Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 497 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mauricio: A kdyby tam bylo napsáno "koupili jsme jen za dvě miliardy celých třicet šalin, i když jich mohlo za stejnou cenu být jen šedesát takových, který uvezou 3/4 lidí, co těchto 30, a zároveň jsme se tím totálně vyprdli na veškerý vlaky", bylo by to srozumitelnější?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
peno píše:
...a k tomu vysály eurofondy pro celý kraj na několik let dopředu?


Eurofondy musejí být vyčerpány do konce pětiletého rozpočtového období, tj. do konce roku 2013. Poté přidělené peníze propadnou. (zjednodušeně řečeno)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ať je ta obnova jaká je, tak je alespoň nějaká a zrovna malá taky nebude. Já si nemyslím, že je to neužitečné a k nechlubení. Podstata byla naplněna - to, co se kupovalo a za jakých podmínek (a není to jen Brno - podívejme se třeba na Plzeň nebo na Prahu), je samozřejmě už věc jiná - a taky je až na druhém místě. Na prvním je slovo obnova, peníze a procenta.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Mauricio: Vidíš a já mu rozumím. Je to o tom, že Onderka se prostě chlubí něčím, co za chlubení nestojí, místo aby dělal něco užitečného.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nebylo tm myslím psané o tom, CO se obnovovalo a JAK, ale že se vůbec obnovovalo (a dejme tomu kolik). A tomu odkazu popravdě nerozumím :)


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Fafner, ad. Crossy: No, já tedy ne. Když už se muselo šetřit a volila se LE koncepce (což by se IMHO nemuselo, kdyby se nekupovali 13T, aneb spojené nádoby), tak se alespoň mohl zvolit autobus, který má vzadu plnohodnotné dveře, které se neotvírají jako ve zpomaleném filmu. Třeba takový hrbáč, ač ho také moc nemusím, by byl jistě pro Brno lepší volbou, než ta parodie na městský autobus z Mýta.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mauricio: V čem, konkrétně? Tohle mi tak nějak připomíná http://www.vtip.cz/vtipne-texty/vtipy-d ... 1&vid=5570 , konkrétně část "miláček davu aneb potěšení pro každého"...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
peno
Samozřejmě, to je ale už druhá stránka věci.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
peno: Já ti nevím, mě ty Crossy pořád přijdou jako lepší volba, než City/Cite...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Jde i o to, jak se obnovovalo. Crosswaye, které jako příměstské autobusy na 99% linek DPMB nemají co dělat, 13T, kterým většina cestujících nemůže přijít na jméno a které už tak bídný stav kolejí ještě zhoršují a k tomu vysály eurofondy pro celý kraj na několik let dopředu? Chápu, politici nevidí do skutečného provozu, oni tu socku nepoužívají. Ale kdyby se k obnově vozového parku přistupovalo racionálněji, mohli bychom dnes být někde jinde. Kdyby se třeba místo 13T nakoupily dvojvany, mohla už dnes být celá d-3 v dlouhých soupravách a o víkendu se na K2 linkách mohlo jezdit jen NP. Kdyby se místo Crossů nakoupily 100% NP autobusy, které mají tři plnohodnotné dveře, které se neotvírají minutu jako u Crossů, je doprava i na okrajových linkách plynulejší. To jsou jen některé příklady z mnoha, kde to politici a vedení DP prostě zvorali. A klidně zas do mě, už jsem zvyklý biggrin

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Aha. No to už záleží na úhlu pohledu - procentuálně to sice masivně není, ale v provozu to vidět je.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nejde tam o to slovíčko obnova, jde o to slovíčko masivně...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
25Tr, CW nebo třeba 13T, co se kupovali za Onderky, nejsou obnova vozového parku? Divné - až dosud jsem myslel, že jo.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Kdyby radši masivně obměnili sebe... i když, ono by to stejně ničemu nepomohlo... :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Onderka je už trapnej...
aneb: Když se nepochválím sám, tak mě nikdo nepochválí.

a v neposlední řadě jsme masivním způsobem obměnili vozový park dopravního podniku.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Nevím, jestli jste už zaregistrovali ten Babišův (zdarma) plátek 5+2 dny.
V tom posledním byl hned na první straně článek s názvem : Brno dluží 5 miliard a bude hůř...
Takže nějaké "rozsáhlé" nákupy vozidel nelze rozhodně očekávat...

Býval bych to naskenoval, ale nebyl můj ten plátek a na netu je jen něco málo na ksichtknize...


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Mě mnohem víc zarazil ten Jakubec. Kdo neví o koho jde, tak jeden článek za všechny tady. Než tohoto ožralého úchyla, tak to už bych tam snad raději viděl toho Bortela, i když to také není žádná výhra.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Citace:
"Do představenstva společnosti zastupitelstvo nominovalo Aleše Jakubce (ČSSD) a Jaroslava Klašku (KDU-ČSL). Do dozorčí rady pak zastupitele Václava Horáka (KDU-ČSL), Zdeňka Pavlíka (ČSSD) a Tomáše Soukala (ČSSD)," uvedl mluvčí kraje Jiří Klement.
Zdroj: http://brno.idnes.cz/bortel-v-cele-kord ... zpravy_kol


No nevím, jestli šlapanickej starosta Klaška je nějaká výhra. Jako by mu to starostování nestačilo. Akorát se bude chlubit svým "projektem" seniorbusem a populisticky bude navenek prosazovat připojení Šlapanic do zóny 101. Přínos nulový. #-o


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Uf...
Bortel

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Manilovi to opravdu sluší :-)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
888
21 led 2006 12:26
Karikaturista v lince H4:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 383&type=1


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
MartinV píše:
"Můžu říct, aspoň z fotek, že se to povedlo"

Doufám, že myslíš tu reklamu. :wink:

no jistě...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Zajímavé, že dostaly reklamu unifikované 1041 a 1042, zatímco 1032 jezdí stále v bílém podkladu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
"Můžu říct, aspoň z fotek, že se to povedlo"

Doufám, že myslíš tu reklamu. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Včerejší křest CVR na Hvězdárnu v Rovnosti.
Můžu říct, aspoň z fotek, že se to povedlo. A polep přes okna mi absolutně nevadí.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18116 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 09 říj 2024 00:28
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]