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Když už teda chco měnit stojany, at do MHD v Brně dávaj takový ty modrý s otočným JŘ. Ty so ideální proti vandalům apod.. TAdy ty IDS bilý ve mě navazujo dojem že sme na vesnici... :evil:


Offline
Uživatelský avatar

13
15 dub 2006 15:15
Brno city
Mě se ty "nové" stojany nelíbí! Připadám si jako kdybych se vrátil tak o 20 let zpátky...ty staré byly pěkné, ale tyhle??


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jen tak mimochodem, na Bráfově jsem už potkal nový označníky :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 08 zář 2024 03:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]