Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 6 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Aniž bych to chtěl nějak omlouvat, očekávám, že pokud je někdo natolik nalitý, že to v sobě neudrží, okolní svět, nějakou slušnost a podobné "drobnosti" už příliš není schopen vnímat...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Vždyť to není nic výjimečnýho. Třeba v noci po ohňostroji minulej rok na jedné 96 nastoupil nalitej borec s vietnamskýma nudlema. Sežral toho asi půlku, další půlku vyklopil na sedadlo vedle a na zem. Po projetí zatáček u Futura se mu udělalo asi jaksi nevolno a na Traťové se pod sebe vyblil. Taky bez jediné snahy vystoupit nebo tak něco. U těch zvratků pak seděl jak “muchy snězte si mě“ až po Dunajskou, kde v klídku vystoupil... prostě se s tím smiřte, DPMB vozí často lidi, kteří se nechovají jako lidi...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Two girls, one... trolley sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Jako tak se ožrat o půl jedenácté večer, to je docela slušný výkon.
Jsme se právě hádali, kolik jim může být. Já to tipoval stěží na 18, přítelkyně tak na 20.

Adekvátní trest by byl je po vystřízlivění (aby z toho holky něco měly) nechat šudlit podobně vyzdobené vozy ve vozovně. Neměly nejmenší snahu to v sobě nějak držet, snažit se vystoupit,...


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
To blily z radosti, nebo díky chlastu? Myslím že větší užitek, než je jen tak vypustit, by bylo v "obavě o jejich zdraví" nechat je prověřit osádkou policie a případně záchranky, zvláště pokud jim bylo pod osmnáct. To už by ty hvězdy pěkně zhasly. No je fakt, že by to bylo zdržení, čehož jste se vyvarovali...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
V pátek jsem jel poslední x30 z České. Ve voze jely dvě "náctky", které si sedly za prostřední dveře. Napřed začla blít jedna, o dvě zastávky dál druhá. Spokojeně si seděly, blily si do klína, tvářily se jako největší hvězdy. Trolejbus docela plnej nikdo nic. Nedalo mi to a v Táboře jsem šel za řidičem, jestli je nevyhodíme. Ani mi to nechtěl věřit, že někdo může být takové prase. Takže dámy jsme vyhodili z busu, řidič se omlouval. Chtěl to uklízet, ale nakonec někteří spěchali na další přípoj, tak jsme mu řekli, ať na to kašle, že stejně už pojede do maštale.
Ale prostě lidi jsou hovada.


Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
Na chvíli zmizel i automat u DD, možná stejný případ.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Nejde přímo o "Vandalismus ve vozidlech MHD"... Dle vyjádření DPMB někdo odcizil automat na zastávce Novolíšeňská během minulého týdne - probíhá policejní šetření a pokud se automat nepodaří vypátrat, přesune se sem jiný z méně frekventovaného místa.


Offline
Uživatelský avatar

365
08 čer 2015 19:07
Brno-sever, u staré nepoužívané smyčky
Pane Bože...
Takový nově opravený vůz... S tím s někdo hodně "pohrál".


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
2374 po řadeni :


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To by ses chlapče divil. Oni se těmi jejich "výtvory" na Síti chlubí a nevynechají jedinou možnost, jediný web, kde je o nich zmínka. ](*,)

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
43
20 kvě 2014 17:25
mh píše:
aby se následně nad ní mohli čmárači ukájet?


Pochybuji o tom, že by ti čmárači chodili sem na fórum...

_________________________________
Začátek je vždy těžký...


Offline
Uživatelský avatar

3342
13 lis 2004 11:58
Snad není potřeba sem dávat fotku každé čmáranice, aby se následně nad ní mohli čmárači ukájet?


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Tak snad to z té 7051 půjde dobře dolů...
Příloha:
IMG_20151210_142339a.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Díky

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

3342
13 lis 2004 11:58
Karosa B732 píše:
Nejlíp se to bude hodit asi sem. Mám dotaz-pokud vidím porušování SPP jako například že si někdo pustí hudbu nahlas, že je slyšet přes celou tramvaj, ale na až k řidiči-je lepší upozornit dané individuum sám nebo radši nahlásit řidiči ?


Tohle většinou nedělají lidi, které by stačilo slušně požádat a přestanou. Takže podstatnější je položit si otázku, jestli máš vzhledem ke svému věku či postavě šanci to změnit?


Offline
78
20 led 2014 11:05
V takové situaci jsem už několikrát zažil, že sice pár lidí nadávalo na řidiče, o co mu jde, ale ti co seděli kolem problémové osoby, tak na ni začali taky nadávat, ať vystoupí, že potřebujou jet...



Tak,a teď babo raď,mám vůbec za potřebí jít něco řešit a nechat si nadávat???


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Z mojeho úhlu pohledu - pokud lze, upozorním ho sám. Pokud nepřestane a opravdu mi to vadí - opakuji žádost a to mnohem důrazněj a obvykle už ne 100% slušně. Abych šel za řidičem - to tak já osobně považuji až za 3. stupeň, až mi něco opravdu vadí a pokusil jsem se to vyřešit sám. Přece jenom považuji řidiče tam od řízení a chci, aby se raději na to řízení soustředil. Osobně jsem asi za řidičem ještě nešel... Ve vlaku jsem třeba šel za průvodčím při nějakých problémech s ostatními cestujícími... ale to je něco jiného.
Toť jen můj názor - jít to oznámit řidiči je samozřejmě správně a on je povinne to řešit. Nejednou jsem zažil, že řidič odmítl vyjet ze zastávky, dokud někdo - nevystoupí, nebo nepřestane porušovat něco, v čem byl problém. V takové situaci jsem už několikrát zažil, že sice pár lidí nadávalo na řidiče, o co mu jde, ale ti co seděli kolem problémové osoby, tak na ni začali taky nadávat, ať vystoupí, že potřebujou jet...


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Nejlíp se to bude hodit asi sem. Mám dotaz-pokud vidím porušování SPP jako například že si někdo pustí hudbu nahlas, že je slyšet přes celou tramvaj, ale na až k řidiči-je lepší upozornit dané individuum sám nebo radši nahlásit řidiči ?

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Sedačky v CNG Citelisech jsou pro vandaly úplně ideální... vůz ev. č. 7012...
Příloha:
Kopie - IMG_20151003_142825.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

533
28 črc 2013 14:13
T3 1586 má pravdu, byla počmáraná, ale když přišli dodělat asfalt kolem ní, tak ji umyly.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
ReZ... Jediné, čeho jsem si všiml, bylo několik čmáranců na té lavičce...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Hmmm. Tak to buď stihli opravit (což by byla zbytečná práce) nebo kolega měl vlčí mlhu (což by bylo pravděpodobnější)...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
T3 1586 píše:
Nový přístřešek na Belohorske už je celý pocmarany!!!

Oba přístřešky jsou opět jako nové... přidávám foto toho, který je u šaliny...
Příloha:
P1090763a.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Holt bohužel, novotou zářící součást městského mobiliáře podobná individua přitahuje silou nepřekonatelnou. Jdou po tom jako vosy po bonbonu... #-o

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 26 čer 2024 01:59
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]